Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (4 μέλη και 69 επισκέπτες)

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μόλις είχε σκοτεινιάσει  και ήταν λίγο μετά τις 7 το απόγευμα και η σημερινή μου περιπολία στα καταστήματα της πόλης βάδιζε προς το τέλος της.
εκείνη με χαιρέτισε πολύ θηλυκά αλλά μόλις την είδα διαπίστωσα ότι ήταν τραβέλι :o :o :o και μάλιστα από τα πολύ άγρια, και μετά το πρώτο σοκ, :o πάτησα μια το γκάζι και έφυγα, αναρωτούμενος πως την είχα πατήσει. :think: :idiot:

Γεια σου GAMEOVER με τις τσάρκες σου τις ωραίες. Παραθέτω τραγουδάκι σχετικά με αυτά τα ιδιαίτερα κορίτσια που κυκλοφορούν στα στενά της Σαλονίκης.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γεια σου GAMEOVER με τις τσάρκες σου τις ωραίες. Παραθέτω τραγουδάκι σχετικά με αυτά τα ιδιαίτερα κορίτσια που κυκλοφορούν στα στενά της Σαλονίκης.

Γεια σου gabetsos με τα τζακούζια σου.  :rockon:Παρεπιπτόντως κάμα σούτρα έκανα και εγώ με την Έφη στην τελευταία μας συνάντηση. Οι βίοι μας όσον αφορά την Έφη παράλληλοι. :) Δεν έγραψα όμως κριτική μιας που είχα μιά πολύ πρόσφατη για αυτήν. :) :)
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Γεια σου gabetsos με τα τζακούζια σου.  :rockon:Παρεπιπτόντως κάμα σούτρα έκανα και εγώ με την Έφη στην τελευταία μας συνάντηση. Οι βίοι μας όσον αφορά την Έφη παράλληλοι. :) Δεν έγραψα όμως κριτική μιας που είχα μιά πολύ πρόσφατη για αυτήν. :) :)

Το Εφάκι είναι εγγύηση, και όπως έχεις δηλώσει και εσύ έχει ντοκτορά στο σεξ. Πάντα τέτοια γούστα να βγάζουμε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το Εφάκι είναι εγγύηση, και όπως έχεις δηλώσει και εσύ έχει ντοκτορά στο σεξ. Πάντα τέτοια γούστα να βγάζουμε.

Πραγματικά εγγύηση και μάλιστα διαχρονική. Την πρωτοσυνάντησα το απόγευμα της Κυριακής  15 Απριλίου 2007 στο Προμηθέως 14, και από τότε στις δεκάδες συναντήσεις μας, πάντοτε όλο και κάτι τις το καινούργιο έχει να μου προσφέρει ώστε οι υπηρεσίες της να είναι πάντοτε ενδιαφέρουσες. :)

Τον τελευταίο καιρό την είχα παραμελήσει ολίγον αλλά επανέκαμψα με διό κολλητές συναντήσεις την Παρασκευή  24/2  και την Πέμπτη 8/3 εφέτος. :)
 

Επισκέπτης
μπουρδελοτσαρκα μετα της 20:00 και η αναφορα απο το μετωπο εχει ος εξης

ΣΑΠΦΩΣ 20 παναγια μου βοηθα τη ηταν αυτο που ειδαν τα ματακια μου ενα γυφτομαυρονταρντανοηδες πραγμα  :new_shocked:  :tickedoff:

ΤΑΝΤΑΛΟΥ-ΣΑΠΦΩΣ-ΓΩΝΙΑ η λαουρα χτενιζε το μουνι τηςμαλλι της

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α η ντεμεκ ισπανιδα καρινα

ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14η μικρη αλεξανδρα, απεναντι δεν μπηκαενο στο π.25 μια μαυρομαλα που δεν θυμαμαι το ονομα της.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19 η βικυ απο την ουκρανια

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14 η αδιαφορη για μενα καμελια              

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11 η βερονικα  :cheesy: για μενα η καλυτερη  στον βαρδαρη.

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 5η μιρελα με το αβυζο βυζι  :rolleyes:

ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 7 ιονελα με λεει η τσατσα και εφυγα, τωρα αν μου ειπε ψεματα και ειναι καποια αλλη δεν φταιω εγω, απεναντι δεν μπηκα.


παμε και στα στουντιο.

ΠΕΤΡΟΥ ΕΡΗΜΙΤΗ 2 ισαβελλα απορω ακομα γιατι δεν μπηκα εκει, θα τιμηθει ομως δεν γλιτωνει η βουλγαρα   :*

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 26 η καρλα μπρουνι- σαρκοζι

ΦΡΙΞΟΥ 9 bmw αμαξι εξω, αντριανα ειναι η μεσαια απο της τρεις φωτογραφιες μου ειπε  η τσατσα, κοπελα παντως δεν ειδα.

ΦΡΙΞΟΥ 13η τζουλια η αδυνατη απο το π.25

ΦΡΙΞΟΥ 14γιασμιν η οποια εκανε σεξ με τον τειχο  :2funny:

ΦΡΙΞΟΥ 15 η στεφη που ατιμασα πριν μια εβδομαδα

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Βαντριανα με τα μεγαλα σιλικονατα βυζια, κοροβαγκου 5 και κεφαλληνια- ανδρεου γεωργιου δεν μπηκα.

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
μαρια

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16μια περιεργη κοπελα ονοματι  οντρι  :think:

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 το πιπινακη η λιλη

26ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 35Α η νασια απο την ουκρανια.
αυτα απο εμενα καλο βραδυ σε ολους.

 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συναγωνιστες...μετα απο πανηγυρικη νικη στο ΚΙΝΟ αποφασισα να βγαλω τα αποθημενα ενος μηνα!αφου εφαγα κανενα 20αρικο σε βενζινη να κανω βολτες κατεληξα να κανω τριπλη επιθεση  :pipa3: και οποιον παρει ο χαρος...ξεκινησα με:
μιρελα με το αβυζο βυζι  

την εχω ξαναπαρει 3-4 φορες...το highlight της συνευρεσης οταν τελειωνοντας μου τραγουδουσε "ΓΚΕΛΑ μου,οπως και χθες ΓΚΕΛΑ μου"!!!..προσωπικα μου αρεσει η μοντελε φαση και παει να γινει στανταρακι...με το απλο των 30...
εν συνεχεια: τουμπανιεθ...50αρικο με ισπανικο...ορεξατη ηρθε μεσα...ολο γλυκες και ναζακια...πριν κανενα μηνα δεν μου τα εκανε αυτα...

στα καπακια βρωμικο απεναντι απο το sol για ανακτηση δυναμεων πριν την τελικη μαχη...μετα και το αναγκαστικο 20λεπτο για να κατεβει η ριμαδα η πανσετα και ενω τρεμουν και λιγο τα ποδια μου απο την κουραση σκεφτομαι να την κανω για υπνο...αλλα λεω δεν γαμιεται...ετσι οπως μου ηρθε καλα η μερα δεν κανουμε και καμια μαλακια να θυμομαστε???

ξεκιναω βουρ για τζουλια αλλα οταν πηγα μολις ειχε μπει δωματιο...οποτε περνω την αποφαση να κανω καταδρομικη στα τυφλα και οτι κατσει...

κατεβαινοντας την πιψου για να αποφυγω το αλκοτεστ στη βουτυρα βλεπω ανοικτο το μαντζαρου 14...πρωτη φορα πηγα να πω την αληθεια...και ενω ειμαι ετοιμος να την πεσω στον καναπε βγαινει μια κοπελα ονοματι κριστα...κοντο ξανθο μαλλι μετριο υψος 25 χρονων...λεω δεν γαμεις αφου ανεβηκα ας την κανω την παλικαρια...για το τι εγινε μεσα θα ακολουθησει κριτικη...

αλλα συνεβη κατι που ουτε στις ταινιες δεν συμβαινει...πανω στο μπλαμπλα μου λεει οτι ειναι απο την ουγγαρια,βουδαπεστη...της λεω οτι εχω μια πρωην που μενει κοντα στη βουδαπεστη σε μια πολη...και με ρωταει πως την λενε...της λεω το ονοματεπωνυμο της κοπελας και μενει παγωτο!!!!με ρωταει αν η μανα της ειναι καθηγητρια και της λεω ναι...και μου λεει τα ονοματα της οικογενειας της πρωην μου!!!!ηταν συμμαθητριες!!!και ενω στην αρχη λεει χαλαρα γελωντας τι μικρος που ειναι ο κοσμος τελειωνοντας με ικετευε να μη πω τιποτα στην πρωην!!!!της λεω οκ δεν υπαρχει θεμα και γυρναει και μου λεει οτι την επομενη φορα θα μου κανει δωρακι...βεβαια επομενη φορα δεν παιζει να υπαρχει...αλλα λεω κοιτα που θα βγουμε και σοι στο τελος!!!!!

στα του δωματιου για να μη χρειαστει να διαβασετε ντε και καλα την κριτικη μετρια πιπα ,κανει ολα τα προγραμματα και πρωκτικο...ειναι καινουρια στα ντελα της θεσσαλονικης και λεει (αλλα δεν νομιζω να ισχυει ) οτι δεν εχει ξαναδουλεψει πουθενα...αλλα αυτα δεν ηταν τρυπες...πηγαδια ηταν...πολυ μαλακο δερμα,ειναι παρα πολυ χαλαρη ομως και αυτο με ξενερωσε...αλλα η τρελη ξενερα ειναι το στηθος της...ειναι μακραν το πιο ασχημο που εχω δει στη μικρη μπουρδελοσταδιοδρομια μου...αναθεμα την ωρα που της εβγαλα το σουτιεν...ηταν τοσο μαλακο και σακουλιασμενο που θα επαιρνα ορκο οτι εβαλε εμφυτευματα και μετα τα εβγαλε και ξεχειλωσε...

αυτα τα ολιγα για σημερα...ερεψα δεν εμεινε σταγονα πανω μου...παλι καλα που ειχε περιοδο η δικια μου αλλιως θα ημουν με υπερκοπωση σε κανενα νοσοκομειο τωρα...να'ναι καλα ο οπαπ να μας πληρωνει να ζουμε και αλλες τετοιες μερες!!!!αυριο η κριτικη που χρωσταω...

καλο βραδυ συναγωνιστες...
 

loulas666

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η μαρινα απο τανταλου ξέρει κανείς τι έγινε?εχει 5 μήνες που έφυγε και απο τοτε να φανεί.
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
γεια σας συναγωνιστες...μετα απο πανηγυρικη νικη στο ΚΙΝΟ αποφασισα να βγαλω τα αποθημενα ενος μηνα!αφου εφαγα κανενα 20αρικο σε βενζινη να κανω βολτες κατεληξα να κανω τριπλη επιθεση  :pipa3: και οποιον παρει ο χαρος...ξεκινησα με:
μιρελα με το αβυζο βυζι  

την εχω ξαναπαρει 3-4 φορες...το highlight της συνευρεσης οταν τελειωνοντας μου τραγουδουσε "ΓΚΕΛΑ μου,οπως και χθες ΓΚΕΛΑ μου"!!!..προσωπικα μου αρεσει η μοντελε φαση και παει να γινει στανταρακι...με το απλο των 30...
εν συνεχεια: τουμπανιεθ...50αρικο με ισπανικο...ορεξατη ηρθε μεσα...ολο γλυκες και ναζακια...πριν κανενα μηνα δεν μου τα εκανε αυτα...

στα καπακια βρωμικο απεναντι απο το sol για ανακτηση δυναμεων πριν την τελικη μαχη...μετα και το αναγκαστικο 20λεπτο για να κατεβει η ριμαδα η πανσετα και ενω τρεμουν και λιγο τα ποδια μου απο την κουραση σκεφτομαι να την κανω για υπνο...αλλα λεω δεν γαμιεται...ετσι οπως μου ηρθε καλα η μερα δεν κανουμε και καμια μαλακια να θυμομαστε???

ξεκιναω βουρ για τζουλια αλλα οταν πηγα μολις ειχε μπει δωματιο...οποτε περνω την αποφαση να κανω καταδρομικη στα τυφλα και οτι κατσει...

κατεβαινοντας την πιψου για να αποφυγω το αλκοτεστ στη βουτυρα βλεπω ανοικτο το μαντζαρου 14...πρωτη φορα πηγα να πω την αληθεια...και ενω ειμαι ετοιμος να την πεσω στον καναπε βγαινει μια κοπελα ονοματι κριστα...κοντο ξανθο μαλλι μετριο υψος 25 χρονων...λεω δεν γαμεις αφου ανεβηκα ας την κανω την παλικαρια...για το τι εγινε μεσα θα ακολουθησει κριτικη...

αλλα συνεβη κατι που ουτε στις ταινιες δεν συμβαινει...πανω στο μπλαμπλα μου λεει οτι ειναι απο την ουγγαρια,βουδαπεστη...της λεω οτι εχω μια πρωην που μενει κοντα στη βουδαπεστη σε μια πολη...και με ρωταει πως την λενε...της λεω το ονοματεπωνυμο της κοπελας και μενει παγωτο!!!!με ρωταει αν η μανα της ειναι καθηγητρια και της λεω ναι...και μου λεει τα ονοματα της οικογενειας της πρωην μου!!!!ηταν συμμαθητριες!!!και ενω στην αρχη λεει χαλαρα γελωντας τι μικρος που ειναι ο κοσμος τελειωνοντας με ικετευε να μη πω τιποτα στην πρωην!!!!της λεω οκ δεν υπαρχει θεμα και γυρναει και μου λεει οτι την επομενη φορα θα μου κανει δωρακι...βεβαια επομενη φορα δεν παιζει να υπαρχει...αλλα λεω κοιτα που θα βγουμε και σοι στο τελος!!!!!

στα του δωματιου για να μη χρειαστει να διαβασετε ντε και καλα την κριτικη μετρια πιπα ,κανει ολα τα προγραμματα και πρωκτικο...ειναι καινουρια στα ντελα της θεσσαλονικης και λεει (αλλα δεν νομιζω να ισχυει ) οτι δεν εχει ξαναδουλεψει πουθενα...αλλα αυτα δεν ηταν τρυπες...πηγαδια ηταν...πολυ μαλακο δερμα,ειναι παρα πολυ χαλαρη ομως και αυτο με ξενερωσε...αλλα η τρελη ξενερα ειναι το στηθος της...ειναι μακραν το πιο ασχημο που εχω δει στη μικρη μπουρδελοσταδιοδρομια μου...αναθεμα την ωρα που της εβγαλα το σουτιεν...ηταν τοσο μαλακο και σακουλιασμενο που θα επαιρνα ορκο οτι εβαλε εμφυτευματα και μετα τα εβγαλε και ξεχειλωσε...

αυτα τα ολιγα για σημερα...ερεψα δεν εμεινε σταγονα πανω μου...παλι καλα που ειχε περιοδο η δικια μου αλλιως θα ημουν με υπερκοπωση σε κανενα νοσοκομειο τωρα...να'ναι καλα ο οπαπ να μας πληρωνει να ζουμε και αλλες τετοιες μερες!!!!αυριο η κριτικη που χρωσταω...

καλο βραδυ συναγωνιστες...

παντα τετοιες τσαρκες κοτσο α ρε τι μου θυμισες δε μας καθεται και μας κανα κινο
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους χθες κατά τις 22.00 περνούσα τυχαία από Α Γεωργίου πίσω από ΒΙΛΚΑ και διαπίστωσα ότι άνοιξε το new studio στον όροφο πάνω από DOMUS, και φυσικά σταμάτησα!!! Είχε μόλις ανοίξει ακόμη ψιλοανοργάνωτοι είναι ...η κοπέλα γύρο στο 1.70 ξανθό με ένα πολύ καβλέ καλτσόν και μπότες μέχρι το γόνατο στήθος 2-αρακι...μάλλον ή κάπου εκεί!Δεν ξέρει ελληνικος...όποιος το δοκειμάσει ας μας πως είναι,συμπαθητική παντως!!!!!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια η μαρινα απο τανταλου ξέρει κανείς τι έγινε?εχει 5 μήνες που έφυγε και απο τοτε να φανεί.

η μαρινα η βικυ η νατασσα-βανεσσα που ειναι αυτα τα κοριτσια χαθηκανε  :'(  παλι καλα που εχουμε ακομα την βερονικα  :grin:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Σημερινή απογευματινή επιλεκτική τσάρκα (16.00 - 17.30) περιοχή Μαντζάρου, Μύλου και Ανδρέου Γεωργίου.

Μιλάμε άκρα του τάφου σιωπή. Νέκρα από μπουρδελιάρηδες. Η δε Εβελίνα είχε βγει έξω στην πόρτα με μπουρνούζι ψάχνοντας πού είναι οι πηδήκουλες της πόλης...

Μαντζάρου 14 : Αμαλία σε πρόγραμμα. Την έκανα Λούης, καθότι το δοκίμασα μία φορά το μωρό αλλά δεν κολλήσαμε στο γαμήσι.
Μαντζάρου 1Α : Κριστάρ, από Ουγγαρία πρώτη φορά την βλέπω. Της έριξα ένα καπάκι , ακολουθεί κριτική.
Eκκλησία: Εβελίνα
La Femme : Μαρία η αλεπουδίτσα, το δεύτερο καπάκι που έριξα σήμερις.
Έρως 16 : δεν μπήκα, αλλά πρέπει να τραγουδούσε η Νατάσα η καυλιάρα.
Το καινούριο πάνω από DOMUS: κλειστό
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
La Femme : Μαρία η αλεπουδίτσα, το δεύτερο καπάκι που έριξα σήμερις.

Την τιμητική της βλέπω είχε σήμερα η Μαρία, άλλος κανείς  :huh: :huh: :cheesy:

Γράψε και κάτι τις για το κορίτσι, για πες μας πως τα πέρασες  :think:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Την τιμητική της βλέπω είχε σήμερα η Μαρία, άλλος κανείς  :huh: :huh: :cheesy:

Γράψε και κάτι τις για το κορίτσι, για πες μας πως τα πέρασες  :think:

Ανέβασα ήδη τις κριτικές μου για Μαρία και Κριστάρ, αλλά δεν τις εμφανίζει το σύστημα. Εν αναμονή (τις έγραψα πριν καμια ώρα).
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ανέβασα ήδη τις κριτικές μου για Μαρία και Κριστάρ, αλλά δεν τις εμφανίζει το σύστημα. Εν αναμονή (τις έγραψα πριν καμια ώρα).

Μάλλον αύριο θα τιςς δούμε, το αφεντικό είναι off line, άσε που δεν τις ανεβάζει και βραδιάτικα. Εν αναμονή λοιπόν. :sunglasses:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μάλλον αύριο θα τιςς δούμε, το αφεντικό είναι off line, άσε που δεν τις ανεβάζει και βραδιάτικα. Εν αναμονή λοιπόν. :sunglasses:

Θα τις απολαύσεις αύριο με καφεδάκι.

Για τη καινούρια τη Κριστάρ θέλω να πω ότι είναι ξανθό μωράκι (έως 25 Μαϊων την έκοψα), κοντό καρρέ μαλλάκι, κοντούλα, μικρό βυζάκι και δουλεύει μόλις 4 ημέρες στο Studio της Μαντζάρου 1Α. Τα υπόλοιπα στη κριτική...
Παρεμπιπτόντως σήμερα θα δούλευε μέχρι και βράδυ.

Για τη Στέφη στη Φρίξου 15 κανένα σχόλιο ? Θα με αναγκάσετε αύριο να κάνω νέα καταδρομική. Έχω και μια ηλικία... Δεν με λυπάστε κωλόπαιδα.
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους, και ιδιαίτερα στον Gameover... :)
συγχαρητήρια για τη επιτυχία.... :rockon: :rockon: :rockon:
Εγώ αντιθέτως, είχα μια τραυματική εμπειρία με την νταρντάνα την Ειρήνη στο Φρίξου 15 χθές το απόγευμα και ακόμη προσπαθώ να συνέλθω από τη φόλα... :headbang: :headbang: :headbang:
Φυσικά, ήδη ανέβασα δελτείο θυέλης προς τους ναυτιλωμένους στις κριτικές, ελπίζω να μη την πατήσει κανείς άλλος :huh: :huh: :huh:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλησπέρα σε όλους, και ιδιαίτερα στον Gameover... :)
συγχαρητήρια για τη επιτυχία.... :rockon: :rockon: :rockon:
Εγώ αντιθέτως, είχα μια τραυματική εμπειρία με την νταρντάνα την Ειρήνη στο Φρίξου 15 χθές το απόγευμα και ακόμη προσπαθώ να συνέλθω από τη φόλα... :headbang: :headbang: :headbang:
Φυσικά, ήδη ανέβασα δελτείο θυέλης προς τους ναυτιλωμένους στις κριτικές, ελπίζω να μη την πατήσει κανείς άλλος :huh: :huh: :huh:
Καλησπέρα και σε σένα Μύδα, :rockon:

Διάβασα την κριτική σου, περαστικά, και εσύ μετά από τόση δουλειά πας να γαμήσεις, :fuck2: :o και μετά κοροϊδεύω τον ευατό μου. :cheesy: εγώ πάλι σήμερα φρεσκαδούρης ήμουν με 8ωρο ύπνο, βαρβάτο πρωινό με δυνατό καφέ, και σχολαστικό μπανιάρισμα. όχι θα μου ξέφευγε έτσι το Μαράκι. :fuck1: :fuck1: :grin: :grin:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
όχι θα μου ξέφευγε έτσι το Μαράκι. :fuck1: :fuck1: :grin: :grin:

Διάβασα κι εγώ την δική σου για την Μαρία αλλά και του Gabetsos... και τι να πώ... ζήλεψα ρε μάγκες... Τελικά πρέπει να ξαναπάω... δεν γίνεται αλλοιώς.... :dancing:


Τα χάλασα λίγο με την παράθεση.... αλλά τι να κάνουμε... Θα μάθω... :2funny:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Την καινούργια στο Λα Φάμ.... την έχει δεί κανείς;
Τελικά έχει βυζιά ή δεν έχει; :think:

Δυστυχώς, εδώ και μερικούς μήνες δουλεύω πολλές ώρες αναγκαστικά... οπότε είναι σχεδόν αδύνατο να βγώ για τσάρκα.
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι καταδρομικές επιθέσεις μετά από λίγο σχετικό διάβασμα και ενημέρωση... έτσι κάποιες φορές τρώω και τη φόλα μου και ησυχάζω.... :'( :'( :'(

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Την καινούργια στο Λα Φάμ.... την έχει δεί κανείς;
Τελικά έχει βυζιά ή δεν έχει; :think:

Δυστυχώς, εδώ και μερικούς μήνες δουλεύω πολλές ώρες αναγκαστικά... οπότε είναι σχεδόν αδύνατο να βγώ για τσάρκα.
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι καταδρομικές επιθέσεις μετά από λίγο σχετικό διάβασμα και ενημέρωση... έτσι κάποιες φορές τρώω και τη φόλα μου και ησυχάζω.... :'( :'( :'(

Η καινούργια του Λαφάμ έκανε διό μεροκάματα και την έκανε, :( μονοβάρδια χθες η Μαρία, δεν ξέρω για σήμερα. Λογικά να περιμένουμε άλλη καινούργια ή κανα κορίτσι από τα παλιά. :think:


Άμα έχεις δουλειά Μύδα κάτσε στρώσε κόλο και δούλευε, εμείς είμαστε εδώ. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom