Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Mικρη απογευματινη τσαρκα με δυο στοχους.Ο ενας ηταν η συνθεση βιταμινης D κατω απο τον πορνοηλιο και ο δευτερος η διπλη καταθεση...Κανενας δεν επετευχθη.
Στον Βαρδαρη(μετα απο πολυ καιρο) επικρατει η απολυτη παρακμη.Πεντε σπιτακια ανοιχτα κι σε αυτα παλι αν σου ανοιξουν.
Προημθεως 5 => Μελαχρινο μωρο,αδυνατη,ρουμανοφατσα και στηθος-κωλος αναλογα.Το πορνοενστικτο μου ομως με απετρεψε.
Ανορθογραφο => Σχετικα busty μωρο,μια μιξη γυναικας στρατιωτικου και καθαριστριας.Μηπως αυτη ηταν η Αντζελικα  :2funny: :2funny: Προς στιγμην ψηθηκα να περασω για το cult της υποθεσης αλλα δεν.
Σαπφους 20 => Η Ισαμπελα η Βουλγαρα.Μελαχρινη,προστυχοφατσα,βυζαρες και κωλαρα για τρελο  :knockinb:
Εδω εγινε και η καταθση.Η καταθεση με 20ευρω εγινε πραγματικοτητα :rockon:,δηλαδη την τιμη που θα επρεπε να ξεκινανε ολα τα μπουρδελα της πολης.Απο αποδοση η Ισαμπελα λιγα πραγματα.Λεπτομερειες στην κριτικη.
Στα αλλα δεν μου ανοιξαν.

Η συνεχεια δοθηκε στο Φιξ οπου η βαρδια εφτανε στο τελος της και ο πορνοηλιος ειχε σχεδον εξαφανιστει.Οποτε τελος πρωτου στοχου.
Μινωταυρος => Κινηθηκα παλι για να φαω την Ρομινα αλλα ηταν η Καρλα.Ειναι πολυ ωραιο μουνι αλλα μεσα κι αυτη λιγα πραγματα γενικα.
Ερως 16 => Η Νατασσα.Πως να αντισταθω σε αυτο το καβλετο.Περασα με το 30αρι.Καλα αρχισαμε αλλα με την κωλοζεστη που ειχε στο δωματιο,βγηκε και μια κουραση απο το χθεσινο Jack, και μου επεσε.Παλεψε για κανα 20λεπτο η Νατασα με ολες τις της δυναμεις  :pipa1:  :pipa1:  :bigdick: :knockinb: αλλα δεν γινοταν τιποτα.Εφυγα για πρωτη φορα αχυστος  :sunglasses:
Και μια info,θα δουλεψει στις 26 και μετα αγνωστο ποτε θα επιστρεψει,οποτε οσοι πιστοι προσελθετε.

ΥΓ.Μεσα στη βδομαδα θα γινει εκτεταμενη τσαρκα σε ολους τους οικους.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Mικρη απογευματινη τσαρκα με δυο στοχους.Ο ενας ηταν η συνθεση βιταμινης D κατω απο τον πορνοηλιο και ο δευτερος η διπλη καταθεση...Κανενας δεν επετευχθη.
Στον Βαρδαρη(μετα απο πολυ καιρο) επικρατει η απολυτη παρακμη.Πεντε σπιτακια ανοιχτα κι σε αυτα παλι αν σου ανοιξουν.
Προημθεως 5 => Μελαχρινο μωρο,αδυνατη,ρουμανοφατσα και στηθος-κωλος αναλογα.Το πορνοενστικτο μου ομως με απετρεψε.
Ανορθογραφο => Σχετικα busty μωρο,μια μιξη γυναικας στρατιωτικου και καθαριστριας.Μηπως αυτη ηταν η Αντζελικα  :2funny: :2funny: Προς στιγμην ψηθηκα να περασω για το cult της υποθεσης αλλα δεν.
Σαπφους 20 => Η Ισαμπελα η Βουλγαρα.Μελαχρινη,προστυχοφατσα,βυζαρες και κωλαρα για τρελο  :knockinb:
Εδω εγινε και η καταθση.Η καταθεση με 20ευρω εγινε πραγματικοτητα :rockon:,δηλαδη την τιμη που θα επρεπε να ξεκινανε ολα τα μπουρδελα της πολης.Απο αποδοση η Ισαμπελα λιγα πραγματα.Λεπτομερειες στην κριτικη.
Στα αλλα δεν μου ανοιξαν.

Η συνεχεια δοθηκε στο Φιξ οπου η βαρδια εφτανε στο τελος της και ο πορνοηλιος ειχε σχεδον εξαφανιστει.Οποτε τελος πρωτου στοχου.
Μινωταυρος => Κινηθηκα παλι για να φαω την Ρομινα αλλα ηταν η Καρλα.Ειναι πολυ ωραιο μουνι αλλα μεσα κι αυτη λιγα πραγματα γενικα.
Ερως 16 => Η Νατασσα.Πως να αντισταθω σε αυτο το καβλετο.Περασα με το 30αρι.Καλα αρχισαμε αλλα με την κωλοζεστη που ειχε στο δωματιο,βγηκε και μια κουραση απο το χθεσινο Jack, και μου επεσε.Παλεψε για κανα 20λεπτο η Νατασα με ολες τις της δυναμεις  :pipa1:  :pipa1:  :bigdick: :knockinb: αλλα δεν γινοταν τιποτα.Εφυγα για πρωτη φορα αχυστος  :sunglasses:
Και μια info,θα δουλεψει στις 26 και μετα αγνωστο ποτε θα επιστρεψει,οποτε οσοι πιστοι προσελθετε.

ΥΓ.Μεσα στη βδομαδα θα γινει εκτεταμενη τσαρκα σε ολους τους οικους.

Ωραιος, και αναμενουμε... :grin:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
5 χρονια πριν....

χτες το βραδυ ποια δουλεευ Μινωταυρου?πηγε ενας φιλος που δεν ασχολειτε καθολου με το αθλημα και με ειπε οτι ηταν μια παρα πολυ ομορφη κοπελα!
 

silent_power

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας guyz!
Το πρωι πηγα βαρδαρη μετα απο καιρο..Δεν κυκλοφορουσε ψυχη. 2 βρηκα ανοιχτα αλλα δεν ξερω διευθυνσης να σας πω.Στο πρωτο δεν ελεγε και πολλα η κοπελα αλλα στο δευτερο...στο οποιο να συμειωθει πως πρωτη φορα εμπαινα, η κοπελα ηταν δυνατο κομματι. για να σας βοηθυσω ανεβηκα σκαλες και πηγα στον πρωτο οροφο.Την κοπελα την λενε Κατερινα.Δεν μπορουσα να καταλαβω αν ειναι ελληνιδα η ξενη γιατι μιλουσε πολυ καλα ελληνικα. Δεν μπηκα αν και το μετανιωσα. Εχει κανεις πληροφοριες για την συγκεκριμενη?
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
gl αυτα δεν μπορεις να τα κανεις για παντα φιλε..
ξερεις μονο ποιες τα κανουν..οι 40ρες που δεν εκαναν καλο κουμαντο και ξεμειναν απο φραγκα..η οι νεες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
gl αυτα δεν μπορεις να τα κανεις για παντα φιλε..
ξερεις μονο ποιες τα κανουν..οι 40ρες που δεν εκαναν καλο κουμαντο και ξεμειναν απο φραγκα..η οι νεες...
κοιτα....αυτη ειναι η μια εκδοχη

η αλλη αποψη ειναι οτι εαν μια κοπελα δεν τα εκανε ποτε αυτα και ακολουθουσε παντα μια συγκεκριμενη πολιτικη να μην δινει γυμνα τσιμπουκια,να μην δινει κωλο κλπ κλπ το δεχομαι και το σεβομαι...πχ το πουλεν μου η δαναη......

αλλα μωρη καριολα και μιλαω γενικα δεν μπορει στην αρχη να πινεις το σπερμα σαν σφηνακι τεκιλα  και μετα να μου το παιζεις οτι εγω δεν τα κανω αυτα και για ποια με περασες;για καμια πουτανα; :grin:

οπως και σ ολα τα επαγγελματα τον πελατη ειναι οπως τον μαθεις...αν τηρεις σταθερα μια συγκεκριμενη πολιτικη μπορει να μην εχεις ολη την πιθανη γκαμα πελατων αλλα τουλαχιστον δεν δυσαρεστεις κανεναν απο οσους εχεις πελατες...κανεις μια τιμια και ξηγημενη συναλλαγη

αν ομως αλλαζεις με τον χρονο δημιουργεις περισσοτερες δυσαρεσκειες και ολοι λενε οτι τα κονομησες και ξιπαστηκες
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
τοτε που ηταν φρεσκια και τα κανε ολα οπως σας ειχα ξαναγραψει...μεχρι κι ο καραμαν ειχε θριαμβευτικη κριτικη

Και αν θυμασαι καλα, μιας και σου το ειχα πει με πμ, με ματωσε κυριολεκτικα εκεινο το βραδυ... :sunglasses:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
το συγκεκριμενο αθλημα ειναι σα το ποδοσφαιρο..ενας καλος παικτης ειναι καλος για ενα διαστημα..οταν ειναι νεος..μετα αρχιζει η κατηφορα..λιγοι εχουν κρατηθει σε φορμα μετα απο καποια ηλικια..


γιαυτο ειναι και οι μεταγραφες...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
κοιτα....αυτη ειναι η μια εκδοχη

η αλλη αποψη ειναι οτι εαν μια κοπελα δεν τα εκανε ποτε αυτα και ακολουθουσε παντα μια συγκεκριμενη πολιτικη να μην δινει γυμνα τσιμπουκια,να μην δινει κωλο κλπ κλπ το δεχομαι και το σεβομαι...πχ το πουλεν μου η δαναη......

αλλα μωρη καριολα και μιλαω γενικα δεν μπορει στην αρχη να πινεις το σπερμα σαν σφηνακι τεκιλα  και μετα να μου το παιζεις οτι εγω δεν τα κανω αυτα και για ποια με περασες;για καμια πουτανα; :grin:

οπως και σ ολα τα επαγγελματα τον πελατη ειναι οπως τον μαθεις...αν τηρεις σταθερα μια συγκεκριμενη πολιτικη μπορει να μην εχεις ολη την πιθανη γκαμα πελατων αλλα τουλαχιστον δεν δυσαρεστεις κανεναν απο οσους εχεις πελατες...κανεις μια τιμια και ξηγημενη συναλλαγη

αν ομως αλλαζεις με τον χρονο δημιουργεις περισσοτερες δυσαρεσκειες και ολοι λενε οτι τα κονομησες και ξιπαστηκες


πες τα ρε gl :thumbsup: :thumbsup:
 

xose mparozo2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα.
παιδια η υποθεση ειναι τελειωμενη δεν αξιζει αλλες σελιδες θαρρω...

παμε σε καποιο πιο ευχαριστο θεμα.ακουσα πως ξαναγυρισε η Εμμα :pipa3: :pipa1: :pipa2:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλημερα σε ολους........

αν κ καιρο να γραψω εδω,εχθες εκανα μια βολτιτσα βραδυ κ λιγα να γραψω κ εγω!!
ειδα καινουρια κομματια(για μενα τουλαχιστον) οποτε να πω!!

κλασικα απο ονοματα θα σας απογοητευσω γιαυτο θα προσπαθθησω να δωσω περιγραφη!!
λοιπον......

στα τριδιμα στο ν1 μια καινουρια κοπελα που εγραψε ενας συναθλητης με βυζαρες!!
επιτρεψτε μου να διαφωνισω!! ψιλη σχετικα με σχετικα μεγαλο κολο ονομα μιχαελα(οχι αυτη απο τον βαρδαρη)! πολυ παρλα η κοπελα γιατι μου το ειπε κ η τσατσα το καταλαβα κ εγω γιατι μολις εβγενε απο το δωματιο ητανε στην παρλα για ποση ωρα με το πελατη μεσα χαχαχα κ χουχουχου!! ΑΛΛΑ βυζαρου δεν την λες με την καμια!! κοπελα με τετοιο σωμα πρεπει να εχει κ αναλογο βυζι! ΟΧΙ αυτο που ειδα εχθες!!


Κεφαλληνίας 8 ενα καινουριο busty γκομενακι!! ομορφη φατσουλα καλουτσικο στηθος γεματουλα ψυλη κ μου φανηκε καλο κομματι κ γφε καταστασεις!! ηρθε με χαμογελο μεσα!!

ανδρ.γεωργιου 52 κ εδω μια καινουρια δεν την ξερω εγω τουλαχιστον! αδυνατη χωρισ στηθος οποτε γεια σας!!

ανδρ.γεωργιου 50 εδω ενα καινουριο παλι(εδω δινω περιγραφη γιατι μου αρεσε λιγο) σχετικα κανονικο σωμα λιγο φαρδυ κολαρακι,καλουτσικο βυζακι,μελαχρινο κ χαρακτιριστικο με κοιτουσε εντονα στα ματια οταν ηρθε να με δει! τι να πω θα διξει!

πηγασου η ελληνιδα προ μιλφ με τις βυζαρες!(αυτες ειναι βυζαρες) αλλα τι γινετε μεσα με αυτην ρε παιδια???? εγω την ξεπατωνα αλλα δεν ηθελα κασκαντεριλικι! ο blastbeast ειχε γραψει για αυτην αλλα κανενας αλλος!!
εδω επιτρεψτε μου να σας μαλωσω!! κολατε σε κατι μαγαζια ρε παιδια κ γινετε τοσος ντορος με τις βιλες!!!! ειδικα με την γαληνη τοσο θεμα!! συγνωμη πολι αλλα σε αυτα τα μαγαζια καταλααβενω οτι εχει κ καλες κοπελες που πολλοι εχουν κανει στανταρακια!! 40? κ 50 κ 80
ρε παιδια?? κ δεν παω σε ενα μασατζιδικο?? να κατσω μια ωριτσα κ να το ευχαριστηθω!!
εχουμε ξεχασει τα υπολιπα μαγαζια.............
ειπα το παραπονο μου   χεχεχε :grin: λοιπον συνεχια............

ανδρ.γεωργιου 19+21 παλι καινουρια κομματια σωμα αδυνατο με καλουτσικο στηθος μετριας εμφανισης κοπελες!! αλλα ειναι καινουριες! τις εγραψα μαζι γιατι δεν εχουνε μεγαλη διαφορα μεταξι τους σαν αμφανιση!!

ανδρ. γεωργιου 38 η μεξικανα! αστο καλυτερα δεν με κανει αισθηση!!

στο λαφαμ δεν μπενω

στο μελισες μια γνωστη αβυζη ονομα δεν θυμαμαι..........

κ στο ανδρ.γεωργιου 30 η ΕΚΠΛΗΞΗ! ανοιγω την πορτα κ βλεπω μερτσι!! ΩΧ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ......αλλα μολις μπηκα δεν βλεπω τσατσα κ ξαφνικα με ποιανει η μερτσι στο μπλα μπλα με πολι ομορφο τροπο κ μου λεει εχουμε ομορφη κοπελα.......ΟΡΙΣΤΕ ΛΕΩ?? μου λεει ειναι καινουρια κοπελα ξανθια.....ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΡΕ ΧΑΠΙΑ ΠΕΡΝΕΙ?? ειναι 30 το απλο μου λεει κ ΤΣΟΥΠ να σου το ξανθο ομορφο με μικρο βυζακι καινουριο κοπελι κ εχω μινει ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!! Ωωωωωω ρε εξελιξεις μπραβο.... κ συνεχιζε η μερτσι με ομορφο τροπο,οχι οπως την εχω σηνηθησει απο βαρδαρη, να μου λεει να τις παρω κ τις δυο κ οτι θα περασουμε καλα!! ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΡΩΤΙΣΑ ΠΟΣΟ!! ΣΟΡΡΥ ΠΑΙΔΙΑ!! αλλα φανταζομαι ενα 50 το εδινα!!
με χερετισε με ευγενικο τροπο κ εφυγα!!
τι να πω μαλακια που δεν μπηκα????? :think: :think: :think:

τες πα.........

στο ερος δεν μπηκα για ευνοητους λογους!! δεν ηθελα να τρακαρω με κατερινα!!
κ στον βαρδαρη πηγα για την αντζελικα στο σαπφους 8 αλλα δεν την βρικα!!
ητανε ενα ομορφο μορο κουκλι με ωραιο στηθος μελαχρινο ψυλο αδυνατο!!

παιδες αυτα απο εμενα!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Μιραμπέλλα ντεν έκει πρόμπλημα..  :dancing: :grin:
ακομα κλαιω με εκεινη την κριτικη του 2009...  εγω θα την περασω ενα χερι την επομενη βδομαδα και θα παω απλυτος μονο κ μονο για να την εκδικηθω και θα ειναι η μονη που θα της το κανω...καποτε τα εκανε ολα και τωρα μη μου απ τουυυυυ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom