Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επισης Εδω συνεληφθη η δεσποινις μιχο να επιδιδετε εις Καραμπαλικινγκ  :pipa1:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=403325;image[/img[/URL]]
θα εκτυπωσω την φωτο να μη μου το παιξει παρθενα  :cool2: , Που ειναι αυτη αληθεια ?  :think: χαθηκε ?
Εδω το βιντεακι για οποιον θελει ...
[URL unfurl="true"]http://www.bravotube.net/videos/valerie-folass-and-miho-lechter-in-hardcore-sex-orgy?promoid=1255[/URL]
[/quote]

Ωραίος ο jo για το βιντεάκι, :headbang3: μας έφτιαξες για τα καλά μεγάλε. :fuck2:

Για ένα πράγμα όμως είμαι περίεργος. Έπρεπε ο jo 4  μήνες μετά να βρει και να ποστάρει το βιντεάκι, αυτή, ή ο ατζέντης της ή έστω το αφεντικό του οίκου ήταν τόσο δύσκολο να το βρει και να το ποστάρει. :think: :huh: Πιστέυω ουρές θα γινόταν μετά από αυτό το βιντεάκι. Εγώ για την ιστορία την είχα πετύχει και αποχώρησα, αν όμως είχα δει το βίντεο σίγουρα θα της έριχνα τουλάχιστον ένα. :fuck2:

Έτσι είναι τα πράγματα…εγκεφαλικά. :dunno:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ωραίος ο jo για το βιντεάκι, :rockon: μας έφτιαξες για τα καλά μεγάλε. :fuck2:

Για ένα πράγμα όμως είμαι περίεργος. Έπρεπε ο jo 4  μήνες μετά να βρει και να ποστάρει το βιντεάκι, αυτή, ή ο ατζέντης της ή έστω το αφεντικό του οίκου ήταν τόσο δύσκολο να το βρει και να το ποστάρει. :think: :huh: Πιστέυω ουρές θα γινόταν μετά από αυτό το βιντεάκι. Εγώ για την ιστορία την είχα πετύχει και αποχώρησα, αν όμως είχα δει το βίντεο σίγουρα θα της έριχνα τουλάχιστον ένα. :fuck2:

Έτσι είναι τα πράγματα…εγκεφαλικά. :dunno:




BDSodoMa kai gomora  :rolleyes:



Gemeover , Η Μπουρδελιακη Αναγεννηση θα ερθει και εδω ...  υπομονην :zfuck:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Κάποιες νέες κυρίες εμφανίστηκαν στο γνωστό site αλλά σε ποιό μαγαζί είναι δεν φαίνεται.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κάποιες νέες κυρίες εμφανίστηκαν στο γνωστό site αλλά σε ποιό μαγαζί είναι δεν φαίνεται.
αν λες για ντονα και ιβον το τηλεφωνο του μαγαζιου ειναι το αβεκ πλεζιρ της κατερινης και η ντονα ειναι παλια γνωστη στην θεσσαλονικιωτικη μπουρδελοκατασταση απο την παρουσια της σε λαφαμ και ρουλια κωττα το 2008-2009...η λιλη στο σααλ εχει αναφερθει ηδη.....ποια αλλη καινουρια ειδες;
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
:kissass:
αν λες για ντονα και ιβον το τηλεφωνο του μαγαζιου ειναι το αβεκ πλεζιρ της κατερινης και η ντονα ειναι παλια γνωστη στην θεσσαλονικιωτικη μπουρδελοκατασταση απο την παρουσια της σε λαφαμ και ρουλια κωττα το 2008-2009...η λιλη στο σααλ εχει αναφερθει ηδη.....ποια αλλη καινουρια ειδες;

Πρόεδρε είσαι ζωντανή ιστορία
 

Επισκέπτης
Μια μεσημεριανή περιπολία.

Βαρδάρης

Προμ 25: Η Σόφι μου φάνηκε ήτανε από το Έρως στην Ταντάλου. Ωραίο κοριτσάκι μου υπόσχονταν ότι θα περνούσα καλά.
Προμ 14: Κλειδωμένο με ανοιχτά τα λαμπιόνια.
Προμ 19 και Προμ 11 δεν πήγα λογικά θα ήταν Μαίρη κ Τζοάννα.
Προμ-Σαπφούς: Μιλφ Μισέλ.
Σαπφούς 7: Η Αντριάνα μόνιμη μεταγραφή από το πράσινο.
Σαπφούς-Ταντάλου (Πράσινο): Η Ουγγαρέζα πιπινα με μεγάλη περιφέρεια Σουζάνα.
Σαπφούς 20: Δεν έμεινα να την επιβεβαιώσω αλλά μου είπε η ξανθιά βουγλάρα Βιολέτα.
Ταντάλου 8: Η μπάστυ μιλφ Ζωή δεν είμαστε για τέτοια όμως.
Ταντάλου 14: Η ξανθιά Αλεξία από θητεία τριδίμων/μύλου.
Ταντάλου 9 (Έρως): Η μπαμπάτσικια Εύα λέει 20χρ από Ουγγάρια δεν κάθησα να την δω.

Μύλος

26ης Οκτ 35Α (Τσίρκο): Η Κίρα με τα τεράστια μπαλκόνια της  :tits: :tits: :tits:, φάνηκε να με θυμάται και γυρνούσε το κεφάλι της να δει αν θα μπω.. <3
26ης Οκτ 52: Η μπάστυ Νταϊάνα από το Σαπφούς 20.
Πέτρου ερημίτη 2: Αντζελίκα για τους λάτρεις των μεγάλων κυβικών.
Φρίξου 13: Η καινούργια μπάστυ ρωσσίδα και μελαχροινή Ειρήνη.
Φρίξου 14: Χριστίνα μπάστυ από τη μέση και κάτω λεπτά πόδια, ξανθιά πάνω από 30 σίγουρα. Αυτή νομίζω ήτανε κ στο Λαφάμ.
Κεφαλληνιάς: Ελληνίδα έλεγε η ευγενική τσατσά νταρτνάνοστρουμπουλή κοντούλα με φαινομενικά ωραία βυζιά πρέπει να ήταν αυτή η Αφροδίτη που είχε πει κάποιος.
Κατεχάκη: Η Κάρμεν καραμέλα.
Μαντζάρου 1: Η Κρυστάλ ωραία γκόμενα φαινότανε αλλά κάποιος νομιζώ είχε πει ότι είχε μάπα βυζί αν και καλυμένο εμένα μου φαινότανε καλό, πολύ ωραίο πρόσωπο επίσης!
 

Επισκέπτης
αν λες για ντονα και ιβον το τηλεφωνο του μαγαζιου ειναι το αβεκ πλεζιρ της κατερινης και η ντονα ειναι παλια γνωστη στην θεσσαλονικιωτικη μπουρδελοκατασταση απο την παρουσια της σε λαφαμ και ρουλια κωττα το 2008-2009...η λιλη στο σααλ εχει αναφερθει ηδη.....ποια αλλη καινουρια ειδες;

γυρισε η ντονα στο αβεκ πλεζιρ?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν ξερω αν εχει υπωθει αλλα χθες ειδα το καινουριο στουντιακι πισω απο μυλο διπλα στο πορτοκαλι οπως το λεω εγω.
μπηκα μεσα,ακομα λειπουν πολλα μερεμετια κ μοιριζει κ η βαφη.καλουτσικο ειναι,μεγαλο κ με πολλα σκαλοπατια.η κοπελα που δουλευε ξανθια,ονομα δεν θυμαμαι κ δεν ηταν τιποτα το εντυπωσιακο αλλα κ οχι κατι το αδιαφορο
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
δεν ξερω αν εχει υπωθει αλλα χθες ειδα το καινουριο στουντιακι πισω απο μυλο διπλα στο πορτοκαλι οπως το λεω εγω.
μπηκα μεσα,ακομα λειπουν πολλα μερεμετια κ μοιριζει κ η βαφη.καλουτσικο ειναι,μεγαλο κ με πολλα σκαλοπατια.η κοπελα που δουλευε ξανθια,ονομα δεν θυμαμαι κ δεν ηταν τιποτα το εντυπωσιακο αλλα κ οχι κατι το αδιαφορο

Είναι Τσέχα και τη λένε Σανέλ. Υπέστη Test drive σήμερα το απόγευμα. Ακολουθεί κριτική.

Το κατάστημα λειτουργεί εδώ και 4 ημέρες. Όσο για το μωρό, προσωπάκι συμπαθητικό, βυζί νορμαλ και κωλάρα όμορφη.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Είναι Τσέχα και τη λένε Σανέλ. Υπέστη Test drive σήμερα το απόγευμα. Ακολουθεί κριτική.

Το κατάστημα λειτουργεί εδώ και 4 ημέρες. Όσο για το μωρό, προσωπάκι συμπαθητικό, βυζί νορμαλ και κωλάρα όμορφη.
στα της μαχης πως ανταποκριθηκε;
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μαντζάρου 1: Η Κρυστάλ ωραία γκόμενα φαινότανε αλλά κάποιος νομιζώ είχε πει ότι είχε μάπα βυζί αν και καλυμένο εμένα μου φαινότανε καλό, πολύ ωραίο πρόσωπο επίσης!

Η Κριστάρ έχει όντως ωραίο προσωπάκι. Όσο για το βυζί δεν το είδα, διότι την πήδηξα με το σουτιέν, αλλά λίγο που της τα έπιασα μου φάνηκαν μικρά και χαλαρά.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μια μεσημεριανή περιπολία.

Ωραίος Maanes, λίγο αργότερα βόλταρα και εγώ πολύ επιλεγμένα στην περιχή του Μύλου.


26ης Οκτ 52: Η μπάστυ Νταϊάνα από το Σαπφούς 20.

Πιο μπάστυ από ποτέ, με τουμπανιασμένες τις βυζάρες της, χαμογελαστή και ορεξάτη και με ελκιστυκή προσφορά, με γυμνό-69-πρωκτικό στα 60 ευρώ.

Φρίξου 13: Η καινούργια μπάστυ ρωσσίδα και μελαχροινή Ειρήνη.

Αξιόλο τεμάχιον, όχι για τα δικά σου γούστα αλλά για τα δικά μου ναι. Βυζάρες και κολάρες σε αφθονία και το απλό από τα 30 ευρώ.

Φρίξου 14: Χριστίνα μπάστυ από τη μέση και κάτω λεπτά πόδια, ξανθιά πάνω από 30 σίγουρα. Αυτή νομίζω ήτανε κ στο Λαφάμ.

Και αυτή ορεξάτη, ξανθιά πλέον εδώ και αρκετό καιρό, της έκοψε λίγο εκείνη την αγριήλα, από 30 το απλό, αλλά έχει ακουστεί ότι δεν το τιμάει.


Πέτρου ερημίτη 2: Αντζελίκα για τους λάτρεις των μεγάλων κυβικών.

Ναι, ένας από αυτούς είμαι και εγώ και ως εκ τούτου έκανα μία πανηγυρική κατάθεση την Τρίτη στις 10 μέρες που γνωρίζω την κοπέλα. Θέλω να επιβεβαιώσω ότι πήρα το πρόγραμμα που είχα πάρει και την 1Η φορά, δηλαδή γυμνό με χύσιμο στο στόμα στα 40 ευρώ. Δεν έκανα κανένα παζάρι , δεν μου έκανε κανένα δώρο η κοπέλα και ούτε είμαι κολλητός της μαντάμ για να μου κάνει κάποια ιδιαίτερη προσφορά. Πιστεύω ότι όποιος πάει και ζητήσει αυτό το πρόγραμμα από την μαντάμ δεν θα του πει όχι.

Είναι ότι πιο value πιστεύω αυτή τη στιγμή στην πόλη μας, η κοπέλα είναι πολύ καυλιάρα, έχει λάγνο βλέμμα (τουλάχιστον στα μάτια μου), δεν βιάζεται καθόλου, και κάνει φοβερή πίπα  :pipa1:(όπως όλες ανεξαρτήτως οι χονδρούλες).
Μετά λοιπόν από την μεγαλειώδη πίπα, λίγες παλινδρομήσεις από πάνω , και κάνα τρεις – τέσσερις σε αποστολικό και μην μπορώντας να κρατηθώ άλλο με τίποτα πετάω την καπότα και της τα δίνω στεγνά στο στόμα. Στον νιπτήρα τα έφτυσε, έπλυνε μετά  καλά και το στοματάκι της μιας που δίνει και από κανένα γλωσσόφυλο (πιο συγκρατημένα όμως από τις άλλες φορές) και αποχώρησε.

Λεφτά νάχω να ξαναπάω που λέει και ο lithin. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom