Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
σκατα ποδαρικο εκανα παλι....καλα με λεν γκαντεμη παντου..... :headbang:


ρε παιδια ειρηνη υμιν για να μας παει καλα το γαμειν......αφηστε τα μιση και πιαστε το γαμησι...αλλιως θα σας ανοιξω θεμα να μαλωνετε σαν τα σκυλια τους αθηναιους..... :grin:
Δε μαλωνουμε μωρε...προσπαθουμε να λυσουμε καποιες παρεξηγησεις ας πουμε.Καλο ειναι να γινεται και αυτο που και που.Δε χρειαζεται να μιλαμε σαν τις φιλεναδιτσες ολη μερα
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
:S :S :S :S :S :S :S :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τζο δεν εισαι ο λογος που σταματω την ενημερωση.Αμα ηταν θα συνεχιζα να ενημερωνω μονο επαρχια...Με αφορμη τον καυγα μας προχθες βρεθηκε ενα παλικαρι αθηναίος (τιμημενο μελος,δεν ξερω εαν εχει κ πολυ σημασια αυτο..) κ ειχα μια κουβεντα μαζι του σε π.μ....στην κουβεντα αυτη εμαθα καποια πραγματα,που δεν τα ειχα μαθει ολον αυτον τον καιρο που καθομαι κ γραφω εδω...αυτα που εμαθα τα διαυσταυρωσα κ δυστηχως αληθευουν... δεν θελω να μετασχω σε κατι που δεν μου αρεσει κ δεν αναφερομαι κατα αναγκη στα θρεντ...ειναι αρκετα τα μετωπα...Προπαντως δεν θελω να ειμαι πιονι κανενος.Δεν μου επιτρεπεται να πω αλλα,σε χαιρετω κ σενα προσωπικα κ ολα τα παιδια.Αλλωστε ειχα τονισει οτι το θεμα μεταξυ μας ειχε ληξει. :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
1
Στ'αρχιδια σου αλλα μη μου λες μετα οτι εγω καλλιεργω το κλιμα οτι προμοταρεις
Ε γαμω το μπελα σου ...με κανεις να ψαχνω ...
και εδω στις καντυ για την Ελιζα που ειπες
Δε λεω πλακα καναμε , ωραια .. δε σου ζητησα τον λογο
Εγω εδωσα εναυσμα , δε με ειδες με δορυφορο να παω , εγω το ειπα
απλα φτανει αυτο σου λεω ...
γιατι οπως σου εξηγησα ... μπλα μπλα μη τα ξαναλεμε ...
παραξηγηση μπλα μπλα ... μη ζαληζουμε και τους αλλους

2
αν θες πες και γιατι  :think:
Εγω ειπα για να ξερω που να παω και τι βρακια θα βρω κλτ κλτ
χωρις περιτες τσαρκες τηλεφωνα , στα προτυπα των Αθηνων δηλαδι ...
Το οτι διαφωνεις ομως δε παει να πει οτι ειναι και κακο , μη το βλεπεις στραβα


3
Θεωρεις οτι εγινες μεγαλος μπουρδελιαρης απο τα τηλ που παιρνεις?
Εχω δηλωσει οτι ΔΕΝ ειμαι μεγαλος μπουδρελιαρης... δεν ειμαι καθολου βασικα
αν τους βαλουν φυλακη τζαμπα θα παω ...
απο δω μεσα αντλησα α πολλες πληροφορες στην αρχη και μετα σταδιακα προσθεσα και γω οσες
ετυχε να μαθω , αυτο ...
ουτε ουτε μεγαλος ρεπορτερ το επαιξα ποτε ουτε τιποτα
Δε μαρεσει να μου κρεμαν ταμπελακια , και δεν ειμαι εδω για να κανω "αστεια"
Αν καμια φορα πω κατι αστειο ειναι επιδη βγηκε πανω στην ροη της κουβεντας ...

4
Προφανως εξυπηρετω συμφεροντα αλλου μαγαζιου.Το βρηκες μπραβο...
Εμ βλεπεις ποσο χαζο ειναι να προσπαθεις να αποδειξεις τα αυτονοητα ?
Για να το κλεισουμε επιδη αυτο πραγματι ΔΕΝ ειναι αστειο
κανενας εδω μεσα δεν εξυπηρετει πιστευω συμφεροντα αλλου μαγαζιου εδω μεσα
Εδω δεν ερχονται να τα εξηπηρετουν οι ιδιοι  :cheesy:

5
Το προβλημα σου εσενα ξεκινησε απο τοτε που ανεφερα την Τζια
Εκει παγωσε τα πραμα αναμεσα μας...
Εκει καταλαβα οτι βλεπουμε τελειως διαορετικα τα πραγματα
ακομη δε μπορω να χονεψω που ειπες οτι ηταν 5 φορες ποιο τρανς απο την Ελινα
Εξηγω παρακατω ..
6
οπου στην ουσια αμφισβητησες οτι την ειδα κιολας.
εεε ? οχι δεν ειπα τετοιο πραγμα αλλοιμονο , σαβουρογαμη σε εχω πει
σε οτι σου εχουν κολλησει αλλοι μ πορει να συμφωνησω αλλα αυτο οχι
μαλλον ηταν τετοια η εκπληξη μου που σου εδωσε αυτο το (λαθος ) συμπερασμα
οχι δεν εχω αμφισβηησει αναφορα σου ... Εδω λαθος καταλαβες
Το οτι μολις δω κριτικη σου λεω αντε να δουμε ποιο μπαζο πηδηξε ναι  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
(αστειευομαι λιγοστην τελευαια γραμμη  οκ ? )
Απλα μετα την αναφορα σου λεω παει .. δεν εχεω τιποτα κοινο με αυτο το παιδι
καλυτερα να παμε σε κανα θεμα να μιλαμε για αυτοκινητα
Ξανφνιαστηκα αληθεια ! και στεναχωρεθηκα λιγο τοτε ....
τοσο που ισως σε εκανα να νιωσεις οτι σε κραζω η καπως ετσι
Τεςπα μαλλον μονο εμεις καταλαβαινουμε και θυμομαστε γιαυτο

Σ αγαπαω ποιο πολυ απ την Τζια παντως  :-*


οουφφφφ  αυτα ....
θα ηθελα μια απαντηση στο 2
Στα αλλα αν θες κατι εσυ .. εγω δε θελω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
σκατα ποδαρικο εκανα παλι....καλα με λεν γκαντεμη παντου..... :headbang:

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Ολοι οι επητιμοι γκαντεμηδες ειναι
αντε να ανοιξεις θεμα εκλογων να ξεχαστουμε ... αντε τ αγοριμ  :birdman:

Τι ρε ? εσπασε κανα πομολο ?  :think:


Αλλωστε ειχα τονισει οτι το θεμα μεταξυ μας ειχε ληξει. :)

:)



Ας συμφωνησουμε λοιπον οτι διαφωνουμε σε ολα,οτι εχουμε αλλα γουστα στις κοπελες,οτι εχουμε αλλη αντιληψη για τη λειτουργια των θεματων εδω και ας το κοψουμε δω περα.

Δε μαλωνουμε μωρε...προσπαθουμε να λυσουμε καποιες παρεξηγησεις ας πουμε.
Καλο ειναι να γινεται και αυτο που και που.
Δε χρειαζεται να μιλαμε σαν τις φιλεναδιτσες ολη μερα


Πανω που θα συμφωνουσαμε οτι διαφωνουμε σε ολα μου το χαλασες
ειπες κατι στο οποιο συμφωνουμε ....
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τι ρε ? εσπασε κανα πομολο ?  :think:

Πολυ θα ηθελα παντως φιλε, μετα τα σημερινα, να μην εσπασε οντως τιποτα, μεταξυ κανενος.

Κι απο αυριο να ξαναπιουμε καφε ολοι μαζι.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τζο δε θελω καν να τους σκεφτομαι να παρελαυνουν στα αγαπημενα μου στουντιακια
μου γαμησες την ψυχολογια :grin:
ενα ψηλοασχετο,στο φριξου 9 πριν καιρο κ ενω ηταν η τζεσυ,αρα αρκετο καιρο πριν,περιμενα στο σαλονι
ηρθε ενας παππους κ η τσατσα του ειπε οτι η κοπελα εχει πολλα προγραμματα κ να περασει αλλη μερα
μετα μου εξηγησε οτι ειναι πολιτικη του μαγαζιου να προστατευουν τις κοπελες απο μεθυσους,παππουδες κ βρωμιαρηδες
ελπιζω να την κρατουν την πολιτικη
ετσι απλα το ειπα γιατι κ ο πατσινο ειπε για τα μαγαζακια του βαρδαρη οτι εβαζαν οτι να ναι μεσα
αν θελουν να κραταν τους πελατες τους θα πρεπει να εχουν κ λιγο τον αυτοσεβασμο τους ψηλα
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
τζο δεν εισαι ο λογος που σταματω την ενημερωση.Αμα ηταν θα συνεχιζα να ενημερωνω μονο επαρχια...Με αφορμη τον καυγα μας προχθες βρεθηκε ενα παλικαρι αθηναίος (τιμημενο μελος,δεν ξερω εαν εχει κ πολυ σημασια αυτο..) κ ειχα μια κουβεντα μαζι του σε π.μ....στην κουβεντα αυτη εμαθα καποια πραγματα,που δεν τα ειχα μαθει ολον αυτον τον καιρο που καθομαι κ γραφω εδω...αυτα που εμαθα τα διαυσταυρωσα κ δυστηχως αληθευουν... δεν θελω να μετασχω σε κατι που δεν μου αρεσει κ δεν αναφερομαι κατα αναγκη στα θρεντ...ειναι αρκετα τα μετωπα...Προπαντως δεν θελω να ειμαι πιονι κανενος.Δεν μου επιτρεπεται να πω αλλα,σε χαιρετω κ σενα προσωπικα κ ολα τα παιδια.Αλλωστε ειχα τονισει οτι το θεμα μεταξυ μας ειχε ληξει. :)
Ειναι πολυ κριμα φιλε dimmits που σταματας την ενημερωση και την ενεργο δραση σου στο site :-,αλλα αν ετσι αγαπας και θελεις δεν μπορει να σε εμποδισει κανεις ωστωσο ομως παντα και παντου θα υπαρχουν μετωπα,πηγαδακια,πιονια,υποστηρικτες αλλων κλπ,κλπ αυτο δεν πρεπει να αποτρεπει κανενα στο να ενημερωνει,να γραφει η να μην εχει καθολου δραστηριοτητα στο bourdela.com ο καθενας μας εδω γραφει τις κριτικες η τις ενημερωσεις του,και σε οσους αρεσει αρεσε σε οσους δεν αρεσει ξυδακι τοτε....ουτος η αλλος ολα αυτα που προανεφερες με μετωπα,πιονια κλπ τα συνανταμε και στην πραγματικη μας ζωη εξω στις δουλειες μας σε παρεες και ουτο καθ'εξεις δεν θα τα βρουμε εδω μεσα που ειναι μια εικονικη πραγματικοτητα στο κατω-κατω της γραφης.Τελος παντων κλεινωντας να σου πω δεν αξιζει να τα παρατησεις κατ'αυτων τον τροπο,αλλα αφου εχεις τους λογους σου απολυτος σεβαστο αυτο αρκει να εισαι καλα και θα μιλαμε ρε man ;) :).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τζο δε θελω καν να τους σκεφτομαι να παρελαυνουν στα αγαπημενα μου στουντιακια
μου γαμησες την ψυχολογια :grin:
ενα ψηλοασχετο,στο φριξου 9 πριν καιρο κ ενω ηταν η τζεσυ,αρα αρκετο καιρο πριν,περιμενα στο σαλονι
ηρθε ενας παππους κ η τσατσα του ειπε οτι η κοπελα εχει πολλα προγραμματα κ να περασει αλλη μερα
μετα μου εξηγησε οτι ειναι πολιτικη του μαγαζιου να προστατευουν τις κοπελες απο μεθυσους,παππουδες κ βρωμιαρηδες
ελπιζω να την κρατουν την πολιτικη
ετσι απλα το ειπα γιατι κ ο πατσινο ειπε για τα μαγαζακια του βαρδαρη οτι εβαζαν οτι να ναι μεσα
αν θελουν να κραταν τους πελατες τους θα πρεπει να εχουν κ λιγο τον αυτοσεβασμο τους ψηλα
αρχιδια πολιτικη εχουν....εχω δει και παππου να μπαινει και καλα κανει δλδ αμα μπορει και οσο για βρωμυλους η προσφατη εμπειρια του καραμαν με ελισα θαρρω οσο και παλιοτερα καποιου αλλου με λαουρα στο τσιρκο που ο χωρος βρωμαγε μετα πουτσιλα και σαν να ψοφησε κατι μεσα αντιστοιχα, μας εδειξε τι τηρουν....οσο για μεθυσμενους στην κωλετη την αλλη φορα ενας τετοιος ειχε χυθει στον καναπε διπλα μου και ηταν ενα βημα πριν την καταρρευση και τον εμετο αλλα δεν ειδα να τον διωχνουν.....τεσπα αναλογα και με την τσατσα και την κοπελα κυριως αυτα.....κυριως την κοπελα.....

εχω τυχει ομως να πετυχω σκηνικο να διωχνουν ρωσοποντιο και μαυρο απο το 4 για να ειμαι δικαιος,αν και ισως να ηταν ρατσιστικο.....πχ υπαρχουν ρωσοποντιοι πολυ καλυτεροι και καθαροτεροι απο πολλους αλλους και δεν το συζητω καν αν ο μαυρος ηταν πχ κανας τουριστας απο το αμερικα ξαδερφος του ομπαμα...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
703
Πόντοι
96
τζο δεν εισαι ο λογος που σταματω την ενημερωση.Αμα ηταν θα συνεχιζα να ενημερωνω μονο επαρχια...Με αφορμη τον καυγα μας προχθες βρεθηκε ενα παλικαρι αθηναίος (τιμημενο μελος,δεν ξερω εαν εχει κ πολυ σημασια αυτο..) κ ειχα μια κουβεντα μαζι του σε π.μ....στην κουβεντα αυτη εμαθα καποια πραγματα,που δεν τα ειχα μαθει ολον αυτον τον καιρο που καθομαι κ γραφω εδω...αυτα που εμαθα τα διαυσταυρωσα κ δυστηχως αληθευουν... δεν θελω να μετασχω σε κατι που δεν μου αρεσει κ δεν αναφερομαι κατα αναγκη στα θρεντ...ειναι αρκετα τα μετωπα...Προπαντως δεν θελω να ειμαι πιονι κανενος.Δεν μου επιτρεπεται να πω αλλα,σε χαιρετω κ σενα προσωπικα κ ολα τα παιδια.Αλλωστε ειχα τονισει οτι το θεμα μεταξυ μας ειχε ληξει. :)


πλαναται καποια υποψια? η μιλουν τα ντοκουμεντα? ο καθενας παντα και παντου  εχει τον ρολο και την θεση του
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αρχιδια πολιτικη εχουν....εχω δει και παππου να μπαινει και καλα κανει δλδ αμα μπορει και οσο για βρωμυλους η προσφατη εμπειρια του καραμαν με ελισα θαρρω οσο και παλιοτερα καποιου αλλου με λαουρα στο τσιρκο που ο χωρος βρωμαγε μετα πουτσιλα και σαν να ψοφησε κατι μεσα αντιστοιχα, μας εδειξε τι τηρουν....οσο για μεθυσμενους στην κωλετη την αλλη φορα ενας τετοιος ειχε χυθει στον καναπε διπλα μου και ηταν ενα βημα πριν την καταρρευση και τον εμετο αλλα δεν ειδα να τον διωχνουν.....τεσπα αναλογα και με την τσατσα και την κοπελα κυριως αυτα.....κυριως την κοπελα.....

εχω τυχει ομως να πετυχω σκηνικο να διωχνουν ρωσοποντιο και μαυρο απο το 4 για να ειμαι δικαιος,αν και ισως να ηταν ρατσιστικο.....πχ υπαρχουν ρωσοποντιοι πολυ καλυτεροι και καθαροτεροι απο πολλους αλλους και δεν το συζητω καν αν ο μαυρος ηταν πχ κανας τουριστας απο το αμερικα ξαδερφος του ομπαμα...... :2funny: :2funny: :2funny:
εγω απλα λεω αυτο που ειδα κ ακουσα
για το οτι ειναι θεμα κοπελας κ τσατσας συμφωνω αλλα ειναι κ λιγο θεμα στουντιο
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
αρχιδια πολιτικη εχουν....εχω δει και παππου να μπαινει και καλα κανει δλδ αμα μπορει και οσο για βρωμυλους η προσφατη εμπειρια του καραμαν με ελισα θαρρω οσο και παλιοτερα καποιου αλλου με λαουρα στο τσιρκο που ο χωρος βρωμαγε μετα πουτσιλα και σαν να ψοφησε κατι μεσα αντιστοιχα, μας εδειξε τι τηρουν....οσο για μεθυσμενους στην κωλετη την αλλη φορα ενας τετοιος ειχε χυθει στον καναπε διπλα μου και ηταν ενα βημα πριν την καταρρευση και τον εμετο αλλα δεν ειδα να τον διωχνουν.....τεσπα αναλογα και με την τσατσα και την κοπελα κυριως αυτα.....κυριως την κοπελα.....

εχω τυχει ομως να πετυχω σκηνικο να διωχνουν ρωσοποντιο και μαυρο απο το 4 για να ειμαι δικαιος,αν και ισως να ηταν ρατσιστικο.....πχ υπαρχουν ρωσοποντιοι πολυ καλυτεροι και καθαροτεροι απο πολλους αλλους και δεν το συζητω καν αν ο μαυρος ηταν πχ κανας τουριστας απο το αμερικα ξαδερφος του ομπαμα...... :2funny: :2funny: :2funny:
Αφου μιλαμε για διαφορους περαστικους και ξενους απο studio και μπουρδελα,το Σαββατο στις 7/1 στην Νικηφορου Ουρανου 1Β που βολταριζα οπου ειχε βαρδια η γνωστη Εβελινα,στο σαλονι περιμενε ενας Λιβυος τον φιλο του που :knockinb: μεσα στο δωματιο,και σε μια στιγμη χτυπησε το κινητο του και αρχησε να μιλαει Αραβικα,και μου φανηκε παρξενο Αραβες στο Μυλο λεω :think: :think: αλλα μολις διαβασα πριν λιγο στο thread οτι ξεχυθηκαν απο το Διβαλκανικο....μαλιστα ξεφυγε η κατασταση :-....και καταλαβα οτι ηταν Λιβυος γιατι ημουν με ενα φιλαρακι στο σαλονι που περιμεναμε εμεις και μας επιασε το μπλα-μπλα στα Αγγλικα, και πανω στην συζητηση μας ειπε πως ηταν απο την Λιβυη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγω απλα λεω αυτο που ειδα κ ακουσα
για το οτι ειναι θεμα κοπελας κ τσατσας συμφωνω αλλα ειναι κ λιγο θεμα στουντιο
οκ δεκτο....δεν λέω οτι δεν ισχυει.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αρχιδια πολιτικη εχουν....εχω δει και παππου να μπαινει και καλα κανει δλδ αμα μπορει και οσο για βρωμυλους η προσφατη εμπειρια του καραμαν με ελισα θαρρω οσο και παλιοτερα καποιου αλλου με λαουρα στο τσιρκο που ο χωρος βρωμαγε μετα πουτσιλα και σαν να ψοφησε κατι μεσα αντιστοιχα, μας εδειξε τι τηρουν....
Aααα...καλα που μου το θυμισες
Με βαζει χθες αρχικα η τσατσα στην 3η πορτα αριστερα στο βαθος.Μπαινω 2 δευτερολεπτα και εχει μια βρωμα...μια καποτιλα...μια πουτσιλα.
Την λεω βρωμαει εδω,μου λεει ναι το ξερω :o :o.
Παει στην κουζινα που τωρα ειναι στην πρωτη πορτα αριστερα(πρωην δωματιο)και λεει με το αλλο το βλημμα την Λαουρα που ειναι το αποσμητικο.Τελικα διαπιστωνουν οτι δεν εχουν και της λεει η Λαουρα παρε το δικο μου να ψεκασεις :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:Αποσμητικο σωματος θα ψεκαζε η τσατσα και ουτε αυτο καταφερε γιατι δε μπορουσε να το πατησει.
Κατεληξα ομως τερμα στο βαθος στο καλο δωματιο με το υπερυψωμενο κρεβατι για καλη μου τυχη.
Καινουριο σπιτι και ανακαινισμενο με ωραιες συνθηκες υγιεινης ε? :jerking: :jerking:

Τις σακουλες με τις καποτες αν τις αδειαζουν πλεον συμφωνα με το ποτε γεμιζουν,λογικα πρεπει να ανανεωνονται καμια φορα το μηνα :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πολυ θα ηθελα παντως φιλε, μετα τα σημερινα, να μην εσπασε οντως τιποτα, μεταξυ κανενος.

Κι απο αυριο να ξαναπιουμε καφε ολοι μαζι.

Λογικα οχι ..  συντηρηση ρωγμων θα ελεγα οτι κανουμε και δε ειδα κατι να εχει σπασει
τουλαχιστον οχι ακομη

Αν ειχε γινει αυτο και με τον Δημητρη ισως να μην εσπανε κατι οπως προχθες
ευτυχος ηταν πλαστικο και ξανακολησε  :)

Καλο ειναι αν υπαρχουν ρογμες και αλου να τις βρουμε και να κανουμε πραξη την ευχη του γκαντεμη προερδου


Καφε ναι .. αντε να ανοιξει και ο καφενες  :rockon:

τζο δε θελω καν να τους σκεφτομαι να παρελαυνουν στα αγαπημενα μου στουντιακια
μου γαμησες την ψυχολογια :grin:
ενα ψηλοασχετο,στο φριξου 9 πριν καιρο κ ενω ηταν η τζεσυ,αρα αρκετο καιρο πριν,περιμενα στο σαλονι
ηρθε ενας παππους κ η τσατσα του ειπε οτι η κοπελα εχει πολλα προγραμματα κ να περασει αλλη μερα
μετα μου εξηγησε οτι ειναι πολιτικη του μαγαζιου να προστατευουν τις κοπελες απο μεθυσους,παππουδες κ βρωμιαρηδες
ελπιζω να την κρατουν την πολιτικη
ετσι απλα το ειπα γιατι κ ο πατσινο ειπε για τα μαγαζακια του βαρδαρη οτι εβαζαν οτι να ναι μεσα
αν θελουν να κραταν τους πελατες τους θα πρεπει να εχουν κ λιγο τον αυτοσεβασμο τους ψηλα

ποιος θελει ? ....

Δε ξερω και δε νομιζω παιζει κατι πολυ διαφορετικο απ τα αλλα μαγαζια
να αλλωστε αλλου εχουν και κουδουνια και καμερες εκει οχι
ποιο "φρουριο" νομιζω οτι ειναι το Μαντζαρου10 σε τετοια θεματα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πω πω όρεξη για μπλα μπλα σήμερα, εγώ κουράστηκα να διαβάζω έξι σελίδες της μπουρδελοκατάστασης μία μια, αυτός είναι καφενές. :coffee: :rockon:

Νάσαστε καλά όλοι σας, εγώ λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων το τελευταίο διάστημα έχω μείνει ολίγον έξω από τις κουβέντες σας, αλλά από αύριο επανέρχομαι δριμύτερος.

Al περαστικά, εγώ δεν την έχω πηδήξει την συγκεκριμένη, αλλά διαβάζοντας την καλά, υπέθεσα ότι ήταν φόλα. Βέβαια στο σαλόνι με είχε καυλώσει και μένα αλλά ευτυχώς άντεξα. Κάποια στιγμή σου είχα  ρίξει και μια σπόντα, αλλά δεν την έπιασες, και δεν ήθελα να σου πω κάτι παραπάνω μιας που δεν ήθελα να κάνω τον ξύπνιο και άσε που μπορεί να έπεφτα και έξω. Ειλικρινά λυπάμαι που η κρίση μου δεν γελάστηκε, έξαλλου και εγώ τέτοιες φόλες έχω φάει δεκάδες στη ζωή μου. Πάμε για άλλα λοιπόν, υγεία να έχουμε και να γαμάμε. :zfuck: :zfuck:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πω πω όρεξη για μπλα μπλα σήμερα, εγώ κουράστηκα να διαβάζω έξι σελίδες της μπουρδελοκατάστασης μία μια, αυτός είναι καφενές. :coffee: :rockon:

Ηταν ... μας την γρεμισαν την μεσοτοιχια  :2funny:


Θελουμε νουμερο και φωτο απο το γκρι σπιτι μετα το λαφαμ πριν το βιτρινατο
καθοως και αριθμο αν φαινετε  :zfuck:


Αλ τελος με τις ηλεκτοκολησεις ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ηταν ... μας την γρεμισαν την μεσοτοιχια  :2funny:


Θξελουμε νουμερο και φωτο απο το γκρι σπιτι μετα το λαφαμ πριν το βιτρινατο
καθοως και αριθμο αν φαινετε  :zfuck:


Αλ τελος με τις ηλεκτοκολησεις ?  :think:

Θα προσπαθήσω για αύριο, ο αριθμός 30 πρέπει να είναι θα τσεκαριστεί όμως πρώτα. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom