Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Αν το καινούργιο που δεν έχει ανοίξει ακόμα είναι το 50, αυτό δεν θα έπρεπε λογικά να είναι το 48;;  :huh:

Και δεν την είδα την Μάντυ με το νέο κόκκινο μαλλί της γιατί ήταν στο δωμάτιο. Για να καταλάβετε πόσο χάλια είναι η κατάσταση από κίνηση, στα 25 τόσα μαγαζιά που πήγα χθες οι μόνες κοπέλες που είχαν πελάτη στο δωμάτιο ήταν η Μάντυ, η Αλεξία και η Ιονέλα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Και δεν την είδα την Μάντυ με το νέο κόκκινο μαλλί της γιατί ήταν στο δωμάτιο. Για να καταλάβετε πόσο χάλια είναι η κατάσταση από κίνηση, στα 25 τόσα μαγαζιά που πήγα χθες οι μόνες κοπέλες που είχαν πελάτη στο δωμάτιο ήταν η Μάντυ, η Αλεξία και η Ιονέλα.
Πραγματι πολυ νταουν η κατασταση , εκτος απο οικονομικα και ψυχολογικα ο κοσμος δε τραβαει  :think:
Εγω περιμενα να μπει η Ανοιξη να ανθισει το λουλουδακι μου αλλα μπααααα Εσυ μπηκες πουθενα ή τζαμπα τα χελιομετα  :think:
Οσο για το κοκκινο μαλλι θα το δω θα σου πω ... σκευτομαι να ρωτησω αν δεχετε λευκες ανταυγιες  :cum: με το αζημιωτο  :grin:

Αν το καινούργιο που δεν έχει ανοίξει ακόμα είναι το 50, αυτό δεν θα έπρεπε λογικά να είναι το 48;;  :huh:

48 - 49 ειναι ο φουρνος - γυραδικο , τι ειναι εκεινο  ενω στο καταστημα κατω απο το ντελο
Στο καταστημα απο κατω γραφει 50 ... βεβαια μπορει να ενοωει 50 % εκπτωση σε ολα τα χειμερινα  :2funny:
αλλα και στο μπλε ταμπελακι στον τοιχο 50 γραφει  ;). και το πορτοκαλι διπλα θα ειναι 52 μαλλον
Εγω αμφιβαλω αν το Φριξου 13 ειναι πραγματι 13 ...

Μπουδρελογεωγραφια τελος ... Διαλειμα
 

Συνημμένα

  • Screen 00684.jpg
    Screen 00684.jpg
    148 KB · Εμφανίσεις: 32

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
-Α. Γεωργίου 24. Η ξανθιά πιπινο-Τζούλια που τώρα βγαίνει ξώβυζη έτσι όπως πρέπει. Η τσατσά της παρεμπιπτόντως είναι ένα πολύ δυνατό matureάκι.
πολλές φορές σκέφτηκα να προτείνω :knockinb: σε τσατσά, αλλά πάντα κώλονα
κάποια στιγμή πρέπει να το κάνω, σαν λάτρης των milf και mature που είμαι :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γύρω στις 12 το βράδυ:

-Ταντάλου 9. Εύα. Ξανθιά παχουλή με ανοιχτή επιδερμίδα και καλή διάθεση στο σαλόνι. Για τους λάτρεις των μεγάλων κυβικών.

Πολύ καλή και πλήρης αναφορά Απόλλο.  :rockon: :rockon: :rockon:

Τώρα εκεί που δεν είχαμε χοντρές καθόλου, τώρα έχουμε μπόλικες, Αντζέλικα (που ετιμήθη), Ειρήνη (του Φρ13), όχι η παλιά, αυτή η Εύα που λες, και αν βάλεις και το θωρηκτό τη Λάρα, γίνανε 4. Για τους λάτρεις αυστηρά :tits: :tits: :grin:.
 

Επισκέπτης
Πολύ καλή και πλήρης αναφορά Απόλλο.  :rockon: :rockon: :rockon:

Τώρα εκεί που δεν είχαμε χοντρές καθόλου, τώρα έχουμε μπόλικες, Αντζέλικα (που ετιμήθη), Ειρήνη (του Φρ13), όχι η παλιά, αυτή η Εύα που λες, και αν βάλεις και το θωρηκτό τη Λάρα, γίνανε 4. Για τους λάτρεις αυστηρά :tits: :tits: :grin:.

βαρεων βαρων καταστασεις  :grin:
 

gatos00722

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια και απο μενα παρακολουθω καιρο το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω..εχω 2 αποριες χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν απλα μου κανει εντυπωση 1)πως μερικοι προτιμουν τις χωντρες κοπελες στα μπου...λα και πληρωνουν για αυτες τη στιγμη που εξω κυκλοφορουν παααρα πολλες τετοιες και ειναι υπερβολικα "ευκολες" ο καθενας μπορει να τις γ.... και τσαμπα εχουμε και κριση!!! και 2)αυτο που εχω διαβασει πολλες φορες σε κριτικες πως καποιοι κανουν γλυφομ....ι στις πουτανες, καλα δεν σιχενονται πριν απο λιγο καποιος εβαζε εκει το π....ο του...!συγγνωμη αν καποιος παρεξηγησει αυτα που λεω αλλα ηθελα καιρο να κανω αυτες τις 2 ερωτησεις.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
1)πως μερικοι προτιμουν τις χωντρες κοπελες στα μπου...λα και πληρωνουν για αυτες τη στιγμη που εξω κυκλοφορουν παααρα πολλες τετοιες και ειναι υπερβολικα "ευκολες" ο καθενας μπορει να τις γ.... και τσαμπα εχουμε και κριση!!!

Καλωσήρθες γάτε...

Εμένα μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες κοπέλες... Και έξω αυτές προτιμάω αλλά μερικές για ένα περίεργο λόγο είναι πολύ ψωνάρες... Ναι θα μου πεις ανάλογα την παρέα της. Έλα μου ντε που τις περισσότερες εύσωμες κοπέλες τις κάνουν παρέα κάτι τύπου μοντέλα και αν πας να κάνεις κίνηση νομίζουν ότι ΠΡΕΠΕΙ να θέλεις εκείνες... Ψωνάρες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Γεια σας παιδια και απο μενα παρακολουθω καιρο το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω..εχω 2 αποριες χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν απλα μου κανει εντυπωση 1)πως μερικοι προτιμουν τις χωντρες κοπελες στα μπου...λα και πληρωνουν για αυτες τη στιγμη που εξω κυκλοφορουν παααρα πολλες τετοιες και ειναι υπερβολικα "ευκολες" ο καθενας μπορει να τις γ.... και τσαμπα εχουμε και κριση!!! και 2)αυτο που εχω διαβασει πολλες φορες σε κριτικες πως καποιοι κανουν γλυφομ....ι στις πουτανες, καλα δεν σιχενονται πριν απο λιγο καποιος εβαζε εκει το π....ο του...!συγγνωμη αν καποιος παρεξηγησει αυτα που λεω αλλα ηθελα καιρο να κανω αυτες τις 2 ερωτησεις.
ειναι ρητορικες οι ερωτησεις μαν ή θες και απαντησεις;
 

gatos00722

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλωσήρθες γάτε...

Εμένα μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες κοπέλες... Και έξω αυτές προτιμάω αλλά μερικές για ένα περίεργο λόγο είναι πολύ ψωνάρες... Ναι θα μου πεις ανάλογα την παρέα της. Έλα μου ντε που τις περισσότερες εύσωμες κοπέλες τις κάνουν παρέα κάτι τύπου μοντέλα και αν πας να κάνεις κίνηση νομίζουν ότι ΠΡΕΠΕΙ να θέλεις εκείνες... Ψωνάρες...

οκ καταλαβαινω εχω και εγω φιλους που γουσταρουν μπαμπατσικες αλλα δεν νομιζω οτι οι χοντρουλες-μπαμπατσικες ειναι ψωναρες τοτε οι αντικιμενικα μουναρες τι θα επρεπε να ειναι...μπορει και να εχεις και δικιο εγω ποτε δεν την εχω πεσει σε χοντρουλα απλα βλεπω απο κατι κολλητους μ....εγω προσωπικα σε μπου....λο οσες φορες εχω παει πηγα για να πη...ω γκομενα που εξω πολυ δυσκολα θα εριχνα πχ τελευταια φορα πηγα στην αντριανα την τουμπανιεθ που για μενα ειναι το νουμερο 1 στην θεσσαλονικη αυτη τη στιγμη.οι ερωτησεις δεν ειναι ρητορικες περιμενω απαντηση και sorry αν προσεβαλα κανεναν δεν το εκανα εσκεμενα...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεια σας παιδια και απο μενα παρακολουθω καιρο το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω..εχω 2 αποριες χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν απλα μου κανει εντυπωση 1)πως μερικοι προτιμουν τις χωντρες κοπελες στα μπου...λα και πληρωνουν για αυτες τη στιγμη που εξω κυκλοφορουν παααρα πολλες τετοιες και ειναι υπερβολικα "ευκολες" ο καθενας μπορει να τις γ.... και τσαμπα εχουμε και κριση!!! και 2)αυτο που εχω διαβασει πολλες φορες σε κριτικες πως καποιοι κανουν γλυφομ....ι στις πουτανες, καλα δεν σιχενονται πριν απο λιγο καποιος εβαζε εκει το π....ο του...!συγγνωμη αν καποιος παρεξηγησει αυτα που λεω αλλα ηθελα καιρο να κανω αυτες τις 2 ερωτησεις.

Γεια σου γατε ... Που να μαθεις οτι μερικοι κανουν γλυφομουνι σε χοντρες κιολας  :cheesy:
σε κοβω να σταυροκοπιεσαι ολη νυχτα   :2funny:

Αφου παρακολουθεις επρεπε να ξερεις οτι αλλο πουτανα  αλλο γκομενα , ανεξαρτητος κιλων  :tits2:
Για το δευτερο δε μπορω να σου πω , δεν ειμαι φαν του σπορ , σε μερικους αρεσει απλα και δεν τιθεται θεμα σιχαμαρας
Και γω δε μπορω να καταλαβω πως μερικοι κανουν μπαζινγ τζαμπιγκ οταν εγω δε βγαινω στο μπαλκονι του τριτου  :S
οσο και να μου το εξηγουν δε θα καταλαβω ... το ιδιο θα παθεις και συ μαλλον εδω :rolleyes:
Θεμα προσβολης δεν τιθεται , μη σε στεναχωρει ...


Εσυ πας και στους οικους ή απλος αρεσκεσαι στο να διαβαζεις τα δρωμενα ?  :think:
Edit ειδα πας ... εισαι και Τουμπανιαρης  :cheesy: ποιες αλλες εχει φιστικωσει ?  :zfuck:

 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Γάτε να συνεχίσω τη ρητορεία.
Η Τουμπάνιεθ το νούμερο 1???
Δύσκολα για τα δικά ΜΟΥ γούστα.
Όσο για το αν είναι μουνάρες...δες τες έξω άβαφες και θα μας το ξαναπείς.
Π.χ. όταν είδα τη γερμανική φαμίλια του ερότικα στο fb και τη Χριστίνα ( σόρρυ jo ) έξω απογοητεύτηκα πλήρως.
Οπότε περί ορέξεως....μπουγάτσα ( και μίλκο γλ )
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Tubañez No Una (1) και για μένα  :cheesy: .
Τι κοιτάτε τον Jo που πήγε και μας ξεφτίλισε με την απόδοσή του;  :rolleyes: :cheesy: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Tubañez No Una (1) και για μένα  :cheesy: .
Τι κοιτάτε τον Jo που πήγε και μας ξεφτίλισε με την απόδοσή του;  :rolleyes: :cheesy: :grin:
ο τζο στα εκτος καντυ ειναι σαν τον ολυμπιακο στα διεθνη ματς.....θες γρηγορα να τα ξεχασεις :grin:
 

gatos00722

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου γατε ... Που να μαθεις οτι μερικοι κανουν γλυφομουνι σε χοντρες κιολας  :cheesy:
σε κοβω να σταυροκοπιεσαι ολη νυχτα   :2funny:

Αφου παρακολουθεις επρεπε να ξερεις οτι αλλο πουτανα  αλλο γκομενα , ανεξαρτητος κιλων  :tits2:
Για το δευτερο δε μπορω να σου πω , δεν ειμαι φαν του σπορ , σε μερικους αρεσει απλα και δεν τιθεται θεμα σιχαμαρας
Και γω δε μπορω να καταλαβω πως μερικοι κανουν μπαζινγ τζαμπιγκ οταν εγω δε βγαινω στο μπαλκονι του τριτου  :S
οσο και να μου το εξηγουν δε θα καταλαβω ... το ιδιο θα παθεις και συ μαλλον εδω :rolleyes:
Θεμα προσβολης δεν τιθεται , μη σε στεναχωρει ...


Εσυ πας και στους οικους ή απλος αρεσκεσαι στο να διαβαζεις τα δρωμενα ?  :think:
Edit ειδα πας ... εισαι και Τουμπανιαρης  :cheesy: ποιες αλλες εχει φιστικωσει ?  :zfuck:


δεν παω σιχνα στους οικους μιας και εχω κοπελα και δεν εχω πολλα λεφτα για ξοδεμα μερικες που εχω παρει και περασα καλα ηταν 1)μια τζουλια τωρα εχει σταματισει μαυρομαλα απο ρουμανια η ουγαρια αδυνατη με γλυκο προσωπακι και ωραια ποδια  δουλευε και σε studio και βαρδαρη,2)μια ισπανιδα που δουλευε στην "εκκλησια" νομιζω ετσι το λετε αδυνατη με σιλικονατα :tits: και τατοο στη γαμπα δουλευε μαζι με τιν εβελινα τιν ψηλη την αδυνατη που νομιζω δουλευει ακομα εκει.3)την γνωστη κελλυ απο βαρδαρη και αρκετες αλλες κατα καιρους που δεν θημαμαι ονοματα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βολτα με αποτυχημενη καταθεση σ'αυτο το μπαζο απο κοντα Σανελ στο καινουριο στην Αν.Γεωργιου 50 :jerking: :jerking:

-Κωλετη.Η Τανια η αρχοντογυναικα.Καστανοξαθη,ομορφη και με καμπυλες οσο πρεπει.Κωλαρακι στα 70ε
-Νικ.Ουρανου 26.Η Ιωαννα ενα μελαχρινο με ισιο μακρυ μαλλι,μετρια φατσα αλλα καλο κορμακι και αυτη.Γυμνο με κωλαρακι στα 70ε
-Φριξου 15.Η Στεφη με ασπρες ζαρτιερες.Εμφανισιακα σα την Εμμα σχεδον με πολυ συμπαθητικη φατσα
-Φριξου 13.Η Μιραμπελα.3 φορες την εχω παρει,καλη ηταν αλλα δε θελω αλλο
-Φριξου 14.Η Χριστινα η Ρουμανα με τις βυζαρες,με ξανθο ισιο μαλλι αλλα αδυνατισε πολυ και αρχισε να κρεμαει.Αργοτερα μια κουτσομπολα τσατσα μου ειπε οτι ειναι Ρωσσοποντια :headbang:και οχι Ρουμανα
-Κατεχακη.Η Καρλα νομιζω με ξανθια περουκα μαλλον.Αδιαφορη φατσα σχετικα καλο κορμακι δε μου λεει τιποτα ομως.Στην υποδοχη απ'εξω ο Μιμης ο γατος του σπιτιου με το λουρακι του και το καμπανακι του
-Μαντζαρου 10.Νικολ ενα πολυ ωραιο κοριτσι,λεπτοκαμωμενο με σοφιστικε κοντο ισιο καρε και πονηρο βλεμμα.Εμενα δε μ'αρεσει αυτο το στυλ αλλα αυτη ηταν αξιοπροσεχτη.Απο 30ε εδω το απλο
-Αν.Γεωργιου 50.Περιμενα κανα μισαωρο να βγει απο απλο προγραμμα μεχρι που αναγκαστηκε η τσατσα να χτυπησει πορτα.Ψηλη,ξανθια με κοτσο,μετρια φατσα που δε μου'κανε καθολου κλικ,αλογισιο συστημα απο τη μεση και κατω τυπου Καντυ αλλα οταν μπηκε στην κουζινα αποκαλυφθηκε αρκετη κυτταριτιδα.Τελοσπαντων εφυγα για Βαρδαρη και μετα σαν καλος μαλακας επανηρθα και την πατησα γιατι η κοπελα ειναι τοσο τυπικη και ασχετη με το θεμα και πλακωνει τοσο τζελ που δεν καταλαβαινεις τιποτα.Στην κριτικη τα υπολοιπα...Ο χωρος καλος αλλα υπερβολικα μεγαλος που χανει τη ζεστασια του.
-Αν.Γεωργιου 30.Η Αλεξια με το ωραιο κωλαρακι
-Αν.Γεωργιου 24.Η Τζουλια με τα μεγαλα βυζια η σκουροχρωμη απ'οσο καταλαβα
-Αν.Γεωργιου 16.Μου την ειπε Οντρυ ή οχι? :think:Δε θυμαμαι...Πολυ αδυνατη μοντελισια στο κορμι,ανοιχτοχρωμη προς το ξανθο με ξερακιανη φατσα.Δε μ'αρεσε καθολου
-Τανταλου 9.Η Ευα που ειδα και απογευμα μια,ξανθια με μεγαλα αγελισια βυζια αλλα ευτυχως ενας καλος κασκαντερ μας ελυσε την απορια πριν λιγες μερες
-Τανταλου 8.Πηγα αποφασισμενος να μπω Καμελια αλλα μου βγηκε μια μαυρη στα 25ε.Η Καμελια δουλεψε χθες,δουλευει αυριο αλλα αποψε ρεπο
-Σαπφους 20.Η ξανθια Εμμανουελα η πολυ αδυνατη που φερνει λιγο σε Σασα Μπαστα.Τσατσα εδω η πολυ αδυνατη ανορεξικια αλλα ευγενικη απο Τανταλου 14-26ης 35.Αφου μου περιεγραψε την κοπελα σα να την ειχε γαμησει και αυτη δε μ'αφηνε να φυγω μ'επρηζε να μπω...
-Και που το ξερεις αν δε δοκιμασεις μου λεει...
-Μα διαβαζω στο ιντερνετ οτι ειναι πολυ μετρια της λεω οποτε δε θα μπω...
-Δηλαδη εσυ δεν εχεις γνωμη?Τι δεν κανει δηλαδη?
-Αντιστρεφω το ερωτημα και την ρωταω εγω τι κανει ας πουμε η Βερονικα και ειναι γεματη παντα.Και μου λεει το θεϊκο...
-Ε τι θες να κανει η κοπελα με 30ε?? :new_shocked: :new_shocked:
-Ε ας βαλει ταριφα 100ε για να ειναι αποδοτικη της λεω
Τελοσπαντων δεν ειχα ορεξη να πιαστω αλλα τα επιχειρηματα ορισμενων τσατσαδων ειναι εξωφρενικα και αυτην την ειχα για σοβαρη
-Σαπφους 7.Η ομορφη Τσεχα Ιονελα
-Σαπφους 5.Το μαλακιστηρι η Μερτσυ που ξεπροβαλλε απο την κουζινα μασουλωντας και κινηθηκε απειλητικα εναντιον μου αλλα την κοπανησα αμεσως.Τη μια κοιμαται,την αλλη τρωει...την αλλη φορα θα μας χεσει κιολας!Αϊ κατσε σπιτι σου μωρη...
-Προμηθεως 11.η Βερονικα.Ε μου φαινεται στο τελος μονο εκει θα γαμαμε
-Σαπφους 8.Το μαλακισμενο η Λαουρα η δηθεν Ισπανιδα με τα αγελαδισια βυζια και την απαραδεκτη συμπεριφορα μεσα

Κεφαλληνιας,Μαντζαρου 1,Ερημιτη,Προμηθεως 25 ηταν κλειστα
Την ωρα που ημουν στη Φριξου κυκλοφορουσαν 3 Ρωσσοι σαν ντουλαπες μεθυσμενοι και φωναζαν και ειχαν αποκλινουσα συμπεριφορα :o :oΜπηκαν στο 14 και σε δευτερολεπτα βρωμισε ο τοπος αλκοολ και προκαλουσαν την τσατσα με κατι μαλακιες.
Απ'εξω οι μπραβοι ειχαν μαζευτει κατω στη γωνια μαζι με τον μπαρμπα με το κοκκινο αμαξι με το καπελακι,τον φιλο του jo,και ειχαν συσκεψη μαλλον και ηταν σε ετοιμοτητα.Φανταστειτε τωρα αυτος ο μπαρμπουλης να χρειαζοταν να μπει στο Βιλα να πεταξει εξω αυτα τα γουρουνια.Δεν εμεινα ομως να δω τι εγινε γιατι εδινα πολυ στοχο,θα καρφωνομουν

 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
καμια ενημερωσει για μεγαλα  :tits: σε πρωινη βαρδια???θα ειμαι στην περιοχη για δουλεια και λεω να κανω μια επιδρομη....
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Αθηναίος φίλος και συναθλητής που ανέβηκε Θεσσαλονίκη για 1 εβδομάδα μου έκανε παράπονα γιατί η Θεσσαλονίκη δεν έχει μαγαζιά για παρτούζες (2 γκόμενες-1 άντρας).
 

Επισκέπτης
Αθηναίος φίλος και συναθλητής που ανέβηκε Θεσσαλονίκη για 1 εβδομάδα μου έκανε παράπονα γιατί η Θεσσαλονίκη δεν έχει μαγαζιά για παρτούζες (2 γκόμενες-1 άντρας).

Καλά σου είπε βάλε κ εσύ 2 κοπέλες με μια δεν γίνεται δουλεία χαχα! Πες του φίλου σου να κρατήσει τα λεφτά του κ να τα επενδύσει κάτω :Ρ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom