Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
παιδια η μαρια η σλοβακα που πηρα χτεσ στη λαρισα στο βυρονωσ 8 σασ θυμιζει κατι μου ειπε οτι δουλεψε θεσσαλονικη ξανθια με τατουαζ ε ολη τησ την πλατη φωτια σκετη μεσα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γεια σας παιδια και απο μενα παρακολουθω καιρο το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω..εχω 2 αποριες χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν απλα μου κανει εντυπωση 1)πως μερικοι προτιμουν τις χωντρες κοπελες στα μπου...λα και πληρωνουν για αυτες τη στιγμη που εξω κυκλοφορουν παααρα πολλες τετοιες και ειναι υπερβολικα "ευκολες" ο καθενας μπορει να τις γ.... και τσαμπα εχουμε και κριση!!! και 2)αυτο που εχω διαβασει πολλες φορες σε κριτικες πως καποιοι κανουν γλυφομ....ι στις πουτανες, καλα δεν σιχενονται πριν απο λιγο καποιος εβαζε εκει το π....ο του...!συγγνωμη αν καποιος παρεξηγησει αυτα που λεω αλλα ηθελα καιρο να κανω αυτες τις 2 ερωτησεις.

Αν και εν μέρει έχει απαντηθεί το ερώτημα στο 1Ο σκέλος του που με αφορά (στο 2Ο δεν έχω ιδίαν πείρα), εντούτοις θέλω να τοποθετηθώ στο ερώτημα.

Κατ΄ αρχήν δεν προσβάλεις κανέναν από την στιγμή που το ερώτημα σου τίθεται καλοπροαίρετα.

Εγώ είμαι ένας από αυτούς που γουστάρουν τις χοντρές ή σωστότερα γουστάρουν και τις χοντρές. Όπως ειπώθηκε παραπάνω άλλο πράγμα η γκόμενα και άλλο η πουτάνα. Φυσικά διαφωνώ κάθετα ότι οι χοντρές είναι πιο εύκολες, Ίσως μάλιστα θα έλεγα και το αντίθετο μιας που μπορούν να το πάρουν στραβά ότι πας να τις γαμήσεις και μόνον, και αντικειμενικά ίσως δυσκολευτείς περισσότερο, (αν η συγκεκριμένη κοπέλα δεν έχει αυτοπεποίθηση),  από μία κοπέλα που δεν είναι χοντρούλα.


οκ καταλαβαινω εχω και εγω φιλους που γουσταρουν μπαμπατσικες αλλα δεν νομιζω οτι οι χοντρουλες-μπαμπατσικες ειναι ψωναρες τοτε οι αντικιμενικα μουναρες τι θα επρεπε να ειναι...μπορει και να εχεις και δικιο εγω ποτε δεν την εχω πεσει σε χοντρουλα απλα βλεπω απο κατι κολλητους μ....εγω προσωπικα σε μπου....λο οσες φορες εχω παει πηγα για να πη...ω γκομενα που εξω πολυ δυσκολα θα εριχνα πχ τελευταια φορα πηγα στην αντριανα την τουμπανιεθ που για μενα ειναι το νουμερο 1 στην θεσσαλονικη αυτη τη στιγμη.οι ερωτησεις δεν ειναι ρητορικες περιμενω απαντηση και sorry αν προσεβαλα κανεναν δεν το εκανα εσκεμενα...

Εν μέρει απάντησα παραπάνω όσο για το Νο 1 στη Θεσσαλονίκη διαχρονικά και αντικειμενικά κατά τη γνώμη μου είναι η Αφροδίτη.
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
σημερα το μεσημερη επισκεψει στο τανταλου 14.. μια μικρη με ωραιο κωλαρακι(αν και δεν ειναι του γουστου μου τετοια κοριτσια..ειμαι φαν των αφρατων)..χαμογελαστη μελαχρινη δεν θυμαμε ονομα δυστοιχος ουτε εθνικοτητα..τα μαλια τις τα ειχε πιασμενα δυο κοτσιδουλες και μαλον ειχε αρεα δοντακια αν προσεξα καλα... η τσατσα να με παρακαλαει να μπω και η μικρη να εχει βαλει το χερι της μεσα στην φορμα και να μου κραταει τα αρχιδια...φιλια στο στομα και πολυ παρακαλητο..τελικα δεν μπεικα και το εχω ψυλο μετανιωσει.. αν  υπαρχουν πληροφοριες για την κοπελα ασ ενημερωσει καπιος εστω και με πμ..
 

Επισκέπτης
-Προμηθεως 11.η Βερονικα.Ε μου φαινεται στο τελος μονο εκει θα γαμαμε





η αληθεια να λεγεται γραφεται
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
παιδια η μαρια η σλοβακα που πηρα χτεσ στη λαρισα στο βυρονωσ 8 σασ θυμιζει κατι μου ειπε οτι δουλεψε θεσσαλονικη ξανθια με τατουαζ ε ολη τησ την πλατη φωτια σκετη μεσα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Tubañez No Una (1) και για μένα  :cheesy: .
Τι κοιτάτε τον Jo που πήγε και μας ξεφτίλισε με την απόδοσή του;  :rolleyes: :cheesy: :grin:

Χαχαχα κρυβε λογια ρε  :P   Ενοια σου και  Θα παρω ρεβανς  :cool2:


δεν παω σιχνα στους οικους μιας και εχω κοπελα και δεν εχω πολλα λεφτα για ξοδεμα μερικες που εχω παρει και περασα καλα ηταν 1)μια τζουλια τωρα εχει σταματισει μαυρομαλα απο ρουμανια η ουγαρια αδυνατη με γλυκο προσωπακι και ωραια ποδια  δουλευε και σε studio και βαρδαρη,2)μια ισπανιδα που δουλευε στην "εκκλησια" νομιζω ετσι το λετε αδυνατη με σιλικονατα  και τατοο στη γαμπα δουλευε μαζι με τιν εβελινα τιν ψηλη την αδυνατη που νομιζω δουλευει ακομα εκει.3)την γνωστη κελλυ απο βαρδαρη και αρκετες αλλες κατα καιρους που δεν θημαμαι ονοματα.

Οκ μπρο , ελεγα μηπως ειχαμε κοινες γνωστες ...
Καλη συνεχεια :fuck2:



παιδια η μαρια η σλοβακα που πηρα χτεσ στη λαρισα στο βυρονωσ 8 σασ θυμιζει κατι μου ειπε οτι δουλεψε θεσσαλονικη ξανθια με τατουαζ ε ολη τησ την πλατη φωτια σκετη μεσα.

Μαρια σλοβακα μονο του Λαφαμ εχω ακουσει  , αν ξαναπας ρωτα σε ποοιο μαγαζι ... (και εμ τι ονομα  :cheesy: )
Φλασια .. θυμηθηκα μια Μαιρη τσεχα υποτιθεται ? στο 52 την ειχα πετυχει για λιγο ... δε ξαναφανηκε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τηλετσαρκα για  βοηθεια φιλου που περιπλουσε στην περιοχη + και κατι ψηλα που μου ειπε ...
Καλεστε στο 69069  :dancing: Τεχνικη υποστηρηξη τσαρκαδορων  :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Μαντζαρου 1 η Οντρυ- Οντρε Σταματησε λεει κι εχει καινουριο τεμαχιο εξ Ουγκαριας δεν ειπε ονομα να παω να δω λεει ...
( τι το βαλαν  το τηλεφωνο ? για να μας λενε να περναμε απο κει να δουμε ? :think:)
ο περαστικος δε το εμαθε επισης , ψηλη με πιασηματακια την χαρακτηρησε ξανθια καρε μαλι ...
Μαντζαρου 10 η Νικολ που ειπε ο Αλ
Σααλ - Στουντιο 4 - Γηροκομειο - Φαναρια η οπως αλλιως η Λιλη
Λα Φαμ η Νικολ η ξαδερφη του Σαρκοζι
Κωλετη Τανια
Τσιρκο Νασια
Κοροβαγκου η Σαρα
Φριξου 9 η Φροινλαιν Μαντυ ( πες αλευγι  :sunglasses: )
Φριξου 13 Ακομη δε βαλαν τηλεφωνο ουουο 666 ουουου ντροπη σας ντροπη σας , ουουου
Φριξου 14 η Χριστινα,ro
Φριξου 15 Στεφη Ιταλις
Κεφαλληνιας η  ομονυμη με το μαγαζι Αφροδιτη μεχρι 12- 1
Εκκλησια η Εβελινα κεφατη χαχανιζε διπλα στο τηλεφωνο
Ερως η Νατασσα μεχρι τις 10 , δε ξερω αν αλαχτει η κλεισουν μετα
Το 52 δεν απανταει
Σιγη Ασυρματου στα αλλα  :rolleyes:
Στο 50 η Σανελ  ψηλη ξανθια 30 ρα την περιεγραψε η οποια τιμηθηκε κιολας
Σε φθηνον προγραμμα μαλλον δε θα αξιζε ειπε ηταν το πρωτο που μου ειπε !!!
τωρα γιατι μου το ειπε δε ξερω τι αισθηση του εδωσε  κλτ αλλα ξαφνιαστηκα
εχοντας διαβασει  τα τελευταια νεα απο δω  , αυτος παντως δεν εχει διαβασει
ουτε τα καλα ουτε κακα σχολια της οποτε δε τιθεται θεμα επιρρεασμου
Σε Σεξ σοου την πηρε αυτος με σκοντο 10ρικο απο 60 στα 50
Καλα περασε γενικα , αν και κι δεν εχει εμπειρια με σεξ σοου
Τραγουδακια μεσω κινητου ειχαμε , χορευτικες φιγουρες και παιχνιδια με παργαλατσο
τα οποια κρατησαν 2 τραγουδια , μετα καποτα καλτσα και σεξ ( πιπα οχι , δε χρειαζοταν κιολας ) και τελος
Νοικοκυρα παντως , εστρωσε το κρεβατι , πλυθηκε και προτεινε και σε αυτον να πληθει αν θελει
Βυζιολογικος δε του αρεσε , 1,5 ειπε με παραπλανητικο σουτιεν  που τα δειχει 3
Διαθετει και σκουλαρικι στη ρογα ,κατι σαν κοκκαλο :think: και τατου στην πλατη ...
Επισης γουσταρει μπουζουκι λεει και της αρεσει να ανεβαινει στα τραπεζια ...
Να ξερουν οι υποψιφιοι αγαπουληδες , μη της προτεινουνα καμια ντισκο  :cheesy: ακυρο  θα φανε

Φευγοντας οι καναπεδες ηταν γεματοι στριγκακια χαχαχα ,
η πλανοδια βρακοπωλης που αναφερθηκε  προσφατα εθεαθει και παλι  :cheesy:
Αμα την πετυχω σκευτομαι να παρω ενα σετακι να το κρεμαω στην κεραια οταν κανω τσαρκες  :2funny:
Οποιος αλλος θελει ας βαλει για  να χαιρετιομαστε χαχαχαχα  :cheesy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σας έχω φρέσκα νέα, αν τα λόγια της τσατσάς αληθεύουν η Νικόλ η Γαλλίδα θα πρέπει να είναι σε βάρδια αυτή τη στιγμή στο Λαφάμ, το είδα και στο παραπάνω post του jo. Αν βγει κάποιος βόλτα ας επιβεβαιώσει αν είναι η ορίτζιναλ η Νικόλ. :tits: Πατσίνε ευκαιρία να επισκεφθείς το Λαφαμ αν είναι αυτή.

Εγώ πήγα προς Βαρδάρη μεριά σήμερα με σκοπό να δω αυτή την καινούργια την νταρντάνα την Εύα. Ήταν εκεί στο Ταντάλου 9, μου άρεσε πολύ, αλλά κάτι με έκανε να αποχωρήσω. Προσωρινά βέβαια. :uglystupid:

Πήγα απέναντι στο Ταντάλου 8 μπας και βρω καμιά Τζούλη  :tits:αλλά ήταν πρωινή. Βάρδια η Καμέλια και τσατσά η Σούλα που βρωντοφώναξε δυνατά σε όλους τους παρευρισκομένους  25 το απλό, 30 το γλείψιμο, 40 το γυμνό. :rockon: Η Καμέλια ήρθε στην αγκαλιά μου, μου κωλοτρίφτικε για να περάσω αλλά εγώ κάνοντας την μαλακία του μήνα αποχώρησα  :headbang:και ξαναγύρισα απέναντι στο 9, :headbang: πηγαίνοντας κόντρα στην διαίσθήση μου  :headbang:σκεφτόμενος με το κάτω κεφάλι αντί για το πάνω, :headbang: κάνοντας μια από τις πιο αποτυχημένες καταθέσεις της δεκαετίας. >:(

Η κοπέλα έχει φυσική βυζάρα  :tits2:αλλά έως εκεί. Τόμμυ και δοκιμάζo προσοχή μην παρασυρθείτε. Οι υπόλοιποι δεν κινδυνεύετε σας ξέρω. :grin:

Παρεμπιπτόντως η κοπέλα είχε φουλ δουλειά και γεμάτα δωμάτια, για να τα λέμε όλα. :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Σας έχω φρέσκα νέα, αν τα λόγια της τσατσάς αληθεύουν η Νικόλ η Γαλλίδα θα πρέπει να είναι σε βάρδια αυτή τη στιγμή στο Λαφάμ, το είδα και στο παραπάνω post του jo. Αν βγει κάποιος βόλτα ας επιβεβαιώσει αν είναι η ορίτζιναλ η Νικόλ. :tits:

Μπαγιατεψαν  :birdman: το ειπε η Αννα απο νωρις ,
πανω που θα εστελνα κομαντο να δει την Βικυ να λυσει το μυστηριο ...


Η Καμέλια ήρθε στην αγκαλιά μου, μου κωλοτρίφτικε για να περάσω αλλά εγώ κάνοντας την μαλακία του μήνα αποχώρησα  :headbang: και ξαναγύρισα απέναντι στο 9,  :headbang: πηγαίνοντας κόντρα στην διαίσθήση μου :headbang:
σκεφτόμενος με το κάτω κεφάλι αντί για το πάνω,  :headbang: κάνοντας μια από τις πιο αποτυχημένες καταθέσεις της δεκαετίας.  >:(
Υπαρχει ενα παιχνιδινι που το λενε ταβλι ... παιξε κανα απογευμα , δεν ειναι αναγκη να πας στα μπουρδελα συνεχεια  :cheesy:
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:Περαστικα ... και αξιος για την δοκιμη  :rockon:

ΠΕριμενοντας τον TsarKaraman ... τον Τακμαν ...



 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Μαντζαρου 1 η Οντρυ- Οντρε Σταματησε λεει κι εχει καινουριο τεμαχιο εξ Ουγκαριας δεν ειπε ονομα να παω να δω λεει ...
( τι το βαλαν  το τηλεφωνο ? για να μας λενε να περναμε απο κει να δουμε ? :think:)
ο περαστικος δε το εμαθε επισης , ψηλη με πιασηματακια την χαρακτηρησε ξανθια καρε μαλι ...


Εντελώς τυχαία, καταδρομική επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο συγκεκριμένο κατάστημα.

Έχουμε λοιπόν και λέμε...

Το καινούργιο λέγεται Κάρμεν και δηλώνει εξ Ουγγαρίας...
Καλό κορμί, με πιασήματα αλλά σφιχτό και λείο δέρμα. Ηλικία 25-30. Μιλάει Ελληνικά.
Συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό βυζάκι μετα βίας δυάρι.
Από επιδόσεις, αρκετά καλή, για λεπτομέριες, αναμείνατε την σχετική κριτική οσονούπω...  :rockon:
 

antixoos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα!
Αν και στα 46 είμαι καινούριος στο άθλημα! Η ζωή ήταν γενναιόδωρη μαζίμου, μέχρι πριν 2 εβδομάδες που είχα κάποια ατυχία... :headbang: Σήμερα λοιπόν είπα να δοκιμάσω το άθλημα με την Αφρούλα που τόσα διάβασα γι αυτήν! Τηλέφωνο στην Κωλέττη και η τσατσά με ενημερώνει πως εργάζονταν η Αφροδίτη!!! :dancing: Πήγα το μεσημέρι αλλά αντί για την Αφρούλα όπως την περιγράφετε βρήκα την Αφροδίτη, ένα γλυκό, λεπτό και εύθραυστο πλασματάκι!...
Μιας και πήρα το κουράγιο και μπήκα αποφάσισα να μείνω!
Τελικά άξιζε και με το παραπάνω. Πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ μιας και ήθελα λίγο παραπάνω χρόνο.
Η κοπέλα ήταν καταπληκτική, συμπεριφορά της νεαρής που κάθε 46άρης ονειρεύεται. Δέχτηκε με ευχαρίστηση τα χάδια μου και δεν δυσανασχέτησε σε τίποτα!
Μπορώ να πω πως πέρασα υπέροχα!  :smitten:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
2)αυτο που εχω διαβασει πολλες φορες σε κριτικες πως καποιοι κανουν γλυφομ....ι στις πουτανες, καλα δεν σιχενονται πριν απο λιγο καποιος εβαζε εκει το π....ο του...!συγγνωμη αν καποιος παρεξηγησει αυτα που λεω αλλα ηθελα καιρο να κανω αυτες τις 2 ερωτησεις.
Φίλε Γάτε.
Εύλογη η απορία σου και οπωσδήποτε μη παρεξηγήσημη... Relax :dancing:
Κάποιοι από εμάς, δηλαδή ΕΓΩ πχ πάσχω από το σπάνιο σύνδρομο glypsoklitorex και παρ όλη την μακροχρόνια θεραπεία που ακολούθησα, δεν μπόρεσα να το ξεπεράσω...
Αλλά σοβαρά τώρα.
Μήπως έχεις υπ όψη σου κάποιο σημείο του σώματος της οποιασδήποτε πουτάνας που να είσαι σίγουρος ότι δεν ακούμπησε ο προηγούμενος?
Το παιχνίδι παίζεται σε συγκεκριμένο γήπεδο με συγκεκριμένους κανόνες και συγκεκριμένα ρίσκα... Κατα την άποψή μου, ή το αποδέχεσαι στο σύνολό του και αντλείς την μέγιστη απόλαυση, ή το απορίπτεις και κάθεσαι σπίτι σου... Η αλήθεια είναι ότι από την στιγμή που πιάνεις το πόμολο της εξώπορτας του Ντέλου, εκτίθεσαι σε κινδύνους...
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Αν και στα 46 είμαι καινούριος στο άθλημα!

Όύτε να το συζητάς φίλε Antixoe... Μπροστά σε μερικούς άλλους... Πιπίνι είσαι ακόμα :rockon: :rockon:
Καλή αρχή... και προσοχή... ο δρόμος είναι γλυστερός... :zfuck:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Θα εγραφα κι εγω στουντιοαναφορα αλλα με προλαβαν 2-3 ηδη. Θα πω μονο ποιες με εντυπωσιασαν στην απογευματινη μου στουντιοτσαρκα.

Η Στεφη που μπηκε αναπληρωματικη λογω της απουσιας της εμμανουελας.Παρα πολυ ομορφη και με φοβερο κορμι.Δε μπηκα μονο διοτι ηταν το πρωτο μαγαζι που ξεκινησα τη βολτα.
Η Λιλλη του ανδ. γεωργιου 4 πρωτη φορα την εβλεπα απιστευτο μουνι.Λολιτα. Και μοιαζει οντως με ταρα γουαιτ! Θα τιμηθει σιγουρα μιας και απ'οτι μου ειπε η τσα2 το απλο απο 30 (επιτελους)
Η Χριστινα ρουμανα στην φριξου οπου εγινε παρα πολυ καλη καταθεση με το μωρο να ειναι σε πολλα κεφια. PSE κατασταση. Εχυσα 3 φορες καθως τη γαμουσα χωρις να μου πεσει καθολου το ηθικο( βεβαια λιγο βγηκε τις 2 πρωτες και η ολικη καταθεση εγινε με την 3η)
Πολυ δυνατη η χριστινα,ρο λοιπον και θα ξανατιμηθει.
Πολυ καλη και η σκουροχρωμη βυζαρου τζουλια στο Ανδ. Γεωργιου 30 αλλα απο επιδοσεις τιποτα.Στο συγκεκριμενο μαγαζι καλο ματουρακι ηταν και η τσατσα. Δε νομιζω να ηταν πολυ μεγαλυτερη σε ηλικια απο την θεια Ναντια ας πουμε  :dancing:
Και απιστευτο μουνι η τσαρινα Νατασσα την οποια ειδα με τα καθημερινα της ρουχα να εχει βγαλει βολτα το σκυλακι της εκει στη γειτονια.Μολις εκλεινε το μαγαζι.

και τελευταιο σχολιο, οσο ο βαρδαρης μενει στα 30 και τα στουντιο εχουν πεσει στα 30 (και προσφερουν κορυφαια μουνια σε καθαρους-προσεγμενους χωρους) θα παιρνει τα @@ μου

υγιαινετε και γαμειτε
 

Επισκέπτης
και τελευταιο σχολιο, οσο ο βαρδαρης μενει στα 30 και τα στουντιο εχουν πεσει στα 30 (και προσφερουν κορυφαια μουνια σε καθαρους-προσεγμενους χωρους) θα παιρνει τα @@ μου

εγω πιστευω οτι οσο τραβανε τα προγραματα στον βαρδαρη δεν προκειται να κατεβασουν της τιμες ,και στην τελικη αν ειναι να φυγουν απο εκει γιατι να ριξουν της τιμες... αρπακτες κανουν
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Εντελώς τυχαία, καταδρομική επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο συγκεκριμένο κατάστημα.

Πωωωω τι γινετε ?  :cheesy:
ειχα προβλεψει οργασμο αναφορων αλλα οχι κι ετσι  :sunglasses:
Και ακομη δεν ηρθε Καραμαν και Τακμαν ...
Ωραια αντε να δουμε τι λει το φρουτον .... :rolleyes:


Καλησπέρα κι από μένα!
Αν και στα 46 είμαι καινούριος στο άθλημα!

Αααα υπαρχουν και χειροτερα απο μενα  :cheesy:  Καλες καταθεσεις  :crazy:

Θα εγραφα κι εγω στουντιοαναφορα αλλα με προλαβαν 2-3 ηδη. Θα πω μονο ποιες με εντυπωσιασαν στην απογευματινη μου στουντιοτσαρκα.
Μονο με χαρτι προτεραιοτηος στο εξης  :cheesy: :cheesy:

Εχυσα 3 φορες καθως τη γαμουσα χωρις να μου πεσει καθολου το ηθικο( βεβαια λιγο βγηκε τις 2 πρωτες και η ολικη καταθεση εγινε με την 3η)
:S :S :S σωπα ρε αδερφε ... ζηλευω λεμε  :-

αμα ξαναπαω τουμπανιεθ και δε μου βγει , θα σου δωσω λεφτα να πας με κουκουλα και να πεις οτι εισαι εγω  :sunglasses:
μετα θα μου πεις πως περασες να γραψω να σκασει ο αινιγμας  :grin:
 

gatos00722

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Γάτε.
Εύλογη η απορία σου και οπωσδήποτε μη παρεξηγήσημη... Relax :dancing:
Κάποιοι από εμάς, δηλαδή ΕΓΩ πχ πάσχω από το σπάνιο σύνδρομο glypsoklitorex και παρ όλη την μακροχρόνια θεραπεία που ακολούθησα, δεν μπόρεσα να το ξεπεράσω...
Αλλά σοβαρά τώρα.
Μήπως έχεις υπ όψη σου κάποιο σημείο του σώματος της οποιασδήποτε πουτάνας που να είσαι σίγουρος ότι δεν ακούμπησε ο προηγούμενος?
Το παιχνίδι παίζεται σε συγκεκριμένο γήπεδο με συγκεκριμένους κανόνες και συγκεκριμένα ρίσκα... Κατα την άποψή μου, ή το αποδέχεσαι στο σύνολό του και αντλείς την μέγιστη απόλαυση, ή το απορίπτεις και κάθεσαι σπίτι σου... Η αλήθεια είναι ότι από την στιγμή που πιάνεις το πόμολο της εξώπορτας του Ντέλου, εκτίθεσαι σε κινδύνους...



ok καταλαβαινω τι λες και εχεις δικιο ο καθενας εχει το βιτσιο του και ειναι απολυτα αποδεχτο απλα το γλυφομουνι σε τανες εχει και πολλους κινδυνους να κολησεις κατι...τεσπα εγω δεν ειμαι fun αυτου με το ζορι το κανω και στη κοπελα μου που ειμαστε χρονια μαζι(βασικα το εκανα!οχι πλεον).κατι αλλο που ηθελα να πω ειναι πως προσωπικα εχω περασει παρα πολυ καλα σε πουτανες που εχουν πολυ αρνητικη κριτηκη πχ.η κελλυ δεν ξερω πως να το εξηγησω και αρχικα ημουν πολυ επιφηλαχτικος στο να παω σε καποιες συγκεκριμενες λογω κριτικων αλλα περασα super τι να πω ισως να φταιει που ειμαι αθλητης(ασχολουμε ερασιτεχνικα με το bodybuilding και με τη παλη)...πιστευω παντος πως φερονται διαφορετικα οι τανες απο πελατη σε πελατη εχω και προσωπικη εμπειρια οταν πηγα στην ιδια πουτανα και εγω και ο φιλος μου εγω περασα τελεια και ο κολητος εκλαιγε τα 30!!!!!!τι να πω ας απαντησει καποιος πια εμπειρος να μας πει τη γνωμη του
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Εντελώς τυχαία, καταδρομική επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο συγκεκριμένο κατάστημα.

Έχουμε λοιπόν και λέμε...

Το καινούργιο λέγεται Κάρμεν και δηλώνει εξ Ουγγαρίας...
Καλό κορμί, με πιασήματα αλλά σφιχτό και λείο δέρμα. Ηλικία 25-30. Μιλάει Ελληνικά.
Συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό βυζάκι μετα βίας δυάρι.
Από επιδόσεις, αρκετά καλή, για λεπτομέριες, αναμείνατε την σχετική κριτική οσονούπω...  :rockon:

Μήπως δούλεψε Ορεστιάδα και Αλεξανδρούπολη? Την ειχε παλιά και φωτο το άλλο σαιτ αμα τη βρω στα αρχεία μου θα την ανεβάσω.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ok καταλαβαινω τι λες και εχεις δικιο ο καθενας εχει το βιτσιο του και ειναι απολυτα αποδεχτο απλα το γλυφομουνι σε τανες εχει και πολλους κινδυνους να κολησεις κατι...τεσπα εγω δεν ειμαι fun αυτου με το ζορι το κανω και στη κοπελα μου που ειμαστε χρονια μαζι(βασικα το εκανα!οχι πλεον).κατι αλλο που ηθελα να πω ειναι πως προσωπικα εχω περασει παρα πολυ καλα σε πουτανες που εχουν πολυ αρνητικη κριτηκη πχ.η κελλυ δεν ξερω πως να το εξηγησω και αρχικα ημουν πολυ επιφηλαχτικος στο να παω σε καποιες συγκεκριμενες λογω κριτικων αλλα περασα super τι να πω ισως να φταιει που ειμαι αθλητης(ασχολουμε ερασιτεχνικα με το bodybuilding και με τη παλη)...πιστευω παντος πως φερονται διαφορετικα οι τανες απο πελατη σε πελατη εχω και προσωπικη εμπειρια οταν πηγα στην ιδια πουτανα και εγω και ο φιλος μου εγω περασα τελεια και ο κολητος εκλαιγε τα 30!!!!!!τι να πω ας απαντησει καποιος πια εμπειρος να μας πει τη γνωμη του


μετα απο 33 χρονια εμπειριας στα μπουρδελα :sunglasses: ( 33 μηνες ηθελα να πω  :P) εχω να πω οτι ετσι ειναι οπως τα λες
αλλο ανταλαγη εμπειριων - πληροφοριων  :boobies: αλλο προκαταληψη  :crazy:

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Η κοπέλα έχει φυσική βυζάρα  :tits2:αλλά έως εκεί. Τόμμυ και δοκιμάζo προσοχή μην παρασυρθείτε. Οι υπόλοιποι δεν κινδυνεύετε σας ξέρω. :grin:

GAMEOVER ήδη την δοκίμασα και έκανα εκτενή αναφορά μερικές μέρες πριν σελίδα 1896.....
Δε το διάβασες!!!!!!!!
Τι να κάνω μόλις διάβασα για βυζάρες έτρεξα σα τρελός δε περίμενα
Ακριβώς τα ίδια και χειρότερα έπαθα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom