Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Προεπισκόπηση της Ισαμπέλ πως τη λένε από Πέτρου Ερημίτη. Δεν με τρέλανε παρουσιάστηκε με ένα ρομποτικό περπάτημα και κάπως μπάσα φωνή, δεν με εντυπωσίασε κ πολύ από εμφάνιση και αποτέλεσμα ήταν να την κάνω. Μετά μιας κ ήμουνα στη γειτονιά χτύπησα αυτή την Ιταλίδα και καλά από την Φρίξου. Τρομερό βυζί παιδιά... πρέπει να είναι 3αράκι ολοστρόγγυλο κ στητό φυσικό φυσικά. Αρνητική εντύπωση μου έκαναν κάτι σημάδια/στίγματα που πρώτα είδα στα μπούτια της αφού της κατέβασα λίγο τις άσπρες καλτσοδέτες της και μετά επίσης παρατήρησα στα μπράτσα της. Είναι  σαν να μην έχει μελανίνη το δέρμα της σε σημεία. Αυτή μου είπε ότι είναι αλλεργία από τον ήλιο και τώρα της περνάει. Ας ελπίσουμε να μην είναι τίποτα άξιο λόγου.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Μετά μιας κ ήμουνα στη γειτονιά χτύπησα αυτή την Ιταλίδα και καλά από την Φρίξου. Τρομερό βυζί παιδιά... πρέπει να είναι 3αράκι ολοστρόγγυλο κ στητό φυσικό φυσικά.

Ποια Ιταλίδα με φοβερό βυζί;!;!
Μας λές τέτοια και μας κάνεις να τρέχουμε βραδίατικα
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Άμα έχεις δουλειά Μύδα κάτσε στρώσε κόλο και δούλευε, εμείς είμαστε εδώ. :sunglasses:
Αυτό προσπαθώ να κάνω ο κερατάς... Και τώρα στη δουλειά είμαι... :s&m_3:
Έλα όμως που ο Γιακουμής θέλει τραλαλά... θέλει τραλαλό...  :fuck1:και επιμένει... :fuck2:
Το χειρότερο είναι ότι όταν τον βγάζω στο πάρκο.... τώρα τελευταία, κάνει τον ψόφιο κοριό... και με εκθέτει... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Πάντως εκτιμώ την προσφορά... είναι ωραίο να ξέρεις ότι τα φιλαράκια σου θα σου σταθούν στα δύσκολα... :2funny:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μετά μιας κ ήμουνα στη γειτονιά χτύπησα αυτή την Ιταλίδα και καλά από την Φρίξου. Τρομερό βυζί παιδιά... πρέπει να είναι 3αράκι ολοστρόγγυλο κ στητό φυσικό φυσικά. Αρνητική εντύπωση μου έκαναν κάτι σημάδια/στίγματα που πρώτα είδα στα μπούτια της αφού της κατέβασα λίγο τις άσπρες καλτσοδέτες της και μετά επίσης παρατήρησα στα μπράτσα της. Είναι  σαν να μην έχει μελανίνη το δέρμα της σε σημεία. Αυτή μου είπε ότι είναι αλλεργία από τον ήλιο και τώρα της περνάει. Ας ελπίσουμε να μην είναι τίποτα άξιο λόγου.

Αναμένουμε κριτική συνάδελφε...
 

Επισκέπτης
Tommy δεν είναι το αρρωστημένο τεράστιο αγελαδίσιο βυζί που γουστάρεις. Είναι συμμαζεμένο στητό γαμάτο βυζί.

Επίσης δεν έμαθα το όνομά της. Και 2ο επίσης στάνταρ ρουμάνα ήτανε :Ρ
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Για το μεσημερι σημερα κατι αξιολογο? :fuck2:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Δοκιμασα σημερα την ξανθουλα με τις μποτες και τις διχτυωτες καλτσες και ειπα να γραψω κριτικη αφου χαριν σε σας και ιδιαιτερα χαριν στον gameover εντοπιστηκε το εν λογω τεμαχιο, πολυ καλο ξανθο μιλφ ψηλο με κωλαρα, νομιζω την λενε μισελ η κατι τετοιο ειπε ειναι απο τσεχια και 8α δουλευει βραδυνη στο μαγαζι που εχει 2-3 μερες που ανοιξε κατι που ειναι εμφανες αλλα το οικημα ειναι μεγαλο με μεγαλα δωματια και αρκετα κα8αρο ας ελπισουμε να παραμεινει ετσι
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
η κοπελα ειναι δεκτικη μιλαει πολυ καλα αγγλικα και δειχνει να απολαμβανει τη δουλεια της επισης διαθετει μεγαλη συλλογη απο παπουτσια οπως μου ειπε!  :rockon:
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
φιλε δωσε διευθυνση απο το εν λογω μαγαζι και πες μας και τι ωρα πηγες
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
καταδρομικη χθες με διπλο χτυπημα 9 το βραδυ. αρχικα πηγα στη στεφη την ιταλιδα στην φριξου (δεν θυμαμι διευθυνση). 30κατι την κοβω ηλικιακα. λεπτη με σχετικα μικρο στηθος, κακη πιπα, ....δεν μπορω να καταλαβω γιατι τους φαινεται αδυνατο να μην την κρατανε με το χερι και οταν τις λες "μην το κρατας" να επιμενουν!!.....δεν ταιριαξαμε με την στεφι αφου εφυγα χωρις να εκπυρσοκροτησω.
δευτερο χτυπημα νικηφορου ουρανου τερμα πριν την πετρου ερημιτη. Καρλα....απο ρουμανια, ξανθια με καλα πιασιματα, κοντη αλλα με γκαβλωτικοα προσωπο .....20 ετων, ειναι το γκομενακι που θα δεις σε ενα μπαρ και θα θες να το ξεκωλιασεις.....πολυ δεκτικη την τοπ καλη συμμετοχη...αξιζει.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Δοκιμασα σημερα την ξανθουλα με τις μποτες και τις διχτυωτες καλτσες και ειπα να γραψω κριτικη αφου χαριν σε σας και ιδιαιτερα χαριν στον gameover εντοπιστηκε το εν λογω τεμαχιο, πολυ καλο ξανθο μιλφ ψηλο με κωλαρα, νομιζω την λενε μισελ η κατι τετοιο ειπε ειναι απο τσεχια και 8α δουλευει βραδυνη στο μαγαζι που εχει 2-3 μερες που ανοιξε κατι που ειναι εμφανες αλλα το οικημα ειναι μεγαλο με μεγαλα δωματια και αρκετα κα8αρο ας ελπισουμε να παραμεινει ετσι

Ωραίος mpotofilos, :rockon: έκανες και σεφτέ από όλη την παρέα το νέο κατάστημα, θα στείλω στο αφεντικό υλικό να το προσθέσει στον κατάλογο, και μετά αν θέλεις κάνε ένα copy – paste, τα παραπάνω μαζί με το επόμενο μήνυμα σου, αν θέλεις γράψε και κάτι τις παραπάνω , τιμές , προγράμματα κλπ, και στείλτο σαν κριτική για να διασωθεί ιστορικά αυτή σου η εμπειρία. :)

Το κατάστημα είναι το Ανδρ. Γεωργίου 50.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σερφάροντας στην μπουρδελοκατάσταση βρήκα ένα παλαιό post που γράφτηκε σε τούτο το θρεντ πριν από 5+ χρόνια που το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον και διαχρονικό, από ένα πολύ παλαιό μέλος που δυστυχώς δεν συμμετέχει ακόμη ενεργά, και το παραθέτω αυτούσιο μιας που είναι αρκετά χρήσιμο για νέους συναθλητές και όχι μόνο. Πολλά από τα παρακάτω τα έχω γράψει κατά καιρούς και εγώ σε διάφορα θρεντ, αλλά αυτό το post το θεωρώ υπερπλήρες.

Καλή ανάγνωση. :dancing: :)


Με την ευκαιρία, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποιους μικρούς εμπειρικούς κανόνες που ακολουθώ πάντα στις επισκέψεις μου.

1) Όχι Παρασκευοσάββατο! Βράδυ παρασκευής - Σαββάτου γίνεται χαμός! Είναι ωραία για τσάρκα αλλά όχι για κατάθεση! Οι γκόμενες είναι απότομες και βιάζονται!

2) Να είναι στην αρχή της βάρδιας (αν είναι εφικτό). Οι γκόμενες είναι πιο φρέσκιες στην αρχή της βάρδιας παρά στο τέλος, οπότε και το σερβις είναι καλύτερο.

3) Όχι Αλκοολ! Παλιότερα έκανα την απίστευτα μεγάλη μαλακία να πηγαίνω στα σπιτάκια μεθυσμένος (και μου συμβαίνει συχνά!!!). Δεν λειτουργούσα καλά και η γκόμενα τσαντιζώτανε με αποτέλεσμα να μην το φχαριστιέμαι. Φυσικά και το έχω κόψει το drink-mongering, όπως και το drink-driving!!! Το ποτό ΦΥΣΙΚΑ και δεν το έκοψα, απλά προσέχω περισσότερο!

4) Πάντα πλυμμένος και καθαρός! Αν είναι δυνατόν να κάνετε ένα μπανάκι πριν πάτε. Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο αυξάνει το επίπεδο των υπηρεσιών αυτή η κίνηση. Και είναι λογικό! Θα γλύφατε ποτέ μια γκόμενα που μυρίζει ροκφορίλα  :uglystupid: :headbang: :uglystupid: :headbang:?

5) Όχι κουρασμένος ή έχοντας άλλες σωματικές ανάγκες (υγρές ή στερεές!!!)! Γενικά, άμα δεν είσαι 100% σίγουρος ότι θα απολαύσεις την εμπειρία σου, μην μπεις! Τα σπιτάκια θα είναι εκεί και αύριο!!! Όσες φορές μπήκα με ελαφρύ πονοκέφαλο, ή κουρασμένος ή έχοντας άλλες ανάγκες, το μετάνιωσα! Όπως και να έχει, σου αποσπά την προσοχή και σου δυσκολεύει τις κινήσεις!!!

6) Να υπάρχει κι άλλος πελάτης σε δωμάτιο! Σας φαίνεται αστείο, αλλά αυτό σου δίνει τον απαραίτητο χρόνο να ξεντυθείς με την ησυχία σου και να εξοικιωθείς με το περιβάλλον. Παλιότερα έμπενα πρώτος και ''ξερός'' (χωρίς άλλο πελάτη σε δωμάτιο πριν από 'μένα) και η κοπέλα έμπενε αμέσως σε μένα. Με άγχωνε και με δυσκόλευε κι έτσι το έκοψα.

7) Μόνο σε γνωστή κοπέλα! Τώρα θα μου πείτε ''άμα δεν ξέρω καμία, τότε τι γίνεται''? Λογικό είναι να μπείτε σε γνωστή μόνο αν υπάρχει. Αυτό σας γλυτώνει από χαμένο χρόνο και χρήμα!

8) Να έχετε πάντα μαζί σας το ακριβές αντίτιμο! Μην εμπιστεύεστε την τσατσα ότι θα δώσει ρέστα! Δεν μου έχει συμβεί ποτέ να αντιμετωπίσω τέτοιου είδους πρόβλημα, αλλά δεν χρειάζεται να πάθω για να μάθω!

9) ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ!!! Συνήθως έχουν πολύ κακή επαγγελματική συμπεριφορά! Βάζουν κρέμες, φτύνουν όταν παίρνουν τσιμπούκι και σε βιάζουν (άντε τέλειωνε). Δεν είναι φιλικές, δεν μιλάνε δεν σε χαλαρώνουν! Πιστέψτε με, έχω πάρει πολλές σε μπουρδέλα και έχω μείνει ικανοποιημένος (απλά ικανοποιημένος) μόνο από 2!!!
Συμφωνώ ότι είναι ΚΟΡΜΑΡΕΣ  :boobies: :booty: :boobies: :booty:(είμαι κι εγώ λάτρεις) αλλά έχω φάει την πατάτα με την κουτάλα  :birdman: κι έτσι έμαθα  :'( !!! Θα μπω σε μαύρη μόνο αν δεν υπάρχει άλλη καλή και μόνο αμα είμαι SUPER καυλωμένος.

Αυτά
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
η κοπελα ειναι δεκτικη μιλαει πολυ καλα αγγλικα και δειχνει να απολαμβανει τη δουλεια της επισης διαθετει μεγαλη συλλογη απο παπουτσια οπως μου ειπε!  :rockon:

Μποτόφιλε το κατάστημα περάστηκε στον κατάλογο και αναμένει να το εγκαινιάσεις με την κριτική σου. ;)

 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Είδα στο άλλο σάιτ πως η Τζέσσυ δουλεύει στη Αθήνα τώρα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Είδα στο άλλο σάιτ πως η Τζέσσυ δουλεύει στη Αθήνα τώρα
?Ainigmatiki? η Τζεσυ  :sunglasses:

η κοπελα ειναι δεκτικη μιλαει πολυ καλα αγγλικα και δειχνει να απολαμβανει τη δουλεια της
Kαλως το παιδι  :cheesy:
Επιτελους μαθαμε που εχει μποτες  :rockon: Ρεμαλια , ολο για βυζια γραφουνε  :s&m_3:

επισης διαθετει μεγαλη συλλογη απο παπουτσια οπως μου ειπε!  :rockon:
Προσφάτως απολυθείσα απο κανα κατάστημα υποδημάτων θα ειναι ...
Πουτανα ανεργια  >:(
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ωραια μερα σημερα ... Ζεστανε επιτελους http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/bousmilies/sunglasses.png[/img[/URL]]
Πρωινη τυχαια περατζαδα απο την περιοχη του  Μυλου σημερις...
κι ενω ελεγα να κανω τριτη γυρα να σκασει ο Καραμαν  :birdman:  :D :D :D
Ακυρωθηκε ! :S(νταξυ δε στεναχωρηθηκα και πολυ  :P)

Λοιπον τηλεφωνικος τελικα μαθαμε :
Φριξου 15 η Ειρηνη , , ειπα μπας και πετυχω Στεφη να δω αλλα επισης μπα . η Εφη τεμπελιαζει εεε αδιαθετει
Κωλετη η Αφρουλα αααααχχχ παλι μου την γλιτωσε .
ΛΑ φαμ η Μαρια με την οποια αισθανομαι γκαντεμης που δε πολυ ταιριαξαμε , καθοτιν μαρεσει ειναι ωραια γκομενα .
Θα ξαναδοκιμασω... Ειπα μπας και ηταν αυτη η Γιασμιν που ανφερθηκε να την βλεπαμε αλλα οχι ...
Σφραγισμενα τα Α Γεωργιου 24 και 30 ?  :think:
κατι τετοιο παιζει ... στο 30 ειχε χαρτι κολημενο και στο 24 ηταν δεμενη η πορτα με ενα καλωδιο - σπαγκο κατι τετοιο
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=403329;image[/img[/URL]]

Χαρτι και στο ταχυδρομικο κουτι του Ερως . καποιος αφησε διαμηστικο φυλλαδιο  :D Natassa inside  :cool:
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=403333;image[/img[/URL]]

Κλειστα τα Μαντζαρου 14 , Α Γεω 50 , ενω ανοιχτο το 52 , καιρο ειχα να το δω-ακουσω ανοιχτο πρωι
Αν ειχε παρκινγ θα εμπαινα να δω και τι γινετε
Φευγοντας δεν  μπορεσα να αντισταθω....Τα μαγνητικα πεδια καλα κρατουν
Villa . Candy Inside   :smitten:, και παλι ξανθια  , χαμογελαστη και κεφατη  :boobies:
ο γιατρος ειπε μικρη διαιτα απο  γλυκα ομως γιατι τελευταια το ζαχαρο ανεβηκε πολυ  :P
με το ζορι κρατηθηκα . Κοριτσαρα  :cum:
Απεχωρησα καθοτι ειχα υποχρεωσεις ...
Τελικα τι μικρος που ειναι κοσμος ... Αργοτερα σε κεντρικο ξενοδοχειο της πολης ειδα και το γνωστο Σιτυ Τουρ...
Λουνα Λαφαμογλου [img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/bousmilies/sunglasses.png[/img[/URL]]


Επισης Εδω συνεληφθη η δεσποινις μιχο να επιδιδετε εις Καραμπαλικινγκ  :pipa1:
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=403325;image[/img[/URL]]
θα εκτυπωσω την φωτο να μη μου το παιξει παρθενα  :cool2: , Που ειναι αυτη αληθεια ?  :think: χαθηκε ?
Εδω το βιντεακι για οποιον θελει ...
[URL unfurl="true"]http://www.bravotube.net/videos/valerie-folass-and-miho-lechter-in-hardcore-sex-orgy?promoid=1255[/URL]
 

Επισκέπτης
ΠΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! Μεγαλεία, έχουμε γαμήσει Μίχο! Μα ποιοί είμεθα τελωσπάντων!  :2funny: :2funny:

Πλάκα πλάκα αυτή έχει εξαφανιστεί προ πολλού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom