Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Αποτυχημενη καταθεση στην κυρια Μιραμπελα

Καταφερε κ με εκανε εξαλλο, με εβγαλε απο τα ρουχα μου,...εμενα που γενικα ειμαι βολικος κ ποτε δεν ειχα παραπονο...ακομα κ με Στεφι κ Μαξιμ που σε καποιους δεν αρεσαν περασα μια χαρα....

αποπου να αρχισω κ που να τελειωσω..... :headbang:

σταμπα ατ λεφτα...καλυτερα να κερνουσα γυρονια σε αγνωστους....

αλλα αυτη η Μιραμπελα δεν παλευεται με τιποτα....

να τα λετε αυτα μαγκες!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Αποτυχημενη καταθεση στην κυρια Μιραμπελα

Καταφερε κ με εκανε εξαλλο, με εβγαλε απο τα ρουχα μου,...εμενα που γενικα ειμαι βολικος κ ποτε δεν ειχα παραπονο...ακομα κ με Στεφι κ Μαξιμ που σε καποιους δεν αρεσαν περασα μια χαρα....

αποπου να αρχισω κ που να τελειωσω..... :headbang:

σταμπα ατ λεφτα...καλυτερα να κερνουσα γυρονια σε αγνωστους....

αλλα αυτη η Μιραμπελα δεν παλευεται με τιποτα....

να τα λετε αυτα μαγκες!
Τι παθανε ολοι με την Μιραμπελα? Ετσι μου ρχεται να παω και ας ειπε ο Αλ ουτε για βολτα. Καλα ρε Γιαννη τοσο αδιαβαστος? Και καλα παλιοτερα δεν τα διαβασες τωρα ομως φρεσκο ειναι ο συναγωνιστης ακομα τραβαει τα μαλλια του δυο σελιδες πιο πισω!!!!
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Αποτυχημενη καταθεση στην κυρια Μιραμπελα

Καταφερε κ με εκανε εξαλλο, με εβγαλε απο τα ρουχα μου,...εμενα που γενικα ειμαι βολικος κ ποτε δεν ειχα παραπονο...ακομα κ με Στεφι κ Μαξιμ που σε καποιους δεν αρεσαν περασα μια χαρα....

αποπου να αρχισω κ που να τελειωσω..... :headbang:

σταμπα ατ λεφτα...καλυτερα να κερνουσα γυρονια σε αγνωστους....

αλλα αυτη η Μιραμπελα δεν παλευεται με τιποτα....

να τα λετε αυτα μαγκες!

Χωρις να θελω να κανω τον εξυπνο, σε αυτην την Μιραμπελα γιατι πηγαινετε; Εχει μαλιασει η γλωσσα πολλων μεσα στο φορουμ για αυτην την πατσαβουρα! Μονο αν πεσει πολυ μαυρο, υπαρχει μια πιθανοτητα να την διωξουν!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Χωρις να θελω να κανω τον εξυπνο, σε αυτην την Μιραμπελα γιατι πηγαινετε; Εχει μαλιασει η γλωσσα πολλων μεσα στο φορουμ για αυτην την πατσαβουρα! Μονο αν πεσει πολυ μαυρο, υπαρχει μια πιθανοτητα να την διωξουν!
δεν θα την διωξει κανεις γιατι πολυ απλα αυτη ειναι αφεντικο ας το πουμε

το θεμα ειναι οτι αυτη η κοπελα ξεκινησε με καλες κριτικες,τα κανε ολα,τα παιρνε στο στομα στην πιπα σαν την εμμα,εκανε γλωσσοφιλα κλπ στην αρχικη φαση προμηθεως 25 και μετα πλουτισε προφανως ή δεν ξερω γω τι επαθε ψυχολογικα και το γυρισε το βιολι και αρχισε τα μη και μη (βλεπε σχετικη δικη μου κριτικη προ τριετιας με τιτλο μη-ραμπελα) και εγινε πολυ αναποδο αγγουρι.....και ετσι πελατεια προφανως δεν μπαινει μεσα....αρχισε να καντηλιαζει και στο σαλονι(φυσικη συνεπεια καθοτι η αναδουλεια φερνει γκρινια) και γενικα εγινε απωθητικη....

καποιος πρεπει να της πει οτι αν θελει να δουλεψει ακομη πρεπει να καταλαβει οτι οταν περναει η μπογια μιας πουτανας και η δικη της περασε ανεπιστρεπτι απο εμφανιση το μονο που μενει ειναι το να τα κανει ολα καλα....βλ πχ ειρηνη,χριστινα αλβανιδα,ναντια και λοιπες θειτσες....αλλιως αν δεν γουσταρει να κανει καταναγκαστικα εργα μπορει να παει σπιτι της

η πουτανια οπως και πολλα αλλα επαγγελματα που ασχολεισαι με κοσμο θελει να παιζεις και λιγο θεατρο και οχι να εισαι με τα μουτρα κατεβασμενα και ξινος
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
gl εγω εχω μια αλλη προσεγγιση για το θεμα Μιραμπελα...

Βασικα δεν ξερω αν πρεπει να τη σιχαθω ή να τη λυπηθω.
Αυτη εμφανιστηκε μαζι με Καρμεν και Σιμονα το καλοκαιρι του 09' και ηταν στο ιδιο κακομοιρικο υφος με τις αλλες.Ειναι και απο το ιδιο μερος ολες αυτες νομιζω...

Τοτε την ειχα παρει 2 φορες και ηταν πολυ καλη.Μετα απο καιρο την ειχα παρει και 3η φορα και εκει αρχισε να στραβωνει η δουλεια.Χρονικα το προσδιοριζω καπου εκει που αρχισε να αυτοσυστηνεται ως ιδιοκτητρια  :jerking: :jerking: και λιγο πριν ανοιξει και το Φριξου 14.

Τι εχει συμβει κατα τη γνωμη μου...αυτη προφανως καποια στιγμη επιασε γκομενο κανεναν νταβατζη και θεωρησε οτι εδεσε το γαϊδαρο της,της βαλανε και το μαγαζι στο ονομα της και πιστεψε στην πραγματικοτητα οτι ειναι και ιδιοκτητρια οπως το πιστευουν και πολλες αλλες αλλωστε.Και γι'αυτο στην ουσια δεν δουλευει κιολας...
Οταν θα'ρθει η ωρα ομως που θα φαει τις κλωτσιες της,θα τη βαρεθουν και θα βρεθει κατα τα 40 της στο δρομο θα παρακαλει για κανενα 10ερο ειτε στην πιατσα ειτε σε κανενα κωλομπαρο της γειτονιας μου.Γι'αυτο λεω οτι δεν ξερω αν πρεπει να τη λυπηθω...

Η πορεια της ειναι προκαθορισμενη πιστευω.Αυτο που με σταναχωρει ειναι οτι η συγκεκριμενη αλυσιδα ειχε παντα τη δυνατοτερη ομαδα με γυναικες οπως Εμμα,Σιμονα,Ειρηνη,Καρμεν,Βικυ,Νταϊανα και οπωσδηποτε η Μιραμπελα αυτη τη στιγμη αποτελει ο,τι χειροτερο και μαλιστα σε προκλητικο βαθμο εχει παρουσιασει ποτε αυτη η αλυσιδα καταστηματων.Δηλαδη δε γινεται να εχει βραδυ την Εμμα και πρωι τη Μιραμπελα στο ιδιο μαγαζι...
Πρεπει να παει σπιτι της η Μιραμπελα να ησυχασει κι αυτη και να ησυχασουμε κι εμεις
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Τι παθανε ολοι με την Μιραμπελα? Ετσι μου ρχεται να παω και ας ειπε ο Αλ ουτε για βολτα. Καλα ρε Γιαννη τοσο αδιαβαστος? Και καλα παλιοτερα δεν τα διαβασες τωρα ομως φρεσκο ειναι ο συναγωνιστης ακομα τραβαει τα μαλλια του δυο σελιδες πιο πισω!!!!

φιλε εχω διαβασει για Μιραμπελα

αλλα ειπα να την δοκιμασω...
οπως εγραψα ειμαι γενικα βολικος, καλος και ...ευκολος....με τις κοπελες κ δεν εχω τρελλες απαιτησεις...

κ αποφασισα να παω παροτι ειχα διαβασει αρνητικα γιατι παρολο που ειχα διαβασει καποια αρνητικα κ για αλλες πχ Στεφι,Μαξιμ κ καποιες αλες γενικα ειχα περασει καλα...επειδη γενικα ειμαι βολικος...

αλλα αυτο με τη Μιραμπελα δεν το περιμενα...εχω παει με αρκετες Θεσσαλονικη κ καποιες Αθηνα...τετοια φολα 1η φορα......απιστευτη ξινιλα...κ τουπε......

κριμα τα λεφτα...καλυτερα να τα πετουσα να τα εβρισκε κανενας φτωχος.....

η Στεφι κ η Μαξιμ μπροστα της ειναι θεες....

ps)προσωπικα θεωρω την Εφη ισως την καλυτερη στην πολη μας..
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
GO_HOME.jpg
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Πάντως, για να εξακολουθεί να υπάρχει, θα πρέπει να ξεγελάει κάποιους που την πληρώνουν!  :grin:
 

vlakakos12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
geia sas , neos stin parea ego , tha ithela na mou protinete se poio studio/bourdelo na paw simera ( gia aplo/xalaro programma ).
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
εχει παρει κανεις ελισα;λεει η καταθεση η φολα..;
Καλούτσικη-μέτρια στο απλό που την είχα πάρει πριν 1 χρόνο. Είναι πολύ όμορφη με σωματάρα. Πίπα δεν έκανε καλή όμως δεν είπε όχι σε αυτά που ζήτησα.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Αποτυχημενη καταθεση στην κυρια Μιραμπελα

Καταφερε κ με εκανε εξαλλο, με εβγαλε απο τα ρουχα μου,...εμενα που γενικα ειμαι βολικος κ ποτε δεν ειχα παραπονο...ακομα κ με Στεφι κ Μαξιμ που σε καποιους δεν αρεσαν περασα μια χαρα....

αποπου να αρχισω κ που να τελειωσω..... :headbang:

σταμπα ατ λεφτα...καλυτερα να κερνουσα γυρονια σε αγνωστους....

αλλα αυτη η Μιραμπελα δεν παλευεται με τιποτα....

να τα λετε αυτα μαγκες!
Εχουν ειπωθει πολλακις...μαλλον δεν τα προσεξες επειδη γραφτηκαν αλλα και προσπεραστηκαν..την εχω πατησει και εγω ετσι με αλλες κοπελες..
Παιζει ρολο παντως και τι προγραμμα περνει καποιος.δυστηχως στα απλα 30ευρα μερικες ειναι ξεπετες του κερατα..τι προγραμμα πηρες?
Δεν ξερω πως την εχει δει η εν λογο κυρια.εγω νομιζω οτι περνει καποιο ειδος επιδοτησης,εχει μπει σε καποιο ΕΣΠΑ κτλ γι'αυτο και κρατιετε ακομα εκει περα..
Απο εμφανιση οκ ,νομιζω ειναι αδιαφορη εντελως,δεν μπορεις να πεις κατι καλυτερο η κατι χειροτερο..
Τεσπα για μενα πρωινη βαρδια ειναι μονο Εφη,Νατασσα,Αφροδιτη Κωλλετη αν και εχω να την δω πολλυυυ καιρο,πολλοι θα πουν και Νταιανα,Ειρηνη που δεν μου κανουν τοσο κλικ..ολες οι αλλες ειναι τζαμπα λεφτα.Δεν βαζω κοπελες απο βιλες γιατι ειναι σε αλλο επιπεδο και απο θεμα εμφανισης και απο θεμα χρηματων..

Ο συναδελφος που ρωταει για Ελισα,να πω οτι ειναι σαν γκομενα εντυπωσιακη,σιλικονατη,καμπυλες ωραιες..αλλοτε ξανθια αλλοτε μελαχροινη παντα ομορφη ,αλλα μεσα ολιγον τυπικη,λιγο αντε να τελειωνουμε να μπει ο αλλος..καπως ετσι την εκοψα εγω
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
δεν θα την διωξει κανεις γιατι πολυ απλα αυτη ειναι αφεντικο ας το πουμε

το θεμα ειναι οτι αυτη η κοπελα ξεκινησε με καλες κριτικες,τα κανε ολα,τα παιρνε στο στομα στην πιπα σαν την εμμα,.................
πριν κανα χρονο που πηγα σ αυτην , πληρωσα για γυμνο  :pipa1: και νομιζα θα δεχτει να τα παρει στο στομα, αφου ειχα διαβασει παρομοια κριτικη. οταν της ειπα τι ηθελα , μονο που δε μου ορμησε, μου λεει πες μου ποιος σου ειπε τετοιο πραμα και οτι ποιο παλια απο ισπανικο ειχε κολησει κατι και για 1 μηνα ετρεχε
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
καλα σου ειπε οτι κολησε κατι????

αιντε αιντε..δε παμε καλα..η γκομενα ειναι γκαου μπιου εντελως..μυαλο αχοιβαδας..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ααα  :o :o :o...δηλαδη η γκομενα εκτος απο μαλακισμενη ειναι και τιγκα στις αρρωστειες...τις βρωμερες θανατηφορες αρρωστειες  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:...ετοιμη να μας εξοντωσει εναν εναν  :grin:

Αρα καλα ειπα να μην παει κανεις με την Μιραμπελα  :shit: :shit:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
πριν κανα χρονο που πηγα σ αυτην , πληρωσα για γυμνο  :pipa1: και νομιζα θα δεχτει να τα παρει στο στομα, αφου ειχα διαβασει παρομοια κριτικη. οταν της ειπα τι ηθελα , μονο που δε μου ορμησε, μου λεει πες μου ποιος σου ειπε τετοιο πραμα και οτι ποιο παλια απο ισπανικο ειχε κολησει κατι και για 1 μηνα ετρεχε

πλακα κανεις.....ευτυχως πηγα κυριλλε, χωρις γυμνα, φιλια κτλ κτλ

τι σου ειπε οτι εχει κολλησει?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom