Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

KOUBANIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
169
Like
33
Πόντοι
1
η γνωστη νικολ απο σαπφους 7  αρχησε να δουλευει μονη??? γιατι ειδα αγγελια με την και φωτογραφια δικια της (αυτες που εχει στο αλλο σαιτ) και εγραφε η αγγελια η γνωστη γαλλιδα νικολ???? γνωριζει κανεις τιποτα???
 

schwarz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
η γνωστη νικολ απο σαπφους 7  αρχησε να δουλευει μονη??? γιατι ειδα αγγελια με την και φωτογραφια δικια της (αυτες που εχει στο αλλο σαιτ) και εγραφε η αγγελια η γνωστη γαλλιδα νικολ???? γνωριζει κανεις τιποτα???

τηλεφωνησα..ειναι το τηλ του "καρδουλες" ...ρωτησα για την συγκεκριμενη , μου ειπαν " η γαλλιδουλα (sic) ναι δουλευει , 100 ευρω!!!!
¨"ευχαριστω" ειπα και το εκλεισα
δε προσπαθησα να το αναλυσω γιατι δεν εχω χρονο , ουτε 100 ευρω για τη γαλλιδουλα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βαρδαρισια βολτα λιγο πριν τις 17.00 με αποτυχημενη καταθεση...

-Τανταλου 9.Η Ευα μια καινουρια ξανθια βυζαρου με ωραια κωλαρα και εκφυλο προσωπο και παιχνιδιαρα στο σαλονι.Η τσατσα πολυ την παινευε,την εβαλα στην πιθανη καταθεση για σημερα αλλα τελικα μπηκα αλλου
-Τανταλου 14.Η Αλεξανδρα ροναλντινιο με την κωλαρα.Μπηκα μαζι με 2 Λιβυους και η τσατσα μας τα'χωσε αν θα μπουμε ή κανουμε μονο βολτα.Της ειπα καλησπερα και μου λεει...ααα Ελληνας εισαι εσυ? :birdman: :birdman: :birdman:
-Τανταλου 8.Η ομορφη Τζουλη το μπουμπουκι το οποιο αδυνατισε λιγο και εγινε γκομεναρα.Μου εταζε πολυ προλογο στο σαλονι μιας και ηθελε αλλον εναν πελατη για να φυγει αλλα στα 60ε το 69.Λυπαμαι...Εν τω μεταξυ απ'εξω και απεναντι περιμενε η Καμελια την οποια σημερα ειχα σοβαρα στα υποψιν μου αλλα ο μαλακας δεν εκανα υπομονη ενα τεταρτο ωστε να την περιμενω να αναλαβει
-Τανταλου-Σαπφους γωνια(πρασινο).Η χαριτωμενη Σουζανα με το πεταχτο κωλαρακι
-Σαπφους 20.Η Λαουρα η Ισπανιδα με τα υψηλα κυβικα.Πρεπει να ειναι αυτη που γαμησα πριν κανα 2 χρονια στην Εκλησσια αλλα δε τη θυμομουν πολυ καλα.Αργοτερα δουλεψε και Φριξου 14.Μελαχρινη,σκουροχρωμη,βυζαρες,κωλαρα,ωραια ματια αλλα θηριο εντελως
-Σαπφους 7.Η Ρουμανα Αντρε πολυ μετρια κατ'εμε
-Σαπφους 5.η μιλφαρα η Νικολ
-Σαπφους 8.η ξανθια Μαγια η χοντρουλα με την πολυ καλη περιποιηση
-Προμηθεως 11.Η Τζοανα.Δε με συγκινησε ποτε αυτο το κοριτσι
-Προμηθεως 14.Η Σονια η Λιθουανη.Εδω την πατησα διοτι εδινε κωλο στα 50ε και μπηκα.Ομορφη φατσουλα πολλα υποσχομενη στο σαλονι αλλα μεσα μουφα.Επισης επειδη ηταν η πρωτη φορα που πηδηξα εκει το δωματιο ηταν σαν μπουντρουμι απο κατι ταινιες που βλεπεις με φυλακες στη Λατινικη Αμερικη και ετσι.Δεν υπαρχει χειροτερος χωρος νομιζω.
-Προμηθεως 19.Η υπερτιμημενη Μαιρουλα αλλα ηταν η μονη μαζι με τη Νικολ που ηταν σε δωματιο για να λεμε και την αληθεια.Η Βικυ δε δουλευει αυτον τον καιρο εκει ειπε η τσατσα.Εχει προβλημα λεει...οπως και ολες οι κοπελες οταν φευγουν απο ενα σπιτι μαλλον
-Προμηθεως 25.Η Μαρα η οποια ενω αδυνατισε κι αλλο πρεπει να γυμναστηκε γιατι ηταν ωραιο το κορμι της,καθολου κρεμασμενο και με πολυ ωραιο κωλαρακι.Εγω βεβαια την προτιμουσα χοντρουλα οπως την πρωτογνωρισα περυσι το καλοκαιρι και για οσους δεν ξερουν ειναι πολυ καλη μεσα με δυνατο της σημειο το γυμνο τσιμπουκι.

Μονο εγω και κατι Λιβυοι γυρνουσαμε παλι..με σοβαρο σκοπο :2funny:.Εν τω μεταξυ η πατεριτσα ειναι πολυ της μοδας φετος την ανοιξη μιας και απο Βαρδαρη και στην Εγνατια μεχρι Αντιγονιδων ειδα καμια 30αρια απο αυτους.Μαλλον θα μας μεινουν κι αυτοι...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Βαρδαρισια βολτα λιγο πριν τις 17.00 με αποτυχημενη καταθεση...

-Τανταλου 9.Η Ευα μια καινουρια ξανθια βυζαρου με ωραια κωλαρα και εκφυλο προσωπο και παιχνιδιαρα στο σαλονι.Η τσατσα πολυ την παινευε,την εβαλα στην πιθανη καταθεση για σημερα αλλα τελικα μπηκα αλλου
-Τανταλου 14.Η Αλεξανδρα ροναλντινιο με την κωλαρα.Μπηκα μαζι με 2 Λιβυους και η τσατσα μας τα'χωσε αν θα μπουμε ή κανουμε μονο βολτα.Της ειπα καλησπερα και μου λεει...ααα Ελληνας εισαι εσυ? :birdman: :birdman: :birdman:
-Τανταλου 8.Η ομορφη Τζουλη το μπουμπουκι το οποιο αδυνατισε λιγο και εγινε γκομεναρα.Μου εταζε πολυ προλογο στο σαλονι μιας και ηθελε αλλον εναν πελατη για να φυγει αλλα στα 60ε το 69.Λυπαμαι...Εν τω μεταξυ απ'εξω και απεναντι περιμενε η Καμελια την οποια σημερα ειχα σοβαρα στα υποψιν μου αλλα ο μαλακας δεν εκανα υπομονη ενα τεταρτο ωστε να την περιμενω να αναλαβει
-Τανταλου-Σαπφους γωνια(πρασινο).Η χαριτωμενη Σουζανα με το πεταχτο κωλαρακι
-Σαπφους 20.Η Λαουρα η Ισπανιδα με τα υψηλα κυβικα.Πρεπει να ειναι αυτη που γαμησα πριν κανα 2 χρονια στην Εκλησσια αλλα δε τη θυμομουν πολυ καλα.Αργοτερα δουλεψε και Φριξου 14.Μελαχρινη,σκουροχρωμη,βυζαρες,κωλαρα,ωραια ματια αλλα θηριο εντελως
-Σαπφους 7.Η Ρουμανα Αντρε πολυ μετρια κατ'εμε
-Σαπφους 5.η μιλφαρα η Νικολ
-Σαπφους 8.η ξανθια Μαγια η χοντρουλα με την πολυ καλη περιποιηση
-Προμηθεως 11.Η Τζοανα.Δε με συγκινησε ποτε αυτο το κοριτσι
-Προμηθεως 14.Η Σονια η Λιθουανη.Εδω την πατησα διοτι εδινε κωλο στα 50ε και μπηκα.Ομορφη φατσουλα πολλα υποσχομενη στο σαλονι αλλα μεσα μουφα.Επισης επειδη ηταν η πρωτη φορα που πηδηξα εκει το δωματιο ηταν σαν μπουντρουμι απο κατι ταινιες που βλεπεις με φυλακες στη Λατινικη Αμερικη και ετσι.Δεν υπαρχει χειροτερος χωρος νομιζω.
-Προμηθεως 19.Η υπερτιμημενη Μαιρουλα αλλα ηταν η μονη μαζι με τη Νικολ που ηταν σε δωματιο για να λεμε και την αληθεια.Η Βικυ δε δουλευει αυτον τον καιρο εκει ειπε η τσατσα.Εχει προβλημα λεει...οπως και ολες οι κοπελες οταν φευγουν απο ενα σπιτι μαλλον
-Προμηθεως 25.Η Μαρα η οποια ενω αδυνατισε κι αλλο πρεπει να γυμναστηκε γιατι ηταν ωραιο το κορμι της,καθολου κρεμασμενο και με πολυ ωραιο κωλαρακι.Εγω βεβαια την προτιμουσα χοντρουλα οπως την πρωτογνωρισα περυσι το καλοκαιρι και για οσους δεν ξερουν ειναι πολυ καλη μεσα με δυνατο της σημειο το γυμνο τσιμπουκι.

Μονο εγω και κατι Λιβυοι γυρνουσαμε παλι..με σοβαρο σκοπο :2funny:.Εν τω μεταξυ η πατεριτσα ειναι πολυ της μοδας φετος την ανοιξη μιας και απο Βαρδαρη και στην Εγνατια μεχρι Αντιγονιδων ειδα καμια 30αρια απο αυτους.Μαλλον θα μας μεινουν κι αυτοι...
ωραια αναφορα πατσινο... :rockon: :rockon: :rockon:(οπως παντα)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Τανταλου 8.Η ομορφη Τζουλη το μπουμπουκι το οποιο αδυνατισε λιγο και εγινε γκομεναρα.Μου εταζε πολυ προλογο στο σαλονι μιας και ηθελε αλλον εναν πελατη για να φυγει αλλα στα 60ε το 69.Λυπαμαι...
ξεχασα να πω οτι εδω η Τζουλη μου προτεινε νε περασω με 25ε για απλο προγραμμα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ξεχασα να πω οτι εδω η Τζουλη μου προτεινε νε περασω με 25ε για απλο προγραμμα

Η Τζουλη η χοντρουλα ε.?? Αμα αδυνατησει και αλλο, οπως γινετε με ολες τις χοντρες, θα γινει Μουναρα.!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ξεχασα να πω οτι εδω η Τζουλη μου προτεινε νε περασω με 25ε για απλο προγραμμα

Ωραία αναφορά al και κυρίως απολαυστική κριτική, εσύ βέβαια δεν πέρασες καλά αλλά εγώ που την διάβασα σε κάνα διό σημέια λύθηκα πάλι :2funny: :2funny: το αναμεταδίδω αυτούσιο :2funny:.....εκλασε και το μουνι της τοσο δυνατα που ηταν σαν κανονικη κλανια............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολύ value το 25αρι για την Τζούλη, αλλά αν αδυνάτισε πολύ, θα πάρει τα αρχίδια μου. :birdman:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Xθες που έκανα ένα γρήγορο πέρασμα από περιοχή Φρίξου, είδα ότι σφραγίστηκε το Φρίξου 13 (Μιραμπέλα) καθώς δεν διέθετε άδεια Οίκου Ανοχής και εκδιδόμενων προσώπων. Είχε χαρτί κολλημένο στην πόρτα.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ξέρει κάποιος συναθλητής που "εμφανίζεται" αυτόν το καιρό η λάουρα η γνωστή από ουγγαρια ? (που ήταν στο τσιρκο κι έπειτα προμηθέως 14)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Xθες που έκανα ένα γρήγορο πέρασμα από περιοχή Φρίξου, είδα ότι σφραγίστηκε το Φρίξου 13 (Μιραμπέλα) καθώς δεν διέθετε άδεια Οίκου Ανοχής και εκδιδόμενων προσώπων. Είχε χαρτί κολλημένο στην πόρτα.
χθες γύρω στη 1 το βραδύ ήταν ανοιχτό με Μιραμπέλα μέσα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σφραγισμα αποσφραγισμα σε χρονο dt....ειδατε ο μπουταρης;καταργει την γραφειοκρατια και την ταλαιπωρια του πολιτη και νομιμου επιχειρηματια μπουρδελιαρη :grin:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Κατά τα άλλα η μόνη άξια αναφοράς στην τσάρκα μου ήταν το Τσεχάκι στο καινούριο...
Δεν τιμήθηκε γιατί είχε κόσμο
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η ελισα στο πριβε λεει τιποτα?

εγω που την δοκιμασα πριν απο 4-5 μερες, μολις αρχισε η βαρδια, ηταν πολυ καλη κ εδιχνε να θελει να με ευχαριστησει! ωραιο μωρο, ωραιο σωματακι, κ προσωπακι! πηρα το απλο κ δεν ειχε καθολου κοσμο, δεν ηταν βιαστικη κ καθισε μετα το "ματς" κ μιλησαμε κανενα 5λεπτο! προσωπικα στην προτινω! ελπιζω να προλαβω να ανεβασω αυριο κριτικη!
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη Ταντάλου στο Ερως.
Στοχευμένη λόγω Αλ που μας μπρίζωσε με της βυζάρες της Εύας.
Μπαίνω τη βλέπω και η τσατσα 30 μου λέει πάω να το παίξω σκεφτικός και μου λέει από μόνη της 25.
Η Εύα βυζάρες φοβερές νταρντανογυναίκα με μεγάλο κώλο. Τα βυζιά της είναι το κάτι άλλο αλλά αυτή απαράδεκτη.
Μπαίνει πάω να την χαίδεψω και με απομακρύνει και μου λέει relax.
Ελληνικά δε μιλάει και αγγλικά χάλια.
μου βάζει κατευθείαν προφυλακτικό και η πίπα της χάλια.
Καθόταν στα τέσσερα με το κεφάκι προς εμένα και τα βυζία της χιλίόμετρα μακρία κάνω κίνηση να τα πιάσω και απομακρύνεται.
Μου λέει big very big. Της λέω big ξεbig άλλα αμα μου σηκώθείς έτσι πως το πας θα κάτσω να με γαμήσεις εσύ.
What λέει τίποτα. Τον πιάνω τον παίζω μόνος μου και με κοιτόυσε της λέω έλα από πάνω ανεβαίνει και αρχίζει ένα ξενέρωτο γαμήσι.
Κάνω κίνηση να της πιάσω τα βυζιά κλαι φεύγει πίσω.
Κρίμα τέτοια βυζιά απίστευτα να είναι σε τέτοια γκόμενα.
τη βάζω από κάτω πάω να της τα γλύψω και ξυνίζει.
αντε και γαμίσου το βγάζώ αρχίζω να τον παίζω πιάνοντας τα βυζία της και στο τέλος που έχυνα της ρίχνω και ένα τσίμπιμα στη ρόγα που τινάχτηκε πάνω.
Απαράδεκτη...
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
χαιρετω ολους τους συναθλητες.....ηθελα να επισημανω μια παρατηρηση που εκανα....βλεπω προγραμμα για σημερα ποια τραγουδαει στη βιλλα και λεει καντυ...θα θελα να παω το βραδυ...αλλα λεει οτι δουλευει 10 το πρωι με 1 το βραδυ...ποιος μαλακας θα παει στισ 11 το βραδυ ας πουμε που θα ναι πτωμα και θα κλαιει να παει σπιτι της?????τι να πω ρε μαγκες...μην ξανα αρχισω την καραμελα με την μειωση τιμων....αλλα αν θελοθν να ακολουθουν αυτη τη γραμμη ειναι εντελως λαθος....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μετά από ένα χορταστικό παιχνίδι στο Κλεάνθης Βικελίδης σε φάσεις, γκολ, ανατροπές και συγκινήσεις που το απόλαυσα δεόντως και έχοντας πολύ ανεβασμένη διάθεση  έκανα μία στοχευμένη κατάθεση στο villa erotica στην Γερμανίδα την Μάντυ. :tits:

Μου γυρνούσε στο μυαλό από καιρό, μιας που ουδέποτε την έχω τιμήσει έως τώρα, και πιστεύοντας ότι σήμερα ήταν  κατάλληλο το timing, την επισκέφθηκα κάνοντας μία πανηγυρική κατάθεση. Ίσως να ήμουν και εγώ σε μεγάλη μέρα, αλλά ομολογώ ότι και αυτή ήταν πρώτη φορά τόσο εγκάρδια στο σαλόνι, χαμογελαστή και πολύ ομιλιτική. Μπορεί να της μετέδωσα και την αύρα μου, ποιος ξέρει. :grin: Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει. :fuck2:

Για την ιστορία στα των αθλητικών Άρης – Πανιώνιος 4-2, :rockon: από ανατροπή 1-2.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Μετά από ένα χορταστικό παιχνίδι στο Κλεάνθης Βικελίδης σε φάσεις, γκολ, ανατροπές και συγκινήσεις που το απόλαυσα δεόντως και έχοντας πολύ ανεβασμένη διάθεση  έκανα μία στοχευμένη κατάθεση στο villa erotica στην Γερμανίδα την Μάντυ. :tits:

Μου γυρνούσε στο μυαλό από καιρό, μιας που ουδέποτε την έχω τιμήσει έως τώρα, και πιστεύοντας ότι σήμερα ήταν  κατάλληλο το timing, την επισκέφθηκα κάνοντας μία πανηγυρική κατάθεση. Ίσως να ήμουν και εγώ σε μεγάλη μέρα, αλλά ομολογώ ότι και αυτή ήταν πρώτη φορά τόσο εγκάρδια στο σαλόνι, χαμογελαστή και πολύ ομιλιτική. Μπορεί να της μετέδωσα και την αύρα μου, ποιος ξέρει. :grin: Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει. :fuck2:

Για την ιστορία στα των αθλητικών Άρης – Πανιώνιος 4-2, :rockon: από ανατροπή 1-2.
χρονια πολλα
αγαπη μου γλυκεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom