Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
γλου τα σεβη μου...moderator κ με την βουλα πλεον... :headbang2: :headbang2: :tooth: :tooth:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Ευχαριστώ για την εμψύχωση.Αύριο πρωί θα πάω στην Έφη για να ξεκινήσω καριέρα!Ελπίζω να μου βγεί σε καλό.Το έχω επεξεργαστεί το ζήτημα αλλά και πάλι αγχώνομαι...Ελπίζω να μην αγχωθει και εκείνη όταν με δει αγχωμένο!Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια...

Kαλό βόλι καυλιάρη. Είσαι σε σωστό δρόμο.

Μην αγχώνεσαι μόνον και μη το σκέφτεσαι. Το Εφάκι θα σε αναλάβει και θα σε φτιάξει (δεν είναι βιαστική και το γαμήσι που βγάζει είναι στο ρυθμο που απαιτεί η κατάσταση σου).

Κοίτα να το απολαύσεις όσο μπορείς.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ευχαριστώ για την εμψύχωση.Αύριο πρωί θα πάω στην Έφη για να ξεκινήσω καριέρα!Ελπίζω να μου βγεί σε καλό.Το έχω επεξεργαστεί το ζήτημα αλλά και πάλι αγχώνομαι...Ελπίζω να μην αγχωθει και εκείνη όταν με δει αγχωμένο!Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια...

Μην αγχώνεσαι! Δες το και σαν εμπειρία... Για όσο κρατήσει! Η Έφη ξέρει!

gl συγχαρητήρια... Μετά από πρόεδρος εδώ και moderator στο site? Άντε και πρωθυπουργός ρε φίλε...
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Γεία σου Jo, και εσύ χάθηκες όμως  :sunglasses:

Καλή τύχη Νεϊμάρ
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Η αφροδιτη κωλλετη παντα πρωινη βαρδια ειναι?
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Τις αλλες μερες οταν δεν εχει ρεπο?
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
και εφη καλη φαση για πρωταρηδες ειναι....καντυ δεν νομιζω....θα σε ψαρωσει εμφανισιακα καταρχας

Αν δεν ψαρώσεις από την εμφάνιση της Κάντυ γιατί είναι ψηλή και νταρτάνα είναι η καλύτερη για πρωτάρηδες σε φτιάχνει στην αρχή με κάτι προκαταρκτικά βογγητά όνειρο.
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Κοριτσι για σπιτι. :knockinb:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεία σου Jo, και εσύ χάθηκες όμως  :sunglasses:

Λιγο ναι ...
εχω δυο μηνες να παω σε οικο και ακομη ποιο πολλους να ασχοληθω γενικα οπως πριν
γενικο το φαινομενο βλεπω  :- . Ροδα ειναι και γυριζει ...

Φιλος πηγε στην φιλη σου την Τουμπανιεθ  :tits2: ενθουσιασμενος θα ελεγα εφυγε  ;)
θα ειναι απ τα πρωτα μου θυματα , σε λιγο που θα αρχησει το κινηγι  :sunglasses:
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Καλησπερα κυριοι,ελπιζω να ειστε ολοι καλα.Βραδυνη τσαρκα απο τις 00.30 εως τις 02.00 κοσμος σχεδον κανεις εξω,ειχαμε τα εξης:

ΒαρδΑΡΗΣ:  Σαπφους 20:Η Αννιτα με βαμμενες ελαφριες ξανθες ανταυγες,τρελο μωρο μιλαμε θα ηθελα να την πετυχω καπου εξω σε κανενα μπαρακι να της την πεσω στεγνα,αν δεν ηταν η ηλιθια χτικιαρα σπασαρχιδο τσατσα που ηταν και καποτε στο τσιρκο θα εμπαινα κι ας ειναι κομοδινο η γκομενα στο δωματιο.

Τανταλου 14:Η ξανθουλα Μονικα,γλυκο κοριτσι αλλα εμενα προσωπικα δε με κανει κλικ

Τανταλου 9:Μια αδιαφορη μπαμπατσικη ξανθια απο Ουγγαρια οπως ειπε η τσατσα ονοματι Ευα.Βγηεκε εξω με ενα διαφανες γαλαζιο πραμα σαν ζακετακι να πω,σαν λεπτη διατρητη ροζ ρομπα να πω,οτι και να πω χαλια ηταν η κοπελα,φορουσε και κατι ντεκαβλε παναθλιες σαγιοναρες λες και πηγαινε στη θαλασσα και ειχε αθλιο περπατημα.

Τανταλου 8Α:Μια ρουμανοφατσα μελαχροινη την οποια την εχω δει και σε γνωστο σαιτ με εσκορτς

Τανταλου & Σαπφους (πρασινο):Η Μερτσυ σε τραγικη κατασταση,ασχημοτερη απο ποτε,μουτρα μεχρι το πατωμα και κατ φορουσε κατι ελεεινες παντοφλες σαν του Ταμτακου...

Σαπφους 8:Μπαινω μεσα και βλεπω την τσατσα να ριχνει κατι υπνους στην καρεκλα,αφου την λυπηθηκα την καημενη που την ξυπνησα.Η πλάκα ειναι οτι μολις με ειδε η τσατσα πηγε μεσα σε ενα δωματιο να ξυπνησει τη Λαουρα τη ντεμεκ Ισπανιδα απο τη Μαλαγα  :uglystupid: :uglystupid: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:...

Σαπφους 7:Η Ιονελα οπου κι εγινε εδω η καταθεση,αερατη οπως παντα αλλα με μερικα κιλακια παραπανω απο την τελευταια φορα που την ειδα.Δεν πειραζει ξερει να γαμιεται καλα το πουτανακι  :fuck1: :fuck1: :pipa2:

Προμηθεως 11:Η Βερονικα,ανανεωμενη την ειδα με τρεσα που την πηγε πολυ,επειδη ειναι ψηλη και πολυ χαμογελαστη στο σαλονι.

Στην περιοχη της Βιλκας τωρα Ν.Ουρανου στο τερμα:Μια καλουτσικη ξανθια με καλο πατουρι χαμογελαστη,με προστυχο περπατημα και στα 40 ευρο το γυμνο.

Στου Ερημητη πισω στα φορτηγα:Μια κοντη Βουλγαρα 1.50 επι 1.50...Εκανε με 50 ευρο γυμνο και χυσιμο στο στομα.Φαινοταν καβλιαρα οποτε σε οποιον αρεσουν οι τετραγωνες πιστευω θα περασει καλα... :tits2: :tits2:

Κωλλεττη:Η Μονικα η ψηλη μελαχροινη με το καλουτσικο σωμα και την ασχημη φατσα και τους πλαστικους της βυζους.

Κατεχακη:Ενα καστανομελαχροινο μικρο με αδιαφορα μουτρα,αλλα καλουτσικο πατουρι,Ιωαννα νομιζω την αποκαλεσε η τσατσα.

Τελος στο Μαντζαρου 1:Μια ασχημουλα αδυνατουλα καστανη Ουγγαρεζα,τιποτα το ιδιαιτερο.

Αυτα απο μενα παιδια καλο βραδυ.
 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Λάουρα η ορίτζιναλ που εξαφανίστηκε;
Έφυγε;

Πήγα μερικές σελίδες πίσω και δεν είδα καμιά πληροφορία...
 

tsondovolos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει καποια ενημερωση για νικολ;το ρημαδι το 50αρι εχει μεινει στο συρταρι τοσο καιρο!   -.-'
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
iparxei tpt enimerotiki gia nikol?  to rimadi to 50ari exei meinei sto surtari toso kairo!  -.-'
οντως την ιδια απορια εχω κ γω,δεν εχω δει τελευταια να αναφερεται η μιλφ Νικολ,,,την κοπανησε?
btw γραψε ελληνικα,απογορευονται τα greeklish...
 

Επισκέπτης
και η βανεσσα-νατασα παχουλη εξαφανιστηκε  :(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Μία μικρή βόλτα χωρίς κατάθεση έκανα σήμερα στους κοντινούς επαρχιακούς οίκους.

Από την Βέροια υπάρχει πλήρης και αναλυτική αναφορά και φωτορεπορτάζ στο σχετικό θρεντ. ;)

Το κατάστημα της Έδεσσας, δυστυχώς ήταν κλειστό. :(

Στο δε κατάστημα των Γιαννιτσών συνέβη το εξής τραγελαφικό. Αντί της παραδοσιακής τσατσάς ή έστω μιας αδελφής τσάτσου μου άνοιξε ένα νεαρό παλικάρι που περισσότερο για σεκιουριτά τον έκανες.  :o Ήταν βέβαια ευγενικός, αλλά εμένα το σκηνικό μου φάνηκε κάπως, μιας που σε αυτή την θέση δεν έχω πετύχει άλλη φορά κάτι ανάλογο. Η εργαζόμενη κοπέλα στα 2 sec που παρουσιάστηκε μου φάνηκε αρκετά καλή, μελαχρινή, νεαρά, με σέξι καμπύλες. Ίσως και να περνούσα αλλά το όλο σκηνικό όπως είπα μου φάνηκε κάπως και την έκανα.
:-
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
ο πρόεδρος γύρισε στην ομάδα της καρδιάς του...welcome back gl :)
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
σβηστήκαν μηνύματα;  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom