Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μικρα δεν τα λες....κανονια ειναι

Μάλιστα μεγάλωσαν κιόλας μιας που η κοπέλα έχει πάρει κάποια κιλάκια. :tits:

Η προσφορά πάντως πολύ δυνατή, εν καιρώ κρίσης, δεν άκουσα όμως κάποιο σχόλιο :think:
 

kalamity

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αυτή η Εμμανούλα στο Σαπφώς 20 είναι η αδύνατη ξανθεία με τα ωραία βυζιά που δούλευε παλιά Κεφαλληνίας 8 και ανδρεου γεωργίου ?  και για πολύ μικρό διάστημα πέρασε και από κωλέτη 25β?

και αν ναι άραγε δουλεύει μέχρι αργά αποψε ή τέλειωσε η βάρδια της ήδη ?  έχει κανείς τηλέφωνο για σαπφω 20?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πολυ καλη η προσφορα.........και το τσιμπουκι της ειναι σπεσιαλ....εγω ειχα παρασυρθει και την εχυσα στο στομα και οχι μονο δεν θυμωσε αλλα γελασε κιολας και μου ειπε: δεν φταιω εγω που το κανω τοσο καλα..... :pipa1: ;) :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αυτή η Εμμανούλα στο Σαπφώς 20 είναι η αδύνατη ξανθεία με τα ωραία βυζιά που δούλευε παλιά Κεφαλληνίας 8 και ανδρεου γεωργίου ?  και για πολύ μικρό διάστημα πέρασε και από κωλέτη 25β?

και αν ναι άραγε δουλεύει μέχρι αργά αποψε ή τέλειωσε η βάρδια της ήδη ?   έχει κανείς τηλέφωνο για σαπφω 20?

Αυτή πρέπει ναι είναι, λογικά αν το μαγαζί δουλεύει 3 βάρδιες κάπου τώρα θα είναι στα τελειώματα.

Και αύριο μέρα είναι. :dunno:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πολυ καλη η προσφορα.........και το τσιμπουκι της ειναι σπεσιαλ....εγω ειχα παρασυρθει και την εχυσα στο στομα και οχι μονο δεν θυμωσε αλλα γελασε κιολας και μου ειπε: δεν φταιω εγω που το κανω τοσο καλα..... :pipa1: ;) :grin:

Την είχα πάρει και εγώ μια φορά στο Σαπφούς 20, αλλά δεν ξανάτυχε από τότε, αλλά τώρα με την προσφορά μου μπήκαν ιδέες. :grin:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, σήμερα στην βραδινή βάρδια παίζει τίποτε αξιόλογο??
 

Επισκέπτης
Επίσης στο Κατεχάκη 13 δουλεύει η Ουγγαρέζα Έρικα που είχε περάσει από εκεί πάλι για ένα φεγγάρι το καλοκαίρι. Μέτρια σε απόδοση, θα έλεγα είναι βιαστική και δεν της αρέσει αυτό που κάνει. Πιπίνι όμως με όμορφο πρόσωπο.

Κ ευχαριστούμε τον ΓΚΕΙΜΟΒΕΡ!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επίσης στο Κατεχάκη 13 δουλεύει η Ουγγαρέζα Έρικα που είχε περάσει από εκεί πάλι για ένα φεγγάρι το καλοκαίρι. Μέτρια σε απόδοση, θα έλεγα είναι βιαστική και δεν της αρέσει αυτό που κάνει. Πιπίνι όμως με όμορφο πρόσωπο.

Κ ευχαριστούμε τον ΓΚΕΙΜΟΒΕΡ!

Δούλευε και σήμερα πρωινή βάρδια αλλά αδιαθέτησε και έφυγε, και φέραν άρρον αρρόν λίγο νωρίτερα την Ιωάννα.
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Να είσαι καλά φίλε GAMEOVER.
Προφανώς το ταλέντο του ρεπορτάζ το έχεις.
Τώρα με την επερχόμενη αναδιοργάνωση του κράτους κατα το Γερμανικό πρότυπο....
αν προκείψει θέση για PUSSY INSPECTOR... νομίζω ότι θα είσαι ο πλέον κατάλληλος :2funny:
Δηλ. άλλο πράγμα να χτυπάς την πόρτα ώς υποψήφιος πελάτης ή σταρκαδόρος,
και άλλο να κουβαλάς μαζί σου ταμπόν και σφραγίδα του κράτους :rockon:
 

Επισκέπτης
GAME μπορείς να ρίξεις λίγο περισσότερο φως στην υπόθεση "Ιωάννα" ?
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
δικαιο εχεις gl και σορρυ..απλως αυτήν την ώρα τυχαίνει να λείπει η γυναίκα, και μάλιστα συνήθως για λίγο..
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
κανένανα θέμα..εγώ αισθάνομαι άσχημα. μακάρι να μπορούσα να συνεισφέρω και περισσότερο!@!
 

Επισκέπτης
κανένανα θέμα..εγώ αισθάνομαι άσχημα. μακάρι να μπορούσα να συνεισφέρω και περισσότερο!@!

Τι προτιμήσεις έχεις? Έτσι γενικά μιλώντας μπορείς να σου προτείνει κάποιος κάτι που δεν θα σ'αρέσει. Αν παρακολουθείς το φόρουμ θα βλέπεις ότι παίζουν τα ίδια ονόματα συνήθως και πάνω κάτω υπάρχουν περιγραφές και κριτικές για την κάθε μια.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
GAME μπορείς να ρίξεις λίγο περισσότερο φως στην υπόθεση "Ιωάννα" ?

Μελαχρινό πιπίνι, μαλλί ίσιο στους ώμους, αρκετά όμορφο πρόσωπο, χαμογελαστή, σώμα ωραίο, σφιχτό, που πιστεύω θα σου αρέσει, όμορφο, μέτριο ύψος,  όχι petite αλλά ούτε και μπούλα, βυζί μέτριο σε μέγεθος, κολαράκι κανονικό πεταχτό. Στη μέση της πάνω από τον πισινό της έχει ένα τεράστιο τατού.

Μια δοκιμή πιστεύω της αξίζει. 
 

Επισκέπτης
Μελαχρινό πιπίνι, μαλλί ίσιο στους ώμους, αρκετά όμορφο πρώσοπο, χαμογελαστή, σώμα ωραίο, σφιχτό, που πιστεύω θα σου αρέσει,όμορφο, μέτριο ύψος,  όχι petite αλλά ούτε και μπούλα, βυζί μέτριο σε μέγεθος, κολαράκι κανονικό πεταχτό. Στη μέση της πάνω από τον πισινό της έχει ένα τεράστιο τατού.

Μια δοκιμή πιστεύω της αξίζει. 

Αυτή ακούγεται λαχείο!
 

Επισκέπτης
ωραια αναφορα εκανες gameover  :rockon: η αλινα απο νικηφορου ουρανου 26 νομιζω εχει κανει βαρδαρη παλιοτερα αλλα δεν μπορω να θυμηθω σε ποιο ντελο ηταν.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Λεω να παω μια βραδινη βολτα να δω τι θα συναντησω..Ξεκιναω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom