Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Τι νουμερο ?  :grin:
Ωραια τα ειπες .. να πω του βοηθου μου να τα κρεμασει και στον καταλογο ?
εχεις προβλημα ? σκοπευεις να αναρτησεις κριτικη ?

μικρο νουμερο .   ;)
ναι φυσικα . γι αυτο παρενεβειν .
κανενα προβλημα .  :)
δεν θα αναρτησω κριτικη .
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ακουστε τωρα και το πιο κουφο που συμβαινει εδω και ενα μηνα περιπου...Και αν το ξερει καποιος καλυτερα ας μας το εξηγησει
Ξερετε ποιοι γαμανε τις νυχτες στα μπουρδελα?

Μου'κανε πολυ εντυπωση το οτι κυκλοφορουν με πολυ χρημα και ας μας πει καποιος λεπτομερειες αν ξερει

Αυτο και εμνα μου κανει εντυπωση,  πολλοι μαυριδεροι γενικα στην χωρια , ζοτυν για πολυ καιρο
"χωρις" λεφτα η βγαζοντας πολυ λιγα , πουλωντας μαλακιες
καποιος τους "ταιζει" ποιος ξερει με τι σκοπο ...

στα μπουρδελα στα καφενια , στα γηπεδα , παντου θα τους δουμε σε σιγα σιγα ... :-

Αν παρακολουθεις το φορουμ καπου ειχε ενα τετοιο θεμα αν προσεξα καλα ...
ισως να λενε κατι εκει ...
 

Επισκέπτης
Αυτό με τους Λίβιους ισχύει και είναι τελείως τρελό.

Το κράτος τους τους έχει κλείσει συμφωνιά για περίθαλψη με το Διαβαλκανικό τους δίνει περίπου 400-500Ε την εβδομάδα νομίζω από την πρεσβεία, τους έχει κλείσει ξενοδοχεία. Αυτοί απ'όσο ξέρω είναι εδώ για ιατρικούς λόγους αλλά φυσικά δεν είναι μαλάκες κ δεν θέλουν να φύγουν. Έχω ακούσει ότι είναι τελείως ζώα κ κανούν μαλακίες στο διαβαλκανικό την πέφτουν σε νοσοκόμες, πάνε να τις βιάσουν  κάνουν ζημιές κ τετοία. Είναι από τη ράτσα τους καννίβαλοι με λίγα λόγια.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Aκου να δεις τι γινεται... :jerking: :jerking:θα μας μεινουν μονιμοι κι αυτοι?
Στο Καψης μενουν πολλοι μου ειπε η τσατσα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ακουστε τωρα και το πιο κουφο που συμβαινει εδω και ενα μηνα περιπου...Και αν το ξερει καποιος καλυτερα ας μας το εξηγησει
Ξερετε ποιοι γαμανε τις νυχτες στα μπουρδελα?


Μου'κανε πολυ εντυπωση το οτι κυκλοφορουν με πολυ χρημα και ας μας πει καποιος λεπτομερειες αν ξερει

Φέρανε Λίβυους αντάρτες και περιθάπλτονται στο Διαβαλκανικό. Λόγω πετρελαίων και κατάστασης στην χώρα τους, και ένεκα του γεγονότος ότι αυτοί θα γίνουν οι επόμενοι αστυνομικοί και στρατιώτες εκεί, πληρώνονται μ' έναν μισθό της τάξης των 500€ την εβδομάδα. Περίθαλψη και διαμονή τζάμπα. Ότι φάνε μόνο. Οπότε λεφτά έχουν, γυναίκες στην χώρα τους έχουν αλλά φοράνε μπούργκα και αν τις διακορεύσεις πρέπει να τις παντρευτείς...

Ήρθαν τα παιδιά να ξεσκάσουν...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ακου να δεις τι γινεται...Εν τω μεταξυ η τσατσα μονη της λεει οτι καποιοι απ'αυτους δεν εχουν βγει επισημα απ'το νοσοκομειο και την κοπανανε για να πανε στα μπουρδελα.Και αυτοι τους βαζει και η Αλεξανδρα τους παιρνει...Βρωμα,λοιμωξεις,μαλακιες του νοσοκομειου...
Μηπως να την αποφευγαμε για καποιο καιρο?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ακου να δεις τι γινεται...Εν τω μεταξυ η τσατσα μονη της λεει οτι καποιοι απ'αυτους δεν εχουν βγει επισημα απ'το νοσοκομειο και την κοπανανε για να πανε στα μπουρδελα.Και αυτοι τους βαζει και η Αλεξανδρα τους παιρνει...Βρωμα,λοιμωξεις,μαλακιες του νοσοκομειου...
Μηπως να την αποφευγαμε για καποιο καιρο?

γιατι μονο εκει μονο εκει πανε ? >:(


Για την ελισα δεν απαντησες ...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Οι άνθρωποι καθαροί είναι... το ξέρω από μέσα. Η μόνη επαφή που έχουν με νοσοκομείο είναι για τις φυσιοθεραπείες που κάνουν ή τις εγχειρίσεις αποκατάστασης!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αν κανετε μια βολτα εξω απο τα ξενοδοχεια της μοναστηριου κοντα στο βαρδαρη θα δειτε κ παιδακια χωρις ποδια
τα ειδα πριν κανα 2 βδομαδες μερα μεσημερι
μαλιστα πολλοι απο τους λιβυους την πεφτουν κ στις κοπελιτσες που περναν απο εκει χυμα στο κυμα
ελπιζω να μην εχουν μαθει για μυλο μερια τι παιζει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
γιατι μονο εκει μονο εκει πανε ? >:(

Οι άνθρωποι καθαροί είναι... το ξέρω από μέσα. Η μόνη επαφή που έχουν με νοσοκομείο είναι για τις φυσιοθεραπείες που κάνουν ή τις εγχειρίσεις αποκατάστασης!
και η Λαουρα στο Προμηθεως 14 δεν ειδα να ειχε διαθεση να τους διωξει.Ειπαμε...ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω αλλα με μετρο

Αλλα και η Λαουρα η καριολα στο Σαπφους 8 λιγο που το συζητησαμε στο σαλονι πριν μπω ειπε οτι δε τους παιρνει αυτους γιατι μετα προμπλεμ :idiot: :idiot: :idiot:Μα πριν ενα μηνα οταν το πρωτοειδα αυτο στο Τανταλου 9 με τη Λαουρα μια χαρα τους επαιρνε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αυτό με τους Λίβιους ισχύει και είναι τελείως τρελό.
Είναι από τη ράτσα τους καννίβαλοι με λίγα λόγια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Το καννιβαλοι μ'αρεσε πραγματικα

Σου ειπα τι μου ειπανε...25 και δε μπορουσαν να τον πεταξουν εξω.Βρε ποτε θα βρεθει καμια Λαουρα με καμια χειροβομβιδα στον κωλο και μετα θα κλαιει
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λοιπον οπως εξηγησα και στον Πατσινο πριβεως
η σοβαροτητα ( σοβαροφανεια του )και το ινδιανικο στυλ του
που μιλαει οποτε εχει γεματο φεγγαρι λεει κανα δυο ουγκ και μετα σιωπα
Καθηστα τους αστεισμους του , μη αστεισμους
Τρανταχτο παραδειγμ ενω ανταλασουμε (καθολου εχθιρκα ) Πμ ελαβα και αλλα 3 που λεν να μη μαλωνουμε κλτ ...


Αλ η παρεα αλλαζει , αλλοι μπαινουν αλλοι βγαινουν δε ξερουν ολοι το παραλθον μας
( ουτε για το γκεύ μπαρ που γνωριστικαμε  :cheesy: )οποτε ας το σταματησουμε ...
κουρασαμε και κουραστηκαμε

Απαντησε στο θεμα της Ελισα που σε ρωτησα 5 φορες και ασε τους κουτσους και τους στραβους
αυτο ειναι σημαντικο θεμα που θα απασχολησει ολη την πολη γενικα οχι μονο τα ντελα ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λοιπον , ολα αυτα θα μπορουσαμε να τα εχουμε πει στο καφενε χωρις να "χαθουν"οι αναφορες
γιατι πραγματι για καποιον που θελει μονο αυτο χαθηκαν (παλι)

Οποτε τοποθετηθητε υπερ επανεναρξης λειτουργιας η μη ...

Επισης θελουμε φωτογραφια και νουμερο απο νεο ντελακι να ανοιξουμε θεμα στον καταλοαγο  :rockon:
ας κανει καποιος γκειμοβερ την μαγκια  :rockon:


ο τελευταιος να κλεισει την πορτα και να κανει παραθεση τις αναφορες
( που σε λιγο ομως θα ειναι ακυρες )
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ελπιζω να μην εχουν μαθει για μυλο μερια τι παιζει

τι ρομαντικο αγορι  :smitten:


και γω κατι τετοια  σκευτομουν μεχρι που ειδα τι γινετε  :cheesy:
να ηταν στην καλαμαρια ο μυλος να πω ναι .. εχει δυο βηματα
και με τις πατεριτσες πας  :cheesy:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Απαντησε στο θεμα της Ελισα που σε ρωτησα 5 φορες και ασε τους κουτσους και τους στραβους
αυτο ειναι σημαντικο θεμα που θα απασχολησει ολη την πολη γενικα οχι μονο τα ντελα ...
Αντε παλι...
Σου ειπα και δεν εχω κανενα προβλημα να στο πω και εδω.Κατα την γνωμη μου δεν ειχες λογο να ανοιξεις νεο θρεντ για μια παντελως αγνωστη κοπελα μολις εμφανιστηκε που εντελως τυχαια ανηκει στην ιδια αλυσιδα για την οποια εσυ συνεχεια μιλας.Διοτι εγω μπορει να σου την ελεγα στο πειραγμα πανω που εσυ δεν δεχεσαι οπως λες αλλα σου εξηγω οτι υπαρχουν κι αλλοι που θεωρουν περιεργη την εμμονη σου με τις Βιλες.Και αυτην την υποψια δε τους την καλλιεργησα εγω.
Τωρα αν εσυ δε το δεχεσαι αυτο ουτε κατα διανοια σημαινει οτι μαλλον εχεις καβαλησει το καλαμι οπως σου ειπε ο dimmits προχθες και θεωρεις οτι δε σε αγγιζει τιποτα.
Στο ειπα...εσυ φθειρεσαι

Και απορω γιατι ενω τα λεμε σε πμ με προκαλεις και εδω μεσα τωρα?...Βλεπεις οτι αποφευγω να στα πω εντελως ευθεως εδω και πολυ καιρο γιατι κατα βαθος σε συμπαθω επειδη δινεις μια ευχαριστη νοτα στο θρεντ.Αλλα με μετρο...

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αντε παλι...
Σου ειπα και δεν εχω κανενα προβλημα να στο πω και εδω.
Κατα την γνωμη μου δεν ειχες λογο να ανοιξεις νεο θρεντ για μια παντελως αγνωστη κοπελα
μολις εμφανιστηκε που εντελως τυχαια ανηκει στην ιδια αλυσιδα για την

Ααα επιδη ειναι της Βιλοαλυσηδας ? ε στ @@ μου
ειπα πριν
Εγω θελω  να μπω να εχουν ολα τα κοριτσια θεμα θεμα
να εχουν γραψει που ειναι ,τι φορανε να εχουν βαλει και φωτο
και να παω οπου αποφασισω χωρις τηλεφωνα , χωρις Τιποτα
Δε συμφωνεις ?
δεν απαντησες αν συμφωνεις ....

Ξεκολα με την αλυδιδα ολο εκει το γυρνας , βαρετος γινεσαι
το θρεντ το ανοιξα επιδη η κοπελια γραφει στο λειντις οπως ειπα
τωρα αν θελει να παει σε αλλη αλυσιδα ( που αλλαζουν και σεντονια ) ισως ειναι καλυτερα  :rolleyes:

Αλλα μαλλον κατι αλλο τρεχει ...μπαινει η Λαφαμω , την κραζεις ,
Ανοιγω θεμα για την Καντυ πας λες μαλακιες
Τωρα παλι ...

Διαφορα φιλοσοφιας ειναι ... ας μη γινουμε Αθηνα κι εδω

Καλα μυαλα  :rockon:

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Το τελευταιο μου ποστ οσον αφορα ενημερωση το ανεβασα σε επαρχιακο θρεντ..Για λογους προσωπικους (που δεν θελω να τους αναλυσω) δεν θα ξαναποσταρω καμμια ενημερωση σε κανενα θρεντ.Ουτε Επαρχιας,ουτε Θεσ/κης.Οταν δεν μου αρεσει κατι,δεν θελω να μετασχω σε αυτο στην ολοτητα του.Θα συνεχησω βεβαια  να  :knockinb:,απλα θα ενημερωνω 5 με 6 ατομα  μονο με π.μ.
Ευχαριστω οσους με διαβαζαν αυτα τα τεσσερα περιπου χρονια.
Δημητρης.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ααα επιδη ειναι της Βιλοαλυσηδας ? ε στ @@ μου
Στ'αρχιδια σου αλλα μη μου λες μετα οτι εγω καλλιεργω το κλιμα οτι προμοταρεις

ειπα πριν δεν απαντησες αν συμφωνεις ....
διαφωνω

Ξεκολα με την αλυδιδα ολο εκει το γυρνας , βαρετος γινεσαι
Εγω?

Αλλα μαλλον κατι αλλο τρεχει ...μπαινει η Λαφαμω , την κραζεις ,
Ανοιγω θεμα για την Καντυ πας λες μαλακιες
Τωρα παλι ...
Προφανως εξυπηρετω συμφεροντα αλλου μαγαζιου.Το βρηκες μπραβο...

Jo για να τελειωνουμε επειδη δε θυμαμαι απο που αρχισαμε καν σημερα.Ισα ισα ειπα οτι σε σκεφτομουν κατα τις 3.30 τα ξημερωματα και σου εδωσα δικιο που προτιμας την ιδια κοπελα και δε πετας 50αρικα και απο κει και περα τρωγεσαι ολη μερα μαζι μου.
Το προβλημα σου εσενα ξεκινησε απο τοτε που ανεφερα την Τζια οπου στην ουσια αμφισβητησες οτι την ειδα κιολας.Εκει παγωσε τα πραμα αναμεσα μας...
Με την ιδια λογικη μπορω κι εγω να σου πω τι περιγραφεις κοπελες απο τα τηλεφωνα που παιρνεις αφου δεν εχεις δει ουτε τις μισες απ'αυτες.Θεωρεις οτι εγινες μεγαλος μπουρδελιαρης απο τα τηλ που παιρνεις?Να σου πω....Δεν εγινες.Πανε και κανα Βαρδαρη,δες και καμια απο τις κοπελες που περιγραφεις στα τηλεφωνα σου και μετα ελα να μας το παιξεις ο αξιοπιστος κυριος του θρεντ.
Αν στα ελεγα αυτα εναμιση χρονο τωρα και ηθελα να σου την πω οπως λες θα σε ειχα παει γαμιωντας στην κυριολεξια αλλα δε το'κανα γιατι σου λεω οτι σε συμπαθω.Και σε συμπαθω γιατι εχεις γρηγορη ατακα,καλο χιουμορ και χρειαζεται κι αυτο εδω μεσα.Αλλα με μετρο...
Επισης σου ξαναλεω οτι εγω δεν εμφανιστηκα οταν εγραψα την πρωτη κριτικη μου.

Ας συμφωνησουμε λοιπον οτι διαφωνουμε σε ολα,οτι εχουμε αλλα γουστα στις κοπελες,οτι εχουμε αλλη αντιληψη για τη λειτουργια των θεματων εδω και ας το κοψουμε δω περα.
Ασε να κανω εγω τις ενημερωσεις μου,πες κι εσυ τα αστεια σου και ας ειμαστε αγαπημενοι.


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Το τελευταιο μου ποστ οσον αφορα ενημερωση το ανεβασα σε επαρχιακο θρεντ..Για λογους προσωπικους (που δεν θελω να τους αναλυσω) δεν θα ξαναποσταρω καμμια ενημερωση σε κανενα θρεντ.Ουτε Επαρχιας,ουτε Θεσ/κης.Οταν δεν μου αρεσει κατι,δεν θελω να μετασχω σε αυτο στην ολοτητα του.Θα συνεχησω βεβαια  να  :knockinb:,απλα θα ενημερωνω 5 με 6 ατομα  μονο με π.μ.
Ευχαριστω οσους με διαβαζαν αυτα τα τεσσερα περιπου χρονια.
Δημητρης.

Ειναι φανερος ο εκνευρισμος γενικα στο φορουμ ειδικα στο κωλοθεμα που
μπηκα προχθες και εγινε αφορμη να συναντηθουμε ..
Σιγουρα ρολο επαιξε και η τελευταια μας "κοντρα" σε αυτο που αποφασισες  ...
η τελος παντων  επαιξε η αποφαση σου ρολο στο να ξεσπασεις ...
Αν και νομιζω τελικα τα βρηκαμε στο καφενειο εχω ενα κενο  γενικα ...

Γεια σου Δημητρη , καλη συνεχεια
ισως οταν ξαναρθεις  (αν) να ειμαι εδω .. ισως οχι ( μπορει να πανρτευτω)

ειπα και πριν περιστικοι ειμαστε αλλωστε ρχονται οι αλλοι .... (ντεκερ :birdman:)






 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2012, ΜΕ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΤΣΑΡΚΕΣ
σκατα ποδαρικο εκανα παλι....καλα με λεν γκαντεμη παντου..... :headbang:


ρε παιδια ειρηνη υμιν για να μας παει καλα το γαμειν......αφηστε τα μιση και πιαστε το γαμησι...αλλιως θα σας ανοιξω θεμα να μαλωνετε σαν τα σκυλια τους αθηναιους..... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom