Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Έχασα την Πάολα, και είμαι ένα ράκος :tickedoff:
Πηδάω δεξιά κι αριστερά χωρίς κατεύθυνση και στόχο :o
Χρειάζομαι επειγόντως... Βερόνικα !!!!
Δεν πεταγεσαι μεχρι Αλεξανδρουπολη! Κατι  μου λεει οτι εκει θα την βρούμε!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Αυτη η ντανιελα παντως φενετε ωραιο μαναρακι..!!! τουλουμπακι.!!  :cum: :cum: ...αν δεν ειχε το τατουαζ αναμεσα απο τους βυζους  :tits: και αν μου λεγατε οτι τραγουδαει τωρα θα πηγαινα με τα ποδια εκει.!!!  :knockinb: ...αλλα κατι τετοια τατουαζ με ξενερωνουν απιστευτα.!!  :headbang:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Βολτα κατω στο Βαρδαρη μετα απο καιρο λογω ιωσης και ακουσα Ενα πολυ Ευχαριστο απο το στομα μιας τσατσας στο Τανταλου 8 που εχει μεσα μια μαυρη[δεν θυμαμαι ονομα τωρα].Της λεω ποσο;;μου λεει 25 Ευρω.Της λεω οχι ποσο χρονων ειναι αλλα ποσο η τιμη,και μου Ξαναλεει..25 Ευρω!!!!Αντε να το παρουνε γραμμη και τα αλλα και να αρχισουν να ριχνουν τις Τιμες!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Δεν ξερω γιατι κοπηκε πριν αυτο που εγραψα..Μαλλον δεν αρεσε σε Καποιους!!!!Ξαναλεω λοιπον,Τανταλου 8 που εχει μεσα μια μαυρη[δεν θυμαμαι ονομα]η τσατσα μου ειπε  οτι η Τιμη ειναι στα 25 Ευρω!!!!Ετσι να αρχισουνε να πεφτουνε και στα αλλα οι Τιμες....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν ξερω γιατι κοπηκε πριν αυτο που εγραψα..Μαλλον δεν αρεσε σε Καποιους!!!!Ξαναλεω λοιπον,Τανταλου 8 που εχει μεσα μια μαυρηδεν θυμαμαι ονομα η τσατσα μου ειπε  οτι η Τιμη ειναι στα 25 Ευρω!!!!Ετσι να αρχισουνε να πεφτουνε και στα αλλα οι Τιμες....
μην βαζετε αγκυλες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Βολτα κατω στο Βαρδαρη μετα απο καιρο λογω ιωσης και ακουσα Ενα πολυ Ευχαριστο απο το στομα μιας τσατσας στο Τανταλου 8 που εχει μεσα μια μαυρη δεν θυμαμαι ονομα τωρα.Της λεω ποσο;;μου λεει 25 Ευρω.Της λεω οχι ποσο χρονων ειναι αλλα ποσο η τιμη,και μου Ξαναλεει..25 Ευρω!!!!Αντε να το παρουνε γραμμη και τα αλλα και να αρχισουν να ριχνουν τις Τιμες!!!
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Παντως αν εβλεπα αυτες τις φωτογραφιες - τωρα τις βλεπω - δεν θα πηγαινα  :S

Αυτό είπα και γώ ότι οι φωτο είναι χάλια, οι κοπέλες ειναι καλές. Οταν πρωτοείδα το σαιτ του 23 δεν μπόρεσα να την γνωρίσω την Ανδρευ.  Απο κοντά είναι μοντέλο, μόνο στο στο βυζι υστερεί.

Διάβασα ότι την ακολούθησε και η Ντανιέλα... κρίμα πολύ ομορφο κορίτσι αλλά πλαδαρό σώμα για την ηλικία της (20). Στις φωτό δεν φαίνεται πολύ το μεγάλο τατουαζ (κα΄τι σαν πεταλούδα μπροστά στο στέρνο) γιατί το τελειοποίησε προσφατα. Στο κρεβάτι και οι δύο τα κάνουν όλα αλλά η ντανιέλα είναι παθητική και μονο καλά στησίματα έχει και υπερτερεί στο σοσιαλ μιας και ξέρει και αγγλικά και Ελληνικά. Αλλα πολύ καβλιάρικη φατσούλα!!!

Δεδομένου των αλλαγών θα περάσω απο 23 να δω το νεο αίμα.

Να τις χαρείτε συναγωνιστές! καλό βόλι
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
υπήρχε παίχτη κάτω από το α.γεωργίου 4....το bel ami...αλλά τώρα πρέπει να κλεισέ...φαίνεται δεν ήσασταν πολύ που ζητούσατε γκει-ρδέλο
 

prapas77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια κ χαρα σε ολους.Ειμαι καινουργιος κ θα ηθελα την βοηθεια σας,ψαχνω για πιπα χωρις σκουφο με καλο βυζι κ σχετικα προσιτο,ξερετε τιποτα????
 

Επισκέπτης
Γεια κ χαρα σε ολους.Ειμαι καινουργιος κ θα ηθελα την βοηθεια σας,ψαχνω για πιπα χωρις σκουφο με καλο βυζι κ σχετικα προσιτο,ξερετε τιποτα????

μιραμπελα θα την βρεισ φριξου 13 απογευμα 40 ακαπωτο, καρμεν μουναροσ προμηθεωσ 25 40 γιουρο και εκει, συνηθωσ δουλευη πρωι αλλα στο δωματιο δεν αξιζει.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
για μιραμπελα που μπορω να δω κριτικες εκτος απο φριξου 13?  :think:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ωραια παω για μελετη :grin:

λεω να δοκιμασω τιποτα καινουριο αυτες τις μερες περα απο τα στανταρακια μου με επιασε το εξερευνητικο μου :police:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ωραια παω για μελετη :grin:

λεω να δοκιμασω τιποτα καινουριο αυτες τις μερες περα απο τα στανταρακια μου με επιασε το εξερευνητικο μου :police:
η μιραμπελα ειναι λιγο με τις μερες της μαλλον.....γενικα θα βρεις επαινους και διθυραμβους....στην δικη μου εμπειρια περα απο ενα πραγματι πολυ καλο γυμνο τσιμπουκι δεν μπορω να πω οτι καταενθουσιαστηκα.....πολυ μη και μη και μην αγγιζεις εδω,μην γλειφεις εκει,μην βαζεις δαχτυλο κλπ.....


 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
η μιραμπελα ειναι λιγο με τις μερες της μαλλον.....γενικα θα βρεις επαινους και διθυραμβους....στην δικη μου εμπειρια περα απο ενα πραγματι πολυ καλο γυμνο τσιμπουκι δεν μπορω να πω οτι καταενθουσιαστηκα.....πολυ μη και μη και μην αγγιζεις εδω,μην γλειφεις εκει,μην βαζεις δαχτυλο κλπ.....



νταξει τα διαβασα.. μονο εσυ την κραζεις :2funny: γενικα καλα λογια γραφονται θα την δοκιμασω...

μονιμοποιηθηκε στο μπορντο στη φριξου αυτη? ωρες κ τετοια ξερουμε η παιζουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom