Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Μαλιστα...μαλλον θα την τιμησω  :fuck2: οσες φορες την ειχα παρει ειχα περασει σουπερ αλλα εχω πολυ καιρο να την παρω ηταν στο τσιρκο τοτε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Διάβασα το σχόλιο του Hagem και πήγα έψησα καφέ πριν διαβάσω Κάραμαν.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα σείρα έχουνε 2 καπάκια κριτικές του grindcorefucker. ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ!!!!!

Ετοιμάσου να διαβάσεις και μιά δικιά μου, πανηγυρική, για ιστορικούς όμως λόγους μιας που η κοπέλα δεν αφορά τα γούστα σου. :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αφού περιπλάνηθικα  μέσα σε ένα συναισθηματικό λαβύρινθο τις τελευταίες ημέρες αποφάσισα να κάνω μια μικρή βολτούλα στα στουντιάκια της πόλης μας.

Κατά περίεργη συγκυρία η προσδοκώμενη βόλτα σταμάτησε στην αφετηρία της διαδρομής της μιας που ο τύπος της γυναίκας που συνάντησα δεν μου άφησε και πολλά περιθώρια αντίστασης και πέρασα στο δωμάτιο. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:

Η κοπέλα είναι από Βουλγαρία, είναι καινούργια στην πόλη και στο επάγγελμα, ονομάζεται Αντζέλικα και είναι μία πολύ όμορφη χοντρούλα 21 ετών, με καστανό κοντό μαλλί, ο ορισμός της BBW. Έχει φοβερές βυζάρες σε μέγεθος, όψη και υφή, καταπληκτική ζουμερή κολάρα, και υπέροχα απαλή λευκή επιδερμίδα, χωρίς tattoo και άλλες παπαριές. Παρόλα τα κυβικά της τα ίχνη κυτταρίτιδας που έχει στο κορμί της είναι ελάχιστα και τα κιλά της είναι πολύ αρμονικά κατανεμημένα  δημιουργώντας ένα πάρα πολύ σεξουαλικό κορμί με πολλές καμπύλες.

Η κατάθεση ήταν πέρα από πανυγηρική και πολύ kinky, λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
γεμισαμε αντζελες και αντζελικες....ελεος ρε νταβαδες.....καμια πρωτοτυπια στην επιλογη ονοματων δεν θα εβλαπτε :headbang:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Αφού περιπλάνηθικα  μέσα σε ένα συναισθηματικό λαβύρινθο τις τελευταίες ημέρες αποφάσισα να κάνω μια μικρή βολτούλα στα στουντιάκια της πόλης μας.

Κατά περίεργη συγκυρία η προσδοκώμενη βόλτα σταμάτησε στην αφετηρία της διαδρομής της μιας που ο τύπος της γυναίκας που συνάντησα δεν μου άφησε και πολλά περιθώρια αντίστασης και πέρασα στο δωμάτιο. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:

Επειδή ξέρω ότι τα γούστα μας ταυτίζονται εν μέρη θα ήθελες να πεις από που ξεκίνησες και που τελείωσες? Και πλάκα πλάκα πως λέγεται η new entry Βουλγάρα???

gl γιατί βγήκες από moderator πρόεδρε??? Να κάνουμε μποϋκοτάζ για σένα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Εκτακτη χτεσινη βραδυνη στουντιοτσαρκα, νεες φατσες σε μερικα στουντιακια χωρις μεγαλες εκπληξεις...

αυτα απο την χτεσινη βολτα...τις καλημερες μου.!

Εισα θεος , ηλιος καλοκαιρινος  :cheesy:  :rockon:
Καταθεση να μαντεψω ? .... μμμ Ταβλι μου μυριζει , Πορτες στης αρχη ,μετα πλακωτο και μετα φευγα  :sunglasses:
κερδισε αυτος που εφερε εξαρες φυσικα  :birdman:

γεμισαμε αντζελες και αντζελικες....ελεος ρε νταβαδες.....καμια πρωτοτυπια στην επιλογη ονοματων δεν θα εβλαπτε :headbang:

Αντζελα - Τζουλια - Εμανουελα ... προτυπια μηδεν
αφου αμα ρθει καμια Ευτερπη θα παω να την πηδηξω , ας ειναι και 150 κιλα  :cheesy:


Ωραιος και ο Game , αλλα και ο Μαφιας
Μακαρι να ειχα την ορεξη σας  :- προχθες περασα απο παντου και δε μπηκα πουθενα  :(

Γεια σου δοκιμαζε  :grin:

Καλο Σκ σε ολους  :zfuck:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επειδή ξέρω ότι τα γούστα μας ταυτίζονται εν μέρη θα ήθελες να πεις από που ξεκίνησες και που τελείωσες? Και πλάκα πλάκα πως λέγεται η new entry Βουλγάρα???

Στου Ερημίτη την βρήκα δεν πήγα πουθενά αλλού. Διάβασα όμως και για μια Ισαβέλλα Βουλγάρα εκεί, σε βραδινή βάρδια όμως και αυτή καινούργια θα πρέπει να είναι.

Η δικιά μου Αντζέλικα λέγεται και είναι γεματούλα, σου την συστήνω ανεπιφύλακτα. :tits:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γιά όσους διάβασαν την κριτική μου για την χοντρούλα , θα ήθελα να συμπληρώσω και κανά διό πραγματάκια ιστορικής αξίας όποιος συνδιάσει κάτι ας τοποθετηθεί.

Η  χοντρούλα λοιπόν είναι αστέρι, είναι και Rookie, αλλά το γαμήσι το έχει, είναι και στερημένη, αυτή την εντύπωση τουλάχιστον μου έδωσε με την λύσσα που γαμιόταν, τρελή για πούτσο μιλάμε, μου σηκώνεται μόνο που την σκέφτομαι , παίζει να ξαναπάω αύριο στο καπάκι, για τέτοια κοπέλα μιλάμε.

Κάνοντας μια ανασκόπηση άλλες δύο φορές μου έχει συμβεί αυτό,  δηλαδή να γαμήσω στο καπάκι την άλλη μέρα την ίδια γκόμενα.

Η πρώτη φορά ήταν με μια Ουκρανή γεματούλα, όνομα δεν θυμάμαι στο Προμηθέως 18 σε ένα μπουρδέλο που δεν υπάρχει πια, λίγο πιο πάνω από το 14 για όσους θυμούνται, όνομα δεν θυμάμαι την πήδησα διό φορές σε δύο μέρες, συνολικά καμιά 5 φορές θα ήταν, τελευταία φορά ήταν το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2007, ( την επόμενη είχαμε εκλογές) μετά την έχασα, μάλλον έφυγε.

Η Δεύτερη ήταν στο Προμηθέως 11, μια χοντρούλα Rookie επίσης, την πήδησα μια Παρασκευή απόγευμα και στο καπάκι την επόμενη το Σάββατο το πρωί. Θα έχει περίπου 5 – 6 χρόνια, δεν την ξαναείδα ποτέ από τότε.

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Γιά όσους διάβασαν την κριτική μου για την χοντρούλα , θα ήθελα να συμπληρώσω και κανά διό πραγματάκια ιστορικής αξίας όποιος συνδιάσει κάτι ας τοποθετηθεί.

Η  χοντρούλα λοιπόν είναι αστέρι, είναι και Rookie, αλλά το γαμήσι το έχει, είναι και στερημένη, αυτή την εντύπωση τουλάχιστον μου έδωσε με την λύσσα που γαμιόταν, τρελή για πούτσο μιλάμε, μου σηκώνεται μόνο που την σκέφτομαι , παίζει να ξαναπάω αύριο στο καπάκι, για τέτοια κοπέλα μιλάμε.

Κάνοντας μια ανασκόπηση άλλες δύο φορές μου έχει συμβεί αυτό,  δηλαδή να γαμήσω στο καπάκι την άλλη μέρα την ίδια γκόμενα.

Η πρώτη φορά ήταν με μια Ουκρανή γεματούλα, όνομα δεν θυμάμαι στο Προμηθέως 18 σε ένα μπουρδέλο που δεν υπάρχει πια, λίγο πιο πάνω από το 14 για όσους θυμούνται, όνομα δεν θυμάμαι την πήδησα διό φορές σε δύο μέρες, συνολικά καμιά 5 φορές θα ήταν, τελευταία φορά ήταν το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2007, ( την επόμενη είχαμε εκλογές) μετά την έχασα, μάλλον έφυγε.

Η Δεύτερη ήταν στο Προμηθέως 11, μια χοντρούλα Rookie επίσης, την πήδησα μια Παρασκευή απόγευμα και στο καπάκι την επόμενη το Σάββατο το πρωί. Θα έχει περίπου 5 – 6 χρόνια, δεν την ξαναείδα ποτέ από τότε.

Εγώ αυτό το έπαθα με τη Σάρα τη Ρωσίδα τη πήδηξα και πήγα εβγαλά λεφτά και τη ξαναπήδηξα στο καπάκι  και μετά την άλλη μέρα ξανά
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Gameover πρωινή εννοείς μέχρι το μεσημεράκι-απογευματάκι σωστά?

Και στην τελική μην την πηδάς στο καπάκι ρε φίλε... Αφού βλέπεις! Όποια πηδάς στο καπάκι εξαφανίζεται!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Gameover πρωινή εννοείς μέχρι το μεσημεράκι-απογευματάκι σωστά?

Και στην τελική μην την πηδάς στο καπάκι ρε φίλε... Αφού βλέπεις! Όποια πηδάς στο καπάκι εξαφανίζεται!!!
:tooth:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Γιά όσους διάβασαν την κριτική μου για την χοντρούλα , θα ήθελα να συμπληρώσω και κανά διό πραγματάκια ιστορικής αξίας όποιος συνδιάσει κάτι ας τοποθετηθεί.

Η  χοντρούλα λοιπόν είναι αστέρι, είναι και Rookie, αλλά το γαμήσι το έχει, είναι και στερημένη, αυτή την εντύπωση τουλάχιστον μου έδωσε με την λύσσα που γαμιόταν, τρελή για πούτσο μιλάμε, μου σηκώνεται μόνο που την σκέφτομαι , παίζει να ξαναπάω αύριο στο καπάκι, για τέτοια κοπέλα μιλάμε.

Κάνοντας μια ανασκόπηση άλλες δύο φορές μου έχει συμβεί αυτό,  δηλαδή να γαμήσω στο καπάκι την άλλη μέρα την ίδια γκόμενα.

Η πρώτη φορά ήταν με μια Ουκρανή γεματούλα, όνομα δεν θυμάμαι στο Προμηθέως 18 σε ένα μπουρδέλο που δεν υπάρχει πια, λίγο πιο πάνω από το 14 για όσους θυμούνται, όνομα δεν θυμάμαι την πήδησα διό φορές σε δύο μέρες, συνολικά καμιά 5 φορές θα ήταν, τελευταία φορά ήταν το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2007, ( την επόμενη είχαμε εκλογές) μετά την έχασα, μάλλον έφυγε.

Η Δεύτερη ήταν στο Προμηθέως 11, μια χοντρούλα Rookie επίσης, την πήδησα μια Παρασκευή απόγευμα και στο καπάκι την επόμενη το Σάββατο το πρωί. Θα έχει περίπου 5 – 6 χρόνια, δεν την ξαναείδα ποτέ από τότε.
για ποσο χοντρη γκομενα μιλαμε;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Gameover πρωινή εννοείς μέχρι το μεσημεράκι-απογευματάκι σωστά?

Σωστά. :thumbsup:


Και στην τελική μην την πηδάς στο καπάκι ρε φίλε... Αφού βλέπεις! Όποια πηδάς στο καπάκι εξαφανίζεται!!!

Θα το παλέψω, αλλά δεν το υπόσχομαι. :tooth:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εισα θεος , ηλιος καλοκαιρινος  :cheesy:  :rockon:
Καταθεση να μαντεψω ? .... μμμ Ταβλι μου μυριζει , Πορτες στης αρχη ,μετα πλακωτο και μετα φευγα  :sunglasses:
κερδισε αυτος που εφερε εξαρες φυσικα  :birdman:

οχι δυστηχως δεν πηγα για ταβλι χτες αν και γουσταρα, το που πηγα σε λιγο θα γινει φανερο στην πρωτη σελιδα, αν και μετα σκεφτομουνα για 2ο γυρο σε καντυ κατι μου ελεγε να μην παω γιατι η διαθεση ειχε πεσει στον πατο και ισως να μην εχυνα ποτε...

Αντζελα - Τζουλια - Εμανουελα ... προτυπια μηδεν
αφου αμα ρθει καμια Ευτερπη θα παω να την πηδηξω , ας ειναι και 150 κιλα  :cheesy:


Ωραιος και ο Game , αλλα και ο Μαφιας
Μακαρι να ειχα την ορεξη σας  :- προχθες περασα απο παντου και δε μπηκα πουθενα  :(

Γεια σου δοκιμαζε  :grin:

Καλο Σκ σε ολους  :zfuck:

Στην πρωινη αναφορα μου ξεχασα να αναφερω το Α.Γεωργιου 16. οπου πετυχα την Αμαλια, ομολωγω οτι περημενα να δω καμια μουναρα να ξεπροβαλει με τις βυζαρες της ολοταχως, δεν ξερω και δεν εχω ψαξει να δω γιατι ειχα αυτη την εντυπωση, και απογοητευτηκα οταν αντικρυσα μια κοινη ξανθια κοπελα, με χαλια πλατσκωτο κωλο, κοινως αδιαφορη, αγγιζει το μπαζακι, εκτος και αν την ειδα τοσο βυαστηκα και πεφτω τοσο εξω...
αν και μετα την καταθεση μου σκεφτομουνα για Καντυ, μου περασε απο το μυαλο και η Αμαλια, να ρισκαρω να μπω μονο και μονο για τα καλα της σχολια, και οτι μου βγει...αλλα δεν το επραξα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
για ποσο χοντρη γκομενα μιλαμε;

Αν ξέρεις την Τζούλη από Ταντάλου 8 πρόσφατα και Σαπφούς 5 πιο παλιά, σε αυτό το καλούπι λίγο πιο κοντή και λίγο πιο παχουλή, αλλά με διαφορά πολύ πιο περιποιητική μέσα στο δωμάτιο, και πιο kinky, η Τζούλη ήταν ολίγον προσεκτική σε ότι έκανε, δεν άφηνε δάχτυλα, γλωσσόφιλα, χυσίματα κλπ.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Αν ξέρεις την Τζούλη από Ταντάλου 8 πρόσφατα και Σαπφούς 5 πιο παλιά, σε αυτό το καλούπι λίγο πιο κοντή και λίγο πιο παχουλή, αλλά με διαφορά πολύ πιο περιποιητική μέσα στο δωμάτιο, και πιο kinky, η Τζούλη ήταν ολίγον προσεκτική σε ότι έκανε, δεν άφηνε δάχτυλα, γλωσσόφιλα, χυσίματα κλπ.
εχυσες πανω της χωρις το αναλογο προγραμμα;;
με το απλο δηλαδη
καλο μου ακουγεται
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στην πρωινη αναφορα μου ξεχασα να αναφερω το Α.Γεωργιου 16. οπου πετυχα την Αμαλια, ομολωγω οτι περημενα να δω καμια μουναρα να ξεπροβαλει με τις βυζαρες της ολοταχως, δεν ξερω και δεν εχω ψαξει να δω γιατι ειχα αυτη την εντυπωση, και απογοητευτηκα οταν αντικρυσα μια κοινη ξανθια κοπελα, με χαλια πλατσκωτο κωλο, κοινως αδιαφορη, αγγιζει το μπαζακι, εκτος και αν την ειδα τοσο βυαστηκα και πεφτω τοσο εξω...
αν και μετα την καταθεση μου σκεφτομουνα για Καντυ, μου περασε απο το μυαλο και η Αμαλια, να ρισκαρω να μπω μονο και μονο για τα καλα της σχολια, και οτι μου βγει...αλλα δεν το επραξα.

Η Αμαλία μπορεί να μην δεν είναι μουνάρα αλλά σίγουρα δεν είναι και καμιά που περνά απαρατήρητη. Θα την θεωρούσα πολύ σέξι και πολύ θηλυκιά γυναίκα, έχει πολύ καλό βυζί , ωραία άσπρη απαλή επιδερμίδα, αλλά παίρνεις από αυτήν αυτό ακριβώς που πληρώνεις.

Εγώ προσωπικά στην μία και μοναδική φορά που συναντήθηκα μαζί της, της έκοψα μεν το 10ρικο και πέρασα με 30, αλλά πήρα υπηρεσίες των 30 και μου έκοψε και εκείνη το από πάνω. Πάντως είχα περάσει καλά, τηρουμένων πάντοτε των αναλογιών και των χρημάτων που είχα πληρώσει.

Με λίγα λόγια καλή για μια φορά άντε και για δεύτερη, μέχρι εκεί όμως.

Όσο για την Κάντυ από τότε που αδυνάτισε εμένα δεν μου κάνει κλικ. :-
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εχυσες πανω της χωρις το αναλογο προγραμμα;;
με το απλο δηλαδη
καλο μου ακουγεται

Όχι έχυσα πάνω της και στο στόμα της τα υπόλοιπα, παίρνοντας το πρόγραμμα των 40 ευρώ που είχε γυμνό με τελειωτικό. Το απλό είναι στα 30 ευρώ.

Πάρα πολύ καλή προσφορά. :)
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Gameover εχεις πμ  :cheesy:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ρε, ακομα δεν ξυπνησατε? ή ψαχνεται ολοι την Αντζελικα του Gameover ?  :-* :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Tεσπα, καταθεση στην Ιονελα χθες βραδυ. Δεν μ΄αρεσε  :S Μεγαλος κωλος, ανυπαρκτο βυζι
κι΄ενα βλεμα αγελαδας  :grin: Ειχε πεντε - εξι πιτσιρικαδες στο σαλονι, κι εκανε ενα show-κωμωδια.
Μπηκα γιατι ημουν αποφασισμενος να μπω. Ενταξει, γλωσσοφιλα, καλη πιπα,  αλλα δεν...
Δεν μας χωρουσε και το κρεβατι που ηταν μια σταλια...Παμε γι΄αλλα  :rockon:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom