Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδιά θέλω να αναφέρω κάτι.
Έχω τρεις καταθέσεις στο βαρδάρη τους τελευταίους 2 μήνες.
Τις 2 με 25 ευρώ και την μία με 20 ευρώ.
Τους είπα τόσα έχω και σε συνεννόηση με τη κοπέλα με αφήσαν.
Όλα στο βαρδάρη το δέχονται το 25αρι εκτός από ελάχιστα όπως η Βερόνικα που η τσατσσά δε δεχτηκε.
Και ρωτάω μήπως ήρθε η ώρα να ρίξουμε τις τιμές εμείς επιτέλους;
Μήπως δε θέλουμε εμείς να γίνουμε όπως στην Αθήνα;
με 20 σε ποια μπηκες απο περιεργεια;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Παιδιά θέλω να αναφέρω κάτι.
Έχω τρεις καταθέσεις στο βαρδάρη τους τελευταίους 2 μήνες.
Τις 2 με 25 ευρώ και την μία με 20 ευρώ.
Τους είπα τόσα έχω και σε συνεννόηση με τη κοπέλα με αφήσαν.
Όλα στο βαρδάρη το δέχονται το 25αρι εκτός από ελάχιστα όπως η Βερόνικα που η τσατσσά δε δεχτηκε.
Και ρωτάω μήπως ήρθε η ώρα να ρίξουμε τις τιμές εμείς επιτέλους;
Μήπως δε θέλουμε εμείς να γίνουμε όπως στην Αθήνα;
αν το καταφερες μπραβο απο μενα... :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Εγώ πιστεύω και άλλοι το κάνουν.
Μια ερώτηση είναι δεν είναι κατόρθωμα  :)

Κατεχακη εχω τυχει μαγκα να μπαινει με 25 και , τσατσα και πουτανα να συνενοουνται ποια θα βαλει το ταλιρο  :S
τα περισσοτερα κοριτσια δε συμφωνουν με τον τιμοκαταλογο , αλλα οταν ο μπουρδελαρχης θελει δε ριχνει το μεριδιο του ... :rolleyes:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παιδιά θέλω να αναφέρω κάτι.
Έχω τρεις καταθέσεις στο βαρδάρη τους τελευταίους 2 μήνες.
Τις 2 με 25 ευρώ και την μία με 20 ευρώ.
Τους είπα τόσα έχω και σε συνεννόηση με τη κοπέλα με αφήσαν.
Όλα στο βαρδάρη το δέχονται το 25αρι εκτός από ελάχιστα όπως η Βερόνικα που η τσατσσά δε δεχτηκε.
Και ρωτάω μήπως ήρθε η ώρα να ρίξουμε τις τιμές εμείς επιτέλους;
Μήπως δε θέλουμε εμείς να γίνουμε όπως στην Αθήνα;

Όλα από κάπου ξεκινάνε, ο Maanes ήταν ο μπροστάρης για να γκρεμιστεί το 40αρι από τα στούντιο, εγώ τον ακολούθησα και αρκετοί άλλοι ανώνυμοι και όλοι μαζί βάλαμε ένα πετραδάκι για να έχουμε αυτή τη στιγμή στα περισσότερα στούντιο στα 30 ευρώ, χωρίς αντίστοιχη μείωση των παρεχομένων υπηρεσιών (πλην εξαιρέσεων). Τα μόνα κάστρα που έμειναν είναι στις villes,(Έφη και Άφρο τα αξίζουν με το παραπάνω τα 40).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τα δυο τα καταλαβα ειναι διπλα, το πρασινο και το μαρινοσπιτο ειναι ετσι tommy; πες μας ποια ειναι να παμε και εμεις τα μπατιρακια  :grin:
ας μην επιμενουμε καλυτερα.....αυτα στην τελικη μπορει να ειναι πως θα τυχει η φαση,αν εισαι πελατης κλπ.....και λεγοντας τα σε ενα δημοσιο φορουμ μπορει να στραφουν εν τελει εναντιον μας αφου τα οσα γραφονται διαβαζονται απο ιδιοκτητες και κοπελες......ο καθεις ας κανει το παζαρακι του αυτο ειναι το τελικο συμπερασμα και χαμενος δεν θα βγει
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Μήπως να οργανώναμε μια αποχή ρε παιδιά? Όχι πως δε την κάνω ήδη, μια και οι δύο επισκέψεις την εβδομάδα που έκανα κάποτε έχουν περιοριστεί σε μια το μήνα. Αν όμως οργανωθεί κάτι μαζικά, όπως στο παρελθόν, μπορούμε να τους κάνουμε να κατεβάσουν τις τιμές.
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Κατάθεση χθές το βράδυ περι τις 8 στον Ερημίτη. :) Νέο φρούτο, Βουλγαράκι, κουκλί... :pipa2: Ισαβέλα... λέει...
Στο δωμάτιο, αρκετά καλή... :fuck1:
Ακολουθεί κριτική κάποια στιγμή, με λεπτομέριες... σύντομα... ελπίζω :think:
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας και απο'μενα παλικαρια συναγωνιστες...μετα απο καιρο αποφασισα να οργανωθω...επειδη ειμαι σχετικα φρεσκαδουρα,ηθελα να σας ρωτησω ποια κοπελα αξιζει αυτη την περιοδο για κωλο η ποια την παλευει για gfe  φαση...thanks προκαταβολικα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
γεια σας και απο'μενα παλικαρια συναγωνιστες...μετα απο καιρο αποφασισα να οργανωθω...επειδη ειμαι σχετικα φρεσκαδουρα,ηθελα να σας ρωτησω ποια κοπελα αξιζει αυτη την περιοδο για κωλο η ποια την παλευει για gfe  φαση...thanks προκαταβολικα...
για κωλο η ειρηνη και για gfe παλι η ειρηνη αλλα και η ναντια απο τις κλασικες....γνωμη μου
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλε...ξερουμε σε ποιο τραγουδαει η ειρηνη και ποσο παει περιπου το μαλλι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ευχαριστω φιλε...ξερουμε σε ποιο τραγουδαει η ειρηνη και ποσο παει περιπου το μαλλι?
τελευταια ουρανου 26 ανεφερθη νομιζω απο τζο....ε οικονομικη ειναι ,δεν θα σε γδαρει....δεν θυμαμαι ακριβες ποσο για κουλουρι αλλα ειναι απο τα φτηνοτερα....και με γλωσσοφιλα
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ασχετο-σχετικο...ακουστηκε κανενα νεο για τηων μαγαζιων???
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εφαγε γραμματα...για τη μετακομιση των μαγαζιων ηθελα να γραψω...
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
για βραδυνη βαρδια θα ελεγα νταίση απο οκτω. 52. εκτς αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο?!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
για βραδυνη βαρδια θα ελεγα νταίση απο οκτω. 52. εκτς αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο?!

Είναι καυλιάρα η Νταίσυ, άμα έχεις και κάνα τσιφτετέλι στο κινητό βαλτή να σου χορέψει και ένα , εμένα μου είχε χορέψει και μιλάμε τα είχα παίξει, πολύ καύλα το μωρό. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:

:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom