Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μήπως έμαθες κανα νέο για την Τζέσικα από Κοζάνη Gαmeover;

Μπααα δεν ρώτησα, θα το κάνω όμως την επόμενη φορά και θα ενημερώσω να μείνεις ήσυχος. :) απίστευτες βυζάρες :tits:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ωραιος ο φιλος στη κριτικη για αυτη τι χριστινα απο φριξου ενημερωση για να προσεχουμε.
 

Επισκέπτης
Πήγα σήμερα μπας και βρώ την Ιωάννα αλλά ήτανε η Έρικα. Ώρα επίσκεψής περίπου 17:30.

Γράψε βρε Τόμμυ κάτι κ εσύ να μας ενημερώσεις!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ωραιος ο φιλος στη κριτικη για αυτη τι χριστινα απο φριξου ενημερωση για να προσεχουμε.
η χριστινα κανει κατι τετοια τρελα....πρωτη φορα μαζι της στην κατεχακη πριν κανα δυο χρονια πηρα προγραμμα γλειφομουνι και κωλαρακι.....αφησε δαχτυλο στο μουνι εννοειται,την κωλοδαχτυλιασα κιολας και επαιρνε το δαχτυλο μου μετα και το βαζε στο στομα της και το γλειφε.....ειναι σκετη τσοντα η γκομενα αμα θελει αλλα φυσικα εδω μερικοι θα τσινησουν απο θεμα υγιεινης και νοσηματων......τι να πω;απο την μια οι σιχασιαρηδες ας αποφευγουν γενικα προγραμματα με γλειφομουνια κλπ....απο θεμα νοσηματων ελπιζω να περναν απο τεστ τα κοριτσια συχνα αλλα και να προσεχουμε και εμεις και αυτες......
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και μια πληροφορία. :rockon:

Το τσίρκο είναι το πρώτο κατάστημα της πόλης μας που απέκτησε δική του ιστοσελίδα.

+1 από μένα, είθε το παράδειγμα του να το ακολουθήσουν και άλλα καταστήματα. Στη σελίδα του παίζουν και φωτογραφίες της Νάσιας καθώς και της Κίρας καθώς και το πρόγραμμα του καταστήματος με τις υπηρεσίες κλπ. :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Και μια πληροφορία. :rockon:

Το τσίρκο είναι το πρώτο κατάστημα της πόλης μας που απέκτησε δική του ιστοσελίδα.

+1 από μένα, είθε το παράδειγμα του να το ακολουθήσουν και άλλα καταστήματα. Στη σελίδα του παίζουν και φωτογραφίες της Νάσιας καθώς και της Κίρας καθώς και το πρόγραμμα του καταστήματος με τις υπηρεσίες κλπ. :)
μακαρι και να προσλαβουν και τον τζο να τους κανει τα σκιτσακια στα σαιτ της βιλας.....τζο που εισαι; :'(
 

Επισκέπτης
μακαρι και να προσλαβουν και τον τζο να τους κανει τα σκιτσακια στα σαιτ της βιλας.....τζο που εισαι; :'(

Ναι ρε γαμώτο.. που είσαι ρε Τζο σε ψάχνουν οι ψηφοφόροι σου!!! :Ρ

Ποιό είναι το σαίτ ΓΚΕΙΜ? Με μια πρόχειρη αναζήτηση στο google δεν το βρήκα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Επισκέπτης
μπουρδελοτσαρκα που εγινε 20:00-21:00

ΣΑΠΦΩΣ 20 και εδω αρχιζει η βραδυνη μου περιπετεια, με την και καλα ισπανιδα που ξεχναω το ονομα τησ, με λιγο μεγαλυτερο βυζακι απο την προυγουμενη φορρα  :o


ΤΑΝΤΑΛΟΥ-ΣΑΠΦΩΣ(ΠΡΑΣΙΝΟ) το μικρο μας λαουρακη, αυτη πιστευω οτι αν μεινει οσ την προ μιλφ ηλικια θα εχει γυρησει σιγουρα ολα τα ντελα και στουντιο τησ πολης μας.  :cheesy:

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α η καρινα απο την ισπανια προς αποφηγην.

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9 η ευγενεστατη κοπελα με το ονομα ανιτα, μην σας ξεγελαει αυτο μεσα λιγα πραγματα.

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14 το γνωστο πλεον αρπακτικο ορχεον.  :jerking:

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 25 η τσουλια με το μικρο στηθοσ και το λεπτο κορμι, φερνη λιγο της λαουρασ.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19 πολλα σκοταδια ειχε μεσα τη γινεται λεω αρχισαν την οικονομια, που να καταλαβω ποια ηταν παντωσ δεν εμοιαζε με την βικυ τη ξανθια  :dunno:

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14 ρωσια με αγαπη αλισια.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11 η μερτσυ με πολυ ορεξη για κουβεντα, ελα θα περασεις κοιτα εδω και με εδειχνε το κορμι τησ, το καβαλησεσ το καλαμι τησ λεω.

ΣΑΠΦΩΣ 5 η μιρελα ψιλη κοπελα απο την ρουμανια.

ΣΑΠΦΩΣ 7ιονελα, απεναντι στο σ.8 δεν πηγα.

υγ. λιγα πραγματα απο κινηση αλλα ειδα μερικεσ παρεεσ νεαρων 17-20 ξερετε με χαβαλε και τετοια πραγματα και θυμηθηκα τα νιατα μου  :cheesy:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
η χριστινα κανει κατι τετοια τρελα....πρωτη φορα μαζι της στην κατεχακη πριν κανα δυο χρονια πηρα προγραμμα γλειφομουνι και κωλαρακι.....αφησε δαχτυλο στο μουνι εννοειται,την κωλοδαχτυλιασα κιολας και επαιρνε το δαχτυλο μου μετα και το βαζε στο στομα της και το γλειφε.....ειναι σκετη τσοντα η γκομενα αμα θελει αλλα φυσικα εδω μερικοι θα τσινησουν απο θεμα υγιεινης και νοσηματων......τι να πω;απο την μια οι σιχασιαρηδες ας αποφευγουν γενικα προγραμματα με γλειφομουνια κλπ....απο θεμα νοσηματων ελπιζω να περναν απο τεστ τα κοριτσια συχνα αλλα και να προσεχουμε και εμεις και αυτες......

Παιδια δεν ξερω αμα ελενχονται,παντος προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν τις ελενχει κανενας και αυτο ειναι πολυ κακο!!!
Παρτε και 2 φοτο απο μια εξοδο που ειχαμε κανει παλι μαζι με μιχο λεκτορ(πορνοσταρ) και ζωη μασερ που δουλευαν στο κοκινο(Τανταλου 9)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Παιδια δεν ξερω αμα ελενχονται,παντος προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν τις ελενχει κανενας και αυτο ειναι πολυ κακο!!!
Μην πανικοβάλλεις κόσμο γιατί έχουμε και τέτοιους στο μπου... Στη Θεσσαλονίκη ελέγχονται...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Φιλε μακαρυ για καλο ολων  :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν είναι απλά μακάρι...είναι πραγματικότητα ότι έχουν χαρτιά...τώρα αν πιστεύεις ότι είναι fake τα χαρτιά άλλη φάση...Απλά μη λέμε απλά τι νομίζουμε χωρίς να ξέρουμε τι συμβαίνει...πχ εμένα με κοπέλα που έσπασε κιόλας το λάστιχο ( μαλακία της ) είδα με τα μάτια μου το βιβλιάριό της σφραγισμένο μια μέρα πριν ακριβώς ( σύμπτωση )...
Φιλικά...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Mικρη βολτα χθες το βραδυ κατα τις 11, με την πρωτη αποτυχημενη καταθεση για φετος.

Κατεχακη 13 Η Ιωαννα. Εμενα δεν μ΄αρεσε. Πολυ μελαχρινη στο δερμα για τα γουστα μου.
Την ειχα δει τελικα και σαν Τζοαννα πριν μια βδομαδα στο Προμηθεως 25.

Μαντζαρου 1 Η Φιλιπινεζα (?) που ειχε δουλεψει και Βαρδαρη, αλλα τα πολλα της ενσημα ειναι στην πιατσα.

Νικ. Ουρανου 26 Πολυ ομορφη αντιθετα η Αλινα. Κορμι κολαση. Δεν μπηκα γιατι στο σαλονι
βγηκε ξινισμενη, αλλα δεν θα γλιτωσω την αλλη φορα.

Κεφαλληνιας Μια Ελληνιδα οπως ειπε η τσατσα. Κοντη, με μεγαλη περιφερεια, μακρια μαλια.
Ψιλοαδιαφορη, αλλα ισως δοκιμαστει καποια φορα.

Ερως 16 Μια πολυ ψιλη με τα "καλη" της να ξεχυνωνται πολυ απο σουτιεν και στρινγκ. Πολυ χαλαρο δερμα.
Το χειροτερο ηταν οτι ηταν γεματη tatoo και ειχε βαμενα τα χειλη της πολυ εντονα μαυρα!! Εντελως αντιαισθητικη!

26 Οκτωβριου 35 Πηγα καρφι για την Νασια αλλα ηταν η Τινα. Κορμι σαν την θεα της
γονιμοτητας που βλεπουμε σε αγαλματιδια. Μεγαλη φαρδια λεκανη, μικρο στηθος και γλυκο προσωπακι.
Γι΄αυτο μπηκα, αλλα ειναι η απ΄τις λιγες φορες που το κριτηριο "χαμογελο" με προδωσε!
Στο δωματιο δεν εκανε απολυτως τιποτα αλλο απ΄το να χαμογελαει. Αρνηθηκε τα ορθια προκαταρκτικα
ξαπλωσε ανασκελα εκλεισε (!) τα ποδια και περιμενε ποιος ξερει τι. Καθε φορα που το χερι μου πλησιαζε
προς τα κλειστα της ποδια, μου το απομακρυνε αμεσως. Ηταν η μονη κινηση που εκανε.
Κριμα, και ειναι καλο κοριτσι, αλλα απο sex... δεν.


Α ρε jo...Να εισαι καλα  :'(

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ερως 16 Μια πολυ ψιλη με τα "καλη" της να ξεχυνωνται πολυ απο σουτιεν και στρινγκ. Πολυ χαλαρο δερμα.
Το χειροτερο ηταν οτι ηταν γεματη tatoo και ειχε βαμενα τα χειλη της πολυ εντονα μαυρα!! Εντελως αντιαισθητικη!
αυτη ειναι η αμαλια;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
26 Οκτωβριου 35 Πηγα καρφι για την Νασια αλλα ηταν η Τινα. Κορμι σαν την θεα της
γονιμοτητας που βλεπουμε σε αγαλματιδια. Μεγαλη φαρδια λεκανη, μικρο στηθος και γλυκο προσωπακι.
Γι΄αυτο μπηκα, αλλα ειναι η απ΄τις λιγες φορες που το κριτηριο "χαμογελο" με προδωσε!
Στο δωματιο δεν εκανε απολυτως τιποτα αλλο απ΄το να χαμογελαει. Αρνηθηκε τα ορθια προκαταρκτικα
ξαπλωσε ανασκελα εκλεισε (!) τα ποδια και περιμενε ποιος ξερει τι. Καθε φορα που το χερι μου πλησιαζε
προς τα κλειστα της ποδια, μου το απομακρυνε αμεσως. Ηταν η μονη κινηση που εκανε.
Κριμα, και ειναι καλο κοριτσι, αλλα απο sex... δεν.

Αυτη η Τινα απο που ειναι.?? Χρωμα μαλλιων.?? Ηλικια.?? ο φαρδυς κωλος με ανυσηχει...

gl ξες που πανε οι υποψιες μου...καπου το ειχες διατυπωσει, αλλα δεν νωμιζω να ειναι το Τινακι απο Λαρσα... :'(

ΥΓ.Hagem περημενω αναλυτικη κριτικη με πιστοποιηση ISO... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μπα δεν νομιζω τελικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom