Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (2 μέλη και 82 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τώρα που το σκέφτομαι παίζει να ήταν η Μαρία κ όχι η Χριστίνα στο Λαφάμ, νομίζω η τσατσά είπε Χριστίνα όταν την παρουσίασε αλλά εμένα με την Μαρία μου έμοιαζε.

Ένα ερωτηματικό σ'αυτήν την πληροφορία παιδιά, μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου.

Ντάξυ τόβαψε ξανθό το μαλλί η Χριστίνα αλλά καμιά σχέση ρε συ με την Μαρία, η Μαρία είναι πολύ γλυκιά ενώ η Χριστίνα πάει προς το σκυλέ και το άγριο. Αυτή σαν τι σου έκανε ??? :think: 
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πηρατε καλαμια ρε ? Το ΣΚ εχει εκδρομη στον Αλιακμωνα www.smileyvault.com/] [/URL]


Νικ. Ουρανού 26: Ήταν η βαριεστημένη τσατσά μουτρωμένη στον καναπέ καθόταν μίζερη, είχε την Ειρήνη που ήτανε μέσα στο δωμάτιο όταν μπήκα. Όταν ρώτησα ποιά είναι μου κάνει μια. Αυτή που έρχεσαι συνέχεια και δεν μπαίνεις. Ποια λέω έχεις συνέχεια και δεν μπαίνω δηλαδή? Τελικά είχε την Ειρήνη.

Βίλα Πριβέ: Η Αντριάννα πάλι η τσατσά με μαρκάρισε λέγοντας ότι δεν μπαίνω μέσα και ποιά ψάχνω. Της απάντησα αν είμαι υποχρεωμένος να μπαίνω και δεν το ξερώ και έφυγα.

Κατεχάκη 13: Η καινούργια Ιωάννα. Ντεκαβλέ θα την χαρακτήριζα. Πρώτα απ'όλα η φωνή της είναι πολύ άγρια, έχει ένα σωματάκι με λίγο παραπάνω κιλά, το βυζί της πιστεύω είναι χαλαρό κατά τα άλλα μια νεαρή τσαμπουκαλεμένη κοπελίτσα. Η τσατσά 3ο μαρκάρισμα σήμερα κάνει μια στην πουτάνα και καλά σιγά για να μην ακούσω "Αυτός δεν μπαίνει ούτε με σφαίρες". Όταν της είπα ότι αυτό που λέει δεν ισχύει μου έλεγε ότι μάλλον σε μπερδεύω με κάποιον άλλον και συμπλήρωνε και η Ιωάννα είναι ένας που έρχεται πρωί και σου μοιάζει ΟΟΟΟΟΤΙΝΑΝΑΙ.

χαχαχα , σεσημασμένε ε σεσημασμένε  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Αυτο και σε μενα το εχουν πει , στην δευτερη τριτη τσαρκα που ειχα κανει μαλιστα ...  :idiot:
Να βαζεις χαρτι απ εξω να ξερω να μη μπαινω τους ελεγα  :birdman:... χαζοτσατσαδες http://[URL unfurl="true"]www.laie-smileys.com/porahi.gif[/img[/URL]]

Οταν σας ελεγα να καθιερωσουμε την στολη μπουρδελιαρη δε μ ακουγατε  :birdman:
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Παίδες,χτύπησα τηλεφωνάκι στην ξε-κωλλέτη και μου είπαν πως η Αφροδίτη αύριο ρεπάρει.Μήπως μπορείτε να προτείνετε κάτι ανάλογο?Τονίζω αλάνια πως είμαι τέρμα αρχάριος στα στούντιο-μπουρδέλα και έχω ένα σχετικό άγχος.Θα παρακαλούσα να μου δωσετε λίγη προσοχή γιατι θέλω να πάω αύριο το πρωί(!) γιατί μετά θα φύγω απο Θεσσαλονίκη για 15-μερο!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Παίδες,χτύπησα τηλεφωνάκι στην ξε-κωλλέτη και μου είπαν πως η Αφροδίτη αύριο ρεπάρει.Μήπως μπορείτε να προτείνετε κάτι ανάλογο?Τονίζω αλάνια πως είμαι τέρμα αρχάριος στα στούντιο-μπουρδέλα και έχω ένα σχετικό άγχος.Θα παρακαλούσα να μου δωσετε λίγη προσοχή γιατι θέλω να πάω αύριο το πρωί(!) γιατί μετά θα φύγω απο Θεσσαλονίκη για 15-μερο!

Εφη ή  Καντυ
(Φριξου 15 και Φριξου 9 αντιστοιχα)

Πανε και πες τους στα ισα "Ειμαι αρχαριος "
(σοβαρα)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παίδες,χτύπησα τηλεφωνάκι στην ξε-κωλλέτη και μου είπαν πως η Αφροδίτη αύριο ρεπάρει.Μήπως μπορείτε να προτείνετε κάτι ανάλογο?Τονίζω αλάνια πως είμαι τέρμα αρχάριος στα στούντιο-μπουρδέλα και έχω ένα σχετικό άγχος.Θα παρακαλούσα να μου δωσετε λίγη προσοχή γιατι θέλω να πάω αύριο το πρωί(!) γιατί μετά θα φύγω απο Θεσσαλονίκη για 15-μερο!
πηγαινε στην χριστινα στο λαφαμ αλλα οχι με το απλο......
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Εντω μεταξύ μου απαντάνε (ίσως) τα δύο πιο έμπειρα μέλη του φόρουμ και δεν ξέρω ποιον να ακολουθήσω;Τι λέει ο κάθε ένας για την απάντηση του άλλου;

Σας ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις.Επίσης Jo,πιστεύω πως ίσως δεν έκανε καλό γαμήσι αν της έλεγα πως δεν είμαι έμπειρος :S
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και εφη καλη φαση για πρωταρηδες ειναι....καντυ δεν νομιζω....θα σε ψαρωσει εμφανισιακα καταρχας
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σας ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις.Επίσης Jo,πιστεύω πως ίσως δεν έκανε καλό γαμήσι αν της έλεγα πως δεν είμαι έμπειρος :S

Η Έφη είναι η καλύτερη για πρωτάρη κατά την γνώμη μου, Φρίξου 15 λοιπόν,  και επίσης δεν είναι ανάγκη να της πεις ότι είσαι πρωτάρης, ίσως την αγχώσεις και αυτή χωρίς λόγο.

Να πας να γαμήσεις με την ησυχία σου, να είσαι άνετος, και μην ξεχνάς να είσαι ο ευατός σου. :sunglasses:

Και το κυριότερο, δεν τρέχει και τίποτα αν κάτι στραβώσει, έχεις περίπου άλλες 3.000 ευκαιρίες. ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
χαχαχαχαχαχα είσαι απίστευτος....
3000x 30 = 90.000 Ευρουλάκια

Ο gl έγραψε σε κάποιο από τα ποστ του.....αν ήμουν γυναίκα θα είχα κάποια χιλιάδες ευρώ στην άκρη (μιας που δεν θα τα είχε ξοδέψει στις πουτάνες).....πολύ σοφή κουβέντα.... :grin:

Και υπ΄ όψιν δεν είναι όλα με 30. :cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Εντω μεταξύ μου απαντάνε (ίσως) τα δύο πιο έμπειρα μέλη του φόρουμ και δεν ξέρω ποιον να ακολουθήσω;Τι λέει ο κάθε ένας για την απάντηση του άλλου;
Κανεναν φυσικα , το ενστίκτο σου θα ακολουθησεις και ασε τους "εμπειρους"  να ξυνουν τ @@ τους  :cheesy:
Δε υπαρχει απαντηση σε αυτο που θες , δε ξερει καποιος τι σ αρεσει , (και συ να μη ξερεις ) οποτε να σου συστησει κατι
Για την απαντηση του Γλ δεν εχω κατι να πω γιατι δεν εχω παει με την κοπελα οποτε ...

.Επίσης Jo,πιστεύω πως ίσως δεν έκανε καλό γαμήσι αν της έλεγα πως δεν είμαι έμπειρος :S
Οτι προτασεις που σου εκανα ηταν γιατι γνωριζω τον χαρακτηρα των κοριτσιων και πιστευω οτι θα "εκτιμησουν" την ασχετοσυνη σου
Με την μια δε ειχα την τιμη-τυχη  να συνευρεθω ως πρωταρης και γω  :)
αλλιως δε θα απαντουσα καν , δε εχουν νοημα ερωτησεις του τυπου " παιδια που να παω να γαμησω ?"
καλυτερα κανε μια γυρα δες ποια σαρεσει και πες , σταμπαρα αυτη αυτη κι αυτη , " που να παω σαν πρωταρης ? "
οχι για να μαθεις που να πας , αλλα πια να αποφυγεις κυριως  :rolleyes:

Το καλυτερο παντως ειναι να πας οπου σου κανει κλικ αλλωστε ..
Την πατατα φυγην αδυνατο  :cheesy:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Η Κάντυ δε δουλεύει αύριο το πρωί με βάση το άλλο σάιτ.
Δε ξέρω αν η Αντριάννα θα ήταν καλή επιλογή για πρωτάρη, φυσικά να της το πεις ότι είσαι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
γαμαικ και γκειμοβερ ευχαριστω για τις ευχες....εχω δουλεια στα ΧΧΧ αλλα και εδω θα ειμαι παρων να τα λεμε ;)  να κανουμε και καμια αναφορα προσεχως


αλλαξα ηδη καποια θεματα που ειχατε ζητησει σε μονιμα και καποια παλια  αντιστοιχα τα εβγαλα απο μονιμα καθοτι ηταν ηδη ξεπερασμενα απο τον χρονο

οτι θελετε για την μπουρδελοκατασταση θα μου λετε να βοηθαω σε πμ καλυτερα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

?Ainigma? που σε ρε μαν  :sunglasses:
Καλη και η Αντριαννα , οπως και πολλες αλλες αλλωστες εκτος των προαναφερθεντων
Neymar καλη τυχη απλα  :priest: φολου γιορ χαρτ ... η μαλλον γιορ ντικ  :sunglasses:
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για την εμψύχωση.Αύριο πρωί θα πάω στην Έφη για να ξεκινήσω καριέρα!Ελπίζω να μου βγεί σε καλό.Το έχω επεξεργαστεί το ζήτημα αλλά και πάλι αγχώνομαι...Ελπίζω να μην αγχωθει και εκείνη όταν με δει αγχωμένο!Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom