Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
για πες μας αν θελεις τι ακριβως παιχτηκε οταν μπηκες στο δωματιο?τι προγραμαμτα κανει αυτη?

απλο προγραμμα εκανε φιλε...
οσο για τα αλλα τι να πω.....απλα αγγαρεια εκανε.....
ουτε καν τελειωσα...με την πουτσα καγκελο εφυγα σαν τον μαλακα........
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
θα παρω 2πλη δοση βιαγκρα και θα σκασω μυτη!να μη πεφτει με τιποτα!χαχαχα
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
ααα  :o :o :o...δηλαδη η γκομενα εκτος απο μαλακισμενη ειναι και τιγκα στις αρρωστειες...τις βρωμερες θανατηφορες αρρωστειες  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:...ετοιμη να μας εξοντωσει εναν εναν  :grin:

Αρα καλα ειπα να μην παει κανεις με την Μιραμπελα  :shit: :shit:
ε οχι ρε al και του θανατα, αν ειχε κατι σοβαρο δεν θα το λεγε. ειπε οτι εκανε ισπανικο με τελειωμα στο στηθος σε εναν και κατι κολησε και γεμισε σπυρια και εκανε ενα μηνα θεραπεια (σταματησε τοτε για ενα μηνα να δουλευει)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ε οχι ρε al και του θανατα, αν ειχε κατι σοβαρο δεν θα το λεγε. ειπε οτι εκανε ισπανικο με τελειωμα στο στηθος σε εναν και κατι κολησε και γεμισε σπυρια και εκανε ενα μηνα θεραπεια (σταματησε τοτε για ενα μηνα να δουλευει)
ετσι ειχε παθει μια γειτονισα μου και τωρα... :priest: :priest:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
πριν κανα χρονο που πηγα σ αυτην , πληρωσα για γυμνο  :pipa1: και νομιζα θα δεχτει να τα παρει στο στομα, αφου ειχα διαβασει παρομοια κριτικη. οταν της ειπα τι ηθελα , μονο που δε μου ορμησε, μου λεει πες μου ποιος σου ειπε τετοιο πραμα και οτι ποιο παλια απο ισπανικο ειχε κολησει κατι και για 1 μηνα ετρεχε


Ισπανικο?
Με τι εκανε ισπανικο?  :think: :think: :think:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Πέρασα από ορισμένα μαγαζιά κατά τις 03:00,ήθελα να επισκεφτώ και περισσότερα για να ενημερώσω αλλά είχα περάσει και προχτές και ήδη έχω αρχίσει να γίνομαι ανεπιθύμητος σε κάποια επειδή δεν περνάω μέσα  :2funny: Οι γνωστές μαλακίες,τις ξέρετε.
Έχουμε και λέμε.

Φρίξου 9: Ελίζα. Καλά αυτήνα τι την ταΐζουνε  :o Τη θυμόμουν(από τις περιγραφές και τις φωτός)μοντελάκι και θεά.Τώρα μόνο για θεά..του φαγητού την κόβω  :S Ακόμα και στο σκοτάδι η κυτταρίτιδα έκανε μπαμ και γενικά ήτανε νταρντάνα,σαν μια ξανθιά μίνι Κλαούντια Καπρί η οποία τουράρει τώρα ξανά στην πόλη μας.

Αχελώου: Σίσσυ. Η τσατσά δε με άφησε να την δώ πάλι,τάχα μου είχε πρόγραμμα (και πάλι),όταν απ'έξω και γύρω δεν είχε ούτε ένα αμάξι.Δλδ με τα πόδια πήγε κάποιος για να την πάρει?Σώπα ρε θεία.Μεγάλη η χάρη της Σίσσυς  :grin:


Κατεχάκη 13: Λουίζα. Είχε μούτρα απόψε. Με το που μπαίνω μου ανακοινώνει κατευθείαν το πρόγραμμα σα να θέλει να ξεμπερδεύει.Δεν έχει ούτε cob ούτε cim,τουλάχιστον όχι απόψε που έδειχνε να θέλει να σκοτώσει άνθρωπο.

Κεφαλληνιάς: Μια Έλενα.Μέτρια προς μπαμπάτσικια,έφερνε κάπως σε ελληνίδα.Με το που μπήκα μέσα και χαιρέτησα,η τσατσά έβαλε το ηχογραφημένο μήνυμα με το πρόγραμμα,αφού πήγα να τη διακόψω και αυτή συνέχιζε(είχε φτάσει στο φουλ πρωκτικό),μη της κόψω τον ειρμό των σκέψεων,σα να έκανε πράκτις το ποιηματάκι  :2funny:

Αν.Γεωργίου 30(Villa Romantica):Τις προάλλες που είχα περάσει, το αλάνι η τσατσά μια ελληνίδα μου είχε πει από μόνη της για την κοπέλα ότι έκανε cif στο πρόγραμμα των 40 ευρώ.Μου την είχε παρουσιάσει σαν Μαρτσέλα.Σήμερα που ήτανε μια άλλη τσατσά αλβανίδα όταν τη ρώτησα για το όνομα της κοπέλας,κοιτούσε το ταβάνι και έλεγε.. εε νομίζω πως έτσι την φωνάζουμε!  :cheesy: Τελικά ρωτήσαμε την ίδια τη κοπέλα,Τζώρτζια θέλει να την αποκαλούμε.
Πέρασα με την κοπέλα μόνο και μόνο για το χυσομαπίδι   :2on1: Νεαρή κοπέλα αλλά εμφάνιση γτπ  :cheesy:
Θα ανεβάσω κριτική αύριο.
Ζητώ συγγνώμη για τα μακροσκελή ποστ,τείνω να ξεφεύγω πολλές φορές, όπως και στις κριτικές μου στα σιτιτούρια
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πέρασα από ορισμένα μαγαζιά κατά τις 03:00,ήθελα να επισκεφτώ και περισσότερα για να ενημερώσω αλλά είχα περάσει και προχτές και ήδη έχω αρχίσει να γίνομαι ανεπιθύμητος σε κάποια επειδή δεν περνάω μέσα  :2funny: Οι γνωστές μαλακίες,τις ξέρετε.
Έχουμε και λέμε.

Φρίξου 9: Ελίζα. Καλά αυτήνα τι την ταΐζουνε  :o Τη θυμόμουν(από τις περιγραφές και τις φωτός)μοντελάκι και θεά.Τώρα μόνο για θεά..του φαγητού την κόβω  :S Ακόμα και στο σκοτάδι η κυτταρίτιδα έκανε μπαμ και γενικά ήτανε νταρντάνα,σαν μια ξανθιά μίνι Κλαούντια Καπρί η οποία τουράρει τώρα ξανά στην πόλη μας.

Αχελώου: Σίσσυ. Η τσατσά δε με άφησε να την δώ πάλι,τάχα μου είχε πρόγραμμα (και πάλι),όταν απ'έξω και γύρω δεν είχε ούτε ένα αμάξι.Δλδ με τα πόδια πήγε κάποιος για να την πάρει?Σώπα ρε θεία.Μεγάλη η χάρη της Σίσσυς  :grin:


Κατεχάκη 13: Λουίζα. Είχε μούτρα απόψε. Με το που μπαίνω μου ανακοινώνει κατευθείαν το πρόγραμμα σα να θέλει να ξεμπερδεύει.Δεν έχει ούτε cob ούτε cim,τουλάχιστον όχι απόψε που έδειχνε να θέλει να σκοτώσει άνθρωπο.

Κεφαλληνιάς: Μια Έλενα.Μέτρια προς μπαμπάτσικια,έφερνε κάπως σε ελληνίδα.Με το που μπήκα μέσα και χαιρέτησα,η τσατσά έβαλε το ηχογραφημένο μήνυμα με το πρόγραμμα,αφού πήγα να τη διακόψω και αυτή συνέχιζε(είχε φτάσει στο φουλ πρωκτικό),μη της κόψω τον ειρμό των σκέψεων,σα να έκανε πράκτις το ποιηματάκι  :2funny:

Αν.Γεωργίου 30(Villa Romantica):Τις προάλλες που είχα περάσει, το αλάνι η τσατσά μια ελληνίδα μου είχε πει από μόνη της για την κοπέλα ότι έκανε cif στο πρόγραμμα των 40 ευρώ.Μου την είχε παρουσιάσει σαν Μαρτσέλα.Σήμερα που ήτανε μια άλλη τσατσά αλβανίδα όταν τη ρώτησα για το όνομα της κοπέλας,κοιτούσε το ταβάνι και έλεγε.. εε νομίζω πως έτσι την φωνάζουμε!  :cheesy: Τελικά ρωτήσαμε την ίδια τη κοπέλα,Τζώρτζια θέλει να την αποκαλούμε.
Πέρασα με την κοπέλα μόνο και μόνο για το χυσομαπίδι   :2on1: Νεαρή κοπέλα αλλά εμφάνιση γτπ  :cheesy:
Θα ανεβάσω κριτική αύριο.
Ζητώ συγγνώμη για τα μακροσκελή ποστ,τείνω να ξεφεύγω πολλές φορές, όπως και στις κριτικές μου στα σιτιτούρια

για τα υπολοιπα θα γραψω εγω συναγωνιστη αυριο γιατι τωρα ειμαι κομματια και εγω γυρο στις 3 εκανα βολτα !!!!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Χωρις να θελω να κανω τον εξυπνο, σε αυτην την Μιραμπελα γιατι πηγαινετε; Εχει μαλιασει η γλωσσα πολλων μεσα στο φορουμ για αυτην την πατσαβουρα! Μονο αν πεσει πολυ μαυρο, υπαρχει μια πιθανοτητα να την διωξουν!

συμφωνω απολυτα  :headbang:
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
χθές πέρασμα απο βίλες στη μια η ντεζυ και στην αλλη η ελίζα οπου και καλώς επέλεξα,επαναφηχθείσα  εκ αθηναίων,
με τρελαίνουν αυτά τα μωρά όπως η ελίζα είναι όμορφο μωρό με καλούς τρόπους,έχει πολύ ωραία αίσθηση, ευγενικό χωρίς κρυάδες που είναι απο τα πιο σημαντικοτερα για να περάσεις καλα  γιαμένα και έπειτα στο  :fuck1: πολύ καλή απο πάνω για αν σου έρχονται και οι βυζάρες στη μάπα στα τέσσερα δεν έχει καλό στησιμό για να μην πονάει το μωρο μάλλον οχι όμως για μεγάλη διάρκεια διοτι όταν καθυστερείς αρχίζει και δυσανασχετεί το μωρό,δεν φιλάει δεν κάνει καλαμπαλικινγκ όυτε αφήνει δάχτυλα, άν και δεν πήρα το απλό.Πολύ καθαρη της έγλειψα όλο το κορμι  :kissass2: και γούσταρε καιμε άναβε αυτο,όντως εχει δικιο ο yorkie με λίγο παραπανίσια κιλάκια ίσως,απο προηγούμενη επίσκεψη της στη θεσσαλονίκη. οκ καλο αλλα δεν είναι και γαλήνη να ξέρετε
 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Καλημέρα στους συναγωνιστές,

Κύριοι όπως σας έχω ξαναπεί μακριά από την Ελίσα στις βίλες.Θα κλαίτε τα λεφτά σας.
Ότι κάνει το κάνει αγγαρεία.

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Καλημέρα στους συναγωνιστές,

Κύριοι όπως σας έχω ξαναπεί μακριά από την Ελίσα στις βίλες.Θα κλαίτε τα λεφτά σας.
Ότι κάνει το κάνει αγγαρεία.
εχει απορριφθει ηδη...χωρις να την εχω δοκιμασει βεβαια...αν δεν φερουνε γκομενα σαν την καντυ λεφτα δεν δινω...ακομα και η σαρα ρε που φερεται πολυ κυριλε και το κανει φουλ επαγγελματικο καθησε παραπανω απο 50λεπτο για να τελειωσω 2η φορα χωρις να δυσανασχετισει με τιποτα..την ειχα για ψυχρη επαγγελματια και τελικα βρηκα το αντιθετο...
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
εχει απορριφθει ηδη...χωρις να την εχω δοκιμασει βεβαια...αν δεν φερουνε γκομενα σαν την καντυ λεφτα δεν δινω...ακομα και η σαρα ρε που φερεται πολυ κυριλε και το κανει φουλ επαγγελματικο καθησε παραπανω απο 50λεπτο για να τελειωσω 2η φορα χωρις να δυσανασχετισει με τιποτα..την ειχα για ψυχρη επαγγελματια και τελικα βρηκα το αντιθετο...

ποσο παει αυτο το προγραμμα με 2 γαμησια?
 

gianiskazias2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα,παιδια εγραψα κριτικη για Μιραμπελα αλλα δεν εχει ανεβει..οπως και δεν μπορεσα να συνδεθω με τους κωδικους μου και εκανα αλλον..
καλες καταθεσεις :zfuck:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
ποσο παει αυτο το προγραμμα με 2 γαμησια?
120-150....εξαρταται ομως ..απο τα παζαρια και αν σε ξερει...πιο κατω δεν παει ομως να ξερεις!!και μην συνεννοηθεις με την τσατσα..κατευθειαν στη σαρα!!
 

gianiskazias2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε συ..οσο ειναι 2 φορες ειναι.αν ειναι 30 τοτε 60 ευρω.στις βιλλες 80 δηλαδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom