Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (5 μέλη και 58 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
για βραδυνη βαρδια θα ελεγα νταίση απο οκτω. 52. εκτς αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο?!
Είναι καυλιάρα η Νταίσυ, άμα έχεις και κάνα τσιφτετέλι στο κινητό βαλτή να σου χορέψει και ένα , εμένα μου είχε χορέψει και μιλάμε τα είχα παίξει, πολύ καύλα το μωρό. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:

:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

:rockon: :rockon: :rockon: Συμφωνώ απολύτως και με τους δύο προλαλήσαντες! Και δίναι και κώλο αν θες...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Φευγοντας απο Σολ αποψε και κατευθνομενος για blue iguana οπου εχουν γινει και υα σχετικα ρεπορταζ :sunglasses: εκανα μια μικρη σταση σε Αν.Γεωργιου 24 οπου δουλευε η Μερτσυ.Αφου η τσατσα ειπε τα σχετικα μπλα μπλα φωναζει την κοπελα...περιμενουμε...τιποτα.Ξαναφωναζει...τιποτα.Σηκωνεται παει μεσα να τη φερει και βγαινει η Μερτσυ μισοκοιμισμενη :2funny: :2funny:Ευτυχως γλυτωσαμε την παλη.Πανε σπιτι σου κοιμησου μωρη...

Μπαινω και στο Αν.Γεωργιου 30,εκει κοιμοταν η τσατσα :2funny:Ειχε την Αλεξια με το φονικο κωλαρακι.
Αυριο ή μεθαυριο μαλλον ανοιγει και το καινουριο στον ιδιο δρομο με νεο αιμα λεει.
Η Ναντια λειπει στη Ρωσσια για λιγες μερες
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
γεια σας και απο'μενα παλικαρια συναγωνιστες...μετα απο καιρο αποφασισα να οργανωθω...επειδη ειμαι σχετικα φρεσκαδουρα,ηθελα να σας ρωτησω ποια κοπελα αξιζει αυτη την περιοδο για κωλο η ποια την παλευει για gfe  φαση...thanks προκαταβολικα...

Η Άννα η ρουμάνα, πρωινή Φρίξου 13 (μην μπερδευτείς με την άλλη Άννα που είναι Φρίξου 15), κωλαράκι στα 60ε και το γουστάρει. Αν σου κάνει κλικ στο σαλόνι, μπες με χίλια.
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
σας ευχαριστω ολους παιδια...θα τα βαλω κατω και θα παρω τις αποφασεις μου...τωρα με την κριση φτασαμε να κανουμε γκαλοπ για το που θα καταθεσουμε για να μη κλαιμε τα λεφτα μας...πιο  πολυ ψαχνουμε που θα γαμησουμε παρα το τι αμαξι θα παρουμε...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Η αγγελία δεν είναι να είσαι σίγουρος Jo...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
..πιο  πολυ ψαχνουμε που θα γαμησουμε παρα το τι αμαξι θα παρουμε...

:2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου αδερφε καλως ηρθες ...
ε τα αυτοκινητα κουτσα στραβα θα σε πανε , με τις γυναικες ποτε σε ξερεις  :cheesy:


Ο αλλος ο αδερφος ο πρωταρης τι εγινε τελικα εγραψε κατι ?  :think: που τον βουτηξε ?  :think:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
στην φωτο ειναι αυτην τωρα αν παρεις τηλ ποια θα σου ερθει δεν ξέρω :think: :think:
 

ξερω οτι ειναι δικια της η φωτο. ημουν τακτικος πελατης μεχρι που αρχισα να δουλευω πρωινα.


απλα επειδη εχει ακουστει οτι εχει εξαφανιστει αυτο τον καιρο λεω μηπως εχει αρχισει στην αυτοαπασχοληση.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Η αγγελία δεν είναι να είσαι σίγουρος Jo...

Ολα ειναι πιθανα , προσεξτε αν ψηνετε κανεις ... αν και οι πελατες της θα την αναγνωρησουν αν μιλησουν μαζι της πιστευω  ;)
και παλιοτερα ειχαν ανοιχτει αγγελιες με φωτο τις Τζεσυ και της Τουμπανιεθ , ψευτικες σαφως :idiot:
να περιμενεις την Τζεσυ λεει και να σου ρθει κανας καλικατζαρος πωωωω  :ak:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Ολα ειναι πιθανα , προσεξτε αν ψηνετε κανεις ... αν και οι πελατες της θα την αναγνωρησουν αν μιλησουν μαζι της πιστευω  ;)
και παλιοτερα ειχαν ανοιχτει αγγελιες με φωτο τις Τζεσυ και της Τουμπανιεθ , ψευτικες σαφως :idiot:
να περιμενεις την Τζεσυ λεει και να σου ρθει κανας καλικατζαρος πωωωω  :ak:
Ο καλικάτζαρος σίγουρα θα γαμιέται καλύτερα από την Τζέσυ όμως...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σημερα βραδυ ρε παιδια (αν βγηκε κανεις) ποια ηταν η ξανθουλα στη νικηφορου ουρανου?? η ειρηνη ηταν? Επισης ειδα ιζαμπελα στην ερημιτη..καλο τεμαχιον!! η λαουρα στο σαπφους 8 με τρελο σοου στο σαλονακι και γλωσσοφιλο στον καναπε..  μια σαρα θεογκομενα στην κοροβαγκου ..  η μαρτινα στο τανταλου 9 πολυ δυνατη!!!!  και μια γκομενιτσα οχι πιτσιρικα στο μαρινοσπιτο οχι ομορφη αλλα μου αρεσε η κωλαρα της.ποια ειναι αυτη?? στο πρασινο η λαουρα η οριτσιναλ κατακουρασμενη και χωρις διαθεση.στο μοναδικο που ηταν ανοιχτο στην ανδρεου γεωργιου(δεν θυμαμαι νουμερο) ηταν ενα ξανθο μπαζακι με συμπαθητικο κωλαρακι και σωματακι γενικα.αν μπορει καποιος ας απαντησει για την γκομενα στο μαρινοσπιτο και για την ξανθια στο νικηφορου ουρανου.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Από που να αρχίσω και που να τελειώσω. Μετά από ένα δραστήριο 10ήμερο και πάνω στο άθλημα και σε επίπεδο δουλειάς επι τέλους βρήκα χρόνο να γράψω.
θα ήθελα να ευχαριστήσω τους συναθλητές για τις ενημερώσεις και τις κριτικές που προσφέρουν στο φορουμ αυτό, και μας δίνουν τη δυνατότητα να τρώμε όσο το δυνατον λιγότερες πατάτες. Αν και αυτό ειναι λιγάκι υποκειμενικό με προσεκτικό διάβασμα, διασταύρωση και αξιολόγηση των ποστ έχεις αντικειμενικά καλό αποτέλεσμα.  Οι επισκέψεις μου έγιναν Δευτέρα και Τρίτη, και οι τρεις ήταν στοχευμένες και επιτυχημένες. Μαγια, Βερόνικα, Εφη με τη σειρά επισκεψης αλλά νομίζω και με σειρά αξιολόγησης (υποκειμενικά).
Θα γράψω κριτικές στα αντίστοιχα θρεντς οσονούπω, αλλά θα πω κάποια πράγματα που με εκαναν εντύπωση εν συντομία.
1η επισκ. Μεσημέρι αργά, λίγος κόσμος αλλά πρόσεξα κάποιες παρέες τουριστών απο την πρώην Γιουγκοσλαβία όλοι ψηλοί με μπυροκοιλιές να ανεβοκατεβαίνουν την Προμηθέως κλπ κρατώντας νάυλον σακούλες με ψώνια και αναμνηστικά. Γενικά έπεσε η κίνηση στον Βαρδάρη (εντύπωσή μου)
2η επίσκ. Μετά τις 2 το βράδυ όπου δεν υπήρχε ψυχή!!! Δεν περπάτησα πολύ, απο Σαπφούς μπήκα, μόνο το σκουπιδιάρικο είδα!!! και έστριψα προμηθέως αριστερα, κοίταξα δεξιά πάνω τίποτα!!!
3η επισκ. 11η πρωινή και εκεί ερημιά και το Φριξου της gogo-girl adriana.es κομοδινοπούλου(?) κλειστό!!! Ηταν η 1η επιλογή στα πλάνα μου αλλά τελικά η αλλαγή απο τον πάγκο αποδείχτηκε χρυσή! (Εφη)

Καλό βόλι συναγωνιστές
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
στην φωτο ειναι αυτην τωρα αν παρεις τηλ ποια θα σου ερθει δεν ξέρω :think: :think:

Ξέχασα να γράψω ότι μπήκα και στο Σ 5 εκεί που δούλευε η Νικόλ για να τη βρώ, αλλά ήταν ένα πολύ φρέσκο, ζουμερο και συμπαθητικό κορίτσι και μελαχρινό νομίζω αν θυμάμαι καλά Αλεξάνδρα, δεν ειμαι σίγουρος.
Μιλώντας ευγενικά στην τσατσά τη ρώτησα για τη Νικόλ και μου είπε θα γυρίσει μετά το Πάσχα!
Στη βραδινή θα ήτανε η Ιονέλα.
 

loulas666

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μια Μαντελάιν απο πολωνία είναι λίγο γεματούλα που δούλευε villa erotica ξέρει κανείς που δουλεύει??
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πουθενα......μπορει να παραδιδει μαθηματα κατοικον :grin:
 

loulas666

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πω Πω φίλε μακάρι.Αλλα που να την βρούμε.Ενα τηλέφωνο να ξέραμε..
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ξέχασα να γράψω ότι μπήκα και στο Σ 5 εκεί που δούλευε η Νικόλ για να τη βρώ, αλλά ήταν ένα πολύ φρέσκο, ζουμερο και συμπαθητικό κορίτσι και μελαχρινό νομίζω αν θυμάμαι καλά Αλεξάνδρα, δεν ειμαι σίγουρος.
Μιλώντας ευγενικά στην τσατσά τη ρώτησα για τη Νικόλ και μου είπε θα γυρίσει μετά το Πάσχα!
Στη βραδινή θα ήτανε η Ιονέλα.
Μπορει να σας πηραμε την Οντρει, αλλα μας πηρατε την Βερονικα στο studio 23. Οχι αυτην που πηγες, αλλη.
Να την προσεχετε!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μόλις είχε σκοτεινιάσει  και ήταν λίγο μετά τις 7 το απόγευμα και η σημερινή μου περιπολία στα καταστήματα της πόλης βάδιζε προς το τέλος της.
Αφού πέρασα από όλα τα καταστήματα του Μύλου και του City Gate άφηνα πίσω μου το Μαντζάρου 1, και έστριψα δεξιά να πιάσω την Σαπφούς για να κατευθυνθώ προς τον Βαρδάρη. Στην διασταύρωση με την Σταύρου βουτυρά σταμάτησα στο stop και ελέγχοντας αριστερά για τυχόν διερχόμενο αυτοκίνητο διέκρινα μία πολύ θηλυκή σιλουέτα με μίνι φούστα να περπατά και να λικνίζει το κορμί της όλο χάρη. Μπορούσα να κοιτάξω μόνο τα οπίσθια της μιας που η κοπέλα κατευθυνόταν προς την Γιαννιτσών.
Χωρίς να το πολυσκεφτώ και με την περιέργεια μου να έχει φτάσει στο αποκορύφωμα κάνω τον γύρο για να πιάσω την Βουτυρά στην κάθοδο της και να δω και την κοπέλα στο πρόσωπο. Μπροστά μου ένα περιπολικό της Δημοτικής αστυνομίας έφυγε αδιάφορα από κοντά της και εγώ πλησιάζοντάς την έκοψα ταχύτητα για να την δω, εκείνη με χαιρέτισε πολύ θηλυκά αλλά μόλις την είδα διαπίστωσα ότι ήταν τραβέλι :o :o :o και μάλιστα από τα πολύ άγρια, και μετά το πρώτο σοκ, :o πάτησα μια το γκάζι και έφυγα, αναρωτούμενος πως την είχα πατήσει. :think: :idiot:

Θέλω παρόλα αυτά να σημειώσω ότι δεν έχω τίποτα με αυτέ τις κοπέλες ούτε και με τους συναθλητές που τις επισκέπτονται, απλά εγώ παράθεσα αυτή την εμπειρία μου καθαρά για χαβαλέ και σχόλια. :cheesy:

Παρεμπιπτόντως όλα τα καταστήματα ήταν ανοικτά εκτός από το 26ης Οκτ. 52. :)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom