Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (5 μέλη και 52 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
επιδη εισαι τυπος που δε λεει πολλα , και δεν πολυ αστειευται ομως ισως τα σχολια αυτα δεν
πετυχαν τον σκοπο τους ... δεν ηταν αστεια ;/ ( εδω και στο λειντις τα σχολια λεω )
Διαφωνω...αυτο ηταν το καλυτερο :cheesy: :cheesy: :cheesy:.Η εμφανιση σου στο λειντις αφησε εποχη



 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μήπως είπε Ντέσυ? Αυτή που ήταν στο Μαρινόσπιτο στον Βαρδάρη?
Νταιζη μου ειπε και καινουρια....Και απ οσο θυμαμαι καποιος την ανεφερε πριν λιγες μερες ως νεαρη,μικροκαμωμενη και ομορφη.
Την ψαχνεις ακομα ε?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ειδικα οταν κοπελα ( που δε την ξερω ) ρωτησε συναθλητη (που με ενημερωσε ) κατι σχετικα
εξεπλαγην ταμαλα  :o :o :o
Δε τρεχει τιποτα φυσικα , απλα δε το ειπα τοτε και το λεω τωρα
παμ παρακατ ...   :)
[/Ψιλοασχετο]
Αμα εχεις να πεις κατι πες το καθαρα και ασε τα υπονοουμενα...
Και τωρα που το λες μου θυμιζεις οτι ηθελα πολυ να ρωτησω τη Μαρα πως εγινε και την φωτογραφισες αλλα το ξεχασα την τελευταια φορα που βρεθηκαμε :headbang: :headbang:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
dokimazo Ντεσοπληκτε!
το ειχα γραψει κιολας τοτε νομιζω
η νταιση ειχε πει οτι ηταν εδω για λιγο καιρο και ηθελε να ξαναγυρισει κρητη (τωρα κατα ποσο ειναι στο χερι της να το κανει αυτο ειναι αλλο θεμα κ δεν το ξερω απλα υπαρχει κ αυτο το ενδεχομενο ψαξε αν υπαρχει θεμα για κρητομπουρδελοκατασταση κ ρωτα!)
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Και να είναι Κρήτη ποιος πάει ως εκεί!!! Εξάλλου σαν την Ντέσυ η Βουλγαρία έχει πολλές!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Καλα δεν το ειπα για να πας :2funny:
απλα αν ειναι εκει να σταματησεις να την ψαχνεις!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Το καφενεδακι αν και ολοι ηταν συμφωνοι εκλεισε και ξερω τον λογο

Ο gameover "φταιει" που εκλεισε γιατι ποσταρε εκει μια αναφορα
και γω εγραψα εκει την τελευταια μινι τηλετσαρκα ομως , εγραψα ομως κι εδω
ο Αντισθενης θελοντας να μην υπαρχουν διασπαρτες αναφορες το συγχωνεψε
Ε boss ? σε εχω ?  :cool2:
Ε ? :birdman:

Δε με πειραζει ουτε πηρε στραβα το κλεισιμο .. το περιμενα
αλλωστε ειχα ξαναδοκιμασει και περισι αλλα εκλεισε τοτε πολυ νωρις
και δε το πηραν χαμπαρι πολλοι  :sunglasses:Μονο μια ερωτηση εχω να κανω , αν ποσταριστουν κανα δυο αναφορες στο σπαμοθεμα
θα ενσωματωθει κι αυτο ?  :2funny:

Το καφενειο δεν εκλεισε το καφενειο ειναι εδω  , εμεις ειμαστε :grouphug:

Ο επομενος που θα εχει προβλημα γιατι δεν ειναι εδω το πουτανο  ΚΕΠ  
(που ολοι ονειρευομαστε )ας ανοιξει ενα
Εγω ειμαι μαζι του , οπως και υπερ της επιστροφης του καφενε  :rockon:

ο Επομενος που θα δει "σποντες " σ αυτα που ειπα  να παει στον οφθαλμιατρο  :birdman:
Ρε κεφαλα Αλ ειπα
Μια  κοπελα ( που δε την ξερω ) ρωτησε συναθλητη (που με ενημερωσε ) κατι σχετικα
ας πουμε η Μαρια τον Γλ αν ο τζο ειναι οτι λεει ο Αλ ( γιατι της φανηκε παραξενο)
Δεν εγινε κατι .. εγω εξεπλαγην απλα ... Δεν εγινεκατι σοβαρο αφτερ ολ
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
και φορουσε μποτες !!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΤΕ ΑΥΤΑ ????????????  :birdman:  :birdman:  :birdman:  :birdman:

Τι νουμερο ?  :grin:
Ωραια τα ειπες .. να πω του βοηθου μου να τα κρεμασει και στον καταλογο ?
εχεις προβλημα ? σκοπευεις να αναρτησεις κριτικη ?

Διαφωνω...αυτο ηταν το καλυτερο :cheesy: :cheesy: :cheesy:.Η εμφανιση σου στο λειντις αφησε εποχη

Ενοειτε ,  δε συμφωνουμε και πουθενα   :grin:
απορω τι συνεχιζουμε και μιλαμε :2funny:

Αμα εχεις να πεις κατι πες το καθαρα και ασε τα υπονοουμενα...
Και τωρα που το λες μου θυμιζεις οτι ηθελα πολυ να ρωτησω τη Μαρα πως εγινε και την φωτογραφισες αλλα το ξεχασα την τελευταια φορα που βρεθηκαμε :headbang: :headbang:

Υπονοουμενο εισαι και φαινεσαι
Ειπα καθαρα οτι ευκολα μπορει να παρεξηγηθουν τα λεγομενα σου
( απαντησα και στο προηγουμενο )


Την ρωτησα και δεχτηκε , που το ειδες το παραξενο ?
Τις φωτο τις εσβησα γιατι και τοτε εκανες χιουμοριστικα σχολια
που ομως οπως σου ειπα επειδη δεν εισαι και πολυ του χαχαχα χουχουχου
πολλοι σε περνουν στα σοβαρα ( μονο στα σοβαρα ενοω )

Επιδη δε της ειπα για ιντερνετ κλτ , και ισως ( μια στις 1000)
ειχε προβλημα τις εβγαλα ... αλλωστε φαττσα  δεν ειχε
φανταζομαι θα της αρεσε να δειξει το αδυνατισμενο της σωματακι
αν ξαναπας ρωτα αν θελει να τις ξαναβαλω  και ασε τις περριτες ερωτησεις  :birdman:
απαντησεις αλλωστε υπαρχουνν πολλες αν δε σε καλυψα

- την απειλησα με μαχαιρι
- οι φωτο ειναι ψευτικες
- της εδωσα 500 ευρω
- με ερωτευτικε
- δε με πηρε χαμπαρι

ποιο σ αρεσει ?



Και να είναι Κρήτη ποιος πάει ως εκεί!!! Εξάλλου σαν την Ντέσυ η Βουλγαρία έχει πολλές!!!

μαθε σε ποιο , ισως μπορεσω να μαθω αν ειναι η ιδια  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Την ειχα σταμπαρει απο καιρο και εγω για τις βυζαρες της, το βυζι της Καμελιας δεν συγγρινετε με την Μαιρης με την καμια, της Μαιρης εχει ωραιο απαραμηλο σχημα, τελεια στην αφη, και ειναι λιγο σκληρο, ειναι βυζι για οσκαρ.! αν και νωμιζω ειναι λιγο μικροτερο απο της Καμελιας,  απο την αλλη με της Μονικας παλι δεν συγγρινετε, το οποιο το ειχα ποιασει τελευταια Αυγουστο του 2010, το οποιο κατατασω και αυτο λιγο ποιο κατω με της Μαιρης μισο κλικ, δεν μου εδεινε την αισθηση που σου δεινει το βυζι της Μαιρουλας, αλλα και αυτο ειναι απο τα καλυτερα βυζια, τωρα στις νεες φωτο της το βλεπω ποιο τουμπανιασμενο και φοβαμαι μην το εχει φουσκωσει ελαφρα, ή οπως μου εχει πει ο σχοινοβατης που την ειχε δει προσφατα ειχε παρει καποια κιλακια και μηπως για αυτο να φουσκωσε και το βυζι.??  της Καμελιας ειναι μεγαλο, σχημα σχεδον οπως το βλεπεις κρεμαει προς τα κατω, αλλα ειναι ψιλοαφρος απο οτι θυμαμαι και οταν ξαπλωνει ανασκελα εξαφανηζετε, δεν με αφησε να το επεξεργαστω καθολου και για αυτο αν εχεις σκοπο να κατεβεις κατω και να την δοκιμασεις, δεν θα σου την πρωτεινα, κραταει μια σταση ωστε να μην μπορεις να κανεις παιχνιδι μαζι της...στο προσωπο ειναι σχετικα ομορφη και μοιαζει ελαχιστα στο στομα και τα ζυγοματικα με την ξενη ηθοποιο Emily Browning

Αφρός? Fail.. Θέλω σκληρό βυζί. Άμα ξαναπάς Αθήνα, τσέκαρε την Βικτώρια στο Φωκαίας 27. Το καλύτερο βυζί...καλύτερο κ από Μαίρη ίσως κ Μόνικα κατά τη γνώμη μου.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ρεσυ μηπως την απηλεισες με τον φαλο που ειχε μεσα στο συρταρι.????  :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία0084 αντίγραφο.jpg
    Φωτογραφία0084 αντίγραφο.jpg
    144 KB · Εμφανίσεις: 17

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Αφρός? Fail.. Θέλω σκληρό βυζί. Άμα ξαναπάς Αθήνα, τσέκαρε την Βικτώρια στο Φωκαίας 27. Το καλύτερο βυζί...καλύτερο κ από Μαίρη ίσως κ Μόνικα κατά τη γνώμη μου.

Φετος δυσκολα με κωβω αλλα ποτε δεν ξες...παιζει καμια φωτο.???
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Την ρωτησα και δεχτηκε , που το ειδες το παραξενο ?
Τις φωτο τις εσβησα γιατι και τοτε εκανες χιουμοριστικα σχολια
που ομως οπως σου ειπα επειδη δεν εισαι και πολυ του χαχαχα χουχουχου
πολλοι σε περνουν στα σοβαρα ( μονο στα σοβαρα ενοω )
Tις εσβησες επειδη εγω εκανα χιουμοριστικα σχολια? :think:Μπραβο μου...τοσο μεγαλη επιρροη ασκω πανω σου?

Jo για να τελειωνουμε επειδη τρωγεσαι μαζι μου καιρο τωρα και το συνεχιζεις παλι...
Δεν ειμαι ουτε ο μπαμπουλας του σαϊτ ουτε ο αστυνομος.Μεταξυ μας τωρα ξερεις κι εσυ οτι η εμμονη σου να προβαλλεις συνεχως το ιδιο μαγαζι με τετοιο παθος κινησε υποψιες και σε αλλους.Πας τωρα και μου ανοιγεις θεμα για μια απιθανη Ελισα τη μερα που εμφανιστηκε.
Εγω παντα σου εκανα χαβαλε μ'αυτο το θεμα αν και δε σου κρυβω οτι καποιες φορες καταντησε ενοχλητικο...
Τωρα μου λες οτι διαβασε μια κοπελα και ρωτησε εναν τριτο αν αυτα που λεω για τον jo ειναι αληθεια :jerking: :jerking:...Ο,τι να'ναι δηλαδη


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ρεσυ μηπως την απηλεισες με τον φαλο που ειχε μεσα στο συρταρι.????  :2funny: :2funny:

χαχαχαχα,  οχι δεν ασχολουμαι με τετοια βαρβαρα αντικειμενα
εσυ πως τον φωτογραφησες τον φαλο ? τον απειλησες με την Μαρα μηπως  :2funny:

Ωραιο ποδι  :smitten:

Πειτε για τον καφενε την γωνμη σας και οι αλλοι να ξερουμε που βαδιζομεν
και να μην εχουμε αναλογα φαινομενα στο μελλον που μας φθειρουν  :grouphug:

Αλλωστε περαστικοι ειμαστεολοι  , τοσο γενικα  οσο και ειδικα  :boobies:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
χαχαχαχα,  οχι δεν ασχολουμαι με τετοια βαρβαρα αντικειμενα
εσυ πως τον φωτογραφησες τον φαλο ? τον απειλησες με την Μαρα μηπως  :2funny:

Ωραιο ποδι  :smitten:

Πειτε για τον καφενε την γωνμη σας και οι αλλοι να ξερουμε που βαδιζομεν
και να μην εχουμε αναλογα φαινομενα στο μελλον που μας φθειρουν  :grouphug:

Αλλωστε περαστικοι ειμαστεολοι  , τοσο γενικα  οσο και ειδικα  :boobies:

...κρυφα να μην με δει...  :2funny: :2funny:

Αν θυμαμαι καλα ηταν η 2η φορα με την Εμμα και στο διπλα δωματιο πηδιοταν με εναν, ...ασχετο αλλα δεν μπορουσα να ακουσω και καθαρα.!!  :2funny: και για να περασει η ωρα εκοβα βολτες στο δωματιο, ερηξα και μια ματια στα συρταρια μην εχει καμια εξτρα  καποτα να την καβατζοσω, και αντικρυσα το mr φαλο... :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Tις εσβησες επειδη εγω εκανα χιουμοριστικα σχολια? :think:Μπραβο μου...τοσο μεγαλη επιρροη ασκω πανω σου?
Πανω μου καμια
Τωρα μου λες οτι διαβασε μια κοπελα και ρωτησε εναν τριτο αν αυτα που λεω για τον jo ειναι αληθεια :jerking: :jerking:...Ο,τι να'ναι δηλαδη
Κι ομως , βλεπεις τι ενοω  :rolleyes:

Jo για να τελειωνουμε επειδη τρωγεσαι μαζι μου καιρο τωρα και το συνεχιζεις παλι...
Τρογομαι ?
Δεν ειμαι ουτε ο μπαμπουλας του σαϊτ ουτε ο αστυνομος
Δεν ειπα κατι τετοιο

Μεταξυ μας τωρα ξερεις κι εσυ οτι η εμμονη σου να προβαλλεις συνεχως το ιδιο μαγαζι με τετοιο παθος κινησε υποψιες και σε αλλους.
Πας τωρα και μου ανοιγεις θεμα για μια απιθανη Ελισα τη μερα που εμφανιστηκε.
Εγω παντα σου εκανα χαβαλε μ'αυτο το θεμα αν και δε σου κρυβω οτι καποιες φορες καταντησε ενοχλητικο...
Και γω παντα δεχομουν το χαβαλε αν και μερικες φορες καταντησε ενοχλητικο

Η Ελισα γραφει διπλα γιαυτο το ανοιξα , μπας και σκασει και κατα δω
αυτο που λεγαμε πριν δηλαδι , κραζουμε οσους κλεινουν τα τηλεφωνα οχι τις κοπελες τους ιδιοκτητες
( οπως εκανες στην αρχη με την Λαφαμω )που πιθανον θελουν να μας πουν κατι ...
τι σκαλωσες με την Ελισα ? :think:

Το μαγαζι χεσμενο το εχω , δυστηχος δεν εχω μετοχες , μακαρι να ειχα
Απλα εκει πηγαινα για κει εγραφα , τα ειπαμε πριν , περι στανταρακιων κλτ




 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πας τωρα και μου ανοιγεις θεμα για μια απιθανη Ελισα τη μερα που εμφανιστηκε.
Αυτο τωρα  :think:
περιεργο μου φανηκε .. ενοχληθηκες απο το Θεμα τις Ελισας ?

Εγω θελω  να μπω να εχουν ολα τα κοριτσια θεμα θεμα
να εχουν γραψει που ειναι ,τι φορανε να εχουν βαλει και φωτο
και να παω οπου αποφασισω χωρις τηλεφωνα , χωρις Τιποτα
Δε συμφωνεις ?

Τι σκαλωμα ειναι αυτο με το Θεμα τις Ελισας τωρα ?  :think:
και η Σιμονα εχει και η Καντυ εχει και η Λουση
θα ανοιγα και για Μαρα με αφορμη τις φωτο της αλλα πως ειπαμε ,τις σβησαμε
στην Αθηνα δε πολυ περρισοτερα κοριτσια εχουν θεμα και γραφουν

Τι προβλημα υπαρχει ?  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Ακουστε τωρα και το πιο κουφο που συμβαινει εδω και ενα μηνα περιπου...Και αν το ξερει καποιος καλυτερα ας μας το εξηγησει
Ξερετε ποιοι γαμανε τις νυχτες στα μπουρδελα?
Φερανε λεει πολυ κοσμο απο Λιβυη για να τους προσφερουν ιατρικη περιθαλψη στα νοσοκομεια μας.Τα πληρωνει η πρεσβεια τους και απο πανω τους χαρτζιλικωνει κιολας.Ειναι πιτσιρικια 20 χρονων και κυκλοφορουν με πολυ χρημα αν και δε τους βαζουν σε ολα μεσα.
Εγω το πρωροειδα πριν ενα μηνα περιπου στο Τανταλου 9 με την καριολα τη Λαουρα και το ξαναδα χθες με την Αλεξανδρα.Μαλιστα με τη Λαουρα ειχα δει 2 απ'αυτους να μπαινουν και με γυψους στα χερια.
Χθες λοιπον οταν πηγα Τανταλου 9 βγαινει ο αραπακος απ'το δωματιο,στο σαλονι περιμεναν 2 φιλοι του τους ειπε οτι περασε καλα και μπηκαν και οι 2.Οσο ηταν οι 2 στα δωματια ερχεται αλλη μια παρεα με 3 τετοιους,αναφνωριζουν και τον αλλο σαν δικο τους και χαιρετιουνται.
Αργοτερα τους πετυχα και στο Προμηθεως 14.
Πριν λιγα βραδια εγινε της πουτανας στο Τανταλου 14  λεει...Μπηκε ενας τετοιος και δεν ελεγε να βγει,ηρθαν 25 αστυνομικοι και δε μπορουσαν να τον βγαλουν.Το'κανε μπουρδελο κυριολεκτικα και δεν ηθελαν να χρησιμοποιησουν βια για να μην υπαρξει διπλωματικο επεισοδιο.
Τελοσπαντων αν δειτε τις νυχτες κατι τυπους με πατεριτσες,σπασμενια χερια,μονοφθαλμους ή πυροβολημενους ειναι απο αυτα τα γκρουπ.Ειναι περιποιημενα παιδια δεν ειναι τιποτα βρωμιαρηδες δηλαδη.Οσα μαγαζια τους δεχονται τριβουν τα χερια τους οταν τους βλεπουν.
Μου'κανε πολυ εντυπωση το οτι κυκλοφορουν με πολυ χρημα και ας μας πει καποιος λεπτομερειες αν ξερει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom