Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
gl. ειναι 1,11 μβ τρια παλουκια μαλλον ειναι μεγαλη  :2funny: τζο  κλαρκ χρειαζοταν το πρωι να μου την κατεβασει ... :rockon: αλλα ημουν γκαντεμης.ηρθε μαζι μου και η γυναικα μου για παρεα ειπε  :tickedoff: :headbang: :headbang: θα την πληρωσει αυτη τωρα :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246


εοεοεοεεεεεεεεεεεε  :rockon: Ωραιος
snc00034c.jpg


30 ειναι τελικα ε ?  :think:


εντιτ
Γεια σου απολο  :cheesy:
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ας δει ο φιλος η  κλειδαρια ειναι ιδια? :2funny:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ναι, ωραιο πλασμα ειναι, μεχρι πολυ ωραιο, αλλα δεν θα τρελαθεις κι απ΄την συμμετοχη.
Θα ''διαφωνησω'' εδω,μπορει να μην σου αφηνει μια απο τις top gfe εμπειριες της ζωης σου οπως προανεφερα σε μια τωρα προσφατα κριτικη μου για Νασια,αλλα ''αμα'' σε παρει με καλο ματι(θεμα τυχης και συγκυριων ειναι αυτο)και ξερεις να φερεσαι αναλογα.... περνας αρκετα καλα θα ελεγα και ας μην ειναι ενα απο τα top gfe....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Τυροπιτουλα και μιλκο.. :rolleyes:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Bολτα χθες βράδυ.
Λαφάμ Μαρία σλοβάκα.
Κωλέτη ήταν η Τάνια, ωραίο μουνί με βαρβάτα πιασήματα και μέσα πιστεύω πως ειναι όσο πληρώνεις τοσο πιο πολλά θα πάρεις.Ειδάλλως δεν την λές κακή στο απλό με τα 30 ,απλά αν δώσεις κατι παραπάνω θα κάνει κατι επιπλέον ,υπο άλλες συνθηκες θα προσπαθήσει να τελειωνει μαζι σου γρήγορα.

Νικ.Ουρανου εκκλησία Ηταν η Αντριάννα η ρουμάνα...βγήκε καπως τσαλακωμένη αλλα, με τα βυζια χυμα, μαλλια πετουσαν καθως μεσα πρεπει να περασε καλα....

Ερημίτη η Νταίζυ μικρο μελαχρινο απο ρουμανία ,δεν μιλάει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικά συνεννόηση μπουζούκι δηλαδή...Δεν την λες κακή μεσα καθως θελει να μάθει...αλλα θέλει πολυ δουλειά ακόμη.
Βυζάκι μικρο, ωραίο μικρο κωλαράκι.

Νικ.ουρανου ,Φριξου 14,Ανδ γεωργίου 24 και Ανδ γεωργίου 4 Κλειστά..Κεφαλληνίας ειχε φως αλλα είπε πως θα ειναι κλειστο για μια ωρα....

Βιλα Η Κάντυ ,για μένα μακράν απο τις πιο ωραιες παρουσίες, και Πριβε η Ελίζα που ειναι πολυ καλη στο μάτι....

Αν. γεωργίου30 στο καινουριο μια απο τα παλιά στον βαρδάρη....δουλευε ανορθόγραφο ονομα αν θυμαμαι καλα Βικυ...πρεπει να είναι αλβανίδα αν δεν κανω λάθος και ειχα ακούσει απο βαρδάρη καλά λόγια.Προσωπικα δεν μου αρεζε, ποσο μάλλον τωρα που περασαν τα χρόνια...το μαγαζι μεσα ειναι πολυ εντυπωσιακό.

Αν.γεωργιου ερως επισης κλειστο.

26ης απεναντι απο τα τζαμπο μια λεπτη ,αβυζη, με ωραιο προσωπάκι, κοπέλα για σχέση....

26ης35α Τσιρκο Η Νάσια ουκρανέζα για μένα πολυ ωραία παρουσία, απλα θέλει δουλειά και αυτη...σε μικροτερο βαθμο σε σχεση με την ντέζυ...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!
(η οπως θα ελεγε το ειδικο λογισμικο της εκκλησιας "Αγαπητοι εν χριστω αδερφοι" :2funny:)

ειχα σκοπο να εγκαινιασω το νεο μου προτζεκτ σημερα
μετα απο τις θρυλικες πλεον( :2funny:)καμμενες μεταμεσονυχτιες βαρδαροτσαρκες
τις  πρωινες τυροπιτο-μιλκο-μυλο-τσαρκες!

αλλα...το παρακρατος για αλλη μια φορα εμποδισε το μεγαλειωδες αυτο σχεδιο μου
ειχα σκοπο να τα περνα ολα με την σειρα για πληρη ενημερωση μασουλωντας την τυροπιτουλα μου
αλλα δεν μπορεσα να φτασω νωρις
οποτε ηδη μου ειχε χαλασει
στην συνεχεια λεω πλαν β θα παω κοροβαγκου να δω την μαντυ που ετσι ελεγε στο γνωστο σαιτ και μετα στα 3 της φριξου κ για καταθεση ειχα σταμπαρει την αντριανα τουμπανιεθ που ελεγε οτι ειναι στο βιλλα αντι-ερωτικα

σκαω λοιπον στο κοροβαγκου αρχιζει η τσατσα τα γνωστα λεω αντε να βγει η μαντυ να την δω πως ειναι τωρα κ να την κανω..και μπλα μπλα πολυ καλη κοπελα η αντριαννα!! ελα??!!
και σκαει μετα απο λιγο η αντριαννα με ολα εξω
και λεω ε δεν παω και να ξαναγυρναω τον εριξα στην αντριαννα
θα ακολουθησει αργοτερα και κριτικη
παντως εμεινα με καλες εντυπωσεις και ειναι η πρωτη φορα μετα απο 2 αποπειρες στην βιλοαλυσιδα που μπορεσεα να τελειωσω :rockon: :2funny:
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
παιδια στιν κατεχακι εχθες κατα της 7 μια κοκκινομαλα αν θυμαμεαι  και καλα με σπαστο μαλακι..εχουμε ενημερωσ??
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
παντως εμεινα με καλες εντυπωσεις και ειναι η πρωτη φορα μετα απο 2 αποπειρες στην βιλοαλυσιδα που μπορεσεα να τελειωσω :rockon: :2funny:

Χαχαχα , ζητωωωω  :cheesy: ο Στελιος εχυσε !
πως τα λεγαν εκεινα που μοιραζαν παλια οταν μιλουσε - περπατουσε ενα παιδακι ?  :cheesy:
Πες την γιαγια σου να φτιαξει κατιτις :P

Η Τουμπανιεθ ειναι μεσα στα σχεδια μου για επανελεγχο :tits2: :pipa1:
οπως και η Μαντυ και η Εφη  , αλλα και η Νατασσα η οποια γυρισε και
ειναι τωρα στο Ερως και θα ειναι μεχρι τις 12 περιπου για οποιον την εψαχνε  :zfuck:
Επισης λεω να παω και Αφρουλα  :rolleyes:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
ην τουμπανιεθ δεν την δοκιμασα αλλα απο τις φωτο πολυ με φτιαχνει  ειναι καλη απο κοντα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ην τουμπανιεθ δεν την δοκιμασα αλλα απο τις φωτο πολυ με φτιαχνει   ειναι καλη απο κοντα?
Αλλα τα ματια του λαγου , αλλα της κουκουβαγιας ... :rolleyes:
Πιστευω αξιζει να την δεις παντως ...
Εμενα στην αρχη με ειχε χαλασει η σιλικονη στα χειλη  :rolleyes:
αλλα τελικα ξαναδοκιμασα και την πηρα μια φορα
σου εστειλα και πμ με φωτο ( σοπ  :cheesy: )
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
αν την βαζαν την τουμπανιεθ βραδι βαρδαρη θα γινοταν πανικος
εδω μια κελλυ υπηρχε και παντα στο ορθιος περιμενες στο σαλονι
χαραμιζεται εκει στην ερημια
ελα βαρδαρη αντριανα σε περιμενουμε με ανοιχτες... :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αν την βαζαν την τουμπανιεθ βραδι βαρδαρη θα γινοταν πανικος
εδω μια κελλυ υπηρχε και παντα στο ορθιος περιμενες στο σαλονι
χαραμιζεται εκει στην ερημια
ελα βαρδαρη αντριανα σε περιμενουμε με ανοιχτες... :rolleyes:
σιγα ρε μην ερθει στον βαρδαρη η αντριαννα.....το Χ5 που θα το παρκερνει; :think:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
1 ζάντα από το Χ5 της την εχω πάρει εγώ  :P
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αν την βαζαν την τουμπανιεθ βραδι βαρδαρη θα γινοταν πανικος
εδω μια κελλυ υπηρχε και παντα στο ορθιος περιμενες στο σαλονι
χαραμιζεται εκει στην ερημια
ελα βαρδαρη αντριανα σε περιμενουμε με ανοιχτες... :rolleyes:

Υπάρχουν ουσιαστικές διαφορές μεταξύ της Κέλυ και της Τουμπανιεθ, η Κέλυ ήταν πιό γατούλα και πιό σέξι, η Αντριάννα είναι πιό σκύλα και πιό μουνάρα. Τελείως διαφορετικές κοπέλες.

Το σίγουρο βέβαια είναι ότι θα κτυπούσε ρεκόρ στον Βαρδάρη. :fuck1: :fuck1: :fuck1:  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom