Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Νάμαι και εγώ εδώ, καλοδεχούμενο το καινούργιο θρεντ για να κάνουμε τις πλακίτσες μας. Και να μας βάζει ο jo τα όμορφα σκιτσάκια του να μας ανοίγει την καρδιά.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει ο χαβαλές και γουστάρω τα άτομα που τον κάνουν, ίσως γιατί δεν μπορώ να τον κάνω τόσο καλά εγώ.

Τέλος πάντων έκαστος στο είδος του, και ο jo στα γαμάτα σκιτσάκια του.

Εγώ στο δικό μου το είδος, και  για να εγκαινιάσω το ποστάρισμα μου σε τούτο το θρεντ βάζω δύο φρέσκες φωτογραφίες από τα studio του μύλου που έχουν ετοιμαστεί και δεν έχουν ανοίξει ακόμη.

Εδώ το Φρίξου 13. Πριν 2 – 3 μέρες κάναν και δοκιμαστικό των φωτιστικών, και είχε εξωτερικά φώτα αναμένα αλλά είχε αυτοκίνητα μπροστά και δεν έβγαινε φωτογραφία.



 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και εδώ το Ανδρ. Γεωργίου 52, έτοιμο και αυτό. Φαντάζομαι ότι είναι θέμα ημερών να ξεκινήσει η λειτουργία του.



Υπάρχει και ένα ακόμη στουντιάκι το Ανρδ. Γεωργίου 30 το οποίο εξωτερικά είναι και αυτό έτοιμο. Είχε όμως παρκαρισμένα αυτοκίνητα μπροστά του και δεν έβγαινε η φώτο. Άλλη φορά.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Εοεοεοεοεεεεε νατος  :rockon:
ουτε εγω το εγβαλα το αλλο , ειχε φορτηγα ...
βαλτα και στο θεμα με τις φωτο  :rockon:


και για να μην πεσει το σιτε που τις βαζεις και χαθουεν θα σου πω ενα κολπο ...
βαλτες συννημενες εδω στον καφενε  , και μετα παρε το λινκ και βαλτες στο αλλο
η κατευθηαν συννημενα εκει αν δε θες να φιαξεις το ποστ με λογια κλτ ...


ΥΓ
Τα σκιτακια 5-6 γραμμες ειναι , απλα μερικες φορες ποιο γρηγορα εξηγεις κατι ετσι
παρα γραφοντας ...  ;)
μη τα θεοποιητειτε , μη τα κραζετε ,μη απαντατε σε αυτο .... θενξ
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
τι γινεται ρε αλανια ποσα εχουν ανοιξει ? ειχαμε κανα συνταρακτικο νεο τωρα τελευταια κ το χασα???? :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Κανα τηλεφωνο απο Προμηθεους 25 παιζει μην τραβιεμε τζαμπα... :think: εψαξα δεν το εχουμε καταχωρημενο...
...ή στην τελικη αν γνωριζει κανας ποια κοπελια τραγουδαει.??  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
με προεδρο τον γλ και για το 2012 θα ζησουμε στιγμες μπουρδελικου μεγαλειου :rockon: :rockon: :rockon:.....βεβαια λεφτα να γαμησουμε δεν θα χουμε αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα....... :headbang:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
με προεδρο τον γλ και για το 2012 θα ζησουμε στιγμες μπουρδελικου μεγαλειου :rockon: :rockon: :rockon:.....βεβαια λεφτα να γαμησουμε δεν θα χουμε αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα....... :headbang:


ου ρε ... υπονομευσατε τις εκλογες , τραμπουκοι  :tickedoff:
θα κανω εκλογες στο καφενειο μου φαινετε


τον καραμαν δε τον βλεπω να επαναφερει το θεμα  :-
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Κανα τηλεφωνο απο Προμηθεους 25 παιζει μην τραβιεμε τζαμπα... :think: εψαξα δεν το εχουμε καταχωρημενο...
...ή στην τελικη αν γνωριζει κανας ποια κοπελια τραγουδαει.??  :think:
Γεια χαρα,επειδη αυτες της μερες απο πρωι εως μεσημερι εχει βαρδια η Μαρα Προμηθεως 25,δεν ειμαι σιγουρος για αυτο που λεω :-αλλα μαλλον απο απογευμα και μετα παιζει να ειναι η milfoειρηνη εκει,ετοιμαζομαι για τσαρκα ουτος η αλλος εντος ολιγου :cool2:''αν'' περασω απο Προμηθεως 25 θα σε ενημερωσω τι παιζει εκει να εισαι σιγουρος.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Μπορδελοτσαρκαααν.!!! 1η για το 2012...

Πηγαινα για Μαρα να πω την αληθεια, οποτε παρκαρω διαγωνιος επι της οδου Αισωπου.?? και κατευθηνομαι προς Προμηθεους 25, χωρις περετερω στασεις να αποβαλω το φορτιο...για κακη μου τυχη (τυχαιο.??) το 25 ηταν κλειστο οποτε κατηφορησα για αναζητηση κορασιδος που να πληρει της προυποθεσεις ξαλαφροσεως μου...οποτε...

Προμηθεους 19. Η Βικη η ουκρανη, αδυνατησμενη την εκοψα, τουρλωσε το κωλαρακι της, φορουσε αυτο το μαυροασπρο μπειμπντολ...
Προμηθεους 14. Η Λαουρα η γνησια, ολο πηραματα κανει με τα μαλια της, κοντα αναμαλιασμενα ξανθα σημερα...
Σαμφως 5. Η μαυρομαλα Μιρελα ακα μοντελισια, ηταν μεσα και το κρεβατι αναστεναζε κυριολεκτικα, στο σαλονι αν και ηταν κατακλεισμενο απο μια ντουζινα συναθλητες επικρατουσε μια υσηχια λες και ειμασταν σε εκλησια.!!  :2funny: :2funny:
Σαμφως 7. Πρωτη φορα την εβλεπα την μικρη, καινουρια κοπελα λεει απο Βουλγαρια, το ονομα αυτης Τζουλια μαυρομαλα αδυνατη κοπελιτσα ομορφο προσωπακι, λεπτα ποδαρακια, μεσα σε μαυρες καλτσες εως και πανω απο το γονατο και φορουσε και μαυρες μποτες.!  ;)
Σαμφως 8. Η ξανθια Λαουρα η ιμιτα, κλιπακι δεν επεζε στην τηλεωραση...στροφες στην μπαρα δεν ειχαμε.
Τανταλου 8Α. Μαυρη κοπελα εδω, ειναι η ιδια μαυρη που δουλευε και παλαιοτερα εδω, νωμιζω την λενε Λαουρα και δηλωνει βραζηλιανα...τιποτα το ιδιαιτερο για μαυρη, αλλα οποιος θελει μαυρη, εδω θα την βρει...
Τανταλου 14. Ενα τοπλεσσ κοριτσακι, μαυρα μαλια, εμοιαζε παρα πολυ στην Καρινα την φιλη της Λουνας της σιτιτουριστριας.??  :2funny: αλλα δεν νωμιζω να ηταν αυτη, πολυ μικροκαμομενη μου φανηκε...
Τανταλου 9. Ο θυληκος ροναλντινιο, ακα Αλεξανδρα, μαυρομαλα μπαζολα.!!  :S

οποια δεν αναφερω εκτος απο το Προμηθεους 11 που δεν μπηκα, ηταν κλειστα...

και προς την αλλη μερια...

Κατεχακη 13. Η Εμμα, ποιο σεξυ απο ποτε.!! πονεσε η καρδια μου εδω...
Κωλετη. Η Τανια, μεσα στο δωματιο πιασανε κουβεντα, τι στο δοιαλο.!! ηταν αρκετη ωρα, ξεπροβαλε, ωραιο σωμα και φατσα αλλα δεν μπενω...
Φριξου 15. Η Χριστινα-λιλη, σωστα τα λεω.??? Βγηκε τοπλεςς, εχει και γαμω το μικρο στητο βυζακι, αλλα για να την εγαμησω θελω μαξιλαροθηκη...εγω τουλαχιστων.!!!  :2funny: :2funny:


Επισης κλειστα μαγαζια εδω μερια ηταν Φριξου 9, Φριξου 14, Α.Γεωργιου 16, Μαντζαρου 10 και Μαντζαρου 1Α.
ολα τα αλλα ακομα και το 26ης 52 ηταν ανοιχτα αλλα γινοταν ψιλοπιτα απο αυτοκινητα και κοσμο...

Αυτα για σημερα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
με προεδρο τον γλ και για το 2012 θα ζησουμε στιγμες μπουρδελικου μεγαλειου :rockon: :rockon: :rockon:.....βεβαια λεφτα να γαμησουμε δεν θα χουμε αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα....... :headbang:

Νωμιζεις.!! μεχρι τελευταια στιγμη ο παπαζολης χτες ειχε 7 ψηφους...αρα μαλλον ειναι ο νεος προεδρος για το 2012...και δεν το ξερει.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
ου ρε ... υπονομευσατε τις εκλογες , τραμπουκοι  :tickedoff:
θα κανω εκλογες στο καφενειο μου φαινετε


τον καραμαν δε τον βλεπω να επαναφερει το θεμα  :-

Το δραμα θες να πεις.???!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


ΥΓ. για το ταβλι...πλακωτο ή πορτες.???  :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Τελικά δεν μας είπες που  :fuck1: :think:
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
πραγαμτι δραμα
βαδδιζομεν ακυβερνητοι ο εκπτωτος προεδρος απεχωρησε αηδιασμενος οπως πληροφωρηθην   :o
αποχωρησε απο το φορουμ οχι απο την προεδρια πρωτον......δευτερον εφτα εφτα ημασταν με τον παπασαλια που ειναι και πνευματικο μου τεκνο σημειωτεον και τον ειχα χαλαρα αφου δεν ειχα ψηφισει ακομη..... :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αποχωρησε απο το φορουμ οχι απο την προεδρια πρωτον......δευτερον εφτα εφτα ημασταν με τον παπασαλια που ειναι και πνευματικο μου τεκνο σημειωτεον και τον ειχα χαλαρα αφου δεν ειχα ψηφισει ακομη..... :birdman:


:think: :think: :think:


υπαρχει καποιο λινκ ?  :think:


μεινε προεδρος εγω παντως πςρεδωσα ...

θε το δωσω το γραφειο και θα ανοιξω καφενειο  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γμτ...Τζουλια βουλγαρα κωμωδια για κλαματα... :2funny: :2funny: :2funny:

Γαμω την ατυχογαμια μου.!!  :2funny:

Ε ναι είσαι άτυχος, και πια να πηδούσες εδώ που τα λέμε, την Έμμα ίσως αλλά σύμφωνα με τα νέα ήθη έχει κηρυχθεί εμπάργκο μιας που 3η κριτική για κοπέλα δεν χωρεί αν δεν περάσει ένας χρόνος. :o :o :o
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ε ναι είσαι άτυχος, και πια να πηδούσες εδώ που τα λέμε, την Έμμα ίσως αλλά σύμφωνα με τα νέα ήθη έχει κηρυχθεί εμπάργκο μιας που 3η κριτική για κοπέλα δεν χωρεί αν δεν περάσει ένας χρόνος. :o :o :o

Τελικα ισχυει.?? Και αν γραψω κριτικη και την δηλωσω ως Εμμανουελα.??  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom