Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Πράγματι φίλε Αλ αυτή η Ήρα τι χάλι βυζί είχε...
Εεεεε :-οχι και ''τοσο'' χαλια θα ελεγα,αλλα γουστα ειναι αυτα και αναλογα πως το βλεπει κανεις απο την δικια του γωνια.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
i ira pou na vrisketai xeri kanis  :think:
η Ήρα έχει πρόβλημα με τα χαρτιά της όπως και σχεδόν όλες οι Ρωσο-Ουκρανές...γι αυτό λείπει τόσο καιρό

Gameover διάβασα την κριτική σου... Οκ αυτό με τον αέρα μην τρομοκρατείς κόσμο... Έχει σπάσει προφυλακτικό σε πολλούς... Εκτός αν το λες για μη επαγγελματισμό οπότε πάω πάσο.. . Φιλικά πάντα μην αρχίσουμε χαζό-αντιδικίες...
Πάντως και η άλλη κοπέλα στο εν λόγω μαγαζί ( Έμμα ) την έχει κάνει τη βλακεία της με καπότες ...
Αυτές πρέπει να είναι φρέσκες στη δουλειά που η ανάγκη τις έκανε που...ες γι'αυτό και τόσο άσχετες
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
η Ήρα έχει πρόβλημα με τα χαρτιά της όπως και σχεδόν όλες οι Ρωσο-Ουκρανές...γι αυτό λείπει τόσο καιρό

Gameover διάβασα την κριτική σου... Οκ αυτό με τον αέρα μην τρομοκρατείς κόσμο... Έχει σπάσει προφυλακτικό σε πολλούς... Εκτός αν το λες για μη επαγγελματισμό οπότε πάω πάσο.. . Φιλικά πάντα μην αρχίσουμε χαζό-αντιδικίες...
Πάντως και η άλλη κοπέλα στο εν λόγω μαγαζί ( Έμμα ) την έχει κάνει τη βλακεία της με καπότες ...
Αυτές πρέπει να είναι φρέσκες στη δουλειά που η ανάγκη τις έκανε που...ες γι'αυτό και τόσο άσχετες
Μηπως εχει παρει το αυτι σου και ποτε γυρναει ακριβως η Ηρα ''εαν'' ξερεις να μου πεις???? :think: :think:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
Δεν ξέρω παίχτη μου... κι εμένα τσα2 μου εξήγησε ότι παίζει πρόβλημα με τις σοβιετικές... Δυσκολία με τα χαρτιά...
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Δεν ξέρω παίχτη μου... κι εμένα τσα2 μου εξήγησε ότι παίζει πρόβλημα με τις σοβιετικές... Δυσκολία με τα χαρτιά...
Ok φιλος ευχαριστω,γιατι και εμενα η τσατσα στην Προμηθεως 11 που δουλευε μαζι με Ηρα μου ειπε οτι την περιμενουν πισω στην δουλεια απο 13 του μηνα αυτου και μετα,τωρα μπορει να μου ειπε και παπατζες η μπορει να μην ηξερε και το ειπε ετσι για να το πει η χιλιαδυο..... πιος ξερει?? :think: :think:παντως οποιος δει την Ηρα ας ενημερωσει.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εγω παντως σημερα ημουν ετοιμος πανω απο 10 φορες να σπασω το pc επειδη κολλουσε συνεχεια
μαλλον ολοι μας θα θελαμε να το σπασουμε
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
η Ήρα έχει πρόβλημα με τα χαρτιά της όπως και σχεδόν όλες οι Ρωσο-Ουκρανές...γι αυτό λείπει τόσο καιρό

Gameover διάβασα την κριτική σου... Οκ αυτό με τον αέρα μην τρομοκρατείς κόσμο... Έχει σπάσει προφυλακτικό σε πολλούς... Εκτός αν το λες για μη επαγγελματισμό οπότε πάω πάσο.. . Φιλικά πάντα μην αρχίσουμε χαζό-αντιδικίες...
Πάντως και η άλλη κοπέλα στο εν λόγω μαγαζί ( Έμμα ) την έχει κάνει τη βλακεία της με καπότες ...
Αυτές πρέπει να είναι φρέσκες στη δουλειά που η ανάγκη τις έκανε που...ες γι'αυτό και τόσο άσχετες

Εννοείται ότι το γράφω ως αντιεπαγγελματικό, γιατί όσο φρέσκια και να είναι κάποια κοπέλα το πρώτο πράγμα που θα πρέπει να μάθει να κάνει πριν ανοίξει τα πόδια της είναι να περνά στον πελάτη σωστά το προφυλακτικό.

Στην Έμμα για να είμαι ειλικρινής δεν μου συνέβη κάτι ανάλογο. Μιλάμε για τελείως ανόμοιες εμπειρίες.

Και σε μένα όπως και σε πολύ κόσμο, έχει τύχει να σπάσει προφυλακτικό και δεν έγινε και τίποτα, αλλά θα είναι καλό να μην προκαλούμε τις πιθανότητες.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημερα ρεμαλια :rockon: :rockon: :rockon:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Καλησπέρα ρεμάλια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
μετα απο μακροχρονη απουσια επισκευτηκα την νατασσα την τσαρινα απο ερως 16...περασα πολυ ωραια...και μου πηρε την καλυτερη πιπα στα τοσα χρονια θητειας

Καλύτερη και από τη Σιμόνα;  :o
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Πάντως και η άλλη κοπέλα στο εν λόγω μαγαζί ( Έμμα ) την έχει κάνει τη βλακεία της με καπότες ...
Eννοεις προφανως οτι η κοπελα σου δειχνει ανοιχτα το ποσο την ενοχλουν οι καποτες :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
Eννοεις προφανως οτι η κοπελα σου δειχνει ανοιχτα το ποσο την ενοχλουν οι καποτες :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:...
εννοώ ότι αν ήμουν πιτσιρικάς θα ήμουν φουλ στο άγχος...btw ο αληθινός al έγινε μπαμπάς στα 68???
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Πανε να μας εκπρωσωπισεις  :rockon: :rockon: :rockon:
Ζητα νεες γκομενες , καλυτερες τιμες , και εκσυχρονισμο
Δοκιμαζος για προεδρος  :rockon:

Εγώ δεν είμαι για πρόεδρος...

Άσε που πηγές μου λένε ότι ο πρόεδρος gl θα μας εκπροσωπήσει επάξια!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
εννοώ ότι αν ήμουν πιτσιρικάς θα ήμουν φουλ στο άγχος...btw ο αληθινός al έγινε μπαμπάς στα 68???

θυμάμαι πριν δεκα χρόνια όταν στο μπουρδέλο απέναντι απο το αλουμινάτο σε αυτο που τωρα εγινε "στουντιο" μπήκα σε  μια με κοντό μαλλί ειχε και κάτι δόντια ήταν μαύρα ,τωρα απο πρέζα ηταν....απο την φυση τους ηταν ετσι. Χαμπαρι δεν πήρα ,ουτε καν κατάλαβα πως μπήκα μεσα αλλα γουσταρα το γαμησι μαζι της τότε και απο την γκαυλα και το πάθος μου έσπασε η καπότα αφου εχυσα και τον εβγαλα εξω ειδα απο τα πλαγια ειχε σπάσει....Εκείνη χέστηκε πάνω της  :2funny: :2funny:,λες και εγω ημουν κανένας ζιγκολό και γαμούσα 50 γυναίκες την μερα.Εμενα τότε μου κόπηκαν τα πόδια αλλα μετα απο 1 βδομάδα το ξέχασα... :grin:το πολύ πολύ είπα αν υπήρχε πιθανότητα να γινόμουν μπαμπάς που και αυτο απίθανο ηταν..... :2funny: :jerking:




Να πω και κατι αλλο...πρόβλημα με τις καπότες είχα με την Νάσια στο τσίρκο και εκείνη πηγε να την βάλει σαν κάλτσα αλλα αγαρμπα και η καπότα γαμήθηκε :rolleyes:
πρώτη φορα τα είχα πάρει ετσι με τις καπότες ...
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Δεν ξέρω παίχτη μου... κι εμένα τσα2 μου εξήγησε ότι παίζει πρόβλημα με τις σοβιετικές... Δυσκολία με τα χαρτιά...


[size=30pt]FREE Ευφραίμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/size]
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest:

Μπας κι ανοίξει η "κάνουλα" με τις Ρωσίδες.....
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπερα καταρχας μεσημεριανη πεζοπορια απο τα studio εως τα μαγαζια του Βαρδαρη γυρω στις 3:20μμ-5:30μμ Κυριακη 15/1 και η κατασταση ειχε ως εξεις:
Studios:

26ης Οκτωμβριου 52:Η Μονικα η Ισπανιδα απο Σαπφως 20 ψιλη μελαχροινη με μικρα βυζακια,αλλα μολις την ειδα  :badair: :badair:την εκανα γιατι ξερω οτι ειναι κομοδινο ''First Class AA'',και ετσι οτι και να μου ελεγε η τσατσα μπες και μπες δεν την ακουσα και εφυγα.
Ανδρεου Γεωργιου 16:Η γνωστη η Νατασσα η Τσαρινα,οπου οταν βγηκε στο σαλονι ειπε να ξερο γεια σας και διακτινιστηκε σε χρονο dt,ενταξει ρε κοπελα μου κατσε να σε δουμε λιγο τι φευγεις λες και εχουμε φυματιωση >:(τα καλα της Βερονικας κανει και αυτη απο Προμηθεως 11 που την κανει στα γρηγορα και ετουτη στο σαλονι τελος παντων,πως θα τον τραβηξεις τον αλλον που δεν σε ξερει να περασει μεσα περα απο την συγκεκριμενει πελατεια που εχεις που σε προτιμαει,ο αλλος που δεν σε ξερει πως θα του κανεις το κλικ :think: :think:θα παθεις τιποτα αν γινοσουν λιγο ποιο θερμη????η τσατσα με επρηζε να μπω και πως θα περασω τελεια κλπ,κλπ αλλα τετοιες παπαριες εχω ακουσει ουκ ολιγες φορες :blahblah1:''οπου ακους πολλα κερασια μικρο καλαθι κρατα'' λενε,μπορει να κανω λαθος για Νατασσα εδω αλλα προτιμησα να φυγω και τελος παντων παω παρακατω.
Ανδρεου Γεωργιου 30:Κλειστο.
Κεφαλληνιας 8 και Ανδρεου Γεωργιου:Η Μερτσι απο Τανταλου 14 με αρκετα κιλα πανω της,τρομαξα να την γνωρισω :o.
Κοροβαγκου 5:Η Ελιζα εδω.
Νικηφορου Ουρανου 1Β:Η γνωστη Εβελινα εδω με τις αναμικτες κριτικες....
Νικηφορου Ουρανου 26Α:H milf Ναντια εδω αρκετα εμφανισιμη μπορω να πω.
Φριξου 9:Η Μαντυ η Γερμανιδα αρκετα ευγενικη και χαμογελαστη η παρουσια της κατα το σαλοναρισμα,αλλα οχι πολλα υποσχομενη συμφωνα με το βλεμα της για μεσα στο δωματιο τι να πω?? :think:μπορει να κανω και λαθος εμενα ετσι μου φανηκε.

Απο Βαρδαρη μερια τωρα:

Προμηθεως 11:Η Αντρε εδω απο το μαγαζι της Τανταλου με Σαπφως γωνια.
Προμηθεως 14:Η Σουζανα εδω αρκετα ομορφη σαν παρουσια θα ελεγα.
Προμηθεως 25:Η Μαρα.
Σαπφως 7:Η milf Καρμεν εδω.
Σαπφως 8:Η Αντζελα μικρο πιπινι εκ Ρουμανιας οπου με ξεγελασε με τις γλυκες της στο σαλονι και εκανα καταθεση εδω,κριτικη ανεβαινει εντος ολιγου αλλα πρωτου την μαυρισετε και αυτην διαβαστε την λιγο πρωτα ετσι?? ;).
Σαπφως 20:Κλειστο.
Τανταλου με Σαπφως γωνια:επισεις κλειστο.
Τανταλου 9:Η Μαρτινα Rhodes η πορνοσταρ.

Αυτα σε γενικες γραμμες απο studios και Βαρδαρη,και εχω να παραθεσω κατι εδω οτι προσεξα στα μαγαζια της πολης μας υπαρχει μεγαλη εως τεραστια καμπη,οσων αφορα τις υπηρεσιες που προσφερουν οι κοπελες ητε σε μπουρδελα ητε σε studios βλεπω πολλους συναγωνιστες ζωγραφισμενη την απογοητευση στα προσωπα τους κατα την εξοδο τους απο τα δωματια,και αυτες οι ρημαδες οι τιμες δεν λενε να πεσουν γιατι (αν παρουμε την σχεση αποδοσης των κοριτσιων σε συσχετιση με την τιμη των υπηρεσιων που δινουν)ειναι σκετη εκμεταλλευση το ολο θεμα και θα επρεπε να δινουμε πολυ λιγοτερα χρηματα.Καταλαβαινω οτι τα μαγαζια αυτα περνανε ''ΚΡΙΣΗ'' οπως και ολα τα υπολοιπα,οπως και εμεις και ολος ο κοσμος κλπ,κλπ αλλα''γενικα'' δεν βλεπω καποιο ιδιαιτερο ενδιαφερον απο τις κοπελες να θελουν να προσπαθησουν παραπανω σε αποδοση για να ικανοποιησουν τον πελατη....και μενουν στα ιδια μονο 3-4 ονοματα ειναι δυνατα στην πιατσα σε κοριτσια μεσα στην θεσσαλονικη σε studio και μπουρδελα δεν χρειαζεται να τα αναφερουμε ολοι τις γνωριζουμε... και αν χαλασουν και αυτες κλαφτα ρε Χαμπο μετα :S κατα τα αλλα ολες οι υπολοιπες ειναι σε μετρια εως καλουτσικια κατασταση αυτα ειχα να πω.

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ωραιος κ ορεξατος ... αλλα δε γαμησες τελικα ?
Καληνυχτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom