Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (3 μέλη και 60 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Εμφανισιακα ομως δε βλεπεται...για να σας δωσω να καταλαβετε τη γουσταρει ο GAMEOVER δηλαδη αλλα μεσα ειναι πολυ δυνατη πλεον και για 30ε με γυμνο δε το συζητω καν.Κωλαρακι δεν κανει
Έλα ρε που δεν βλέπεται, έχει όμορφο πρόσωπο, μην την αδικείς,  :tits: άλλο τα κιλά άλλο η ομορφιά, είναι κλασσική BBW,  :tits: :tits:  και ίσως η μοναδική στην πόλη με αυτά τα κυβικά, και για να είναι κοντά στα διό χρόνια στην πόλη σίγουρα θα έχει το κοινό της και την πελατεία της  :P


αλλα πηρα το στραβο το δρομο παλι...μετα την προηγουμενη βδομαδα με την Καμελια συνεχισα την παρακμη μου πριν λιγη ωρα με τη Βουλγαρα Αντζελικα στο Σαπφους 8  :grin:

Είμαι περίεργος να δω πως θα κλείσεις το τρίο  :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
μπα τελος αυτα...την αλλη φορα θα εχει μοντελαρα  :rockon: :rockon:

αν θες μοντέλο πάνε να φας Ρομίνα στο Μινωταύρου, ήμουν εκεί τις προάλλες, ανέβασα και κριτική, μοντέλο όμως, θα πάθεις πλάκα και με 30 παρακαλώ όχι 40αρια που ζητάνε μερικές......  :-
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
οχι και ειναι ωραιο μουνακι αλλα παλιοτερα τα σχολια ηταν αρνητικα...Εξαρταται και ποσο βρωμικη ειναι για τα γουστα μου  :P :P
Παλιότερα ναι είχα διαβάσει κ γω κάτι κριτικές αλλά το τελευταίο χρόνο έχει γίνει πολύ τοπ, δυο φορές που την πήρα με προκαταρκτικά, καλαμπαλίκινγκ, sex show και γλωσσοφιλάκια. Είναι πολύ καβλιάρα κ η τσατσά που δουλεύει μαζί της, θα έτρωγε πολλα λεφτά αν έβγαινε στο κλαρί..  :lheel:
 

BOUBIS 55

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πανω που παω να γινω ανθρωπος και να μπω στο δρομο της ποιοτικης αναβαθμισης δινω μια κλωτσια και τα χαλαω ολα...και τι εννοω?Ειχα ξεκινησει ενα ωραιο σερι με Νατασα,Καρμεν και σκοπευα να το συνεχισω με Καντυ,Νταϊανα,Αντζελα...

αλλα πηρα το στραβο το δρομο παλι...μετα την προηγουμενη βδομαδα με την Καμελια συνεχισα την παρακμη μου πριν λιγη ωρα με τη Βουλγαρα Αντζελικα στο Σαπφους 8  :grin:
Μιλαμε για καμια 150 κιλα κορμι...αφου να την αγκαλιασω ολοκληρη δε μπορουσα  :grin:
Ξηγηθηκε πολυ καλα ομως,με 30ε γυμνο τσιμπουκι,εφαγε τα κωλοδαχτυλα της,τα πουτσοτριψιματα της,κατι απαλες σφαλιαρες στα τεραστια μαγουλα της  :2funny: :2funny:.
Την επιασα απο τα μαλλια και κουνουσα με δυναμη ολη τη γουρουνοκεφαλη με δυναμη να μου τον παιρνει ολον μεσα.Εκανε πολυ καλο καβαλημα απο πανω αλλα κουραστηκε γρηγορα,δε βιαστηκε καθολου και τη βρηκα παρα πολυ βελτιωμενη σε σχεση με πριν 2 χρονια που την ειχα παρει στην Ερημιτη

Εμφανισιακα ομως δε βλεπεται...για να σας δωσω να καταλαβετε τη γουσταρει ο GAMEOVER δηλαδη αλλα μεσα ειναι πολυ δυνατη πλεον και για 30ε με γυμνο δε το συζητω καν.Κωλαρακι δεν κανει

:thumbsup: :thumbsup:
 

stravadi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Το σαββατο πετυχα μια πανεμορφη πιτσιρικα στι νικ ουρανου 26 αλλα δεν ρωτησα ονομα. Μελαχρινη
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Το σαββατο πετυχα μια πανεμορφη πιτσιρικα στι νικ ουρανου 26 αλλα δεν ρωτησα ονομα. Μελαχρινη
Γωγώ

ωραία κοπελίτσα

Δούλευε απόψε με τη καβλιάρα τη τσατσά που ήταν στο Φρίξου 13.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

Μιλαμε για καμια 150 κιλα κορμι...αφου να την αγκαλιασω ολοκληρη δε μπορουσα  :grin:
Ξηγηθηκε πολυ καλα ομως,με 30ε γυμνο τσιμπουκι,εφαγε τα κωλοδαχτυλα της,τα πουτσοτριψιματα της,κατι απαλες σφαλιαρες στα τεραστια μαγουλα της  :2funny: :2funny:.
Την επιασα απο τα μαλλια και κουνουσα με δυναμη ολη τη γουρουνοκεφαλη με δυναμη να μου τον παιρνει ολον μεσα.


:bounce-glasses:  απαιχτος και ηρωας !!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
αν θες μοντέλο πάνε να φας Ρομίνα στο Μινωταύρου, ήμουν εκεί τις προάλλες, ανέβασα και κριτική, μοντέλο όμως, θα πάθεις πλάκα και με 30 παρακαλώ όχι 40αρια που ζητάνε μερικές......  :-
ποτε δουλευει;πρωινααα; και ποιο ειναι του μινωταυρου;οταν λες μοντελο στυλ μιρελας;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ποτε δουλευει;πρωινααα; και ποιο ειναι του μινωταυρου;οταν λες μοντελο στυλ μιρελας;
την ειδα και γω αυτην την ρομινα....πολυ καλο μωρο σε εμφανιση

μινωταυρου ειναι αυτο που ειναι στον καθετο δρομο της ουρανου πριν το 26  που τον εχουν ανοιξει με κατι γκρειντερ και τον εχουν κανει σκατα μες στην λασπη
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
749
Like
239
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην παρέα ξέρει κανείς που χάθηκε η νταιάνα απο το Govida??(αχελλοου)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα στην παρέα ξέρει κανείς που χάθηκε η νταιάνα απο το Govida??(αχελλοου)
ηταν αρρωστη οταν ειχα περασει εγω  9/3 και ελειπε,την αντικαθιστουσε η βικυ....μετα εσκασε μυτη μια κριτικη καποιου.....δεν ξερω ειχε επανελθει;
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
749
Like
239
Πόντοι
26
ηταν αρρωστη οταν ειχα περασει εγω και ελειπε,την αντικαθιστουσε η βικυ....μετα εσκασε μυτη μια κριτικη καποιου.....δεν ξερω ειχε επανελθει;
εγω τελευταιο φορα που την ειδα ηταν αρχες του μηνα.... μετα χαθηκε...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Εχω μια απορια, καμια υπαρχει με τον σωματοτυπο της αφρουλας? η αντριανα μου θυμιζει λιγο αλλα αν παρατηρησετε τα κωλομερια της δεν ειναι σφιχτα αλλα πλαδαρα επισης ηταν και μια βικτωρια η βερονικα με ωραιο σωμα αλλα δεν θυμαμαι που και ποιες ωρες δουλευει νομιζω λιγο πιο κατω απο κοροβαγκου αλλα αυτη δεν αφηνει τιποτα ουτε βυζογλυψιμο ουτε δαχτυλα. Οποτε καμια που να φερνει σε αφρουλα κ να μην ειναι κρυα υπαρχει να δοκιμαστει?
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Εχω μια απορια, καμια υπαρχει με τον σωματοτυπο της αφρουλας? η αντριανα μου θυμιζει λιγο αλλα αν παρατηρησετε τα κωλομερια της δεν ειναι σφιχτα αλλα πλαδαρα επισης ηταν και μια βικτωρια η βερονικα με ωραιο σωμα αλλα δεν θυμαμαι που και ποιες ωρες δουλευει νομιζω λιγο πιο κατω απο κοροβαγκου αλλα αυτη δεν αφηνει τιποτα ουτε βυζογλυψιμο ουτε δαχτυλα. Οποτε καμια που να φερνει σε αφρουλα κ να μην ειναι κρυα υπαρχει να δοκιμαστει?

Αρχίσαμε να ψάχουμε για αντικατάστατα?
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Να φέρνει σε Αφρούλα και να μην είναι και κρύα ...... κάπως δύσκολα!  ;)
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
αν  γνωριζει καποιος που μπορουμε να βρουμε τη θεια Ναντια θα βοηθουσε πολυ  :helpplea:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Εχω μια απορια, καμια υπαρχει με τον σωματοτυπο της αφρουλας? η αντριανα μου θυμιζει λιγο αλλα αν παρατηρησετε τα κωλομερια της δεν ειναι σφιχτα αλλα πλαδαρα επισης ηταν και μια βικτωρια η βερονικα με ωραιο σωμα αλλα δεν θυμαμαι που και ποιες ωρες δουλευει νομιζω λιγο πιο κατω απο κοροβαγκου αλλα αυτη δεν αφηνει τιποτα ουτε βυζογλυψιμο ουτε δαχτυλα. Οποτε καμια που να φερνει σε αφρουλα κ να μην ειναι κρυα υπαρχει να δοκιμαστει?

Γενοσιμη πουτανα δηλαδης.!  :2funny:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
O Get u Barbara ta grafei epeidi kseri oti i Afroula diabazei gia na tromaksei oti psaxnoun antikatastatria kai na epistrepsei grigorotera :uglystupid:.......bebaia os gnoston san tin Afroula den exei
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom