Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αυτη η νταιανα που λες μηπως ειναι αυτη που ηταν καποτε προμηθεως 19 στο μπλε?
ναι αυτη ειναι απλα τοτε τα βυζια της ηταν ακομα μικρα και σταφιδιασμενα.Αργοτερα μεγαλωσαν :tits: :tits:

ωραια αναφορα εκανες gameover  :rockon: η αλινα απο νικηφορου ουρανου 26 νομιζω εχει κανει βαρδαρη παλιοτερα αλλα δεν μπορω να θυμηθω σε ποιο ντελο ηταν.
Προμηθεως 25 και Κατεχακη.Πολυ ωραιο,ομορφο,ξανθο κοριτσακι στο στυλ της Καρμεν αλλα δε ξερω τι ρολο βαραει μεσα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Βραδινη βολτα απο τις 1 μεχρι τις 3,εχουμε και λεμε:
Προμηθεως 11:Μερσυ
  >>      14:Αλισια
  >>      21:Βικυ Βουλγαρα εντυπωσιακη με τις μαυρες καλτσοδετες αλλα μολις ειδα τα χερια της,που δεν κριβουν την ηλικια της καθε γυναικας ειπα δε θα παρω  :idiot: :idiot:
  >>      25:Τζουλια Ρουμανα
Τανταλου 14:Μονικα
  >>    9:Αννιτα Ιταλιδα ο συναθλητης που βγηκε απο μεσα μου ειπε ειναι πολυ καλη,αλλα εχω παλιοτερη εμπειρια οταν ηταν στην 28ης οκτωμβριου 52 και δω γεια σας
  >>    8Α:Καρινα
Στο γωνιακο:Λαουρα
Σαπφους 20:Γιασμην Ισπανιδα ξανθια με σιλικονατους βυζους 2-3 νουμερο,μολις την ειδα λεω απο μεσα μου εμεις οι 2 εχουμε ξαναειδωθει στην κωλλετη,παμε παρακατω
  >>    7:Η γνωστη πουτσοεξαφανηστρια(deepthroat) Ιοννελα,μου λεει δε θα περασεις?λεω γυμνο αποφασισες να ξεκινησεις?μου λεει οχι,τοτε και γω οχι.Δεν μπορει να εχεις ενα τοσο βαθυ λαρυγγι και να μη κανεις γυμνο τσιμπουκι επιδει δε σ αφηνει ο γκομενος σου ντεμεκ,αμα ειναι σταματα το βιτριναρισμα και πανε γαμησου μαζι του...
  >>    8:Λαουρα Ισπανιδα ξανθια με βυζακια καπου στο 3 αλλα αμα βγαλει το σουτιεν κρεμανε σα την κοιλαρα της,εχω ανεβασει κριτικη ως πατατα απο τη Μαλαγα(της Ισπανιας)για να καταλαβεται τι εννοω
  >>    5:Μιρελα,τα λογια ειναι περιττα,ολη η πολη την ξερει
Ανδρεου Γεωργιου 4:Λιλη Τσεχα πιπινακι με ξανθο μαλλακι,ο τσατσος που με ξερει(απο μαντζαρου παλια)ντε και καλα να με βαλει μεσα,λεω παω να κανω μια βολτα και ερχομαι,ακομα παω.Δε λεω καλο το πιπινακι αλλα την μια και μοναδικη φορα που την πειρα στης αρχες της θυτιας της ηταν ολο βιασυνες,θα μου πεις τοτε γινοταν και χαμος απ'εξω αλλα ποτε δεν ξερεις,παντος αξιζει ακομα μια προσπαθεια απο μενα στο μελλον...
Ερως 16:Αμαλια απο το κουδουνι ο τσατσος μου ειπε ελα σε μιση ωρα που θα τελειωσει το προγραμμα
        >>        24:Αντα ελληνιδα με κρεμασμενες βυζαρες  :tits: :tits: και ενα μεγαλο κενο αναμεσα στα δοντια κατω απο τη μυτη
          >>        30:Αλεξια Ρουμανα,αφου εκανα ενα τσιγαρο και περιμενα 20-25 λεπτα τελικα ο τσατσος πηγε και χτυπησε την πορτα για να βγει και να τη δουμε,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ...
καζα ντ'αμορε:Μια ξανθια ονομα δε μας ειπε,δε μιλουσε και καθολου.ωραιο λεπτο σωμα αλλα απο βυζι ζερο και τα διπλανα
Φριξου 13:Μιραμπελα επινε ποτακι με εναν στο τραπεζακι,ο γνωστος σπαστικος τσατσος με το ξανθο μαλλι και την κοτσιδα σκουπιζε,ηρθε διπλα μου με ενα τροπο,μαζι με τη σκουπα και μου λεει θα μπεις?ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ
  >>  15:Στεφι ιταλιδα,νεο κοματι καλουτσικο μου φανηκε με τεραστια και ωραια κωλαρα αλλα και παλι τα ιδια βυζι ζερο και τα διπλανα
  >>  9:Μαντυ η αδερφη της Χριστινας εκ Γερμανιας μεριας.40 το απλο,κατσε ρε γαμω τη Γερμανια σας γιατι δλδ εσεις 40 και ολοι οι αλοι 30?Που θα παει θα βαλετε μυαλο και σεις,δε λεω το κοριτσακι(30+)ειναι κορμαρα,μυαλο 16χρονου και μεσα στο δωματειο μη και μη και μη και επρεπε να πληρωσεις παραπανω και τετεια :jerking: :jerking:,εδω γελαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Νικηφορου Ουρανου 26:Αλινα ξανθια,μολις βγηκε κοιμοταν ορθια,βαριοταν που ζουσε..
26ης Οκτωμβριου 35Α:Νασια ουκρανεζα,εδω εγινε και η καταθεση,2μετρο μωρο με μικρο βυζακι νουμερο 1.Στα του αγωνα με το που εκατσε πανω στο κονταρι δε σταματησε να βογγαει ψεφτηκα βεβαια,καλη πιπα αλλα σε ολη τη διαρκια να εχει τα 2 δαχτυλα της και να πιεζει τον πουτσο μου τοσο ωστε να με ποναει αφορητα.Τα μπαλακια ουτε τα εδωσε σημασια στην πιπα

Αυτα απο μενα,απο την αλλη μερια δεν πηγα καθολου.ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ... :knockinb: :knockinb: :knockinb:

 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
azazel πολυ καλος!! :thumbsup: Μαγκες ξερουμε κατι για αυτη την γιασμιν στο σαπφους 20 βραδυνη βαρδια?? την ξανθια λεω με τις ματαρες..!!
 

gigas6970

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μία βοήθεια σε έναν αρχάριο. Πήγα χθες μετά από καιρό στο la femme  Ανδρεου Γεωργίου 34, για την Μαρία την Τσέχα αλλά δεν κατάφερα να μπω από την κάτω είσοδο. Τι παίζει?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μυρισε ανοιξη! Δυο γαματες αναφορες χθες. Μπραβο και στους δυο!

Μονο που κανενας δεν πηγε Μαντζαρου 1. Κι ειχα σταμπαρει μια
καινουρια την προηγουμενη εβδομαδα....
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους!!Ήθελα να ρωτήσω αν δουλεύει ακό΄μά η μιλφαρα Νικόλ και η Ναταλ(Λιζα-Βικτώρια πως την λένε τελοσπαντων)περιμένω νεα σας και καμία καλη πρό΄ταση για σημερα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μία βοήθεια σε έναν αρχάριο. Πήγα χθες μετά από καιρό στο la femme  Ανδρεου Γεωργίου 34, για την Μαρία την Τσέχα αλλά δεν κατάφερα να μπω από την κάτω είσοδο. Τι παίζει?
κλειστο ηταν;δεν πιστευω να μπηκες απο το γκαραζ :think:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
ρε συ azazel...εγω τόσα χρόνια έχω πετύχει μόνο ένα τσάτσο...κι εσύ σε μια τσάρκα 4-5????
 

Επισκέπτης
ρε συ azazel...εγω τόσα χρόνια έχω πετύχει μόνο ένα τσάτσο...κι εσύ σε μια τσάρκα 4-5????

Τον θυμάστε έναν μαλακισμένο τσάτσο στο βαρδάρη που ήταν για μερικά χρόνια? Αυτός μια μέρα ήταν στο Ταντάλου 14 πριν το αλλάξουνε και μιλούσε με έναν γνωστό του χαμηλόφωνα. Σε κάποια φάση φωνάζει δυνατά και λέει! "Θεέ μου! Σ'ευχαριστώ που δεν μ'έκανες άντρα!"

Edit: Έκανε κ το σταυρό του την ώρα που το έλεγε!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Τον θυμάστε έναν μαλακισμένο τσάτσο στο βαρδάρη που ήταν για μερικά χρόνια? Αυτός μια μέρα ήταν στο Ταντάλου 14 πριν το αλλάξουνε και μιλούσε με έναν γνωστό του χαμηλόφωνα. Σε κάποια φάση φωνάζει δυνατά και λέει! "Θεέ μου! Σ'ευχαριστώ που δεν μ'έκανες άντρα!"

Edit: Έκανε κ το σταυρό του την ώρα που το έλεγε!
εχει ενα ποιντ....εγω ας πουμε αν δεν ημουν αντρας τωρα θα χα μερικες χιλιαδες ευρω στην μπαντα :uglystupid: :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τον θυμάστε έναν μαλακισμένο τσάτσο στο βαρδάρη που ήταν για μερικά χρόνια? Αυτός μια μέρα ήταν στο Ταντάλου 14 πριν το αλλάξουνε και μιλούσε με έναν γνωστό του χαμηλόφωνα. Σε κάποια φάση φωνάζει δυνατά και λέει! "Θεέ μου! Σ'ευχαριστώ που δεν μ'έκανες άντρα!"

Edit: Έκανε κ το σταυρό του την ώρα που το έλεγε!
Λευτερη τον λεγαν νομιζω. Μετα την βαρδια εκανε και πιατσα λεγαν οι κακες γλωσσες...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τον θυμάστε έναν μαλακισμένο τσάτσο στο βαρδάρη που ήταν για μερικά χρόνια? Αυτός μια μέρα ήταν στο Ταντάλου 14 πριν το αλλάξουνε και μιλούσε με έναν γνωστό του χαμηλόφωνα. Σε κάποια φάση φωνάζει δυνατά και λέει! "Θεέ μου! Σ'ευχαριστώ που δεν μ'έκανες άντρα!"

Edit: Έκανε κ το σταυρό του την ώρα που το έλεγε!
Μαλλον λες τον πολυ κραγμενο πουστη που δουλευε πριν καμια 3 χρονια μονιμα πρωι στο Σαπφους 7 και χτυπουσε παντα τις πορτες ο καριολης.Μαλιστα εκεινη την εποχη θυμαμαι οτι τον πετυχαινα και νυχτα να κοβει βολτες γωνια Τανταλου-Σαπφους οταν ακομα υπηρχε το γυφτοσπιτο.Υπαρχει ακομα και αραια και που εμφανιζεται τελευταια μου φαινεται τον ειχα δει Τανταλου 8 τον μαλακα.

ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΤΣΑΤΣΟ :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
Μαλλον λες τον πολυ κραγμενο πουστη που δουλευε πριν καμια 3 χρονια μονιμα πρωι στο Σαπφους 7 και χτυπουσε παντα τις πορτες ο καριολης.Μαλιστα εκεινη την εποχη θυμαμαι οτι τον πετυχαινα και νυχτα να κοβει βολτες γωνια Τανταλου-Σαπφους οταν ακομα υπηρχε το γυφτοσπιτο.Υπαρχει ακομα και αραια και που εμφανιζεται τελευταια μου φαινεται τον ειχα δει Τανταλου 8 τον μαλακα.

ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΤΣΑΤΣΟ :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Αυτόν λέω ναι που ήτανε συνέχεια στην γωνία Ταντάλου Σαπφούς έξω στο δρόμο όταν δεν δούλευε σε μπουρδέλο. Αντιπαθητικός τελείως.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μέσα στον χθεσινό χαμό ξέχασα να γράψω και τα νέα από τα δύο κολλητά καταστήματα της Κοζάνης, τα οποία είχα επισκεφθεί πριν από τη βόλτα μου.

Αναλυτικά, για όσους ενδιαφέρονται στο σχετικό θρεντ.

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Μελαχρινό πιπίνι, μαλλί ίσιο στους ώμους, αρκετά όμορφο πρόσωπο, χαμογελαστή, σώμα ωραίο, σφιχτό, που πιστεύω θα σου αρέσει, όμορφο, μέτριο ύψος,  όχι petite αλλά ούτε και μπούλα, βυζί μέτριο σε μέγεθος, κολαράκι κανονικό πεταχτό. Στη μέση της πάνω από τον πισινό της έχει ένα τεράστιο τατού.

Μια δοκιμή πιστεύω της αξίζει. 

Τη δοκίμασα πριν 3-4 μέρες.
Κομοδίνο σκέτο κατευθείαν προφυλακτικό ουτε να σε κοιτάξει καθόταν διπλωμένη και με δυσκολία σου άφενε να της πιάσεις τα βυζιά.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τη δοκίμασα πριν 3-4 μέρες.
Κομοδίνο σκέτο κατευθείαν προφυλακτικό ουτε να σε κοιτάξει καθόταν διπλωμένη και με δυσκολία σου άφενε να της πιάσεις τα βυζιά.

Κρίμα, και φαινόταν καλό καυλάκι, αυτό πάλι με τα βυζιά είναι απαράδεκτο  :tickedoff:

Προσοχή λοιπόν, ευχαριστούμε Tommy για την αναφορά.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Κρίμα, και φαινόταν καλό καυλάκι, αυτό πάλι με τα βυζιά είναι απαράδεκτο  :tickedoff:

Προσοχή λοιπόν, ευχαριστούμε Tommy για την αναφορά.

Μήπως έμαθες κανα νέο για την Τζέσικα από Κοζάνη Gαmeover;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom