Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (2 μέλη και 88 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Στοχευμενη καταθεση πριν λιγο στην Αντζελικα στου Ερημιτη κατοπιν του ενθουσιασμου και της περιεργειας που μου προκαλεσαν τα σχολια του φιλου Gameover για την κοπελα.Δεν ενθουσιαστηκα το ιδιο πρεπει να πω.

Εμφανισιακα μαλλον δε θα εμπαινα αν την εβλεπα ετσι στο ασχετο,ειναι κανονικη χοντρη με μεγαλες φυσικες βυζαρες και αδιαφορη φατσα.Νομιζω δεν υπαρχει αλλος τροπος να την γαμησεις εκτος απο πισωκολλητο μιας και ειναι δυσκινητη και βαρυ κορμι.Πανω στα πρωτα τριψιματα οπως την ειχα στα ορθια επεσα αποτομα με πλατη στο κρεβατι και την τραβηξα πανω μου :uglystupid: :uglystupid:...κοντεψε να με λιωσει :2funny:
Δε μιλαει σχεδον καθολου ελληνικα,η πιπα της μετρια,δεχεται κωλοδαχτυλο αλλα δεν κανει πρωκτικο,απεφυγε εντελως τα γλωσσοφιλα αλλα πρεπει να πω οτι την ωρα που εμπαινα στο μπουρδελο εβγαινε ο ντελιβερας οποτε πιθανον να ειχε καταπιει καποιο σουβλακι πριν ερθει στο δωματιο.
Στα 40ε την πηρα για γυμνο και 69,αλλα χυσιμο παιρνει στα 60ε...Μα χθες ο αλλος το πηρε στα 40ε λεω την τσατσα...Αποκλειεται λεει αυτη κι εγω υπεθεσα οτι το κανει δωρο η κοπελα μεσα οποτε δεν επεμενα.Αλλα ουτε και μεσα το δεχτηκε αν και μου εδειξε οτι μπορουσα να χυσω στις βυζαρες της.

Δεν τρελλαθηκα κιολας δηλαδη και εχουμε γαμησει πολυ καλυτερες κι εγω και ο Gameover.Πχ με τη Μαρα δε τιθεται ουτε καν θεμα συγκρισης αλλα προφανως εδεσαν πολυ καλα μεταξυ τους αυτοι.Τα λεω τωρα αυτα για να μη μου πει κανας μαλακας οτι παω να βαλω φυτιλια του τυπου αμφισβητω αυτα που λεει ο Gameover και τετοια...Απλα εμενα δε με συγκινησε σχεδον καθολου

Σε αλλα δεν πηγα γιατι και βαριομουν αλλα και μολις βγηκα απο κει εβρεχε καλα καλα μπορω να πω οποτε την κοπανησα.Βραδυ στου Ερημιτη δουλευει λεει μια καινουρια Ευα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στοχευμενη καταθεση πριν λιγο στην Αντζελικα στου Ερημιτη κατοπιν του ενθουσιασμου και της περιεργειας που μου προκαλεσαν τα σχολια του φιλου Gameover για την κοπελα.Δεν ενθουσιαστηκα το ιδιο πρεπει να πω.

Εμφανισιακα μαλλον δε θα εμπαινα αν την εβλεπα ετσι στο ασχετο,ειναι κανονικη χοντρη με μεγαλες φυσικες βυζαρες και αδιαφορη φατσα.Νομιζω δεν υπαρχει αλλος τροπος να την γαμησεις εκτος απο πισωκολλητο μιας και ειναι δυσκινητη και βαρυ κορμι.Πανω στα πρωτα τριψιματα οπως την ειχα στα ορθια επεσα αποτομα με πλατη στο κρεβατι και την τραβηξα πανω μου :uglystupid: :uglystupid:...κοντεψε να με λιωσει :2funny:
Δε μιλαει σχεδον καθολου ελληνικα,η πιπα της μετρια,δεχεται κωλοδαχτυλο αλλα δεν κανει πρωκτικο,απεφυγε εντελως τα γλωσσοφιλα αλλα πρεπει να πω οτι την ωρα που εμπαινα στο μπουρδελο εβγαινε ο ντελιβερας οποτε πιθανον να ειχε καταπιει καποιο σουβλακι πριν ερθει στο δωματιο.
Στα 40ε την πηρα για γυμνο και 69,αλλα χυσιμο παιρνει στα 60ε...Μα χθες ο αλλος το πηρε στα 40ε λεω την τσατσα...Αποκλειεται λεει αυτη κι εγω υπεθεσα οτι το κανει δωρο η κοπελα μεσα οποτε δεν επεμενα.Αλλα ουτε και μεσα το δεχτηκε αν και μου εδειξε οτι μπορουσα να χυσω στις βυζαρες της.

Δεν τρελλαθηκα κιολας δηλαδη και εχουμε γαμησει πολυ καλυτερες κι εγω και ο Gameover.Πχ με τη Μαρα δε τιθεται ουτε καν θεμα συγκρισης αλλα προφανως εδεσαν πολυ καλα μεταξυ τους αυτοι.Τα λεω τωρα αυτα για να μη μου πει κανας μαλακας οτι παω να βαλω φυτιλια του τυπου αμφισβητω αυτα που λεει ο Gameover και τετοια...Απλα εμενα δε με συγκινησε σχεδον καθολου

Σε αλλα δεν πηγα γιατι και βαριομουν αλλα και μολις βγηκα απο κει εβρεχε καλα καλα μπορω να πω οποτε την κοπανησα.Βραδυ στου Ερημιτη δουλευει λεει μια καινουρια Ευα

Η χημεία παίζει τον ρόλο της, παίζει επίσης  και ο ενθουσιασμός της πρώτης φοράς που μπορεί να της τον μετέδωσα κιόλας μιας που η κοπέλα είναι αρκετά άβγαλτη και πολύ καινούργια στη δουλειά τι να πω. Επίσης είναι μία πάρα πολύ ιδιαίτερη κοπέλα όσον αφορά τα γούστα του καθενός.

Όσο για το πρόγραμμα που πήρα χθες αφού κάναμε ένα πολύ μεγάλο διάλογο με την μαντάμ με τα προγράμματα, της είπα λακωνικά και επί λέξει, εγώ θέλω γυμνό με χύσιμο στο στόμα πόσο θα μου το δώσεις ?? 40 μου λέει τα έδωσα και πέρασα, δεν μου τα έκανε δώρο η κοπέλα. Ίσως και να την μπέρδεψα, ίσως πάλι ήθελε να με σιγουρέψει για πελάτη γιατί βαρούσαν μύγες , βέβαια 69 δεν είχα, ούτε καν την έγλυψα, τι να πω, πάντως έτσι έγινε το σκηνικό.

Λυπάμαι που σου ανέβασα τις προσδοκίες al και δεν σου βγήκανε , ευχαριστώ πάντως για την κατανόηση, εγώ αυτό που έζησα περίγραψα και τίποτα παραπάνω. Έχεις pm. :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Όσο για το πρόγραμμα που πήρα χθες αφού κάναμε ένα πολύ μεγάλο διάλογο με την μαντάμ με τα προγράμματα, της είπα λακωνικά και επί λέξει, εγώ θέλω γυμνό με χύσιμο στο στόμα πόσο θα μου το δώσεις ?? 40 μου λέει τα έδωσα και πέρασα, δεν μου τα έκανε δώρο η κοπέλα.
Εμενα ξες τι μου'κανε η καριολα?Ενω ειπαμε τα εισαγωγικα με βαζει στο δωματιο και αφου καληγουμε στα 40ε παιρνει ενα μαγκιορικο υφακι και λιγο σνομπ και μου λεει...
'Ελα,ριξε το χρημα no money no honey παληκαρι μου'...
Για χαλαρωσε λιγο την λεω δεν ηρθα πρωτη φορα εδω μεσα....Χαλαρη ειμαι λεει

Μη σου κατσω καμια σφαλιαρα(αυτο δε το'πα αλλα το σκεφτηκα) :2funny:

Ενταξει μωρε ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια ειναι που θα πηδηξουμε.Τι να κανουμε?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Παντως ειναι το μονο σιγουρο το πως θα κατσει καθενας απο μας στην καθε κοπελα..εμφανισιακα,ενεργειακα κτλ κτλ και τι διαθεση βεβαια εχει και η η ιδια. εμενα ο ροναλντινιο μονος του μου ειχε πει γλυψε με και την γλυφομουνιαζα κανα 10λεπτο με το απλο των 30. στον φιλο που μπηκε επισης μαζι μου(σε αλλο δωματιο) δεν εκανε τιποτα απο αυτα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Στοχευμενη καταθεση πριν λιγο στην Αντζελικα στου Ερημιτη κατοπιν του ενθουσιασμου και της περιεργειας που μου προκαλεσαν τα σχολια του φιλου Gameover για την κοπελα.Δεν ενθουσιαστηκα το ιδιο πρεπει να πω.

Εμφανισιακα μαλλον δε θα εμπαινα αν την εβλεπα ετσι στο ασχετο,ειναι κανονικη χοντρη με μεγαλες φυσικες βυζαρες και αδιαφορη φατσα.Νομιζω δεν υπαρχει αλλος τροπος να την γαμησεις εκτος απο πισωκολλητο μιας και ειναι δυσκινητη και βαρυ κορμι.Πανω στα πρωτα τριψιματα οπως την ειχα στα ορθια επεσα αποτομα με πλατη στο κρεβατι και την τραβηξα πανω μου :uglystupid: :uglystupid:...κοντεψε να με λιωσει :2funny:
Δε μιλαει σχεδον καθολου ελληνικα,η πιπα της μετρια,δεχεται κωλοδαχτυλο αλλα δεν κανει πρωκτικο,απεφυγε εντελως τα γλωσσοφιλα αλλα πρεπει να πω οτι την ωρα που εμπαινα στο μπουρδελο εβγαινε ο ντελιβερας οποτε πιθανον να ειχε καταπιει καποιο σουβλακι πριν ερθει στο δωματιο.
Στα 40ε την πηρα για γυμνο και 69,αλλα χυσιμο παιρνει στα 60ε...Μα χθες ο αλλος το πηρε στα 40ε λεω την τσατσα...Αποκλειεται λεει αυτη κι εγω υπεθεσα οτι το κανει δωρο η κοπελα μεσα οποτε δεν επεμενα.Αλλα ουτε και μεσα το δεχτηκε αν και μου εδειξε οτι μπορουσα να χυσω στις βυζαρες της.

Δεν τρελλαθηκα κιολας δηλαδη και εχουμε γαμησει πολυ καλυτερες κι εγω και ο Gameover.Πχ με τη Μαρα δε τιθεται ουτε καν θεμα συγκρισης αλλα προφανως εδεσαν πολυ καλα μεταξυ τους αυτοι.Τα λεω τωρα αυτα για να μη μου πει κανας μαλακας οτι παω να βαλω φυτιλια του τυπου αμφισβητω αυτα που λεει ο Gameover και τετοια...Απλα εμενα δε με συγκινησε σχεδον καθολου

Σε αλλα δεν πηγα γιατι και βαριομουν αλλα και μολις βγηκα απο κει εβρεχε καλα καλα μπορω να πω οποτε την κοπανησα.Βραδυ στου Ερημιτη δουλευει λεει μια καινουρια Ευα

για σημερα.?? γιατι ισως βγω σημερα βαρδαροτσαρκα και αν ειναι να περασω να ριξω μια ματια...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
για σημερα.?? γιατι ισως βγω σημερα βαρδαροτσαρκα και αν ειναι να περασω να ριξω μια ματια...
ναι ετσι ειπε η καριολιτσα η τσατσα οτι απο τις 19.00 και μετα αλλαζει βαρδια
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ρε, ακομα δεν ξυπνησατε? ή ψαχνεται ολοι την Αντζελικα του Gameover ?  :-* :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Tεσπα, καταθεση στην Ιονελα χθες βραδυ. Δεν μ΄αρεσε  :S Μεγαλος κωλος, ανυπαρκτο βυζι
κι΄ενα βλεμα αγελαδας  :grin: Ειχε πεντε - εξι πιτσιρικαδες στο σαλονι, κι εκανε ενα show-κωμωδια.
Μπηκα γιατι ημουν αποφασισμενος να μπω. Ενταξει, γλωσσοφιλα, καλη πιπα,  αλλα δεν...
Δεν μας χωρουσε και το κρεβατι που ηταν μια σταλια...Παμε γι΄αλλα  :rockon:

Εσύ ξέρω δεν είσαι των μεγάλων κυβικών, :2funny: είναι λίγο παράξενη η Ιονέλα, και ειδικά το ύψος της είναι λίγο σνομπ, ίσως πάλι  να μην την πέτυχες σε καλό φεγγάρι, και το κρεβάτι είναι πράγματι μικρό, γάμησε τα πολυχρόνη, και εις άλλα με υγεία όπως είπες.



Εμενα ξες τι μου'κανε η καριολα?Ενω ειπαμε τα εισαγωγικα με βαζει στο δωματιο και αφου καληγουμε στα 40ε παιρνει ενα μαγκιορικο υφακι και λιγο σνομπ και μου λεει...
'Ελα,ριξε το χρημα no money no honey παληκαρι μου'...
Για χαλαρωσε λιγο την λεω δεν ηρθα πρωτη φορα εδω μεσα....Χαλαρη ειμαι λεει

Μη σου κατσω καμια σφαλιαρα(αυτο δε το'πα αλλα το σκεφτηκα) :2funny:

Ενταξει μωρε ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια ειναι που θα πηδηξουμε.Τι να κανουμε?

Τελικά όμως ρε συ εντάξει πρέπει να είναι οι τιμές, εσύ πήρες με 40 γυμνό και 69, εγώ πήρα με 40 γυμνό και τελειωτικό, δεν πρέπει να έγινε κάνα μπέρδεμα.
Σίγουρα όμως αν της έλεγα και εγώ γυμνό με 69 και τελειωτικό θα μου έκανε άλλη τιμή υψηλότερη.





Παντως ειναι το μονο σιγουρο το πως θα κατσει καθενας απο μας στην καθε κοπελα..εμφανισιακα,ενεργειακα κτλ κτλ και τι διαθεση βεβαια εχει και η η ιδια. εμενα ο ροναλντινιο μονος του μου ειχε πει γλυψε με και την γλυφομουνιαζα κανα 10λεπτο με το απλο των 30. στον φιλο που μπηκε επισης μαζι μου(σε αλλο δωματιο) δεν εκανε τιποτα απο αυτα

Έτσι είναι όπως τα λες, και ακόμη πιο περίπλοκα τα πράγματα, ανθρώπινη επαφή είναι, και όσο επαγγελματική να είναι δεν μπορεί να μπει σε καλούπια και  να ξεφύγει από ιδιαιτερότητες και συναισθηματικούς επηρεασμούς. Ακόμη και η μυρωδιά ανάμεσα σε δύο ανθρώπους μπορεί να τους επηρεάσει θετικά σε μια συνεύρεση.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
ακριβως! σωστος ο GAME !!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεια χαρανταν , ζηλεψα τον Καραμαν , κι εκανα τσαρκανταν  :cheesy:
πολυ μεγαλη για τα δεδομενα των τελευταιων μηνων  :grin:

Ας πω τα ψιλοαχρηστα στοιχεια που συνελεξα .. ψιλοαχρηστα γιατι μεχρι να τα διαβασετε θα σχολασουν ολες  χαχα

Κωλετη ... σε αυτο το μαγαζι μαρεσε οταν εμπαινα . μου ερχοταν ενα ωραιο αρωμα , ακομη και σε φωτογραφιες που βλεπω το μυριζα
ανοιγοντας λοιπον την πορτα , ανοιγω το στομα μου ανοιγω τα πνευμονια μου , αναπνεω ...  :S Λιβανι
γκουχ γκουχ , τι κανετε ρε ?, τρισαγιο να ρθουν πελατες κανετε ? ,  :S Διεκδικει το παρατσουλκι της εκκλησιας μου φαινετε ... Εμφανιστηκε τσατσα Ρουσιντα ,
Τι κανεις ? καλα ειμαι τηλεφωνο , Για για ,να ζντραβια , σβαροφτζκι να στρανιαβα , Πουλι ωραια κουπελα , ελα να βλεπει παλικαρι κουριτσι μου
Βγηκε μελαχρινο τεμαχιον με μαυρα εσωσουχα που διεθεταν και πρασινες φωσφωριζε λωριδες ... πουτανα τρομοχονομος  :2funny: ( ωραια βρακακια)
Γαμω το ξεχασα το ονομα αλλα αν με βοηθησει καποιος θα το θυμηθω , μου το ειπε υστερα απο 3 φορες που ρωτησα ...  :think:
Κατεχακη η Αλινα (καλα το ειπα ?)  πιπινακι πανω σε Ρουμανικο σασι με αλλαγμενη ετικετα που λεει made in Spain
κανθια μετρια σε ολα , οπτικος για πιπινοφιλους καλη καλουλα θα ελεγα με μαυρα εσωρουχα εμφανιστηκε , ενα μικρο κλικ ακουσα καπου βαθια ...
H Ερικα η μοντελοπιπινα (λεμε τωρα) θα εμφανιστει απο Τριτη ... Εκει εμαθα πως Ν Ουρανου ειναι η Ειρηνη ...
( Ν ουρανου) Για να παμε να την δουμε Παμε Λοιπον στο Δωματιο η νεαρα ... βαρεθηκα να περιμενω κανα 10 λεπτο εκει ευτηχος ρηρθε κι ενας αλλος και εγινε ενα μικρο συμβαν (θα πω στο τελος )
Βγηκε η Ειρηνη την ειδα ... νταξυ να τπω την Αληθιεα περιμενα το τερας του λοχνες  αλλα δεν ηταν ετσι
η γνωμη που ειχα σχηματισει για την εμφανιση της ηταν αστα να πανε
δε ξερω αν την θαψανε η δε καταλαβα καλα εγω  , απλα επιβεβαιωθηκε το ρητο. Μη βλεπεις με τα αυτια , ακου με τα ματια (  :think: τωρα μου ρθε  :2funny:
Νταξυ Β κλασης εμφανισακα οπως και η προηγουμενη Αντζελικα στο απο πισω ... αλλα την περιμενα αστα να παν.. δεν ηταν
Ερημητη η Αντζελικα που λετε , αρκετα στρουμπουλη . δεν ειναι για τα δοντια μου , ( 30 απλο 40 γυμνο , 50 - 69 , 60 χυσιμο στο στομα ) < με επιφυλαξη
Ως νεα στο επαγκελμα που δεν βιαζετε λογο ασχετοσυνης μου την συστησαν ,( οτι μαλακιες εχουμε γραψει στο φορουμ λενε οι τσατσαδες μου φαινετε  )
Ποιο πολυ για την ταπετσαρια πηγα που ειπε ο Καραμαν , Ωραια ειναι με μαυρες σκιες κορασιδων σε ρολο πολ-ντανσερ στις καθετες γραμμες
Οι νεοκλασικοι καναπεδες μου θυμησαν Ν ουρανου , αλλαξε ο Μανωλιος , εβαλε τους καναπεδες αλλιως
Για τηλεφωνο που ρωτησα εκανε τριμπλα η κοκκινομαλα τσατσα που εμποιαζε με εναν ξαδερφο μου και ελεγε για την βροχη
Λοιπον .. τηλελφωνο γιοκ , Γκομενα γιοκ , Τζο γιοκ με ελαφρα...

Παμε στη οδο φριξου τωρα η οποια εφωτογραφηθην μαλιστα

Στο 13 Η Αννα , απο Ερημητη , ωραιοα το μαγαζακι συμπαθητικο αρκετα καλιασθητο με μια κλεφτη ματια που εριξα και σε ενα δωματιο
(αργοτερα που ξαναπερασα ηταν κλειστο)
Στο 14 η Αννα ( αλλη φυσικα)( , Απο 30 μεχρι 80 το Τσακουζι , μια καθημερινη κοπελιτσα θα τη χαρακτηριζα ,πρωτη φορα την ειδα...
( ενα τριλπτο κοιταω την οθονη .. τα μισα τα ξεχασα .. πωωω μπουρδελιαρης με ειδικες αναγκες εγω γινει )
Στο 15 η ... Ειρηνη ? ( δε θυμαμαι καλα ) εκ ρωσιας , εε δε την λες πιπινι  ουτε και στυλακι ...
Στο 9 Η Καντυ  :smitten:  Πηρα τα γλυκακια μου για να μη χαλασουν διευκρινησα οτι δε θα μπω ομως , πραγμα για το ποιο δεν υπηρχε αντιρρηση ουτε
δυσαρεσκια , η Ευγενικη και διακριτικη η τσατσα μας αφησε στο σαλονι οπου ειπαμε 5 -6 μαλακιες μεχρι που μπηκε κοσμος και αποχωρησα περιχαρης με ενα
Pawetek και ενα draz xoxoxο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Γεια χαρανταν , ζηλεψα τον Καραμαν , κι εκανα τσαρκανταν  :cheesy:
πολυ μεγαλη για τα δεδομενα των τελευταιων μηνων  :grin:

Ας πω τα ψιλοαχρηστα στοιχεια που συνελεξα .. ψιλοαχρηστα γιατι μεχρι να τα διαβασετε θα σχολασουν ολες  χαχα

Κωλετη ... σε αυτο το μαγαζι μαρεσε οταν εμπαινα . μου ερχοταν ενα ωραιο αρωμα , ακομη και σε φωτογραφιες που βλεπω το μυριζα
ανοιγοντας λοιπον την πορτα , ανοιγω το στομα μου ανοιγω τα πνευμονια μου , αναπνεω ...  :S Λιβανι
γκουχ γκουχ , τι κανετε ρε ?, τρισαγιο να ρθουν πελατες κανετε ? ,  :S Διεκδικει το παρατσουλκι της εκκλησιας μου φαινετε ... Εμφανιστηκε τσατσα Ρουσιντα ,
Τι κανεις ? καλα ειμαι τηλεφωνο , Για για ,να ζντραβια , σβαροφτζκι να στρανιαβα , Πουλι ωραια κουπελα , ελα να βλεπει παλικαρι κουριτσι μου
Βγηκε μελαχρινο τεμαχιον με μαυρα εσωσουχα που διεθεταν και πρασινες φωσφωριζε λωριδες ... πουτανα τρομοχονομος  :2funny: ( ωραια βρακακια)
Γαμω το ξεχασα το ονομα αλλα αν με βοηθησει καποιος θα το θυμηθω , μου το ειπε υστερα απο 3 φορες που ρωτησα ...  :think:
Κατεχακη η Αλινα (καλα το ειπα ?)  πιπινακι πανω σε Ρουμανικο σασι με αλλαγμενη ετικετα που λεει made in Spain
κανθια μετρια σε ολα , οπτικος για πιπινοφιλους καλη καλουλα θα ελεγα με μαυρα εσωρουχα εμφανιστηκε , ενα μικρο κλικ ακουσα καπου βαθια ...
H Ερικα η μοντελοπιπινα (λεμε τωρα) θα εμφανιστει απο Τριτη ... Εκει εμαθα πως Ν Ουρανου ειναι η Ειρηνη ...
( Ν ουρανου) Για να παμε να την δουμε Παμε Λοιπον στο Δωματιο η νεαρα ... βαρεθηκα να περιμενω κανα 10 λεπτο εκει ευτηχος ρηρθε κι ενας αλλος και εγινε ενα μικρο συμβαν (θα πω στο τελος )
Βγηκε η Ειρηνη την ειδα ... νταξυ να τπω την Αληθιεα περιμενα το τερας του λοχνες  αλλα δεν ηταν ετσι
η γνωμη που ειχα σχηματισει για την εμφανιση της ηταν αστα να πανε
δε ξερω αν την θαψανε η δε καταλαβα καλα εγω  , απλα επιβεβαιωθηκε το ρητο. Μη βλεπεις με τα αυτια , ακου με τα ματια (  :think: τωρα μου ρθε  :2funny:
Νταξυ Β κλασης εμφανισακα οπως και η προηγουμενη Αντζελικα στο απο πισω ... αλλα την περιμενα αστα να παν.. δεν ηταν
Ερημητη η Αντζελικα που λετε , αρκετα στρουμπουλη . δεν ειναι για τα δοντια μου , ( 30 απλο 40 γυμνο , 50 - 69 , 60 χυσιμο στο στομα ) < με επιφυλαξη
Ως νεα στο επαγκελμα που δεν βιαζετε λογο ασχετοσυνης μου την συστησαν ,( οτι μαλακιες εχουμε γραψει στο φορουμ λενε οι τσατσαδες μου φαινετε  )
Ποιο πολυ για την ταπετσαρια πηγα που ειπε ο Καραμαν , Ωραια ειναι με μαυρες σκιες κορασιδων σε ρολο πολ-ντανσερ στις καθετες γραμμες
Οι νεοκλασικοι καναπεδες μου θυμησαν Ν ουρανου , αλλαξε ο Μανωλιος , εβαλε τους καναπεδες αλλιως
Για τηλεφωνο που ρωτησα εκανε τριμπλα η κοκκινομαλα τσατσα που εμποιαζε με εναν ξαδερφο μου και ελεγε για την βροχη
Λοιπον .. τηλελφωνο γιοκ , Γκομενα γιοκ , Τζο γιοκ με ελαφρα...

Παμε στη οδο φριξου τωρα η οποια εφωτογραφηθην μαλιστα

Στο 13 Η Αννα , απο Ερημητη , ωραιοα το μαγαζακι συμπαθητικο αρκετα καλιασθητο με μια κλεφτη ματια που εριξα και σε ενα δωματιο
(αργοτερα που ξαναπερασα ηταν κλειστο)
Στο 14 η Αννα ( αλλη φυσικα)( , Απο 30 μεχρι 80 το Τσακουζι , μια καθημερινη κοπελιτσα θα τη χαρακτηριζα ,πρωτη φορα την ειδα...
( ενα τριλπτο κοιταω την οθονη .. τα μισα τα ξεχασα .. πωωω μπουρδελιαρης με ειδικες αναγκες εγω γινει )
Στο 15 η ... Ειρηνη ? ( δε θυμαμαι καλα ) εκ ρωσιας , εε δε την λες πιπινι  ουτε και στυλακι ...
Στο 9 Η Καντυ  :smitten:  Πηρα τα γλυκακια μου για να μη χαλασουν διευκρινησα οτι δε θα μπω ομως , πραγμα για το ποιο δεν υπηρχε αντιρρηση ουτε
δυσαρεσκια , η Ευγενικη και διακριτικη η τσατσα μας αφησε στο σαλονι οπου ειπαμε 5 -6 μαλακιες μεχρι που μπηκε κοσμος και αποχωρησα περιχαρης με ενα
Pawetek και ενα draz xoxoxο


2 τσαρκες σε μια βδομαδα....υποτροπιασες και εσυ σαν εμενα.???  :2funny: :2funny:
Αξιος παντως.! ...αλλα που τον στεγνωσες.???  :think: :grin:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Νομιζω κωλετη τατιανα τη λενε.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
2 τσαρκες σε μια βδομαδα....υποτροπιασες και εσυ σαν εμενα.???   :2funny: :2funny:
Αξιος παντως.! ...αλλα που τον στεγνωσες.???  :think: :grin:

2 τσαρκες ναι .. ειδικα προχθες ηταν φοβερη !!! , ειδα ολα τα φωτα αναμενα απλα  :cheesy:

Να συμπληρωσω ,
Ερως η Νατασσα ( τηλεφωνικα )
Λα φαμ δε το σηκωναν και δε πηγα , μαλλον χαλασμενο ειναι παλι
Στα υπολοιπα δεν πηγα , ηθελα να παω Μανταρου 1 αλλα μου ξεγυφε

Καταθεση αποφασισα να μην γινει , λογο κορεσμου και μπουρδελοβαρεμαρας
ειδικα μετα το φιασκο με την Τουμπανιεθ (φιασκο εξ αιτιας μου) λεω αστο ...
Μετα αλλαξα γνωμη ομως ,  :zfuck: θα σε πω

Νομιζω κωλετη τατιανα τη λενε.

παιζει  :think:

πωωω για το μπουτσο εγινα ξαχασα ονομα .. αν ειναι δυνατον  :priest:
μιας βδομαδας βαρδιες θυμωμουν  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ν ουρανου η τσατσα με το κοντο μαλι το ξανθο η τρελιαρα , το εχει κανει κοκκινο και εχει μπροστα ξανθια τουφα
μπαινω μεσα ηρεμια ...κοιταω κλεφτα στη κουζινα , να την που βγαινεικατσε λεει , καθομαι , στον καναπε καθοταν ενας αλλος ηδη
μαλλον δε τον ειχε παρει γραφμμη η τσατσα , να σου πω προγραμματα λεει ... λεω μετα
καθεται κοντα στον αλλον , και κουναει το κεφαλι σαν περιφρονιτικα σαν να τον ηξερε , θα σου δωσω γκομεναρα με 30 ευρω του λεει
ο τυπος στ @@ του ουτε ακουσε  :cheesy: αχ κοιτα τον λεει δε μακουει λεει η τσατσα και τον κοιταει με απορια και γελαει μονο της και σταυροκοπιεται
ε βγαινει την η Ειρηνη , χαμογελαστη χαιρετουρες , και παμε να φυγουμε
η Τσατσα τα πηρε ( μαζι του ) εε βεβαια καθε μερα εδω εισαι , αφου δε μπαινεις ποτε τι ερχεσαι ... ο τυπος μιλαμε τετοια απαθεια , αμα τον ρωτησεις
θα σου πει δεν ειχε τσατσα στο Μαγαζι  :2funny: :2funny: :2funny: φευγουμε τωρα ,και αυτος παει στο δωματιο ...
Α μπα ? θα μπεις σημερα ? πως το παθες ? θαυμα λεει η τσατσα περιχαρης . ο τυπος κοντοστεκεται κοιταει γυρω του , εντοπισει την εξοδο και φευγει
αχαχαχαχαχαχα, μπερδευτηκε και πηρε να βγει απο την πορτα του δωματιου  :cheesy:
Η τσατσα παραμιλουσε , εγω δε κρατηθηκα αργησα να γελαω , η ειρημη βγηκε παλι με μια πετσετα και γελουσε χωρις να ξερει γιατι ...
Μια χαρουμενη παρεα ειμασταν  :2funny:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Κεφαλλιανος δεν πηγες?Εγω πηγα χθες κατα τις 2 και κατι και ηταν κλειστο μετα πηγα καρφη ιονελα γιατι ακυρωθηκε η μπουρδελοτσαρκα που ειχαμε πει οτι θα γινει. :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ν ουρανου η τσατσα με το κοντο μαλι το ξανθο η τρελιαρα , το εχει κανει κοκκινο και εχει μπροστα ξανθια τουφα
μπαινω μεσα ηρεμια ...κοιταω κλεφτα στη κουζινα , να την που βγαινεικατσε λεει , καθομαι , στον καναπε καθοταν ενας αλλος ηδη
μαλλον δε τον ειχε παρει γραφμμη η τσατσα , να σου πω προγραμματα λεει ... λεω μετα
καθεται κοντα στον αλλον , και κουναει το κεφαλι σαν περιφρονιτικα σαν να τον ηξερε , θα σου δωσω γκομεναρα με 30 ευρω του λεει
ο τυπος στ @@ του ουτε ακουσε  :cheesy: αχ κοιτα τον λεει δε μακουει λεει η τσατσα και τον κοιταει με απορια και γελαει μονο της και σταυροκοπιεται
ε βγαινει την η Ειρηνη , χαμογελαστη χαιρετουρες , και παμε να φυγουμε
η Τσατσα τα πηρε ( μαζι του ) εε βεβαια καθε μερα εδω εισαι , αφου δε μπαινεις ποτε τι ερχεσαι ... ο τυπος μιλαμε τετοια απαθεια , αμα τον ρωτησεις
θα σου πει δεν ειχε τσατσα στο Μαγαζι  :2funny: :2funny: :2funny: φευγουμε τωρα ,και αυτος παει στο δωματιο ...
Α μπα ? θα μπεις σημερα ? πως το παθες ? θαυμα λεει η τσατσα περιχαρης . ο τυπος κοντοστεκεται κοιταει γυρω του , εντοπισει την εξοδο και φευγει
αχαχαχαχαχαχα, μπερδευτηκε και πηρε να βγει απο την πορτα του δωματιου  :cheesy:
Η τσατσα παραμιλουσε , εγω δε κρατηθηκα αργησα να γελαω , η ειρημη βγηκε παλι με μια πετσετα και γελουσε χωρις να ξερει γιατι ...
Μια χαρουμενη παρεα ειμασταν  :2funny:
δηλαδη βρεθηκες σε αποσταση βολης απο το κωλαρακι της Ειρηνης και δε το εκτελεσες...τι να σου πω ρε :cussing: :cussing:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γεια χαρανταν , ζηλεψα τον Καραμαν , κι εκανα τσαρκανταν  :cheesy:
πολυ μεγαλη για τα δεδομενα των τελευταιων μηνων  :grin:

Ωραία αναφορά jo, :rockon: αλλά μιας που έφτασες μέχρι την χοντρούλα δεν σου μπήκε η περιέργεια να δεις πως είναι και από μέσα :huh: :grin: :grin: :grin: Τι να σε κάνω δεν είσαι και βυζόλαγνος γιατί από βυζάρα σκίζει η κοπέλα :tits: :tits:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
δηλαδη βρεθηκες σε αποσταση βολης απο το κωλαρακι της Ειρηνης και δε το εκτελεσες...τι να σου πω ρε :cussing: :cussing:

Οχι μονο εγω αλλα και ο αλλος  :cheesy: που δεν ηξερε απο να φυγει  , χαχαχα ωραιος τυπος
Αξιοζηλευτη η τσατσοαπαθεια του  :rockon:

Λοιπον θα κανουμε συμφωνια , πληρωνω προγραμμα να πας Καντυ , πληρωνεις να παω Ειρηνη  :2funny:




μας βλεπω για σουβλακια ... :cheesy:

Αυτη ειναι που τραγουδαει και Προμηθεως 25 δηλαδις ? :think:


Ωραία αναφορά jo, :rockon: αλλά μιας που έφτασες μέχρι την χοντρούλα δεν σου μπήκε η περιέργεια να δεις πως είναι και από μέσα :huh: :grin: :grin: :grin: Τι να σε κάνω δεν είσαι και βυζόλαγνος γιατί από βυζάρα σκίζει η κοπέλα :tits: :tits:

Μολις ειδα και την κριτικη του Αλ .. εκανα ριπορτ να μετονομαστει σε  "Ακουσα μπαζο κι ετρεξα "  :birdman:
:cheesy:

Διαβασα την πρωτη και την τελευταια σειρα , αμα δε το αρεσε αυτουνου Σαβορογαμη Καλου μυλου σαν εσενα
εγω περρισευω
Θα δω και την υπολοιπη μετα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κεφαλλιανος δεν πηγες?Εγω πηγα χθες κατα τις 2 και κατι και ηταν κλειστο μετα πηγα καρφη ιονελα γιατι ακυρωθηκε η μπουρδελοτσαρκα που ειχαμε πει οτι θα γινει. :grin:

Ουτε κεφαλιανος ουτε κουταλιανος  :cheesy:

μερικα τα αφησα για μετα ,( τελικα δε πηγα ) ενω σε μερικα ηξερα τι παιζει και δε θα πηγαινα
( Σααλ , Κοροβαγκου , Λα φαμ .. αν και στο τελυταιο χρωσταω κατι  :fuck2: στην φαση που ειμαι μονο για ταβλι ειμαι να παιξω  :rolleyes:)

Νομιζω πως δε ξεχασα κατι .. αν θυμηθω θα πω  :think:
Εντυπωση μου εκανε η Τσατσα στο Φρ 15 που οταν πηγα να φυγω μου λεει γιατι και πως
και δε σας καταλαβαινω εσας ( του τσαρκατζηδες ) και γιατι φευγεις ...
κατι αναλογο ειχε αναφαιρει και ο μααανς προσφατα ...
αντε και αυτος πηγε και 5 τσαρκες ... εγω ειχα γινει στιγνος καταδρομεας , ειχα να μπω σε πανω απο 2 μαγαζια πολυυυ καιρο  
Ερε στολη μπουρδελιαρη που θελουν μερικες :idiot:


Ευτηχυστε  :zfuck:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τζο μας έλειψες ρε μούτρο!  :boobies: :boobies: :boobies:

Γεια σου τρελο αγορι  :grouphug:


Επισης ειδα εργασιες σε μαγαζι ποιο κατω απο το Ν ουρανου ...
μπορει να κανουν καμια ανακαινηση αλλα μπορει να εχουμε τιποτα καινουριο ... :sunglasses:

επισης επισης μου σηκωθηκε η τριχα οταν ειδα φωτακια στην οδο ... δε ξερω πως την λενε
( οπως πας απο λουξ για κατεχακη , στο πρωτο στενο δεξια , παραλληλη στην Κατεχακη δηλαδι)
προς στηγμην νομιζα οτι ανακαλυψα καινουριο ντελο  :cheesy: αλλα μαλλον εισοδος ειναι  :P

 

Συνημμένα

  • Screen 00511.jpg
    Screen 00511.jpg
    110,4 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom