Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
παδιά, ξέρουμε σήμερα το βράδυ στα σπίτια στη θεσ/νικη τι παίζει και τι προτείνετε?
Σε περιπτωση που διαλεξεις να πας Νασια στο (Τσιρκο) οπως το λενε,η αλλιως στο studio της 26ης Οκτωμβριου 35Α ειναι ''μια αρκετα φιλοτιμη επιλογη'' να ξερεις greeklove27,τωρα οσο για Κοροβαγκου Ελισα δεν ξερω να σου πω :- :dunno: πηγαινε να τσεκερεις και εκει αν θες να κανεις ενα test-drive.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265

Yπαρχουν μερικοι που γουσταρουν τραβελια κλπ(Εχω και ενα φιλο τραβελοφιλο!)
αλλα εγω ποτε δεν γουσταρα αυτες τις παλιοπουσταρες συγνωμη κιολας αλλα τον τιτλο αυτο τον κερδισαν επαξια με την κωλοσυμπεριφορα τους και διαφορα σκηνικα πριν μερικα χρονια σε περιοχες κοντα στα δικαστηρια κλπ

και δηλωνω οτι η αντριαννα καμια σχεση δεν εχει με αυτα τραβελια κλπ
καμια ομως ενταξει μπορει λιγο να καναν μαλακια και να το παραγαμησε με την σιλικονη σε χειλη κλπ
αλλα οχι ειναι γυναικαρα!

τραβελοφιλοι πουστροφιλοι αδερφαρες παλιοπουσταρες του κερατα!ψαξτε αλλου και οχι σε αυτην!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Yπαρχουν μερικοι που γουσταρουν τραβελια κλπ(Εχω και ενα φιλο τραβελοφιλο!)
αλλα εγω ποτε δεν γουσταρα αυτες τις παλιοπουσταρες συγνωμη κιολας αλλα τον τιτλο αυτο τον κερδισαν επαξια με την κωλοσυμπεριφορα τους και διαφορα σκηνικα πριν μερικα χρονια σε περιοχες κοντα στα δικαστηρια κλπ

και δηλωνω οτι η αντριαννα καμια σχεση δεν εχει με αυτα τραβελια κλπ
καμια ομως ενταξει μπορει λιγο να καναν μαλακια και να το παραγαμησε με την σιλικονη σε χειλη κλπ
αλλα οχι ειναι γυναικαρα!

τραβελοφιλοι πουστροφιλοι αδερφαρες παλιοπουσταρες του κερατα!ψαξτε αλλου και οχι σε αυτην!
και τωρα εσυ γιατι το πηρες πατριωτικα?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
stelio ποτε δεν ξερεις τι θα σου βγει. μπορει να ηταν πρωην αντρεας και πολυ δυσκολα να το καταλαβεις αν ειχε 5 δεκαρες παραπανω και εκανε καλες δουλειες με χειρουργους.Αλλα παλι τι μας νοιαζει? Το θεμα ειναι οτι ο φαινοτυπος της ειναι γυναικα και αυτο ελκυει αντρες οχι πουστρακια.οποτε μη φοβαστε ολοι οτι γινατε ομοφυλοφιλοι στα ξαφνικα.Σε ελκυει γιατι βλεπεις γυναικα,αν σε ελκυει αντρας τοτε ψαξτε το.Να σας ποσταρς μια φωτο ρε μαγκες της παολα(της γνωστης τραγουδιστριας) σε καποιο αφτερ μπαρ της σαλονικα κουρασμενη με της σιλικονοχειλαρες της και νομιζεις οτι ειναι μπετατζης..
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Kαλα δεν το πηρα πατριωτικα απλα αυτο το θεμα ειναι λιγο "λεπτο"
μπορει μερικοι να μην τους νοιαζει αν πριν μια "κοπελα" την λεγανε βαγγελη
αλλα μερικους(και εμενα) τους πειραζει
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ξεκολλατε με αυτο το θεμα συνεχεια ρε παιδια χεχεχε.εγω δεν προτιμω γενικως γυναικες με σκληρα χαρακτηριστικα,μπορει ομως να παω και με καποια γυναικα με σκληρα.ειναι αλλοι που γουσταρουν σκληρα χαρακτηριστικα στις γυναικες-σκυλια.Δεν εχει να κανει.Η τσουτσου σηκωνεται επειδη βλεπει μια γυναικα μπροστα της,χωρις να  ξερει αν ηταν πρων βαγγος κτλ κτλ.Γνησια αρσενικα ειστε.Εχουν παει παιδια με τρανσεξουαλ χωρις να το ξερουν.Νομιζανε οτι πηγανε με 2μετρο μοντελο.Αν τους πεις οτι ηταν πρων βαγγουλας δεν πατιεται ξαφνικα ενα κουμπι και απο μοντελοπνιχτες γινονται ομοφυλοφιλοι.
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Ξεκολλατε με αυτο το θεμα συνεχεια ρε παιδια χεχεχε.εγω δεν προτιμω γενικως γυναικες με σκληρα χαρακτηριστικα,μπορει ομως να παω και με καποια γυναικα με σκληρα.ειναι αλλοι που γουσταρουν σκληρα χαρακτηριστικα στις γυναικες-σκυλια.Δεν εχει να κανει.Η τσουτσου σηκωνεται επειδη βλεπει μια γυναικα μπροστα της,χωρις να  ξερει αν ηταν πρων βαγγος κτλ κτλ.Γνησια αρσενικα ειστε.Εχουν παει παιδια με τρανσεξουαλ χωρις να το ξερουν.Νομιζανε οτι πηγανε με 2μετρο μοντελο.Αν τους πεις οτι ηταν πρων βαγγουλας δεν πατιεται ξαφνικα ενα κουμπι και απο μοντελοπνιχτες γινονται ομοφυλοφιλοι.

δλδ ρε φιλε αν παω εγω με μια και μετα μαθω οτι ειναι τρανσεξουαλ ενχειρησμενη πρωην αντρας δεν ειμαι πουστης?  :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δλδ ρε φιλε αν παω εγω με μια και μετα μαθω οτι ειναι τρανσεξουαλ ενχειρησμενη πρωην αντρας δεν ειμαι πουστης?  :2funny:
ενα θα σου πω
αυτη που εχεις στο αβαταρ ηταν αντρας παλιοτερα
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
πελατης μου
γιατι η δουλεια μου αυτη ειναι
γενικοτερα με την καμια
δεν τους μπορω καθολου αυτους τους τυπους

ποια ειναι η δουλεια σου φιλαρακι πλαστικος χειρουργος εισαι
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
καλημέρα σε όλους

πρωινή στουδιότσαρκα σήμερα 11:00 με 12:00

Φρίξου 14 - Άννα από 30 ευρώ
Φρίξου 15 - δεν μπήκα
Φρίξου 9 - κλειστό
Κεφαληνίας - Μέρτσυ μου έπιασε το αυτί στο σαλόνι σα να ήθελε να με τραβήξει στο δωμάτιο
26ης Οκτ 52 - Μόνικα χαμογελαστή, γλυκιά κοπέλα από 30
26ης Οκτ 35Α - Ρωξάνη βαριεστημένη η τσατσα φαινόταν πιο ορεξάτη
Κοροβάγκου - Candy no comend
Ανδ Γεωργίου 4 - δεν μπήκα
Ανδ Γεωργίου 16 - Νατάσσα η τσαρίνα πάντα εντιπωσιακή από 40
Ανδ Γεωργίου 34 - κλειστό
Νικ Ουρανού 1Β - Εβελίνα από 30

γενικά δεν ειχε κόσμο μόνο σε ένα η κοπέλα ήταν με πελάτη. Και οι κοπέλες λιγο-πολύ έδειχναν να βαριούντε. Ελάχιστα χαμόγελα σχεδόν καθόλου τσαχπινιά ψιλοαπογοήτευση. Κορίτσια λίγη πουτανιά στο σαλόνι δεν έβλαψε κανέναν

Κατάθεση στην Εβελίνα με ανάμηκτα αποτελέσματα. ακολουθει κριτική

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα λεβεντες. φωτογραφιες απο την τουμπανιεθ που μπορουμε να δουμε?
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11

καλησπερα καλη χρονια και οοοολα τα συναφη...μετα απο μακροχρονη απουσια επισκευτηκα την νατασσα την τσαρινα απο ερως 16...περασα πολυ ωραια...και μου πηρε την καλυτερη πιπα στα τοσα χρονια θητειας.....θα ανεβασω κριτικη.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom