Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ναι, η κατάσταση ήταν πολύ γιορτινή σήμερα σε όλους ανεξαιρέτως τους αγωνιστικούς χώρους.
:grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
την μαντυ την εβαλες να παιξει την παοκτζου στο κρεβατι για να φτιαχτεις καλυτερα; :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
την μαντυ την εβαλες να παιξει την παοκτζου στο κρεβατι για να φτιαχτεις καλυτερα; :grin:

Μπααααα, δεν έχω τέτοιο μένος με τους συμπολίτες εγώ,  :grin: την δικιά μου ομάδα κοιτάω και την δικιά μου πουτάνα γαμάω :cheesy: :cheesy: πάντως πέρα από πλάκα το μωρό ήταν δυναμίτης, μάλιστα η Γερμανική  προφορά που μιλούσε τα Ελληνικά μου θύμισε τις Γερμανίδες τουριστριούλες που πηδούσα ως έφηβος, αυτό μπορώ να πω ότι με έφτιαξε περισότερο, :fuck2:
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
Εκολαπτόμενος αγωνιστής ζητώ να προτάσεις για τη πρωινή βάρδια του βαρδάρη ονόματα και σπίτι παρακαλώ και προτάσεις ευχαριστώ....
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2011
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
η γνωστη νικολ απο σαπφους 7  αρχησε να δουλευει μονη??? γιατι ειδα αγγελια με την και φωτογραφια δικια της (αυτες που εχει στο αλλο σαιτ) και εγραφε η αγγελια η γνωστη γαλλιδα νικολ???? γνωριζει κανεις τιποτα???
Ειναι καλη?
 

HEADLESS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ SITE ΚΑΝΑ 1,5 ΧΡΟΝΟ
ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ.. :think:
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΣΤΟ 'ΑΘΛΗΜΑ' ΚΑΘΩΣ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ
ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΟ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΕ ΕΠΟΧΕΣ ΔΡΑΧΜΗΣ..(ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 3000ΔΡΧ) :dancing:
ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΛΟΓΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ
ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ ΚΑΘΩΣ ΤΙς 2 ΤΕΛΑΙΤΑΙΕΣ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ.. :S
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΩΙΝΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ...(για stydio)
(εκτοσ απο αφροδητη που δοκιμασα και περασα σουπερ)
GAME OVER:ελπιζω καποια φορα να τα πουμε στο γηπεδο...ΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!
και κατι αλλο μηπως ξερει κανεις που και αν δουλευει πλεον η ΑΓΑΠΗ που δουλευε
παλια κωλεττη?(για δικους μου λογους)
 

cortomaltese032

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από ανούσια τσάρκα στα παρακμιακά και άδεια στριπ-κολόμπαρα της πόλης μας, τυχαία επίσκεψη κατά τις 3 το πρωί στο Έρως 16. Δεν μπήκα με πρόθεση να καθίσω, περισσότερο για αναγνωριστική και γιατί δεν είχα τίποτα καλύτερο να κάνω. Η κοπέλα που δούλευε όμως ήταν αυτό ακριβώς που ανταποκρίνεται στα γούστα μου από πλευράς σώματος τουλάχιστον, οπότε δεν μπορούσα να αφήσω την ευκαιρία. Όντρι από Ουγγαρία, κορμί για πασαρέλα, πόδια λεπτά και ατελείωτα, βυζί μικρό αλλά στητό, πρόσωπο συμπαθητικό. Κάποιος νομίζω είχε γράψει ότι παλιότερα δούλευε Μαντζάρου.

Στα του δωματίου, τίποτα ιδιαίτερο από απόδοση, σχεδόν μηδενική επικοινωνία αφού δεν μιλάει ούτε ελληνικά ούτα καλά αγγλικά αλλά παρόλο που δεν αναλαμβάνει πρωτοβουλίες πέρα από την μηχανική εκτέλεση του προγράμματος, είναι σχετικά δεκτική σε πρωτοβουλίες του πελάτη και πάλι όμως χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό. Είναι ξεκάθαρο ότι δεν γουστάρει και πολύ την δουλειά, και δεν κάνει και καμιά ιδιαίτερη προσπάθεια να το κρύψει.

Δεν συστήνεται σε λάτρεις των γυναικών με "πιασίματα".
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ SITE ΚΑΝΑ 1,5 ΧΡΟΝΟ
ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ.. :think:
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΣΤΟ 'ΑΘΛΗΜΑ' ΚΑΘΩΣ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ
ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΟ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΕ ΕΠΟΧΕΣ ΔΡΑΧΜΗΣ..(ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 3000ΔΡΧ) :dancing:
ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΛΟΓΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ
ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ ΚΑΘΩΣ ΤΙς 2 ΤΕΛΑΙΤΑΙΕΣ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ.. :S
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΩΙΝΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ...(για stydio)
(εκτοσ απο αφροδητη που δοκιμασα και περασα σουπερ)
GAME OVER:ελπιζω καποια φορα να τα πουμε στο γηπεδο...ΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!
και κατι αλλο μηπως ξερει κανεις που και αν δουλευει πλεον η ΑΓΑΠΗ που δουλευε
παλια κωλεττη?(για δικους μου λογους)

Καλώς ήρθες, θα χαρούμε να σε έχουμε σαν ενεργό μέλος στην παρέα μας. :)

Θα το πω σε σένα για να το ακούσουν και άλλοι συναθλητές που ζητούν προτάσεις, το άθλημα πέρα από δύσκολο είναι και πάρα πολύ προσωπικό. Θα ήταν ανούσιο να πω πάνε εδώ ή πάνε σε αυτή ειδικά σε ένα νέο μέλος. Το ότι κάποιος μπορεί να πέρασε καλά με κάποια δεν σημαίνει ότι και ο άλλος θα περάσει καλά.
Στο site υπάρχει όλη η πληροφόρηση η οποία μπορεί να αξιολογηθεί από τον καθένα και αναλαμβάνοντας τα ρίσκα του ο καθένας μπορεί να κάνει τις επιλογές του.
Διάβασε, μελέτησε, επικεντρώσου και κτύπα, και μετά γράψε την εμπειρία σου για να βοηθήσεις με την σειρά σου και κάποιον άλλο. :sunglasses:

Για την Αγάπη ειδικός να δώσει τα φώτα του είναι ο Al pacino. :rolleyes:

Και τέλος να γράφεις μόνο με μικρά.

Από μένα καλωσήρθες και πάλι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η αγαπη πρεπει να γυρισε ρωσια και αμφιβολο αν θα ξαναδουλεψει απο οτι ελεγαν
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδιά! για σήμερα το βράδυ ξέρουμε αν υπάρχει τίποτε αξιόλογο?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
και κάτι παλιό αλλά καλό που μόλις βρήκα με μαιρούλα και μπουτάρη

[URL unfurl="true"]http://tsouvali.blogspot.com/2012/03/video_23.html[/url]

μπουτάρης...θεός...ανύπαρκτος
ρε σεις
ειναι η ιδεα μου η οντως ειδα καλα?
αυτη με τα μαυρα γυαλια κ το καρε μαυρο μαλλυ ειναι η χριστινα η πολωνεζα απο κοροβαγκου?
μεχρι κ η φωνη ειναι σχεδον ιδια
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
η νατασσα που αναφερεται στο ερως ειναι η ιδια νατασσα με τις καλες κριτικες 1χρονο ισως και παραπανω πριν ?
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Γύρω στις 12 το βράδυ:

-Προμηθέους 25. Η μελαχρινή Έρικα. Όμορφη κοπέλα, συμπαθητική, αλλά δοκιμασμένη και δεν λέει πολλά πράγματα μέσα.
-Ταντάλου 14. Αλεξάνδρα-Ροναλντίνιο.
-Ταντάλου 9. Εύα. Ξανθιά παχουλή με ανοιχτή επιδερμίδα και καλή διάθεση στο σαλόνι. Για τους λάτρεις των μεγάλων κυβικών.
-Ταντάλου 8. Καμέλια.
-Ταντάλου κ Σαπφούς. Η fan favourite Λάουρα που τώρα έχει τα μαλλιά της πολύ μακριά ξανθά.
-Σαπφούς 20. Η ξανθιά Εμμανουέλα. Όμορφη κοπέλα με φοβερό σώμα, κάτι δεν μου κάνει κλικ για να μπω.
-Σαπφούς 8. Η άλλη ξανθιά Λάουρα που είναι λίγο γκάου.
-Σαπφούς 7. Ιονέλα.
-Σαπφούς 5. Σόνια, καινούργια κοπέλα. Ξανθιά, κανονικό σώμα, τατού στο κωλομέρι, κωλαράκι στα 60ε. Δεν τρελάθηκα.
-Προμηθέους 11. Δεν μπήκα γιατί μάλλον θα ήταν η Βερόνικα.
-Προμηθέους 14. Αλίσια.
-Προμηθέους 19. Βίκυ η Μολδαβή, κωλαράκι στα 70ε.

Δηλαδή πάνω κάτω τα ίδια στον Βαρδάρη, αν εξαιρέσεις την καινούργια Σόνια. Πάμε από την άλλη πλευρά τώρα:

-Μαντζάρου 1. Κλειστό.
-Μαντζάρου 10. Καινούργιο κομάτι, ψηλή κοπέλα με πολύ λεπτό κορμί, σένιο καρεδάκι καστανό μαλλί, και αυτή τατού στο κωλομέρι, μικρή σε ηλικία (κανά 20 χρονών), εδώ μπερδεύτηκα γιατί ενώ μου άρεσε εμφανισιακά, το ένστικτο μου είπε όχι. Νικόλ στο όνομα.
-Κατεχάκη 13. Η ξανθιά Κάρλα.
-Κωλέττη 17. Η ξανθιά Τάνια. Συμπαθητική και πρόσχαρη στο σαλόνι με ωραίες καμπύλες, φουλ πρόγραμμα.
-Ν. Ουρανού 1. Κομοδινοπούλου, έδειχνε φτιαγμένη (αλλά αμφιβάλλω αν είναι χρήστης, θα την τσιμπούσαν στους ελέγχους).
-Φρίξου 13. Μιραμπέλλα, έχει μακρύ καστανό μαλλί τώρα και έχει αδυνατίσει πολύ. Είναι από τις κοπέλες που τις έχω διαγράψει από την λίστα γιατί τις έχω πάρει ήδη αρκετές φορές, αλλά πλάκα πλάκα έχει γίνει μούναρος τώρα από απλά οκ που ήταν παλιότερα και μάλλον κάποια στιγμή θα ξαναπάω. Είναι αναλόγως με τα κέφια της, σήμερα έδειχνε άκεφη.
-Φρίξου 15. Στέφι, τάχαμου Ιταλίδα, μελαχρινή και καλή από εμφάνιση, κωλαράκι στα 70ε.
-Φρίξου 14. Κλειστό.
-Φρίξου 9. Μάντυ.
-Ν. Ουρανού 26. Μελαχρινή Ιωάννα, καινούργια κοπέλα στην αλυσίδα, αδιάφορη εμφάνιση για εμένα, φουλ πρόγραμμα σε φτηνές τιμές.
-Π. Ερημίτη 2. Κλειστό.
-Κοροβάγκου 5. Σάρα (σε συνδιασμό με την σπορού τσατσά).
-Κεφαλληνίας 8. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου το καινούργιο με τις σκάλες, τι σκατά νούμερο είναι δεν ξέρω. Σανέλ που την έβλεπα πρώτη φορά. Ωραία κοπέλα, κεντροευρωπαικό στυλ, ξανθιά, ανοιχτή επιδερμίδα, όμορφα μπλε μάτια, πολύ συμπαθητική, κάπου δεν με εξίταρε αρκετά όμως για να μπω. Ηταν overdressed φορώντας την Άρτα και τα Γιάννενα, κορσέ, ζαρτιέρες, κάλτσες, κακό. Φουλ πρόγραμμα.
-Α. Γεωργίου 34. Δεν μπήκα.
-Α. Γεωργίου 30. Αλεξία.
-Α. Γεωργίου 24. Η ξανθιά πιπινο-Τζούλια που τώρα βγαίνει ξώβυζη έτσι όπως πρέπει. Η τσατσά της παρεμπιπτόντως είναι ένα πολύ δυνατό matureάκι.
-Α. Γεωργίου 16. Ώντρυ, ψηλή, μακρύ ξανθοκαστανό μαλλί, φοβερό κορμί, αδιάφορη φάτσα. Μου θύμησε κάπως την ψηλή Σιμόνα την κακή (όχι το αστέρι) στο στυλ.
-Α. Γεωργίου 4. Κλειστό.
-26ης Οκτωβρίου 52. Κλειστό.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γύρω στις 12 το βράδυ:
https://[URL unfurl="true"]www.scenemusic.net/static/emoticons/anim/bi.gif[/img[/URL]] μπραβο βρε  :D Δυνατος ο Απόλλων [s]Καλαμαριας [/s] Καλαμουνιας  :cool2:



Και λιγα σχολια ...

[quote]-Α. Γεωργίου το καινούργιο με τις σκάλες, τι σκατά νούμερο είναι δεν ξέρω. [/quote]
50 ειναι απ οτι ελεγε το ταμπελακι

[quote]-Φρίξου 9. Μάντυ.[/quote]
Καλο το κοκκινο μαλλι ?  :think: στις φωτο μαρεσε  :cum: κι απ οτι φαινετε εχει κεφια
ψηνομαι για τριτη καθοριστικη επεμβαση  :tits2:

[quote]-Α. Γεωργίου 34. Δεν μπήκα.[/quote]
Μαλλον κακως, για θα ελυνες το μεγα μυστηριο της Βικυς της Ουκρανης  :cool:

[quote]-Ν. Ουρανού 1. Κομοδινοπούλου, έδειχνε φτιαγμένη (αλλά αμφιβάλλω αν είναι χρήστης, θα την τσιμπούσαν στους ελέγχους).[/quote]
Μπα οχι ρε δε φιαχνετε ...  Ετσι γεννηθηκε :D  Το γνωστο βλεμα του Ζαν Ρενο που λεει κι ο Καραμαν

Ενας Καραμαν που εχει δηλωσει Τσαρκα αυτες τις μερες ... Ερχετε και ο Τακμαν με το Ιντερσιτυ ...
πωπω συνωστισμός !  παω να αγορασω ποπκορν , αναμενεται οργασμος αναφορων  :D
[img]http://[URL unfurl="true"]www.symoska.gr/images/smilies/popcorn.gif[/img[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom