Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπορει να κανει οτι θελει μαν,αν ειναι με ενοικιο στεγης.....προφανως κοβει απο το δικο της κερδος....αυτα που ειναι να δωσει σε τσατσα και αφεντικο θα τα δωσει ετσι κι αλλιως
Ναι βρε μαλλον ετσι γινεται, αλλα λεω οτι δεν τα συναντας συχνα αυτα που κανει η μερτσι
Ειναι με μια λεξη τρελοκομειο!  :grin:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.276
Πόντοι
7.095

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
πρωινη επισκεψη πριν τη δουλεια,για πρωτη φορα σε αυτη τη γειτωνια λογο οτι τα περισωτερα καταστημσατα του ειδους ηταν κλειστα λιγο πριν τις εξι το πρωι.
η υπηρεσια ευγενικη εξηγησε τα προγραμματα λεγοντας οτι εχει μια κοπελα καινουρια ,μαλιστα δουλευε για πρωτη μερα συμφονα με τα λεγομενα της.
Η κοπελα στο σαλοναρισμα της ηταν χαμογελαστη,ευγενικη και γενικα με πολυ καλη διαθεση SmileBig
περνοντας στο καθαρο και ταχτοποιημενο δοματιο με το απλο προγραμα στα τριαντα ευρω και χωρις να περασει πολυ χρονος ερχετε η κοπελα κατεβενει απο τα ψιλοτακουνα και μου χαριζει το πιο γλυκο της χαμογελο και τη πιο καλη της διαθεση SmileBigστα του αγωνα ¨προκαταρτηκα ελαχιστα ισως να μην χρειαζοταν και περισσοτερα,πιπα ομως κατω απο τη βαση,σχεδον αεροπιπα Sad αυτο ηταν και το μονο αρνιτικο στη συνευρεση .κατα τα αλλα εκανε και λιγο sex show τριβοντας το μουνακι τις και παιζοντας με τις πανεμορφες βιζαρες της .πολυ καλη συμετοχη και με την κοπελα απο πανω και στο ιεραποστολικο αλλα και στα τεσσερα οπου ηρθε και το τελιωμα .
τελικα αργισα να παω σε αυτη τη γειτονια αλλα περασα υπεροχα και θα ξαναπερασω συντομοτατα,αντε να περασει η αργια της 25 Μαρτιου για να ξαναπαω στη

Μιχαελα SmittenSmittenSmittenSmittenSmitten

αυτα απο εμενα :grin:
 

Επισκέπτης
πρωινη επισκεψη πριν τη δουλεια,για πρωτη φορα σε αυτη τη γειτωνια λογο οτι τα περισωτερα καταστημσατα του ειδους ηταν κλειστα λιγο πριν τις εξι το πρωι.
η υπηρεσια ευγενικη εξηγησε τα προγραμματα λεγοντας οτι εχει μια κοπελα καινουρια ,μαλιστα δουλευε για πρωτη μερα συμφονα με τα λεγομενα της.
Η κοπελα στο σαλοναρισμα της ηταν χαμογελαστη,ευγενικη και γενικα με πολυ καλη διαθεση SmileBig
περνοντας στο καθαρο και ταχτοποιημενο δοματιο με το απλο προγραμα στα τριαντα ευρω και χωρις να περασει πολυ χρονος ερχετε η κοπελα κατεβενει απο τα ψιλοτακουνα και μου χαριζει το πιο γλυκο της χαμογελο και τη πιο καλη της διαθεση SmileBigστα του αγωνα ¨προκαταρτηκα ελαχιστα ισως να μην χρειαζοταν και περισσοτερα,πιπα ομως κατω απο τη βαση,σχεδον αεροπιπα Sad αυτο ηταν και το μονο αρνιτικο στη συνευρεση .κατα τα αλλα εκανε και λιγο sex show τριβοντας το μουνακι τις και παιζοντας με τις πανεμορφες βιζαρες της .πολυ καλη συμετοχη και με την κοπελα απο πανω και στο ιεραποστολικο αλλα και στα τεσσερα οπου ηρθε και το τελιωμα .
τελικα αργισα να παω σε αυτη τη γειτονια αλλα περασα υπεροχα και θα ξαναπερασω συντομοτατα,αντε να περασει η αργια της 25 Μαρτιου για να ξαναπαω στη

Μιχαελα SmittenSmittenSmittenSmittenSmitten

αυτα απο εμενα :grin:

το μπουρδελακι γιατι δεν το λες το αφηνεις για γριφο  :grin:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
εχει ανεβει κριτικη (τριδυμα)  :grin:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Παιδια μια Ρομινα; Που αναφερθηκε καποιες σελιδες πιο πριν ως δυνατη σε εμφανιση, που παιζει μπαλα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

η Ειρηνη ακα Δαναη σταματησε απο Κοζανη και μαλλον και αυτο ειναι η ειδηση για τους φιλους της θα επανελθει στην Θεσσαλονικη

οταν εχω νεοτερα επ αυτου θα ενημερωσω το φορουμ και τους θαυμαστες της
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
η Ειρηνη ακα Δαναη σταματησε απο Κοζανη και μαλλον και αυτο ειναι η ειδηση για τους φιλους της θα επανελθει στην Θεσσαλονικη

οταν εχω νεοτερα επ αυτου θα ενημερωσω το φορουμ και τους θαυμαστες της

Επειδη ηλικιακα μαλλον δεν την προλαβα, που δουλευε η κοπελια;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Επειδη ηλικιακα μαλλον δεν την προλαβα, που δουλευε η κοπελια;
βαρδαρη ξεκινησε,μετα το 2006 και προ του κλεισιματος του εκανε μικρο περασμα απο ανδρεου γεωργιου4 ,παλι βαρδαρη μετα ,ακολουθως και μεχρι τον νοεμμβρη του 2008 στο ανδρεου γεωργιου 4 παλι οταν ξανανοιξε μετα την ανακαινιση του,μετα παλι βαρδαρη προμηθεως 14 και προμηθεως 25 και σαπφους 20 μεχρι και το 2009 και στο ιστορικο πρασινο τανταλου και σαπφους μεχρι το καλοκαιρι του 2010....

το 2011 και μετα ξεκινησε να δουλευει στα δυο στουντιακια που ανοιξαν εξω απο την Κοζανη μετα τα Κοίλα παραπλευρως της Εγνατιας

ειναι ψηλη,καστανομαλλα με μεγαλα φυσικα στηθη,ωραια αφρατα οπισθια και απο προγραμματα κανει 69,ισπανικο και απλο και στα στουντιο εκανε και τζακουζια....εχει αναμικτες κριτικες απο τα διαφορα εκλεκτα μελη της μπουρδελοκαταστασης αλλες πολυ επαινετικες και αλλες μετριες

οπωσδηποτε ομως ειναι απο τα παλια ιστορικα κοριτσια του φορουμ και εχει και φανατικους πελατες οπως εμενα τον γκειμοβερ,τον παπαζιτς και αλλους....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
η Ειρηνη ακα Δαναη σταματησε απο Κοζανη και μαλλον και αυτο ειναι η ειδηση για τους φιλους της θα επανελθει στην Θεσσαλονικη

οταν εχω νεοτερα επ αυτου θα ενημερωσω το φορουμ και τους θαυμαστες της
Πλάααααακα με κάααααααααααααααααααααανειςςςςςςςςςςςςςς !!!! ΆΑΑΑντε ρε Δανάηηηηηηηηηηη  :tits: :tits:  :lheel: :lheel:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:. Gl αν μάθεις περισσότερα ενημέρωσε άμεσα.  :helpplea:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
η Ειρηνη ακα Δαναη σταματησε απο Κοζανη και μαλλον και αυτο ειναι η ειδηση για τους φιλους της θα επανελθει στην Θεσσαλονικη

οταν εχω νεοτερα επ αυτου θα ενημερωσω το φορουμ και τους θαυμαστες της
οσο για τα νεα της βρισκει πλεον απιθανο να ξαναγυρισει θεσσαλονικη,το μαγαζι δουλευει καλα με ντοπιους αλλα και περαστικους οπως μου ειπε,η ιδια ειναι πιο ξεκουραστη,ξεαγχωτη και ευδιαθετη πραγμα που αντανακλα και στην συμπεριφορα στο δωματιο ενω συζητησαμε και τα της οικονοκικης κρισης λιγο και πως εχει επηρεασει γενικα το θεμα αγοραιος ερωτας.....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
οσο για τα νεα της βρισκει πλεον απιθανο να ξαναγυρισει θεσσαλονικη,το μαγαζι δουλευει καλα με ντοπιους αλλα και περαστικους οπως μου ειπε,η ιδια ειναι πιο ξεκουραστη,ξεαγχωτη και ευδιαθετη πραγμα που αντανακλα και στην συμπεριφορα στο δωματιο ενω συζητησαμε και τα της οικονοκικης κρισης λιγο και πως εχει επηρεασει γενικα το θεμα αγοραιος ερωτας.....
Πως τα φέρνει η πουτάνα η ζωή..  :sunglasses: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
βαρδαρη ξεκινησε,μετα το 2006 και προ του κλεισιματος του εκανε μικρο περασμα απο ανδρεου γεωργιου4 ,παλι βαρδαρη μετα ,ακολουθως και μεχρι τον νοεμμβρη του 2008 στο ανδρεου γεωργιου 4 παλι οταν ξανανοιξε μετα την ανακαινιση του,μετα παλι βαρδαρη προμηθεως 14 και προμηθεως 25 και σαπφους 20 μεχρι και το 2009 και στο ιστορικο πρασινο τανταλου και σαπφους μεχρι το καλοκαιρι του 2010....

το 2011 και μετα ξεκινησε να δουλευει στα δυο στουντιακια που ανοιξαν εξω απο την Κοζανη μετα τα Κοίλα παραπλευρως της Εγνατιας

ειναι ψηλη,καστανομαλλα με μεγαλα φυσικα στηθη,ωραια αφρατα οπισθια και απο προγραμματα κανει 69,ισπανικο και απλο και στα στουντιο εκανε και τζακουζια....εχει αναμικτες κριτικες απο τα διαφορα εκλεκτα μελη της μπουρδελοκαταστασης αλλες πολυ επαινετικες και αλλες μετριες

οπωσδηποτε ομως ειναι απο τα παλια ιστορικα κοριτσια του φορουμ και εχει και φανατικους πελατες οπως εμενα τον γκειμοβερ,τον παπαζιτς και αλλους....

Να διορθώσω – συμπληρώσω λίγα ιστορικά για την κοπέλα, ξεκίνησε να δουλεύει το 2005 τον Φεβρουάριο, εγώ την πρωτοσυνάντησα στο Προμηθέως 16 ισόγειο που δεν υπάρχει πια, τον Απρίλη του 2005, ξεκίνησε πιτσιρίκα ήταν μόλις 18+ και κατά το 2007 δούλεψε για λίγα φεγγάρια και στη Λάρισα, με όχι καλές αναμνήσεις από όσο μου εκμυστηρεύτηκε, να συμπληρώσω μερικά μαγαζιά που έχει δουλέψει η κοπέλα πλέον από αυτά που αναφέρεις, ήταν το μπλέ, και το λαφαμ, για εμένα προσωπικά αποτελεί σημείο αναφοράς στην μπουρδελοπορεία μου και είναι βέβαιο πως αν γεράσω θα έχω να θυμάμαι πολλά από τις συνευρέσεις μας, μιας που αποτέλεσε την μούσα μου για ένα πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα, να είναι καλά η κοπέλα όπου κι΄ αν βρίσκεται και όποια κι  αν είναι η  απόφαση που θα πάρει στην συνέχεια της ζωής της.  :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Να διορθώσω – συμπληρώσω λίγα ιστορικά για την κοπέλα, ξεκίνησε να δουλεύει το 2005 τον Φεβρουάριο, εγώ την πρωτοσυνάντησα στο Προμηθέως 16 ισόγειο που δεν υπάρχει πια, τον Απρίλη του 2005, ξεκίνησε πιτσιρίκα ήταν μόλις 18+ και κατά το 2007 δούλεψε για λίγα φεγγάρια και στη Λάρισα, με όχι καλές αναμνήσεις από όσο μου εκμυστηρεύτηκε, να συμπληρώσω μερικά μαγαζιά που έχει δουλέψει η κοπέλα πλέον από αυτά που αναφέρεις, ήταν το μπλέ, και το λαφαμ, για εμένα προσωπικά αποτελεί σημείο αναφοράς στην μπουρδελοπορεία μου και είναι βέβαιο πως αν γεράσω θα έχω να θυμάμαι πολλά από τις συνευρέσεις μας, μιας που αποτέλεσε την μούσα μου για ένα πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα, να είναι καλά η κοπέλα όπου κι΄ αν βρίσκεται και όποια κι  αν είναι η  απόφαση που θα πάρει στην συνέχεια της ζωής της.  :)
σωστα... ξεχασα να αναφερω το περασμα απο βιλα εροτικα λαρισας οταν πρωτανοιξε
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
βαρδαρη ξεκινησε,μετα το 2006 και προ του κλεισιματος του εκανε μικρο περασμα απο ανδρεου γεωργιου4 ,παλι βαρδαρη μετα ,ακολουθως και μεχρι τον νοεμμβρη του 2008 στο ανδρεου γεωργιου 4 παλι οταν ξανανοιξε μετα την ανακαινιση του,μετα παλι βαρδαρη προμηθεως 14 και προμηθεως 25 και σαπφους 20 μεχρι και το 2009 και στο ιστορικο πρασινο τανταλου και σαπφους μεχρι το καλοκαιρι του 2010....

το 2011 και μετα ξεκινησε να δουλευει στα δυο στουντιακια που ανοιξαν εξω απο την Κοζανη μετα τα Κοίλα παραπλευρως της Εγνατιας

ειναι ψηλη,καστανομαλλα με μεγαλα φυσικα στηθη,ωραια αφρατα οπισθια και απο προγραμματα κανει 69,ισπανικο και απλο και στα στουντιο εκανε και τζακουζια....εχει αναμικτες κριτικες απο τα διαφορα εκλεκτα μελη της μπουρδελοκαταστασης αλλες πολυ επαινετικες και αλλες μετριες

οπωσδηποτε ομως ειναι απο τα παλια ιστορικα κοριτσια του φορουμ και εχει και φανατικους πελατες οπως εμενα τον γκειμοβερ,τον παπαζιτς και αλλους....
τι να πω εχω μεινει εκπληκτος...μνημη ραμ εισαι ρεεεεεεε....δεν θυμομουνα τιποτα και που με το που τα ειπες περιοδικο τσοντας σχηματιστηκε στο μυαλο μου!!!
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
μωλις ανεβασα κριτικη για Γιασμιν και βαραω το κεφαλι μου που δεν εκανα το κοπο να διαβασω το φορουμ πρωτα πριν τη πατησω  :headbang:
την προηγουμενη φορα που ειχα παει στο συγκεκριμενο μαγαζι ειχα περασει υπεροχα με τη Χριστινα ,τωρα ουτε για <βολτα> δεν προκειτε να ξαναπερασω ,προς τους ιδιοκτητες του μαγαζιου απλα να την χαιρεστε :headbang: απο το πρωι ακομα εχω νευρα :tickedoff:
αυτα απο μενα:
καποιες πιστευουν οτι τα χρηματα μας τα βγαζουμε τοσο ευκολα οσο και αυτες και μολις περασει το δωδεκαλεπτο σου λενε οτι αργεις και οτι πρεπει να φυγουν...ελεος δεν σας ειναι αρκετα τα πενηντα ευρω που ζητατε για ακαποτη πιπα η οποια κραταει με τα βιας για ενα λεπτο ;και σαν να μη φτανει αυτο βγαινοντας λεω στη τσατσα για το τι συνεβει και βγαινει απο το καμαρακι η κοπελα και την αρχιζει στα ψεματα οτι ζητουσα παραπανω πραγματα απο οτι περιλαμβανε το προγραμα μεσα,στο δωματιο  

πρωτη φορα πηγα σε μπουρδελο το 1988 στο Βαρδαρακο,τετοια απαραδεκτη συμπεριφορα πρωτη φορα ειδα  :headbang:

ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΛΑ ΑΛΑΞΤΕ ΤΗΝ
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
μωλις ανεβασα κριτικη για Γιασμιν και βαραω το κεφαλι μου που δεν εκανα το κοπο να διαβασω το φορουμ πρωτα πριν τη πατησω  :headbang:
την προηγουμενη φορα που ειχα παει στο συγκεκριμενο μαγαζι ειχα περασει υπεροχα με τη Χριστινα ,τωρα ουτε για <βολτα> δεν προκειτε να ξαναπερασω ,προς τους ιδιοκτητες του μαγαζιου απλα να την χαιρεστε :headbang: απο το πρωι ακομα εχω νευρα :tickedoff:
αυτα απο μενα:
καποιες πιστευουν οτι τα χρηματα μας τα βγαζουμε τοσο ευκολα οσο και αυτες και μολις περασει το δωδεκαλεπτο σου λενε οτι αργεις και οτι πρεπει να φυγουν...ελεος δεν σας ειναι αρκετα τα πενηντα ευρω που ζητατε για ακαποτη πιπα η οποια κραταει με τα βιας για ενα λεπτο ;και σαν να μη φτανει αυτο βγαινοντας λεω στη τσατσα για το τι συνεβει και βγαινει απο το καμαρακι η κοπελα και την αρχιζει στα ψεματα οτι ζητουσα παραπανω πραγματα απο οτι περιλαμβανε το προγραμα μεσα,στο δωματιο  

πρωτη φορα πηγα σε μπουρδελο το 1988 στο Βαρδαρακο,τετοια απαραδεκτη συμπεριφορα πρωτη φορα ειδα  :headbang:

ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΛΑ ΑΛΑΞΤΕ ΤΗΝ

Με αυτη τη Γιασμιν τελικα μαλλον μονο εγα τα βρισκω. 3-4 φορες και εχω περασει μια χαρα

ΑΣΧΕΤΟ, αλλα παιρνω 3 σερι μερες στο μινωταυρου και ψαχνω αυτη τη Ρομινα και τιποτα, μια Καρλα, μια Ντανιελα, αι σιχτηρ
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Με αυτη τη Γιασμιν τελικα μαλλον μονο εγα τα βρισκω. 3-4 φορες και εχω περασει μια χαρα

ΑΣΧΕΤΟ, αλλα παιρνω 3 σερι μερες στο μινωταυρου και ψαχνω αυτη τη Ρομινα και τιποτα, μια Καρλα, μια Ντανιελα, αι σιχτηρ

Μια απ΄τα ίδια  :headbang: πέρασα σήμερα και ήταν η ντανιέλα, και το βράδυ μάλλον η καρλα λογικά, κρίμα τέτοια μαγαζάρα, χάσαμε και την μπιάνκα μάλλον  :headbang: όσο για τη ρομίνα κι΄αυτη δεν κοβω να μας ξαναρχεται, γρήγορα πέρασμα πρεπει να έκανε, αν και στη μια και μοναδική φορά που την συναντησα μου ειχε πει πως θα αράξει εδώ, ήδωμεν  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom