Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εντυπωση μου εκανε η Τσατσα στο Φρ 15 που οταν πηγα να φυγω μου λεει γιατι και πως
και δε σας καταλαβαινω εσας ( του τσαρκατζηδες ) και γιατι φευγεις ...
κατι αναλογο ειχε αναφαιρει και ο μααανς προσφατα ...
αντε και αυτος πηγε και 5 τσαρκες ... εγω ειχες στιγνος καταδρομεας ειχα να μπω σε πανω απο 2 μαγαζια πολυυυ καιρο  
Ερε στολη μπουρδελιαρη που θελουν μερικες :idiot:



[/quote]

το ιδιο με κανει και εμενα η τσατσα που ειναι κατεχακη βραδυ και προμηθεως 25 παλιοτερα, μου λεει( εσενα αλλη φορα δεν θα σε αφησω να μπεις και αλλες τετοιες παπαριες) την εχω γραμμενη  βεβαια γιατι οταν ημουν συχνος πελατης στο π.25 με την βανεσα τοτε ολα ηταν καλα. βασικα την πηρα χαμπαρι οταν στο π.25  μια μερα μπηκα και την ρωτησα που ειναι η βανεσα... εχω καιρο να την δω (πριν το καλοκαιρι εγινε αυτο)και τι μου απαντησε η αθεοφοβη  :uglystupid: οτι κολλησε κατι και σταματησε την δουλεια, ενω η κοπελα πηγε τοτε μαντζαρου 14 αν θυμαμαι καλα. πιστευω να καταλαβατε για ποια τσατσα μιλαω
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
στο κρεβατι δεν οτι καλυτερο εχει περασει απο την πολη μας
αλλα μαγκες ισως ειναι η πιο ωραια γκομενα...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Το γερμανικό τριο του βίλλα....
ρε συ τζο...βλέποντας την κριστίν...ακόμα σ αρέσει?
 

alekos543

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καταθεση  το μεσημέρι στο 26ης Οκτωβρίου 35.
Απο Ουκρανια η κοπελα μπηκα με το απλο των 30.
Γλυκο προσωπάκι,γυρω στα εικοσι ,μακρια καστανομαυρα μαλλια  1,65 ,μικρο στηθος ,κωλαράκι με λιγη περιφερεια αλλα ομως σφιχτό.Ονομα Ντια μου ειπε Κια? δεν το επιασα :think:
Ηρθε προσχαρη και χαμογελαστη στο δωματιο αλλα καπως συνεσταλμενη.Σαν να ειναι  καινουργια στην δουλεια μου φανηκε...
Συνεννόηση  μπουζούκι ομως μιας και  δεν γνωριζει καθολου ελληνικα ή αγγλικα.Ονομα Ντια μου ειπε? Κια? δεν το επιασα :think:
Προκαταρτικα φτωχα, πιπα αρκετα καλη ,απο επανω εδειξε να το εχει με καλο ρυθμο ,μετα ιεραποστολικο με καλη συμμετοχη.
Το δεκαλεπτο ειχε περαση και οταν την ειπα να γυρισει στα τεσσερα αρχισε να λεει κατι στα ρωσσικα μαζι με τικ τακ τικ τακ .Yes την λεω τικ τακ τικ τακ Μαντονα βερυ γκουντ σονγκ :2funny:

Γενικα την περναει την βαση.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Βαρδαροτσαρκα πριν ολιγου...η απολυτη νεκρα σε ολα τα σπιτακια, μπορει να ηταν η ποιο fast τσαρκα που εχω κανει ever στον βαρδαρη, τελειωνοντας την τσαρκα ενα σκεφτηκα...η απολυτη παρακμη... :headbang: :headbang:

Προμηθεους 25. Μια ξανθια κοπελιτσα αδυνατη, την εχω ξαναπετυχει εκει περα, αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της, γαμισιμη αρκετα ισως να εμπενα...
Προμηθεους 19. Η Βικη η ουκρανεζα, σαν να εχασε κανα κιλακι βρηκε την φορμα της...
Προμηθεους 14. Η Αλισια η ρωσιδα, και αυτη σαν να εχασε κανα κιλακι, την θυμομουνα ποιο μπαρμπατσικια, καποια στιγμη θα παω να με στεγνωσει στο μελλον, τελειο ολοστρογγυλο φυσικο βυζι, ελπιζω να μην μαγνητιστηκε απο την βαρυτητα της γης και να επεσε...
Προμηθεους 11. Ανοιχτο αλλα το ξεχασα εσκεμενα.  :grin:
Σαμφως 5. Η βετερανα Μιρελα, μαυρομαλα μοντελα με φονικο σωμα, αβυζη τελειως, στο προσωπο μου την σπαει, ειναι λες και εκανε κανα μποτοξ.?? κανα λιφτινγ.?? μεσα.??? μπαααα.!!
Σαμφως 7. Η Ιονελα βαμενη καργα, δεν με τραβαει καθολου, αν και γουσταρα να της τον δωσω, συμπεριφερετε πολυ μηχανηκα στην υποδοχη και με χαλαει...
Σαμφως 8. Η Λαουρα η ιμιτα απο το Σαλβαδορ της Ισπανιας, αυτη παιζει να τα τσουζει ποιο πολυ και απο εμενα.!!  :2funny:
Σαμφως 20. Η Ιταλιδα και καλα, μαυρομαλα, δεν θυμαμαι το ονομα της, Ανιτα.????  :think: με την κυταριτιδα στα μπουτια που ειναι μεσα στην ευγενια με ολους στο σαλονακι.??? σημερα την ειδα για πρωτη φορα με εσωρουχα, αλλα πρεπει να εκανε σολαριουμ ηταν μαυρισμενη λες και καηκε στον φουρνο μικροκυματων.!  ή να μην ειδα καλα.??  :think:
Τανταλου και Σαμφως γωνια. Η Λαουρα η οριτσιναλ εδω.!!! τι γινετε με αυτο το κοριτσι.??? μια μυλο, μια βαρδαρη... :think: τεσπα δεν με συγγινει πλεον γιατι ολο βγενει με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα.... >:(
Τανταλου 8Α. Νικη την φωναξε η τσατσα και ξεπροβαλε μια αδυνατη σιλουετα με κοτσο τα μαλια και ενα λευκο δυχτιωτο φορεμα, κοινως αδιαφορη, αν και ηταν ολιγο σχετικα ομορφουλα...
Τανταλου 14. Η Αδερφη του ροναλντινιο, νορμαλ την εκοψα σημερα, φοραει και κατι 20ποντα τακουνια, πρεπει να ειναι ενα με το πατωμα το μπαζο, αλλα εχει ενα κωλο στρουμπουλο το ομολωγω.!
Τανταλου 9. Εδω λεει η τσατσα καινουρια κοπελα απο ουγγαρια 19 χρωνων Ευα, και βγενει ρε παιδια ενα τεμαχιο ξανθο με ενα αχανες βλεμα...ο κουασιμοδος μπροστα της ειναι πεδαρος.!!  :headbang: :headbang: :headbang: ποιος μακακας εβγαλε αυτο το πραμα στο κλαρι.???  :headbang: οποιος το εκανε θελει ξυλο με βρεγμενη λουριδα.!!!  :s&m_2:


και φευγοντας απο εκει πηγα Π.Ερημητη, 4 αμαξια απο εξω αναμενα φωτα, αλλα δεν ανοιγαν, μαλλον ηταν φουλ και δεν θελαν αλλον πελατη, εξω απο το Φριξου 9, ηταν το bmw, αρα καντυ μεσα γιοκ, ξεκινησα να παω Ελισα κοροβαγκου αλλα λεω δεν παω μια βολτα απο Αμαλια να παρω μια 2η ματια, σημερα ηταν ποιο σημαζεμενη, φορουσε ενα μαυρο ολοσωμο δυχτιωτο κορμακι, με κοκκινα εσωρουχα, οποτε λεω δεν την γαμεις.??? αν και δεν μου εκανε κλικ, ρουλετα και περασα, της εδωσα και 40αρι μιας και ειχα διαβασει οτι το 30αρι δεν το τιμαει στο επακρο, ....πεταμενα λεφτα.!! πολυ επαγκελματικη συμπεριφορα, μηχανικες κινησεις, ξερει να ξεπεταει κοσμο...στα συν ειναι καθαρη, και εχει μεταξενια επιδερμιδα, βυζι φυσικο μικρο μαλακο, βλεπει πατωμα...το μετανιωσα οικτρα που δεν πηγα στην καυλιτσα την Ελισα.... :(

αυτααααα..!!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Επιστροφή από στοχευμένο βομβαρδισμό επί της 28ης Οκτωβρίου 52 (έναντι Τζάμπο). Μαντέψτε... η Ντέσυ...

Μπήκα κατά τις 01:10 και το ρολόι μου όταν βγήκα ήταν 02:20... Εντάξει υποκειμενικό αλλά ταίριαξε η χημεία μας... Τώρα μπορεί να πάει άλλος και να μην δέσει το γλυκό...
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
στο κρεβατι δεν οτι καλυτερο εχει περασει απο την πολη μας
αλλα μαγκες ισως ειναι η πιο ωραια γκομενα...
Θεά όμως όχι αστεία. Δεν την βλέπω όμως δυστυχώς να επιστρέφει και 1 ακόμα ευκαιρία θα της την έδινα ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Να και ένα θετικό σημείο που διαπίστωσα σήμερα στην απογευματινή μου περιπολία στους οίκους.

Από τα 32 συνολικά καταστήματα ανοικτά σήμερα το απόγευμα ήταν τα 31. Το μόνο κλειστό το 26ης Οκτ. 52, που λαμβάνοντας όμως υπ΄ όψη την χθεσινή αναφορά του δοκιμαστή αυτή την ώρα θα πρέπει να είναι ανοικτό, έχοντας πιθανόν αυτή την στιγμή  πανστρατιά, κάτι που είχε να συμβεί μήνες τώρα.

Εν αναμονή λοιπόν και των εγκαινίων των 2 νέων καταστημάτων στην Ανδρ. Γεωργίου στους αριθμούς 52 και 50 αντίστοιχα τα συνολικά καταστήματα θα φτάσουν στην πόλη μας τα 34 έναντι των 20 περίπου τα αντίστοιχο περσινό διάστημα.

Πάμε γερά. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Να και ένα θετικό σημείο που διαπίστωσα σήμερα στην απογευματινή μου περιπολία στους οίκους.

Από τα 32 συνολικά καταστήματα ανοικτά σήμερα το απόγευμα ήταν τα 31. Το μόνο κλειστό το 26ης Οκτ. 52, που λαμβάνοντας όμως υπ΄ όψη την χθεσινή αναφορά του δοκιμαστή αυτή την ώρα θα πρέπει να είναι ανοικτό, έχοντας πιθανόν αυτή την στιγμή  πανστρατιά, κάτι που είχε να συμβεί μήνες τώρα.

Εν αναμονή λοιπόν και των εγκαινίων των 2 νέων καταστημάτων στην Ανδρ. Γεωργίου στους αριθμούς 52 και 50 αντίστοιχα τα συνολικά καταστήματα θα φτάσουν στην πόλη μας τα 34 έναντι των 20 περίπου τα αντίστοιχο περσινό διάστημα.

Πάμε γερά. :rockon: :rockon: :rockon:

αυτο μας δειχνει οτι σε λιγο καιρο ο βαρδαρης θα μετακομιση  :(
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Θεά όμως όχι αστεία. Δεν την βλέπω όμως δυστυχώς να επιστρέφει και 1 ακόμα ευκαιρία θα της την έδινα ;)
Αν η τσα2 της βίλας έλεγε αλήθεια...
Τζέσι είναι κατερίνη...
ΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑ τα μεγάλα νέα...
Τζο...Μάντεψε ποια επιστρέφει???
Τώρα να σε δω ... ποια θα είναι η αγαπημένη σου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αν η τσα2 της βίλας έλεγε αλήθεια...
Τζέσι είναι κατερίνη...
ΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑ τα μεγάλα νέα...
Τζο...Μάντεψε ποια επιστρέφει???
Τώρα να σε δω ... ποια θα είναι η αγαπημένη σου
ευκολακι....η κριστιν :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μπα απο τοτε που τον απατησε με τον ουιλι τον μαυρο πουτσαρα απο το τσιμπουτι  :grin:,δεν θελει πια ουτε να την δει την κριστιν
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!!

λιγα πραγματια θα γραψω καθως μονο σε 2 καταστηματα περασα
ειχα στοχο την λουση αφου ειχα κ να την δω απο το καλοκαιρι κ μετα τα γραφομενα στο θεμα το μαγαζιου οτι απο 8/3 θα ειναι τα πρωινα
αλλα ακυρο
ηταν η "μαργιω"! οπως ειπε η τσατσα βγηκε αλλα κλασικα σε αυτο το μαγαζι πρεπει να μπαινεις μαζι με κιαλια για να δεις την κοπελα

επομενος σταθμος κωλλετη για αφρο αν και την προηγουμενη βδομαδα ειχαν γραψει οτι ειχε ρεπο περασα κ λεω οκ αν λειπει μετα παμε εφη
ηταν εκει τελικα οποτε εληξε εκει το θεμα :rockon:

κριτικη δεν θα γραψω εχω ηδη 5-6!
απλα παλι σε υψηλα επιπεδα ανανεωμενη απο την τελευταια φορα με μαλλι λιγο αλλαγμενο πιο πλατινε και καβλε!
απιστευτο τσιμπουκι οπως παντα και στην συνεχεια δεν χρησιμοποιησαμε το κρεββατι αφου το πηγαμε στα ορθια και μετα στην καρεκλα :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
το ιδιο με κανει και εμενα η τσατσα που ειναι κατεχακη βραδυ και προμηθεως 25 παλιοτερα, μου λεει( εσενα αλλη φορα δεν θα σε αφησω να μπεις και αλλες τετοιες παπαριες) την εχω γραμμενη  βεβαια γιατι οταν ημουν συχνος πελατης στο π.25 με την βανεσα τοτε ολα ηταν καλα. βασικα την πηρα χαμπαρι οταν στο π.25  μια μερα μπηκα και την ρωτησα που ειναι η βανεσα... εχω καιρο να την δω (πριν το καλοκαιρι εγινε αυτο)και τι μου απαντησε η αθεοφοβη  :uglystupid: οτι κολλησε κατι και σταματησε την δουλεια, ενω η κοπελα πηγε τοτε μαντζαρου 14 αν θυμαμαι καλα. πιστευω να καταλαβατε για ποια τσατσα μιλαω
[/quote]

Εχουν ξεφυγει  :idiot:

Τους την δινει το μπες βγες και λενε οτι ναναι , ακομη η κι οταν βλεπεουν καποιον πρωτη φορα
Λυσεις υπαρχουν ας χρησιμοποιησου το ιντερνετ , ας κολησουν χαρτια στις πορτες , ας σκευτουν κατι αλλο
Τα @@ μας θα μυρισουμε να ξερουμε τι εχει μεσα ?  :think:
Ηλιθιες χαζογριες , τι να πεις  :uglystupid:



Επιστροφή από στοχευμένο βομβαρδισμό επί της 28ης Οκτωβρίου 52 (έναντι Τζάμπο). Μαντέψτε... η Ντέσυ...

Μπήκα κατά τις 01:10 και το ρολόι μου όταν βγήκα ήταν 02:20... Εντάξει υποκειμενικό αλλά ταίριαξε η χημεία μας... Τώρα μπορεί να πάει άλλος και να μην δέσει το γλυκό...


:rockon: :rockon: :rockon:
Να αλλαξεις νικ ... να το κανεις ksanadokimazo  :birdman:
Να και ένα θετικό σημείο που διαπίστωσα σήμερα στην απογευματινή μου περιπολία στους οίκους.

Από τα 32 συνολικά καταστήματα ανοικτά σήμερα το απόγευμα ήταν τα 31. Το μόνο κλειστό το 26ης Οκτ. 52, που λαμβάνοντας όμως υπ΄ όψη την χθεσινή αναφορά του δοκιμαστή αυτή την ώρα θα πρέπει να είναι ανοικτό, έχοντας πιθανόν αυτή την στιγμή  πανστρατιά, κάτι που είχε να συμβεί μήνες τώρα.

Εν αναμονή λοιπόν και των εγκαινίων των 2 νέων καταστημάτων στην Ανδρ. Γεωργίου στους αριθμούς 52 και 50 αντίστοιχα τα συνολικά καταστήματα θα φτάσουν στην πόλη μας τα 34 έναντι των 20 περίπου τα αντίστοιχο περσινό διάστημα.

ποσες αδειες ειχαν πει οτι ειναι συνολικα ?  :think:

Να τον δω να του κρατάει μούτρα η Κάντυ και τίποτα αλλό
Τετοια μουτρα :smitten: χαλαλι



Ρεμαλιιιι  :zfuck:

Λιβανιστηκες ?  :think:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά θέλω να αναφέρω κάτι.
Έχω τρεις καταθέσεις στο βαρδάρη τους τελευταίους 2 μήνες.
Τις 2 με 25 ευρώ και την μία με 20 ευρώ.
Τους είπα τόσα έχω και σε συνεννόηση με τη κοπέλα με αφήσαν.
Όλα στο βαρδάρη το δέχονται το 25αρι εκτός από ελάχιστα όπως η Βερόνικα που η τσατσσά δε δεχτηκε.
Και ρωτάω μήπως ήρθε η ώρα να ρίξουμε τις τιμές εμείς επιτέλους;
Μήπως δε θέλουμε εμείς να γίνουμε όπως στην Αθήνα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom