Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Υπάρχουν ουσιαστικές διαφορές μεταξύ της Κέλυ και της Τουμπανιεθ, η Κέλυ ήταν πιό γατούλα και πιό σέξι, η Αντριάννα είναι πιό σκύλα και πιό μουνάρα. Τελείως διαφορετικές κοπέλες.

Το σίγουρο βέβαια είναι ότι θα κτυπούσε ρεκόρ στον Βαρδάρη. :fuck1: :fuck1: :fuck1:  

Τεραστιες διαφορες θα ελεγα, που φενονται και μετα γυμνου οφθαλμου...

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=299487;image[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.kidsgallery.gr/datafiles/140l.jpg[/img[/URL]]


:2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τεραστιες διαφορες θα ελεγα, που φενονται και μετα γυμνου οφθαλμου...
http://[URL unfurl="true"]www.kidsgallery.gr/datafiles/140l.jpg[/img[/URL]]
:2funny: :2funny:
[/quote]

Α τον μαλακαααααα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εη ρε χαμενε  :D

[QUOTE="?Ainigma?, post: 3432370"]
1 ζάντα από το Χ5 της την εχω πάρει εγώ  :P
[/quote]

Εγω παλι ουτες το ρεζερβουαρ δεν της εχω γεμισει μονο 40 γιουρια εχω σκασει
αλλα τωρα θα παω διψασμενος για καραμπαλικικγ  :headbang3:



[QUOTE="peter6969, post: 3432697"]
χαλια ειναι σου λεω εγω......για να μην κουραζεται ο τζο....
χαλια? χαχαχα δεν νομιζω  πολυ μουναρος  ειναι  για τον τζο γτ λες? δεν τοπιασα
[/quote]

Ουτε γω το πιασα τζι  :think: ενοεις επιδη ειχα "φοβηθει" ? :rolleyes:
νταξυ μου περασε  ;D ( λιγο  :P )
Εσυ αληθεια πηρες ?, δε θυμαμαι  ( λγ > τουμπανιεθ )
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
αν ρωτας εμενα οχι δεν πηρα ακομα αλλα ψηνομαι γτ εχει προστυχια που μαρεσει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αν ρωτας εμενα οχι δεν πηρα ακομα αλλα ψηνομαι γτ εχει προστυχια που μαρεσει

τον γλ ρωτησα.. εσυ καλο βολι αν πας  :rockon:


εδω δειτε τι γινετε ...

file lypamai poy malwsate me ton alpatsino sas diavazw alla de mporw na grafw  apla na kses oti gia poutanes den aksizei na maloneis
egw den paw syxna , pao afroyla poy tin kserw apo palia piga kai candy  mounara ine eixa paei kai lafamme stin maria tis slovaka kala itan
alla proteimaw afroyla poy tin kserw kero na pas aksizei
kala gamisia file kai akoy ayto poy soy eipa 

Δε μαλωσαμε με τον Αλ :dunno:
η τουλαχισοτν καναμε ελεγχομενο "μαλωμα"  σαν ελεγχομενη χρεωκοπια  :grin:
σε καθε περιπτωση δεν υπαρχουν απ πλευρα μου τουλαχιστον ασχημα αισθηματα
ουτε εγινε κατι κακο , γνωρισαμε ισως καλυτερα ο ενας τον αλλον  ;)
Για πουτανες δε προκειτε να μαλωσουμε γενικα  , ειδικα με τον Αλ  :cheesy: δυσκολο να "κερατωθουμε"

Δε ξερω γιατι δε γραφεις αλλα αν μπορεις καντο δε χρειαζετε τζο ουτε αλ .. ανανεωση χρειαζεται  ;)



 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οχι τζο δεν πηγα....οσες φορες την βλεπω τρομαζω λιγο και φευγω......μαλλον κακως κανω αλλα δεν μπορω ρε παιδι μου.....δεν μου βγαζει θηλυκοτητα
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Και όμως βγάζει και θυληκότητα και πορνοσταριλίκι μέσα. :knockinb:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γιο ...κρυο εξω μπρρρρρ  :S

οχι τζο δεν πηγα....οσες φορες την βλεπω τρομαζω λιγο και φευγω......μαλλον κακως κανω αλλα δεν μπορω ρε παιδι μου.....δεν μου βγαζει θηλυκοτητα
ναι μαλλον κακως ,  την πρωτη φορα ο φιλος μου γουρλωσε τα ματια , τον αρπαζω απο τον γιακα και δρομο  :cheesy:
τελικα υπερνικησα τις φοβιες μου και δε το μετανοιωσα  :tits2:
Οταν "τρακαραμε" στην πορτα και την ειδα με φορμες να φευγει ηταν ποιο ... καλη να το πω ?  :think:
οταν βαζει τα πουτανιστικα , και βαφεται κλτ αρχιζει και τρρρρρρ τριζει λιγο  :grin:
Μαλακια για μενα η σιλικονη στο χειλος , απορω αυτο ηθελε να πετυχει η κοιτουσε τα βυζια της ο γιατρος και εκανε μαλακια ? :think:
Τεςπα μεσα δειχνει κατι παραπανω απο σταθεροτητα και ελπιζω να η φαω κανα σκαλωμα και δε μπω  :rolleyes:
στη κριτικη θα γραψω .. για το καραμπαλικιγ σου μονο  :cheesy:
Και όμως βγάζει και θυληκότητα και πορνοσταριλίκι μέσα. :knockinb:
κι απο οτι βλεπω θα βγαλει και αλλη ζαντα  :cheesy:
;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Eιχα πριν λιγο μια πολυ επιτυχημενη καταθεση στην καινουρια μελαχρινη Μαγια στο Προμηθεως 25.Κασκαντεριλικι αλλα εμπιστευτηκα την ξανθια τσατσα η οποια μου δινει παντα εγγυηση για τις κοπελες :rolleyes:Ισπανιδα κι αυτη :jerking:
Βυζαρες απο τις λιγες,φυσικες με ελαφρα πτωση που στην ακρη ομως ξανασηκωνεται,κοντα το ενα με το αλλο και σκουροχρωμες ρωγες,μεγαλες και σε διαμετρο και σε μυτη.
Οι βυζολαγνοι νομιζω θα ενθουσιαστουν.
Απο κει και περα ειναι απειρη,μολις 3η μερα στη δουλεια,δε μιλαει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα αλλα εδειξε ολη την καλη διαθεση να κανει τα παντα και ολη την ωρα με το χαμογελο και εκατσε και 25 λεπτα μεσα.Λεπτομερειες στην κριτικη.

Απο τα υπολοιπα ηταν ανοιχτο αποψε και το Τανταλου 8 αλλα παραμενουν κλειστα το πρασινο και το Σαπφους 20.
Επισης κλειστο παλι το Λαφαμ(κριμα η διαφημιση ρε Αννουλα :jerking: :jerking:),το Ερως και το Αν.Γεωργιου 24.
Ηταν ομως ανοιχτα και τα 2 στη Μαντζαρου.Δεν μπηκα ομως γιατι τα γυρισα πριν λιγες μερες ολα...Μη γινομαι και γραφικος :o :o
Εκανα ομως και μια σταση στο Βιλα ερωτικα απο νωρις οπου δουλευε η Καντυ και οπως φαινεται λιγοι μπορουν να αντισταθουν στη θεα της στο σαλονι.Ειναι λιγο χαζοχαρουμενο αλλα αγαπησιαρικο πλασμα.Οση ωρα εκατσα με την τσατσα και τα λεγαμε,αυτη καθε φορα που αλλαζε δωματιο ή εβγαινε στο σαλονι μου΄κανε κατι ματακια,κατι σαχλαμαριτσες...Φαινεται καλο παιδι.
Και στο Πριβε δουλευε η Ελισα οπως μου'πε αλλα ηταν παλι με τη σπορου και δεν πηγα
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Eιχα πριν λιγο μια πολυ επιτυχημενη καταθεση στην καινουρια μελαχρινη Μαγια στο Προμηθεως 25.Κασκαντεριλικι αλλα εμπιστευτηκα την ξανθια τσατσα η οποια μου δινει παντα εγγυηση για τις κοπελες :rolleyes:Ισπανιδα κι αυτη :jerking:
Βυζαρες απο τις λιγες,φυσικες με ελαφρα πτωση που στην ακρη ομως ξανασηκωνεται,κοντα το ενα με το αλλο και σκουροχρωμες ρωγες,μεγαλες και σε διαμετρο και σε μυτη.
Οι βυζολαγνοι νομιζω θα ενθουσιαστουν.
Απο κει και περα ειναι απειρη,μολις 3η μερα στη δουλεια,δε μιλαει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα αλλα εδειξε ολη την καλη διαθεση να κανει τα παντα και ολη την ωρα με το χαμογελο και εκατσε και 25 λεπτα μεσα.Λεπτομερειες στην κριτικη.

Απο τα υπολοιπα ηταν ανοιχτο αποψε και το Τανταλου 8 αλλα παραμενουν κλειστα το πρασινο και το Σαπφους 20.
Επισης κλειστο παλι το Λαφαμ(κριμα η διαφημιση ρε Αννουλα :jerking: :jerking:),το Ερως και το Αν.Γεωργιου 24.
Ηταν ομως ανοιχτα και τα 2 στη Μαντζαρου.Δεν μπηκα ομως γιατι τα γυρισα πριν λιγες μερες ολα...Μη γινομαι και γραφικος :o :o
Εκανα ομως και μια σταση στο Βιλα ερωτικα απο νωρις οπου δουλευε η Καντυ και οπως φαινεται λιγοι μπορουν να αντισταθουν στη θεα της στο σαλονι.Ειναι λιγο χαζοχαρουμενο αλλα αγαπησιαρικο πλασμα.Οση ωρα εκατσα με την τσατσα και τα λεγαμε,αυτη καθε φορα που αλλαζε δωματιο ή εβγαινε στο σαλονι μου΄κανε κατι ματακια,κατι σαχλαμαριτσες...Φαινεται καλο παιδι.
Και στο Πριβε δουλευε η Ελισα οπως μου'πε αλλα ηταν παλι με τη σπορου και δεν πηγα
Ευχαριστούμε Αλ.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
το καλό είναι ότι προσπαθείς να γίνεις αστείος nstssp...

το κακό...ότι δεν τα καταφέρνεις
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Φτάσαμε και στη σελίδα 1821, καιρός να κάνουμε επανάσταση  :2funny:

Μήπως ξέρει κανείς αν θα είναι ανοιχτό σήμερα το Έρως με τη Νατάσα την τσαρίνα;  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Φτάσαμε και στη σελίδα 1821, καιρός να κάνουμε επανάσταση  :2funny:

Μήπως ξέρει κανείς αν θα είναι ανοιχτό σήμερα το Έρως με τη Νατάσα την τσαρίνα;   :think:

Το Έρως 16, σήμερα ήταν ανοικτό κατά τις 6 το απόγευμα που πέρασα από έξω. Τώρα θα πρέπει μόνο να τσεκάρεις αν δουλεύει η τσαρίνα. :think:

Κλειστά μαγαζιά ήταν τα Ερημίτη, Βιτρινάτο, Κωλλέτη, Σαπφώς 20, Προμηθέως 8Α και το Πράσινο.

Τελικά η κρίση δεν τα χωρά όλα τα μαγαζιά, μήνες έχω να τα δω όλα ανοικτά με μιας. >:(
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
οχι τζο δεν πηγα....οσες φορες την βλεπω τρομαζω λιγο και φευγω......μαλλον κακως κανω αλλα δεν μπορω ρε παιδι μου.....δεν μου βγαζει θηλυκοτητα
Σαν τραβελι ειναι λολ.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παδιά, ξέρουμε σήμερα το βράδυ στα σπίτια στη θεσ/νικη τι παίζει και τι προτείνετε?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom