Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (2 μέλη και 63 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
ααααα...το μαγαζι χρειαζετε γαλα για τους καφεδες.!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Σου πρωτεινω να πιεις μια βαρελισια για προθερμανση... ;)
Αντε, συμβιβαζομαι, εν ονοματι της "εν οπλοις" φιλιας!
Αλλα τα καταστημα παραμενει εκθετο! Με τετοιες πρακτικες, εν μεσω κρισης δεν θα παει μακρια.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Α ηρθες ?  ωραια  :cheesy:

τι θα γινει τελικα με το θεμα του προεδρου ? παει ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λοιπον κατι ψηλα για οσους σχολανε απ την εκκλησια και δεν εχουν που να πανε

Κωλετη και Εκκλησια δεν απαντησαν ισως κλειστα ισως ετυχε ...

Η Καντυ στη Βιλα
Η Εφουλα στο νεο της σπιτακι
Η Τουμπανιεθ ειναι στο στενο της Κοροβαγκου
Στο Τσιρκο ειναι Ρωξαννη και το βραδυ Νασια
Στο 52 Η Νταινα ( Η γνωστη απο Σ20 μαλλον ποσα ξερω εεε ? )
μεεεε μεεεε μεεεε ! Με την Φαφουτα καπνιζουσα τσατσα
την οσια  Μεθωνη ...πως την λενε την πορτοχτυπουσσα


σχολια - παρατηρησεις στον καφενε ....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλημέρες και από μένα, Κυριακή πρωί ότι πρέπει είναι για καφενέ, πάρτε και μια αναφορά με ποικίλα σχόλια νάχουμε να λέμε. :coffee: :coffee: :coffee:

Κυριακάτικη πρωϊνή βόλτα στα καταστήματα της πόλης μας, αέρας και αρκετό κρύο συνέθεταν το σκηνικό του καιρού και ίσως για αυτό σχεδόν τα μισά καταστήματα παρόλο που η ώρα είχε πάει 11, δεν είχαν ανοίξει ακόμα.

Βέβαια και από αυτά που ήταν ανοικτά, τα ίδια και τα ίδια. Δεν λέω καλή η Έφη καλή και η Κάντυ που ήταν υπηρεσία σε Φρίξου 15 και villa αντίστοιχα αλλά θες και κάτι τις το διαφορετικό.

Από εκεί που πέρασα, ενδιαφέρον ίσως θα έχει η επιστροφή της Μάγιας στο ανορθόγραφο, το όμορφο Βουλγαράκι η Τζούλια ακριβώς απέναντι στο 7 αλλά πολύ αδύνατη βρε παιδάκι μου, φτερό στον άνεμο και στο Προμηθέως 25 η Μάρα η αδυνατισμένη τη στεναχώρεσα λίγο σήμερα που δεν πέρασα αλλά τι να κάνουμε αλλιώς την γνώρισα και την γουστάρησα.

Στο Ταντάλου 9 ήταν ένα όμορφο κοριτσάκι που η τσατσά το σύστησε ως Μαρτίνα Ουγγαρέζα, αλλά κάτι μου λέει ότι δεν είναι η γνωστή πορνοστάρ, αυτή είχε κάτι το αθώο πάνω της, εκτός αν άλλαξε το μαλλί και πέφτω τόσο έξω. Ακριβώς απέναντι στο 14 η Ζωή η Μολδαβή.

Στο 26ης Οκτωβρίου 52Α υπηρεσία η γνωστή Νταϊάνα η Μολδαβή παρέα με την φαφούτα την τσατσά.

Στα υπόλοιπα ανοικτά, Λαφάμ Μαρία Τσέχα, τσίρκο Ρωξάνη – Βράδυ η Νάσια, εκκλησία η Κομοδινοπούλου, Φρίξου 14 η Άννα η Ρουμάνα.

Στο Ουρανού 26 μπήκα και απήλθα μιας που τσατσά δεν υπήρχε και προφανώς κάποιο κορίτσι ήταν με πελάτη πίσω από την κλειστή πόρτα του δωματίου.

Κλειστά ήταν το Προμηθέως 11, το Ταντάλου 8Α, το Πράσινο, το Σαπφώς 5, το Σαπφώς 20, το Ερημίτη, το Ανδρ. Γεωργίου 24, το 16 , το 4, το Κεφαλληνίας, το Κατεχάκη και το Μαντζάρου 1 που τον τελευταίο καιρό είναι συνέχεια κλειστό. 
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Πλακα-πλακα, το μαγαζι πουλαει. Σε μιση ωριτσα η Νο 3 εχει 37 κλικ!

Ψαχνετε συνεταιρο-επενδυτη?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημέρες και από μένα, Κυριακή πρωί ότι πρέπει είναι για καφενέ, πάρτε και μια αναφορά με ποικίλα σχόλια νάχουμε να λέμε. :coffee: :coffee: :coffee:
:rockon: :rockon: :rockon:

ίσως για αυτό σχεδόν τα μισά καταστήματα παρόλο που η ώρα είχε πάει 11, δεν είχαν ανοίξει ακόμα.
μπα μαλλον υπαρχει "μουνελειψη" λογο αδειων


Μάρα η αδυνατισμένη τη στεναχώρεσα λίγο σήμερα που δεν πέρασα αλλά τι να κάνουμε αλλιώς την γνώρισα και την γουστάρησα.
Δε της αφησες κανα δεκαρικο να παρει το μεσημερι κανα βρομικο μπας και ξαναπαχυνει ?  :cheesy:


Στο 26ης Οκτωβρίου 52Α υπηρεσία η γνωστή Νταϊάνα η Μολδαβή παρέα με την φαφούτα την τσατσά.
σωστα καταλαβα .. εχω καλο αυτι τελικα ο πουστης  :rockon:

Στο Ουρανού 26 μπήκα και απήλθα μιας που τσατσά δεν υπήρχε και προφανώς κάποιο κορίτσι ήταν με πελάτη πίσω από την κλειστή πόρτα του δωματίου.
Αυτο το κολπο με το χαρτι και το ονομα στην πορτα απορω γιατι δε τους αρεσει  :idiot:
Τηλεφωνο δεν εχουν .. τσατσα δεν εχουν δεν ειναι σπιτι  αυτο  ... μπουρδελο ειναι
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Η κατάθεση  έγινε στην Kομοδινοπούλου ήταν άκρως επιτυχημένη, με εξέπληξε πολύ ευχάριστα το μωρό με την απόδοσή του, και δεν πιστεύω ακόμη τα όσα έζησα λίγη ώρα πριν μαζί της.

Θα ακολουθήσει κριτική πανηγυρική και αναλυτική καθώς και πρόταση μετονομασίας της κοπέλας από Αντριάννα.com σε Αντριάννα. Hot.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μπρααααβο  :o
καλα για μετονομασια πρεπει να συνεναισουν πανω απο το 70% οσων της απενεμαν το com
οσων τα κλαψαν δηλαδις ...


Καλα εσυ με καινουριες δε θα πηγαινες το πρωτο τριμηνο ?  :cheesy:

:birdman:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Γεια χαρα,χθες στις 7/1 βραδυνη-μεταμεσονυχτια τσαρκα απο 10:30μμ-4:40πμ τα ξημερωματα στα studio και μπουρδελα της πολης μας,και η κατασταση στα μαγαζια ειχε ως εξεις:

Studios:
26ης Οκτωμβριου 52:Η Τζεσικα ψιλη σχετικα αδυνατη μελαχροινη κοπελα,και μαλιστα αρκετα ευγενικη και ομιλητικη στο σαλοναρισμα της.
26ης Οκτωμβριου 35Α:Η Νασια απο Ουκρανια εδω δουλευε οπου ηταν ωραιο ψηλο μελαχρινο μωρο,με ομορφο εκφυλο προσωπο,καρε μαλλι και ωραια πιασιματα στα σωστα σημεια,οπου εγινε και μια φιλοτιμη καταθεση εδω :grin: :)ανεβαινει κριτικη εντος ολιγου.
Ανδρεου Γεωργιου 16:Κλειστω.
Ανδρεου Γεωργιου 24:Κλειστω επισεις.
Ανδρεου Γεωργιου 34:Η Μαρια ητανε εδω,δεν την εχω ξαναδει νεαρη σχετικα σε ηλικια αλλα ειχε και τα παραπανισια κιλακια της.
Ανδρεου Γεωργιου 4:Η γνωστη βραδυνη βαρδια εδω Λιλη η Τσεχα,οπου η κοπελα ητανε πολυ απλα πανεμορφη ''αλλα'' λογω των κακων κριτικων που εχει.... με αποθαρρυνε και αποφασισα να φυγω.
Ι.Κωλεττη 17:Η Τανια νταρντανα,ψιλη,ξανθια και προσχαρη στο σαλονι.
Κεφαλληνιας 8 και Ανδρεου Γεωργιου:Η γνωστη Μερτσι εδω απο Τανταλου 14 για οσους την ξερουν.
Κοροβαγκου 5:Η Ελιζα εδω ξανθια και νταρντανα γκομενα.
Νικηφορου Ουρανου 1Β:Η Εβελινα εδω ψηλο ξανθο μωρο και μαλιστα ειχε παρα πολυ κοσμοσυρροη,φορουσε ασπρες ψηλες μποτες για τον mpotofilo να ξερει ;),και εδω πρωι εχει βαρδια η Αντριαννα η Τουμπανιεθ οπως την λενε με τα τατουαζ.
Νικηφορου Ουρανου 26 Α:Η γνωστη Μιραμπελα εδω απο Προμηθεως 25.
Πετρου Ερημιτη 2:Η Τανια εδω μετριου αναστηματος,μελαχροινη και ειναι καινουργια στο επαγγελμα απ'οτι μου ειπε η τσατσα.
Φριξου 9:Κλειστα και εδω.

Απο Βαρδαρη τωρα:Ειχε κινηση γενικα εδω μπορω να πω.

Προμηθεως 11:Η γνωστη σε ολους και σταθερη αξια εδω η Βερονικα.
Προμηθεως 14:Η γνωστη Λαουρα και εδω.
Προηθεως 19:Η Βικυ η Ουκρανη η ξανθια νταρντανα γκομενα.
Προμηθεως 25:Κλειστω το καταστημα εδω,οπου ηθελα να το πω στον Karaman 7 αλλα με προλαβε ομως πηγε και ειδε.
Σαπφως 5:Η γνωστη Μιρελλα η μοντελιαρα και εδω κλασσικα.
Σαπφως 7:H τζουλια εδω που προσφατα ετιμηθει και ειναι πραγματικα ''ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ'' μεσα στο δωματιο ομως :grin: :grin: ''value for money'' εδω :grin: :grin:.
Σαπφως 8:Μια κοντη σχετικα ψιλοmilf ξανθια με χαλαρο βυζι και σωμα ετσι και ετσι γενικα,ονομα δεν ρωτησα δυστυχως.
Σαπφως 20:Κλειστα.
Τανταλου με Σαπφους γωνια:Κλειστα και εδω επισεις.
Τανταλου 9:Η Αλεξανδρα εδω οπου μας χυμηξε κατα την εισοδο,καλο trickακι αλλα δεν πιανει πλεον :sunglasses:.
Τανταλου 14:Εδω ηταν μια καινουργια απ'οτι μας ειπε η τσατσα,οπου ηταν σχετικα μετριου αναστηματος καρε μαλλι μαυρο αλλα αδιαφορη φατσα,δυστυχως ξεχασα να ρωτησω το ονομα της εδω και μετα την καναμε.

Αυτη ηταν η κατασταση πανω-κατω σε ολα τα μαγαζια της πολης μας γενικα.





 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μπρααααβο  :o
καλα για μετονομασια πρεπει να συνεναισουν πανω απο το 70% οσων της απενεμαν το com
οσων τα κλαψαν δηλαδις ...


Καλα εσυ με καινουριες δε θα πηγαινες το πρωτο τριμηνο ?  :cheesy:

:birdman:

Έτσι είχα πει αλλά μετά την πρωινή βόλτα που έκανα η μόνη ίσως καινούργια που θα μπορούσα να πάω ήταν η Τουμπάνιεθ. Προτίμησα μια παλιά αλλά μια φορά δοκιμασμένη. Τι να κάνουμε :dunno: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Γεια χαρα,χθες στις 7/1 βραδυνη-μεταμεσονυχτια τσαρκα απο 10:30μμ-4:40πμ τα ξημερωματα στα studio και μπουρδελα της πολης μας,και η κατασταση στα μαγαζια ειχε ως εξεις:

Studios:
26ης Οκτωμβριου 52:Η Τζεσικα ψιλη σχετικα αδυνατη μελαχροινη κοπελα,και μαλιστα αρκετα ευγενικη και ομιλητικη στο σαλοναρισμα της.
26ης Οκτωμβριου 35Α:Η Νασια απο Ουκρανια εδω δουλευε οπου ηταν ωραιο ψηλο μελαχρινο μωρο,με ομορφο εκφυλο προσωπο,καρε μαλλι και ωραια πιασιματα στα σωστα σημεια,οπου εγινε και μια φιλοτιμη καταθεση εδω :grin: :)ανεβαινει κριτικη εντος ολιγου.
Ανδρεου Γεωργιου 16:Κλειστω.
Ανδρεου Γεωργιου 24:Κλειστω επισεις.
Ανδρεου Γεωργιου 34:Η Μαρια ητανε εδω,δεν την εχω ξαναδει νεαρη σχετικα σε ηλικια αλλα ειχε και τα παραπανισια κιλακια της.
Ανδρεου Γεωργιου 4:Η γνωστη βραδυνη βαρδια εδω Λιλη η Τσεχα,οπου η κοπελα ητανε πολυ απλα πανεμορφη ''αλλα'' λογω των κακων κριτικων που εχει.... με αποθαρρυνε και αποφασισα να φυγω.
Ι.Κωλεττη 17:Η Τανια νταρντανα,ψιλη,ξανθια και προσχαρη στο σαλονι.
Κεφαλληνιας 8 και Ανδρεου Γεωργιου:Η γνωστη Μερτσι εδω απο Τανταλου 14 για οσους την ξερουν.
Κοροβαγκου 5:Η Ελιζα εδω ξανθια και νταρντανα γκομενα.
Νικηφορου Ουρανου 1Β:Η Εβελινα εδω ψηλο ξανθο μωρο και μαλιστα ειχε παρα πολυ κοσμοσυρροη,φορουσε ασπρες ψηλες μποτες για τον mpotofilo να ξερει ;),και εδω πρωι εχει βαρδια η Αντριαννα η Τουμπανιεθ οπως την λενε με τα τατουαζ.
Νικηφορου Ουρανου 26 Α:Η γνωστη Μιραμπελα εδω απο Προμηθεως 25.
Πετρου Ερημιτη 2:Η Τανια εδω μετριου αναστηματος,μελαχροινη και ειναι καινουργια στο επαγγελμα απ'οτι μου ειπε η τσατσα.
Φριξου 9:Κλειστα και εδω.

Απο Βαρδαρη τωρα:Ειχε κινηση γενικα εδω μπορω να πω.

Προμηθεως 11:Η γνωστη σε ολους και σταθερη αξια εδω η Βερονικα.
Προμηθεως 14:Η γνωστη Λαουρα και εδω.
Προηθεως 19:Η Βικυ η Ουκρανη η ξανθια νταρντανα γκομενα.
Προμηθεως 25:Κλειστω το καταστημα εδω,οπου ηθελα να το πω στον Karaman 7 αλλα με προλαβε ομως πηγε και ειδε.
Σαπφως 5:Η γνωστη Μιρελλα η μοντελιαρα και εδω κλασσικα.
Σαπφως 7:H τζουλια εδω που προσφατα ετιμηθει και ειναι πραγματικα ''ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ'' μεσα στο δωματιο ομως :grin: :grin: ''value for money'' εδω :grin: :grin:.
Σαπφως 8:Μια κοντη σχετικα ψιλοmilf ξανθια με χαλαρο βυζι και σωμα ετσι και ετσι γενικα,ονομα δεν ρωτησα δυστυχως.
Σαπφως 20:Κλειστα.
Τανταλου με Σαπφους γωνια:Κλειστα και εδω επισεις.
Τανταλου 9:Η Αλεξανδρα εδω οπου μας χυμηξε κατα την εισοδο,καλο trickακι αλλα δεν πιανει πλεον :sunglasses:.
Τανταλου 14:Εδω ηταν μια καινουργια απ'οτι μας ειπε η τσατσα,οπου ηταν σχετικα μετριου αναστηματος καρε μαλλι μαυρο αλλα αδιαφορη φατσα και την καναμε και απο εδω.

Αυτη ηταν η κατασταση σε ολα τα μαγαζια της πολης μας γενικα.
τετοιους αξιους νεους ρεπορτερ θελουμε......ευγε :rockon: :rockon:


εντιτ βλεπω εγινε συγχωνευση των θεματων και δικαιως κατ εμε.....το θρεντ αυτο ειναι μοναδικο,το αγαπησαμε χρονια τωρα και καλο ειναι να μην διασπαται σε υποθεματα....οσον αφορα προσφατα ασχημα γεγονοτα που εκτυλιχθηκαν εχω να πω οτι το θρεντ χρειαζεται και τον χαβαλε και την σατυρα και την πλακιτσα και τα παντα ολα....δεν πρεπει να γινει ενα στεγνο και αποστεωμενο θρεντ ενημερωσης...απλα να μην εκτρεπεται σε θρεντ αντιπαραθεσεων και σπαμ......


οσον αφορα την ουσια των ενημερωσεων με εκπλησσει παραδοξα η μεταστροφη της αντριαννας ....μαλλον θα γκρεμιστηκε κανας φουρνος..... :think:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ευχαρηστω πολυ τον προεδρο gl και dimmits για τα καλα τους λογια, thanks και παλι παιδες :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
τετοιους αξιους νεους ρεπορτερ θελουμε......ευγε :rockon: :rockon:


εντιτ βλεπω εγινε συγχωνευση των θεματων και δικαιως κατ εμε.....το θρεντ αυτο ειναι μοναδικο,το αγαπησαμε χρονια τωρα και καλο ειναι να μην διασπαται σε υποθεματα....οσον αφορα προσφατα ασχημα γεγονοτα που εκτυλιχθηκαν εχω να πω οτι το θρεντ χρειαζεται και τον χαβαλε και την σατυρα και την πλακιτσα και τα παντα ολα....δεν πρεπει να γινει ενα στεγνο και αποστεωμενο θρεντ ενημερωσης...απλα να μην εκτρεπεται σε θρεντ αντιπαραθεσεων και σπαμ......


οσον αφορα την ουσια των ενημερωσεων με εκπλησσει παραδοξα η μεταστροφη της αντριαννας ....μαλλον θα γκρεμιστηκε κανας φουρνος..... :think:

Και του ειπα του καφεjoπουλο...θα μας κλησει το υγειονομικο...δεν εχουμε αδεια για ελευθερα ποτα  :pipa2: :pipa1: :pipa3:

:2funny: :2funny:

οσο για Αντριανα το θεμα της με αφηνει αδιαφορο, το κοριτσι θα αλαξει μονο αν το κομοδινο στο δωματιο μου βαλει ποδια και φυγει... απλα ειδε τον gameover που ειναι δροσερο αγορι και προσπαθησε με την καψα της να τον ζεστανει...
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Και του ειπα του καφεjoπουλο...θα μας κλησει το υγειονομικο...δεν εχουμε αδεια για ελευθερα ποτα   :pipa2: :pipa1: :pipa3:

:2funny: :2funny:

οσο για Αντριανα το θεμα της με αφηνει αδιαφορο, το κοριτσι θα αλαξει μονο αν το κομοδινο στο δωματιο μου βαλει ποδια και φυγει... απλα ειδε τον gameover που ειναι δροσερο αγορι και προσπαθησε με την καψα της να τον ζεστανει...
:think: :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε μλκ και δροσερο....τον εκαψες τον ανθρωπο.....αχχαχαχαχαχαχαχαχα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
βολτα σημερα το μεσημερι κατα τις 2 απο την περιοχη του μυλου

τα μπορντο κ πορτοκαλι ειναι ετοιμα να ανοιξουν

φριξου 14 η γνωστη αννα,μελαχρινο κοντο κ για μενα αδιαφορο κοριτσι,με μικρο στηθος,μεσα δεν ξερω δεν εχω μπει

απεναντι φριξου 15 η εφαρα κ ημουν ετοιμος να μπω αλλα τα δωματια γεματα

φριξου 9 η καντυ του τζο

εκκλησια η αντριαννα η κομοδινοπουλου με 2 δωματια γεματα,ξανθια κοντουλα με ωραιο κωλαρακι κ βυζαρες πλαστικες

κοροβαγκου με απολυτη ησυχια η αντριαννα τουμπανιεθ οπου κ εγινε μια εκπληκτικη καταθεση στα 50ε με ισπανικο κ δωρο γυμνο για καλη χρονια...

αφροδιτη κλειστο

βιτρινατο κλειστο

26ης οκτ απεναντι απο τα τζαμπο η νταιανα,την εβλεπα πρωτη φορα,ξανθια με μεγαλουτσικο στηθος,μποτοφιλε για σενα μιας κ φορουσε μποτουλες,με ταττου μεγαλο στην κοιλια κ βασικα μου φανηκε καπως αδιαφορη

την αντριαννα οπου κ κατεθεσα την επελαξα για πρωτη μου καταθεση το 2012 κ δεν το μετανοιωσα
ευχαριστη κ χαμογελαστη οπως παντα,με βυζαρες πλαστικες κ κωλο κωλαση,με ταττου κατα μηκος του ποδιου το οποιο δεν εχει ολοκληρωσει ακομα κ θελει κατι λεπτομερειες να κανει ακομα οπως μου ειπε
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Λοιπον, τα τρια καινουρια σπιτια που ειναι να ανοιξουν, εχουν την πορτα απ΄τον ιδιο μαστορα, ιδιο πομολο
και ιδια κλειδαρια.
Πληροφορια ετσι? οχι αστεια  :2funny: :2funny:
Το συμπερασμα προεκυψε μετα απο επιτοπια ενδελεχης ερευνα!

Προφανως προκειται για την ιδια αλυσιδα. Μεταφορα των τριδυμων της Σαπφους ισως?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και του ειπα του καφεjoπουλο...θα μας κλησει το υγειονομικο...δεν εχουμε αδεια για ελευθερα ποτα   :pipa2: :pipa1: :pipa3:

:2funny: :2funny:

οσο για Αντριανα το θεμα της με αφηνει αδιαφορο, το κοριτσι θα αλαξει μονο αν το κομοδινο στο δωματιο μου βαλει ποδια και φυγει... απλα ειδε τον gameover που ειναι δροσερο αγορι και προσπαθησε με την καψα της να τον ζεστανει...

Μπαααα…… εγώ το ζέστανα το μωρό. Βασικά όταν μπήκε στο δωμάτιο έκανε σαν να κρύωνε και ήταν τυλιγμένη με τα χέρια της, και εγώ την πήρα στην αγκαλιά μου και την ζέστανα, ήταν τότε που γράφω ότι μπιμπίκιασε σε όλο της το κορμί.

Βασικά εγώ είχα τις κάψες το μωρό σήμερα ήταν στα πολύ hi του, πάντα είναι βέβαια αλλά σήμερα ήταν το κάτι άλλο.

Επίσης το δωμάτιο ήταν φούρνος, ευτυχώς που η τσατσά έκλεισε το κλιματιστικό και μπόρεσα να δουλέψω άνετα.

Και για να το κλείσω και να μην περιαυτολογήσω άλλο, έκαστος σο είδος του. Εγώ πχ με την Μαρία την Τσέχα παρόλο που της έδωσα και δεύτερη ευκαιρία, πανηγυρική κατάθεση δεν είχα, και πιστεύω ότι και 10 φορές να πάω πάλι δεν θα πετύχω κάτι ανάλογο, εσύ τα κατάφερες όμως. Έκαστος στο είδος του λοιπόν. Θα ήμουν βέβαια πάρα πολύ περίεργος να διαβάσω τις επόμενες   3 – 4 κριτικές της Ανδριάνας, τότε μόνο θα αποκτήσει αξία η κριτική μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom