Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλημέρα σε όλους

πρωινή στουδιότσαρκα σήμερα 11:00 με 12:00

Φρίξου 14 - Άννα από 30 ευρώ
Φρίξου 15 - δεν μπήκα
Φρίξου 9 - κλειστό
Κεφαληνίας - Μέρτσυ μου έπιασε το αυτί στο σαλόνι σα να ήθελε να με τραβήξει στο δωμάτιο
26ης Οκτ 52 - Μόνικα χαμογελαστή, γλυκιά κοπέλα από 30
26ης Οκτ 35Α - Ρωξάνη βαριεστημένη η τσατσα φαινόταν πιο ορεξάτη
Κοροβάγκου - Candy no comend
Ανδ Γεωργίου 4 - δεν μπήκα
Ανδ Γεωργίου 16 - Νατάσσα η τσαρίνα πάντα εντιπωσιακή από 40
Ανδ Γεωργίου 34 - κλειστό
Νικ Ουρανού 1Β - Εβελίνα από 30

γενικά δεν ειχε κόσμο μόνο σε ένα η κοπέλα ήταν με πελάτη. Και οι κοπέλες λιγο-πολύ έδειχναν να βαριούντε. Ελάχιστα χαμόγελα σχεδόν καθόλου τσαχπινιά ψιλοαπογοήτευση. Κορίτσια λίγη πουτανιά στο σαλόνι δεν έβλαψε κανέναν

Κατάθεση στην Εβελίνα με ανάμηκτα αποτελέσματα. ακολουθει κριτική

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους

Να συμπληρώσω εδώ και εγώ την πρωινή μου μπουρδελότσαρκα που έκανα περίπου την ίδια ώρα

Προμηθέως 11 – Η Αντρέ σε πάρα πολύ καλή κατάσταση, χαμογελαστή και φρέσκια, ήμουν στο τσαφ να μπω.
Προμηθέως 14 – Η Σουζάνα
Προμηθέως 19 – δεν πέρασα για προφανείς λόγους, προφανώς η Μαιρούλα.
Προμηθέως 25 - κλειστό
Σαπφώς 20 - κλειστό
Σαπφώς 5 – η Κάρμεν η Βουλγάρα η milf.
Σαπφώς 7 – η Νικόλ
Σαπφώς 8 – Η Μάγια η ξανθιά πολύ δροσερή και ανανεωμένη, με κανα διό κιλάκια παραπάνω, που της έχουν πάει τρελά, και εδώ έτοιμος να μπουκάρω ήμουν.
Ταντάλου & Σαπφώς – κλειστό
Ταντάλου 14 – δεν πέρασα
Ταντάλου 8Α – κλειστό
Ταντάλου 9 – η  Μαρτίνα η πορνοσταρ, η Σόφι για όσους νοιάζονται επιστρέφει γύρω στις 25 του μήνα, η δε Άντζη την έκανε για άλλες πολιτείες, σιγά σιγά τα καλά τεμάχια μας αποχαιρετούν.
Κατεχάκη 13 – Η άλλη Μάγια, η μελαχρινή, η καινούργια του πατσίνου, όπου έγινε και η κατάθεση, τελείως αποτυχημένη, δίνοντας τέλος σε ένα αρκετά μεγάλο σερί επιτυχημένων καταθέσεων. Θα ακολουθήσει κριτική. :S
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Κατεχάκη 13 – Η άλλη Μάγια, η μελαχρινή, η καινούργια του πατσίνου, όπου έγινε και η κατάθεση, τελείως αποτυχημένη, δίνοντας τέλος σε ένα αρκετά μεγάλο σερί επιτυχημένων καταθέσεων. Θα ακολουθήσει κριτική. :S

Ά ρε Gameover είσαι άρχοντας...
Μπορείς να δώσεις πληροφορίες βυζιού γιατί ήμουν έτοιμος να πάω λόγω Αλ.
Σαν ποια μοιάζει περίπου το βυζί της;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ά ρε Gameover είσαι άρχοντας...
Μπορείς να δώσεις πληροφορίες βυζιού γιατί ήμουν έτοιμος να πάω λόγω Αλ.
Σαν ποια μοιάζει περίπου το βυζί της;

Το βυζί της μοιάζει σαν της κομοδινοπούλου, βέβαια εκείνο είναι πλαστικό ενώ αυτό φαίνεται για φυσικό, και λέω φαίνεται μιας που δεν είδα ουλές και κάποιο σημάδι που να πω ότι είναι πλαστικό.

Έχει βυζάρες πάντως η κοπελιά, για σένα που τις γουστάρεις να πας, αλλά να πας προετοιμασμένος για να την καθοδηγήσεις και να μην την αφήσεις να σου περάσει εκείνη το προφυλακτικό αλλά να το περάσεις μόνος σου.

Κατά τα άλλα όπως έγραψα δεν βιάζεται, αν μάθει τη γλώσσα και τη δουλειά θα τα πάει καλά.

Όσο για μένα προσπαθώ να ξεχάσω όσο γίνεται πιο γρήγορα αυτή τη συνεύρεση. Βασικά την πάτησα γιατί πήγα χαλαρός, αν ήμουν πιο προετοιμασμένος ίσως περνούσα καλύτερα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Το βυζί της μοιάζει σαν της κομοδινοπούλου, βέβαια εκείνο είναι πλαστικό ενώ αυτό φαίνεται για φυσικό, και λέω φαίνεται μιας που δεν είδα ουλές και κάποιο σημάδι που να πω ότι είναι πλαστικό.

Έχει βυζάρες πάντως η κοπελιά, για σένα που τις γουστάρεις να πας, αλλά να πας προετοιμασμένος για να την καθοδηγήσεις και να μην την αφήσεις να σου περάσει εκείνη το προφυλακτικό αλλά να το περάσεις μόνος σου.

Κατά τα άλλα όπως έγραψα δεν βιάζεται, αν μάθει τη γλώσσα και τη δουλειά θα τα πάει καλά.

Όσο για μένα προσπαθώ να ξεχάσω όσο γίνεται πιο γρήγορα αυτή τη συνεύρεση. Βασικά την πάτησα γιατί πήγα χαλαρός, αν ήμουν πιο προετοιμασμένος ίσως περνούσα καλύτερα.
ασχετο αλλα δεν χρειαζεται να εχει ουλες γιατι μπαινουν κ απο την μασχαλη οι σιλικονες
ειναι πιο ακριβες βεβαια κ γινονται στο εξωτερικο τετοιες επεμβασεις
στο θεμα μας
αυτη φιλε δουλευει πρωι κατεχακη?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ασχετο αλλα δεν χρειαζεται να εχει ουλες γιατι μπαινουν κ απο την μασχαλη οι σιλικονες
ειναι πιο ακριβες βεβαια κ γινονται στο εξωτερικο τετοιες επεμβασεις
στο θεμα μας
αυτη φιλε δουλευει πρωι κατεχακη?

Σήμερα εγώ εκεί την πέτυχα, ο πατσίνος την είχε πετύχει βραδυνή στο Προμ.25.

Ενημερωμένω σε κόβω, δεν ήξερα ότι μπαίνουν και σιλικόνες από τη μασχάλη. :rolleyes:

Πάντως δεν φαίνεται για παλιά πουτάνα που να έχει κάνει τέτοιού είδους επένδυση, μάλλον είναι φυσικά, με μια μικρή επιφύλαξη όμως.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Σήμερα εγώ εκεί την πέτυχα, ο πατσίνος την είχε πετύχει βραδυνή στο Προμ.25.

Ενημερωμένω σε κόβω, δεν ήξερα ότι μπαίνουν και σιλικόνες από τη μασχάλη. :rolleyes:

Πάντως δεν φαίνεται για παλιά πουτάνα που να έχει κάνει τέτοιού είδους επένδυση, μάλλον είναι φυσικά, με μια μικρή επιφύλαξη όμως.
ειμαι απλα λατρης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μακαρι το κοριτσι να εχει τοσο δυνατο στηθος
λογικα νεα θα ειναι γιατι τι στο διαολο δεν θα ηξερε εστω κ μια κουβεντα?
θα την ψαξω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ειμαι απλα λατρης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μακαρι το κοριτσι να εχει τοσο δυνατο στηθος
λογικα νεα θα ειναι γιατι τι στο διαολο δεν θα ηξερε εστω κ μια κουβεντα?
θα την ψαξω

Ψάξτηνα να μας πεις και τη γνώμη σου, στη φάτσα μου φέρνει για 30αρα, αλλά το κορμί της είναι αρκετά σφριγυλό καθώς και η βυζάρα της, ίσως να είναι και μικρότερη σε ηλικία.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ψάξτηνα να μας πεις και τη γνώμη σου, στη φάτσα μου φέρνει για 30αρα, αλλά το κορμί της είναι αρκετά σφριγυλό καθώς και η βυζάρα της, ίσως να είναι και μικρότερη σε ηλικία.
θα την τσεκαρω φιλος
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σε αυτό το σημείο θέλω να πω διό πράγματα που ίσως βοηθήσουν αρκετούς εδώ μέσα.

Εγώ στην κοπέλα πήγα σχεδόν καθοδηγούμενος από την κριτική του al pacino που είναι ένας από τους πιο έγκριτους κρητικολόγους της παρέας μας. Φυσικά η κριτική μου είναι εκ διαμέτρου αντίθετη, αλλά με κανένα τρόπο δεν θέλω να φανεί ότι η δικιά του κριτική είναι υπερβολική.

Απλά εγώ δεν πέρασα καλά με κάποια που είναι πολύ νεοφερμένη. Στο δωμάτιο ο καθένας μας κάνει το δικό του παιγνίδι και σε καμιά περίπτωση ένας που πέρασε καλά δεν εγγυάται ότι και ο επόμενος θα περάσει το ίδιο καλά με αυτόν.

Ειδικά όταν το κορίτσι είναι νεοφερμένο.

Εγώ την πάτησα σήμερα κυρίως γιατί πήγα αρκετά χαλαρός, και είναι πολύ μεγάλο λάθος να πηγαίνουμε έτσι σε ένα νεοφερμένο κορίτσι που δεν γνωρίζει όχι μόνο Ελληνικά, αλλά ούτε καν Αγγλικά. Όλα αυτά τα έγραψε ο πατσίνος αλλά εγώ δεν τα έδωσα έμφαση. Και ιδού το αποτέλεσμα.

Ο πατσίνος είχε τον τρόπο να την κάνει να καυλώσει με τα γλυφομούνια του και όλα τα άλλα παρόμοια κολπάκια που την έκανε, αλλά που εγώ δεν κάνω τέτοια, πως άραγε θα το κατόρθωνα ?? 

Θα είναι καλό λοιπόν όλοι μας ακόμη και εγώ που έχω κάποια εμπειρία, να δίνουμε βάση στις γραφόμενες κριτικές χωρίς να κάνουμε επιλεκτική ανάγνωση των όσων μας συμφέρουν, και μετά να μας φταίει η κριτική που δεν γαμήσαμε καλά και να τρέχουμε να την μαυρίζουμε.

Αυτά από μένα, σαν μια κριτική και του εαυτού μου.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ενημερωμένω σε κόβω, δεν ήξερα ότι μπαίνουν και σιλικόνες από τη μασχάλη. :rolleyes:

Πάντως δεν φαίνεται για παλιά πουτάνα που να έχει κάνει τέτοιού είδους επένδυση, μάλλον είναι φυσικά, με μια μικρή επιφύλαξη όμως.
:o :o Αδιαβαστος...
Και απ'τη μασχαλη να μπει τοσο τελειο παλι δεν ειναι.Φυσικη ειναι η βυζαρα...
Και εξαλλου σκεφτειτε και κατι ακομα...Ενα καλο βυζι θελει καμια 6 χιλιαρικα.Που να τα βρουν αυτα τα κακομοιρα πλασματα?Και αν τα εχουν ακομα στο βυζι θα τα δωσουν?
Γι'αυτο και οσες εχουν πλαστικο βυζι ειναι συνηθως της πλακας και κακοφτιαγμενο.Σε καμια Ρουμανια και καμια Βουλγαρια τα κανουν :jerking: :jerking:

Μεχρι και η Ηρα και Μαρθα που δουλευαν και χρονια και υποτιθεται δεν ηταν θυματα σαν τις Ρουμανες ειχαν κατι βυζια λες και τους τα'φτιαξε οφθαλμιατρος :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535

Μετεξεταστέος...

Παραθέτω από ιατρικό σάιτ

Τύποι επεμβάσεων

Στην περίπτωση των αδύνατων γυναικών που έχουν φυσιολογικά πολύ μικρό στήθος προστίθεται το πρόσθεμα κάτω από τον μυ, ενώ σε αντίθεση σε στις γυναίκες που έχουν ήδη ένα σεβαστό στήθος η εμφύτευση γίνεται κάτω από τον μαστικό αδένα.

Επίσης υπάρχουν διαφορετικές έννοιες μεταξύ των σημείων που γίνεται η τομή του προσθέματος στην πλαστική μαστού, που μπορεί να γίνει γύρω από την θηλαία άλω, στην αυλακιά κάτω από το μαστό ή στη μασχάλη. Φυσιολογικά κάθε χειρούργος έχει τη δική του μέθοδο και σας συμβουλεύει για το ποια είναι πιο αποτελεσματική  στην περίπτωσή σας.

Ταυτόχρονα η πλαστική επέμβαση μαστού διαφέρει σε σχέση με τα μέγεθος που θέλετε να αποκτήσετε και πάντα διαφέρει σε σχέση με τη σωματική διάπλαση κάθε γυναίκας.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
κατι ασχετο...
Εχετε τις τελευταιες μερες προβλημα με την ανανεωση σελιδω στο σαϊτ ή μονο σ'εμενα το κανει?
Διακοπτεται η συνδεση την ωρα της ανανεωσης,δεν εμφανιζονται ολοκληρες οι σελιδες και κατι τετοιες μαλακιες...
Εδω και μιση ωρα το κανει συνεχεια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σε ολους το κανει...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
κατι ασχετο...
Εχετε τις τελευταιες μερες προβλημα με την ανανεωση σελιδω στο σαϊτ ή μονο σ'εμενα το κανει?
Διακοπτεται η συνδεση την ωρα της ανανεωσης,δεν εμφανιζονται ολοκληρες οι σελιδες και κατι τετοιες μαλακιες...
Εδω και μιση ωρα το κανει συνεχεια
μου κανει τα ιδια απο χθες κ ειχα την εντυπωση οτι ειχε προβλημα η δικια μου συνδεση...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και σε μένα το κάνει και μάλιστα συχνά, μου φαίνεται θα ζήσουμε πάλι κάνα σαββατοκύριακο όπως αυτό της 11ης Ιουνίου. :o :o :o
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
:o :o Αδιαβαστος...
Και απ'τη μασχαλη να μπει τοσο τελειο παλι δεν ειναι.Φυσικη ειναι η βυζαρα...
Και εξαλλου σκεφτειτε και κατι ακομα...Ενα καλο βυζι θελει καμια 6 χιλιαρικα.Που να τα βρουν αυτα τα κακομοιρα πλασματα?Και αν τα εχουν ακομα στο βυζι θα τα δωσουν?
Γι'αυτο και οσες εχουν πλαστικο βυζι ειναι συνηθως της πλακας και κακοφτιαγμενο.Σε καμια Ρουμανια και καμια Βουλγαρια τα κανουν :jerking: :jerking:

Μεχρι και η Ηρα και Μαρθα που δουλευαν και χρονια και υποτιθεται δεν ηταν θυματα σαν τις Ρουμανες ειχαν κατι βυζια λες και τους τα'φτιαξε οφθαλμιατρος :2funny:

Βάσει λογικής έτσι είναι όπως τα λες. Και ειδικά για την συγκεκριμένη πιστεύω ότι δεν έχει ξαναδούλεψει ως πουτάνα άλλη φορά στη ζωή της, οπότε πότε να προλάβει να τα βγάλει τα φράγκα για να βάλει και πλαστικά.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
κατι ασχετο...
Εχετε τις τελευταιες μερες προβλημα με την ανανεωση σελιδω στο σαϊτ ή μονο σ'εμενα το κανει?
Διακοπτεται η συνδεση την ωρα της ανανεωσης,δεν εμφανιζονται ολοκληρες οι σελιδες και κατι τετοιες μαλακιες...
Εδω και μιση ωρα το κανει συνεχεια
Ναι!!!!μιας και που το ανεφερες και σε μενα το ιδιο συμβαινει,ισως μπορει να ειναι τεχνικο προβλημα του site για την ωρα η να κανουν εργασιες συντηρησεις,η να εχει υπερφορτωθει ο server απο την πολυ επισκεψιμοτητα του site,γενικα πολλα μπορει who know's???? :think: :think:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Μεχρι και η Ηρα και Μαρθα που δουλευαν και χρονια και υποτιθεται δεν ηταν θυματα σαν τις Ρουμανες ειχαν κατι βυζια λες και τους τα'φτιαξε οφθαλμιατρος :2funny:

Πράγματι φίλε Αλ αυτή η Ήρα τι χάλι βυζί είχε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom