Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
το τηλ Νικ Ουρανου 26 ισχυει?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σήμερα μετά από πάρα πολύ καιρό έκανα μια πολύ μεγάλη βόλτα τόσο εντός όσο και εκτός Βαρδάρη. Αυτό που διαπίστωσα με χαρά ήταν ότι υπήρχε κάποια σχετική κίνηση, ίσως να βοήθησε και λίγο ο καιρός που έσπασαν αυτά τα βρωμόκρυα. Ίσως πάλι πάει να ανακάμψει λίγο και η δουλειά, που κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό. Εξάλλου η αγορά χρωστάει καταθέσεις.

Πέρασα λοιπόν κυριολεκτικά από όλα, αρκετά είναι τα νέα και ενδιαφέροντα που μπορώ να πω, και αναλυτικά είναι τα παρακάτω :


- Προμηθέως 11 , Η Τζοάννα που μου την προανήγγειλε η μαντάμ και εγώ θέλοντας να χαριτολογήσω της λέω , έβαλε κάνα κιλάκι ετούτη ή είναι ακόμη αδύνατη όπως ήταν ? Το άκουσε η Τζοάννα και έβγαλε το κεφάλι της μόνο έξω από την κουρτίνα του δωματίου αναμονής απαντώντας με ότι είναι μια χαρά όπως είναι και δεν γουστάρει να βάλει κιλά. Μαζί σου Τζοάννα μια πλακίτσα έκανα. :cheesy:
- Προμηθέως 14 , Η μπάστυ Νταϊάννα με κάνα διό κιλάκια επιπλέον που εμένα προσωπικά δεν με χάλασαν καθόλου, το αντίθετο μάλιστα. Η προσφορά του καταστήματος με 60 ευρώ για υπηρεσίες γυμνό με 69 και κολαράκι άκρως δελεαστική, σε άλλη περίπτωση δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου :fuck1: σήμερα όμως γουστάρισα να βολτάρω.
- Προμηθέως 19 , η Μαιρούλα, :tits: ήταν σε δωμάτιο με πελάτη και δεν την είδα καθόλου, η Βίκυ η Ουκρανή :tits2: που κάτι της χρωστάω επιστέφει από βδομάδα και βλέπουμε.
- Προμηθέως 25 , η Κάρμεν  :tits: :tits: :tits:ή αυτοαποκαλούμενη και Καραμέλα, σαλοναρίστηκε με τις υπέροχες θεϊκές βυζάρες της έξω φόρα παρτίδα και με το μαύρο στριγγάκι της ήταν χάρμα οφθαλμών. Και εδώ με το ζόρι κρατήθηκα. 
- Σαπφώς 20 , η Εμμανουέλα ξανθούλα πολύ λεπτή με καλούτσικο βυζί, όχι για τα δικά μου γούστα. :-
- Σαπφώς 5 , η Κάρμεν η Βουλγάρα, δεν την είδα καθόλου και έφυγα.
- Σαπφώς 7 , η Ιονέλα σε απογευματινή βάρδια και αυτή σε δωμάτιο με πελάτη, θα πήγαινε στις 7 το απόγευμα καπάκι για βραδινή βάρδια με την ίδια μαντάμ στο Σαπφώς 5, την λυπάμαι (την μαντάμ) η μικρή δεν μασάει. :sunglasses:
- Σαπφώς 8 , η ζουμπουρλούδικη και πολύ σέξι Μάγια. Κάποια στιγμή θα πρέπει να την ξαναεπισκευθώ. :rolleyes:
- Ταντάλου & Σαπφώς , η επίσης σέξι Σουζάνα, σαν να αδυνάτισε λιγουλάκι αυτή και το υπέροχο κολαράκι της, το οποίο ευχαρίστως το προσφέρει στους μερακλήδες  έχασε λίγο από την λάμψη του. :knockinb:
- Ταντάλου 14 , η Αλεξάνδρα πολύ ευγενική και χαμογελαστή, φεύγοντας δεν παρέλειψε να μου πιάσει και τον πούτσο. :cheesy:
- Ταντάλου 8Α , η σπανιόλα Καρίνα με πολύ σέξι ζαρτιέρες, και χαμόγελο που υπόσχονταν πολλά, πολύ καύλα και αυτή. :zfuck:
- Ταντάλου 9 , η καχεκτική Άντζελα, δεν είναι πλεόν το μικρό ντροπαλό κοριτσάκι, βγήκε αεράτη στο σαλόνι, για αυτούς που γουστάρουν tress petit γκομενάκια είναι ότι πρέπει. 
- 26ης Οκτωβρίου 52, κλειστό
- Ανδρέου Γεωργίου 16, η Σουηδέζα Αμαλία με πελάτη στο δωμάτιο, δεν περίμενα και έφυγα.
- Ανδρέου Γεωργίου 24, η Βιολέτα με μαλλί μοιραίο, και πολύ σέξι μαύρα εσώρουχα.
- Ανδρέου Γεωργίου 30, η θεία Νάντια και μάλιστα δούλευε και με τσατσά, έκανε κάνα διό στροφούλες (μιλόντας ακατάπαυστα), μου έπιασε και τον πούτσο και έφυγα. Έχει σπάσει λιγάκι αλλά παρόλα αυτά παραμένει  αξιολογότατη επιλογή, κάποια στιγμή θα την τιμήσω ξανά στα σίγουρα. :fuck2:
- Ανδρέου Γεωργίου 34, η Μαρία η Τσέχα πάντα ευγενική όμορφη και δροσερή, εγώ δεν κατάφερα να βρω το κουμπί της τις διό φορές που την επισκέυθην, άλλοι όμως το έχουν βρει και έχουν περάσει καλά. Σίγουρα όμως είναι από τα κορίτσια με καταπληκτικό χαρακτήρα. :)
- Ανδρέου Γεωργίου 4, η θεία Εύα.
- Ι. Κωλέττη 17, η Χριστίνα Λίλη.
- Κεφαλληνίας 8 (& Ανδρέου Γεωργίου) , μια κοπέλα που την έβλεπα πρώτη φορά, και το όνομα της ήταν Αφροδίτη. Ξανθιά, κοντούλα με μέτριο σώμα, ανεκτό για τα δικά μου γούστα αλλά αρκετά ομιλητική, με πολύ καλά Ελληνικά.  Δεν την αποκλείω για το μέλλον.
- Κοροβάγκου 5, η Αντριάννα.es, αγέρωχη και αεράτη, αν μου την άφηνε η τσατσά στα 30 θα περνούσα στα σίγουρα, μιας που δεν την έχω γευτεί ακόμη. :P
- Νικηφόρου Ουρανού 26,  μια αδύνατη ξανθιά κοπέλα με το όνομα Αλίνα. Πρώτη μου φορά την έβλεπα, δεν νομίζω να έχει καμιά σχέση με την Αλίνα από το πράσινο, εκτός και αν πέφτω έξω.
- Πέτρου Ερημίτη 2, το κατάστημα είχε ανοικτά τα φώτα του από έξω, αλλά κτυπώντας το κουδούνι ακούστηκε από μέσα η βαριά φωνή του μάστορα να λέει ότι είναι κλειστά. Το μαγαζί προφανώς ανακαινίζεται.
- Φρίξου 14, η Χριστίνα από το Λαφάμ, η μεταγραφή του μήνα μάλλον.
- Φρίξου 9 (Villa Erotica) , η Κάντυ, αλλά δεν πέρασα από μέσα το έμαθα τηλεφωνικά μιας που δεν θα ήθελα να χαλάσω την εικόνα μου σε αυτό το κορίτσι.
- Φρίξου 13 , η σέξι milf Άννα, με ανανεωμένο λούκ και καστανό μοιραίο μαλλί. Κάποια στιγμή θα πρέπει να την επισκεφθώ μιας που έχει πολύ καλές κριτικές :zfuck:.
- Φρίξου 15 , η Έφη και αυτό τηλεφωνικά το έμαθα.
- Κατεχάκη 13 , new entry, πιπινάκι μελαχρινό πανέμορφο και πολύ χαμογελαστό με το όνομα Ιωάννα. Στα υπ΄ όψιν στα σίγουρα, πιπινοκυνηγοί σπέυσατε. :fuck1: :fuck1: :fuck1: Πάνω από τον πισινό της έχει ένα τεράστιο τατού.
- 26ης Οκτωβρίου 35Α (τσίρκο) , η Κίρα με τα τεράστια μπαλκόνια της,  :tits: :tits: :tits: :tits:όπου στην θέα τους και μόνο κόπηκαν όλες μου οι αντιστάσεις και πέρασα στο δωμάτιο με το απλό των 30 ευρώ, κάνοντας μία αρκετά πετυχημένη κατάθεση. Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει.

Είμαι παρών!!!!! 
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Γιγαντας εισαι. :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Νάστε καλά όλοι σας. :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μπραβο μαν ωραιος....η χριστινα παντως αν θυμασαι και μεσοκαλοκαιρο ειχε ξεστρατισει για μια εκτακτη εμφανιση στην κωλετη.....το εχω σε παλιοτερη δικη μου τσαρκα....τωρα τι παιζει με το λαφαμ;θα δειξει....προχτες ηταν εκει βραδινη λεει
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μπραβο μαν ωραιος....η χριστινα παντως αν θυμασαι και μεσοκαλοκαιρο ειχε ξεστρατισει για μια εκτακτη εμφανιση στην κωλετη.....το εχω σε παλιοτερη δικη μου τσαρκα....τωρα τι παιζει με το λαφαμ;θα δειξει....προχτες ηταν εκει βραδινη λεει

Δεν ξέρω τι θα παίξει στο Λαφάμ, πάντως σήμερα η Μαρία η τσέχα μονοβάρδια είναι, θα το πάνε ίσως μέχρι μεσάνυχτα και μετά θα το κλείσουν μάλλον. :dunno:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
πραγματικά απίστευτη αναφορά, εδώ και καιρό!!! αφορά απόγευμα ή βράδυ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πραγματικά απίστευτη αναφορά, εδώ και καιρό!!! αφορά απόγευμα ή βράδυ?

Απόγευμα 5 με 7 περίπου, η αλήθεια είναι ότι έλειπε μια καλή αναφορά σήμερα είχα χρόνο και διάθεση και είπα να την κάνω. :)
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
οπωσ τα λες είναι, και μπράβο και πάλι. πάντως απο ότι φαίνεται, η απογευματινή βάρδια φαίνεται να είναι πιο αξιόλογη απο τις βραδινές, απο όσα γράφονται δηλαδή γιατί εγώ δυστυχώς βράδυ έχω πολύ καιρό να κάνω βόλτα..
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
αυτη η νταιανα που λες μηπως ειναι αυτη που ηταν καποτε προμηθεως 19 στο μπλε?
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
μια γεματουλα στα μπουτια και κωλο με μικρα βυζακια αυτη λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom