Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ακομα κλαιω με εκεινη την κριτικη του 2009...  εγω θα την περασω ενα χερι την επομενη βδομαδα και θα παω απλυτος μονο κ μονο για να την εκδικηθω και θα ειναι η μονη που θα της το κανω...καποτε τα εκανε ολα και τωρα μη μου απ τουυυυυ;;;;
δεν πας στεφη καλυτερα να την γαμησεις απο κωλο τουλαχιστον να το φχαριστηθεις;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095
κ στο ανδρ.γεωργιου 30 η ΕΚΠΛΗΞΗ! ανοιγω την πορτα κ βλεπω μερτσι!! ΩΧ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ......αλλα μολις μπηκα δεν βλεπω τσατσα κ ξαφνικα με ποιανει η μερτσι στο μπλα μπλα με πολι ομορφο τροπο κ μου λεει εχουμε ομορφη κοπελα.......ΟΡΙΣΤΕ ΛΕΩ?? μου λεει ειναι καινουρια κοπελα ξανθια.....ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΡΕ ΧΑΠΙΑ ΠΕΡΝΕΙ?? ειναι 30 το απλο μου λεει κ ΤΣΟΥΠ να σου το ξανθο ομορφο με μικρο βυζακι καινουριο κοπελι κ εχω μινει ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!! Ωωωωωω ρε εξελιξεις μπραβο.... κ συνεχιζε η μερτσι με ομορφο τροπο,οχι οπως την εχω σηνηθησει απο βαρδαρη, να μου λεει να τις παρω κ τις δυο κ οτι θα περασουμε καλα!! ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΡΩΤΙΣΑ ΠΟΣΟ!! ΣΟΡΡΥ ΠΑΙΔΙΑ!! αλλα φανταζομαι ενα 50 το εδινα!!
με χερετισε με ευγενικο τροπο κ εφυγα!!
τι να πω μαλακια που δεν μπηκα????? :think: :think: :think:
μερτσι ευγενικη? μερτσι τσατσα? τριο σε ντελο? ειμαι αρρωστος ... αλλα κατι δεν μου καθεται καλα...διαβαζω σωστα?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
δεν πας στεφη καλυτερα να την γαμησεις απο κωλο τουλαχιστον να το φχαριστηθεις;
oooooooooooooooxi φιλος...μιραμπελ και θα φαω και τζατζικιιιιιιι...μαλλον θα το πασαλειψω στη μουρη μου...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177

πηγασου η ελληνιδα προ μιλφ με τις βυζαρες!(αυτες ειναι βυζαρες) αλλα τι γινετε μεσα με αυτην ρε παιδια???? εγω την ξεπατωνα αλλα δεν ηθελα κασκαντεριλικι! ο blastbeast ειχε γραψει για αυτην αλλα κανενας αλλος!!




Απλα μακρια,δεν αξιζει ουτε για 10ε.
Τα βυζια νερουλα,εξαφανιζονται οταν ξαπλωσει και σου λεει και ολη την ιστορια της ζωης της μεσα,πολυ  :tickedoff:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Για όσους ενδιαφέρονται ένα πουλάκι μου σφύριξε πως από 27 θα βρισκονται κοντά σας για τα περαιτέρω Μαρια,κι η αλλη η ξανθιά του πούστη με τη λεύκανση.Προσοχή φοράτε πάντα κράνος.Α και μικαέλα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Για όσους ενδιαφέρονται ένα πουλάκι μου σφύριξε πως από 27 θα βρισκονται κοντά σας για τα περαιτέρω Μαρια,κι η αλλη η ξανθιά του πούστη με τη λεύκανση.Προσοχή φοράτε πάντα κράνος.Α και μικαέλα.


Ποιες ειναι αυτες χαουζ?  :think:
 

NAPOLI37

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη στην γαληνη επιτελους!περασα πολυ καλα.ευγενικη και δεν βιαζοταν καθολου.την προτεινω για  :knockinb:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
κ στο ανδρ.γεωργιου 30 η ΕΚΠΛΗΞΗ! ανοιγω την πορτα κ βλεπω μερτσι!! ΩΧ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ......αλλα μολις μπηκα δεν βλεπω τσατσα κ ξαφνικα με ποιανει η μερτσι στο μπλα μπλα με πολι ομορφο τροπο κ μου λεει εχουμε ομορφη κοπελα.......ΟΡΙΣΤΕ ΛΕΩ?? μου λεει ειναι καινουρια κοπελα ξανθια.....ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΡΕ ΧΑΠΙΑ ΠΕΡΝΕΙ?? ειναι 30 το απλο μου λεει κ ΤΣΟΥΠ να σου το ξανθο ομορφο με μικρο βυζακι καινουριο κοπελι κ εχω μινει ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!! Ωωωωωω ρε εξελιξεις μπραβο.... κ συνεχιζε η μερτσι με ομορφο τροπο,οχι οπως την εχω σηνηθησει απο βαρδαρη, να μου λεει να τις παρω κ τις δυο κ οτι θα περασουμε καλα!! ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΡΩΤΙΣΑ ΠΟΣΟ!! ΣΟΡΡΥ ΠΑΙΔΙΑ!! αλλα φανταζομαι ενα 50 το εδινα!!
με χερετισε με ευγενικο τροπο κ εφυγα!!
τι να πω μαλακια που δεν μπηκα????? :think: :think: :think:

Kαλα εκανες και εφυγες , γλυτωσες το 50αρικο  :headbang:
 

stravadi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
τις προάλες που πέρασα από Γαλήνη δεν ενθουσιάστηκα από εμφάνιση ρε παιδιά!
Έχει και ένα περπάτημα σαν λαβομένος πελεκάνος περπατάει :2funny:
 

stravadi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
τις προάλες που πέρασα από Γαλήνη δεν ενθουσιάστηκα από εμφάνιση ρε παιδιά!
Έχει και ένα περπάτημα σαν λαβομένος πελεκάνος περπατάει :2funny:
Επίσης και η Νατάσα από Έρως δεν είναι και τόσο εντυπωσιακή.
Και μέσα πολύ διεκπερεωτική
Δεν με ενθουσίασε καθόλου!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Επίσης και η Νατάσα από Έρως δεν είναι και τόσο εντυπωσιακή.
Και μέσα πολύ διεκπερεωτική
Δεν με ενθουσίασε καθόλου!


Το ενα σε ξυνιζει,το αλλο σε βρωμαει,πες μας τελικα και με ποια περασες καλα για να καταλαβουμε και τα γουστα σου  :headbang:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
oooooooooooooooxi φιλος...μιραμπελ και θα φαω και τζατζικιιιιιιι...μαλλον θα το πασαλειψω στη μουρη μου...
Ε τότε,φασολάδα με αλμυρό και φρέσκο κρεμυδάκι για μεσημεριανό.
Να έχει κάνει το στομάχι τις "προετοιμασίες"του μέχρι να πας το βράδυ.
Να νομίζει η Μιραμπελα πως βρίσκεται σε βολή πολυβολητών.....
:badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
Θα βγαίνει και η κρεμυδίλα από τις μασχάλες.....αίσχος! :cool2:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Ε τότε,φασολάδα με αλμυρό και φρέσκο κρεμυδάκι για μεσημεριανό.
Να έχει κάνει το στομάχι τις "προετοιμασίες"του μέχρι να πας το βράδυ.
Να νομίζει η Μιραμπελα πως βρίσκεται σε βολή πολυβολητών.....
:badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
Θα βγαίνει και η κρεμυδίλα από τις μασχάλες.....αίσχος! :cool2:
  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μερτσι ευγενικη? μερτσι τσατσα? τριο σε ντελο? ειμαι αρρωστος ... αλλα κατι δεν μου καθεται καλα...διαβαζω σωστα?
Οντως τριο σε στουντιο δυσκολα να το πετυχεις αλλου, με την μερτσι ομως ολα ειναι πιθανα.
Πριν απο δυο χρονια την πετυχα στο ιδιο μαγαζι και μου προτεινε αν και ηταν διπλα η τσατσα φουλ με κωλο και τσακουζι στα 70 ευρω  και με ενα στυλ εδω περα κανω οτι θελω. Αυτη ειναι η μερτσι για οσους δεν την ξερουν.  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Οντως τριο σε στουντιο δυσκολα να το πετυχεις αλλου, με την μερτσι ομως ολα ειναι πιθανα.
Πριν απο δυο χρονια την πετυχα στο ιδιο μαγαζι και μου προτεινε αν και ηταν διπλα η τσατσα φουλ με κωλο και τσακουζι στα 70 ευρω  και με ενα στυλ εδω περα κανω οτι θελω. Αυτη ειναι η μερτσι για οσους δεν την ξερουν.  :grin:
μπορει να κανει οτι θελει μαν,αν ειναι με ενοικιο στεγης.....προφανως κοβει απο το δικο της κερδος....αυτα που ειναι να δωσει σε τσατσα και αφεντικο θα τα δωσει ετσι κι αλλιως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom