Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
και γω στηριζω την καθιερωση του θρεντ :tits2:

οποιος θελει να πει τη ''μαλακια'' του ας την πεταξει εδω. ασε την μπουρδελοκατασταση καθαρη γι αυτους που θελουν να ψαχτουν να γαμησουν άμεσα

υγ: αν σβηστει, απλα :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
και γω στηριζω την καθιερωση του θρεντ :tits2:

οποιος θελει να πει τη ''μαλακια'' του ας την πεταξει εδω. ασε την μπουρδελοκατασταση καθαρη γι αυτους που θελουν να ψαχτουν να γαμησουν άμεσα

υγ: αν σβηστει, απλα :birdman:

Καλως τον .. κατσε αλλα καφε δεν εχει :birdman: υπολειτουργουμε ακομη  


Εβλεπα τα θεματα και παρατηρησα καρφιτσωμενα τα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης
Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")
Τηλεφωνα μπουρδελων Θεσσαλονικης
Καλό sex στην Θεσσαλονίκη
2 νεκροί....


μηπως τα
Καλό sex στην Θεσσαλονίκη
2 νεκροί...

παλιοσαν και δεν ειναι εκει ψηλα η θεση τους ? :think:

το Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης
και το Τηλεφωνα μπουρδελων Θεσσαλονικης
καλως στεκουν , οπως το Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")
λογο της υποστηρηξης που ειχε εχει  :birdman:
τα οποια ισως πρεπει αν παει να κανει παρεα το Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

κατα τ αλλα καλα Ελπιζω φετος να αποκτησουν κι αλλα μαγαζια ον λαιν σαπορτ  :rolleyes:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Δυο νεες ψηφοφοριες...

Προεδρος Μπουρδελοκαταστασης 2012....
]

Καλυτερο Στουντιο και Μπουρδελο για το 2011...

Μετα απο αιτημα μου το θεμα με προεδριες εληξε... ο λογος οσι διαβασαν τον ξερουν...

Ααααααα και οποιος παει μπουρδελα σημερα γαμαει τζαμπα απο εμενα σαν νταβας που ειμαι...ολοι τζαμπα.!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
εχει κανει κανεις ήρωας (λόγω βροχής) σημερα βράδυ καμιά βόλτα να μας πει τι παίζει? ανδρεου γεωργίου 34 χριστίνα ή άλλη?
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Μετά από αγγελία που μπήκε για αναζήτηση σερβιτόρας για το καινούργιο καφενείο,ήρθαν μέσω e-mail τα παρακάτω βιογραφικά.
Παραθέτω μόνο τις φωτογραφίες από το βιογραφικό που τους ζητήθηκε....... ;) ;) ;)


http://[URL unfurl="true"]www.timesofummah.com/wp-content/uploads/2011/09/waitress-in-Italy-300x280.jpg[/img[/URL]]

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYNUUal-Li0Jj7DlgPGcIA3KMaQlQfFC_oqJpVHSKjmhed-GQB

images


images

 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Hooters και παπαριές........
Γαμάτο καφενείο θα κάνουμε! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Θα γίνει ο λόγος για Miss Playmate κάθε χρονιάς. :tits: :tits: :tits:
Οι 2 καλύτερες θα υπογράφουν συμβόλαιο σερβιτόρας στον καφενέ μας  :coffee: :coffee:
Κάτι σαν την Ολυμπιακή επί Ωνάση! :dancing: :dancing: :dancing:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Με αφορμη εταιρο θρεντ που αφορα κριτικες,θελω να πω δυο πραγματα...κ αφορουν το μελος tzo (joe145)...
επειδη μαλλον γουσταρει να με προκαλει κ επιπλεον μαλλον εχει καβαλησει το καλαμι (κατα την αποψη μου),καλα θα ηταν πρωτα να μαθει να ακουει  κ μετα να ενεργει κ να λεει πραγματα...διατυπωνω λοιπον δημοσια (εφοσον αυτο επιθυμει κ ο ιδιος),οτι εμενα προσωπικα με εχουν κουρασει οι ζωγραφιες του,τα χαζα βιντεο,τα ανουσια κατα καιρους σχολια του κ σαχλαμαριτσες λοιπες...στην αρχη ειχαν πλακα,μετα εγιναν συνηθεια κ τωρα μη υποφερτα...αναγνωριζω μεχρι ενα βαθμο την συνεισφορα του στο θρεντ κ εκτιμω την ουσιαστικη προσφορα του,αλλα σορυ δεν σημαινει οτι μπορω να καταπιω κ τα ανουσια που διατυπωνει αρκετες φορες προς εσωτερικη ανακυκλωση...Δυστηχως προκειμενω να διαβασω αυτα που με ενδιαφερουν,αναγκαζομαι να στραβωνομαι απο ενα σωρο ασχετα μηνυματα,,, οκ,ξερω οτι μπορω να γινω αντιπαθης σε αρκετους εδω μεσα (ξερω οτι ο συγκεκριμενος εχει ενα ειδους φαν κλαμπ),αλλα αυτο που πιστευω θα το πω...
Κανεις δεν ειναι τελειος (ουτε φυσικα εγω),εχω κανει κ γω λαθη,εχω κανει κ γω κατα καιρους σπαμ,αλλα ο τζο κερδιζει τα πρωτεια...
τζο εξακολουθω να σε συμπαθω κ οτι ειναι να στο πω,θα στο πεταω στα μουτρα.Κ οχι ο κουκλακης δεν ειναι κολλητος μου,οπως κ κανενας αλλος εδω μεσα γιατι απλα δεν ειχαμε ποτε την ευκαιρια να γνωριστουμε....Δεν εχω καμμια προκαταλειψη με σενα (οπως λανθασμενα νομιζεις ) ,ειμαι πιο παλιο μελος απο σενα κ στην τελικη δεν εχω να μοιρασω κ καμμια πιτα με σενα,αλλα κ με κανεναν...Τα λιγα λογια ζαχαρη κ τα καθολου μελι...το λεει ο σοφος λαος οχι εγω...ξερω οτι δεν θα δεχθεις την (κακοπροαιρετη για σενα παντα ) κρτικη,αλλα λυπαμαι εγω θα σου τα πω...

Να μιλησω και εγω σαν "ασχετος" και να πεταχτω σαν "πουτσα" μιας και δεν μπορω να δηλωσω μπουρδελακιας παρα μονο διαβαζω και περναω ευχαριστα την ωρα μου εδω μεσα...
Τον Jo προσωπικα δεν τον ξερω καθολου, αλλα μου δειχνει πολυ ανοιχτομυαλος ανθρωπος, με το χιουμορ του, χαρουμενος και κανει πλακα με οσους μπορει...και με οσους νομιζει πως απο το ιντερνετ γραπτα "ταιριαζουν πανω κατω οι χαρακτηρες και να πει μια μαλακια παραπανω χωρις να παρεξηγηθει ο αλλος...)
Αυτο με τα σκιτσα ισα ισα διχνει και ποσο χιουμορ εχει, εγω προσωπικα γελαω με οτι κανει, γιατι πιστευω οτι το κανει με την καρδια του και οχι να κερδισει "μελη" απο εδω μεσα, για ποιον λογο αλλωστε να το κανει? εχει να κερδισει κατι ??? Αλλωστε και τον εαυτο του "κοροιδευει" με σκιτσακια και τον κοροιδευουν κιολας αλλα ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ...και αυτο εχει σημασια
Κανενας δεν μπορει να τα εχει καλα με ολους ιδιως πισω απο υπολογιστες, ιδιως ο Jo που γραφει καθε μερα, ενημερωνει, ψυχαγωγει και γενικα εγω τον λεω "τερας" της Θεσσαλονικης στο bourdela.com
Δεν τον ξερω...αλλα προσωπικα τον πηγαινω τον Jo και ανετα πινω καφε μαζι του καθως εχω την περιεργεια να δω τι "κουμας" ειναι χεχε
Πιστεψε με ανθρωποι σαν τον Jo γενικα.....σπανιζουν....
Δεν εχω να κερδισω τιποτα και απο κανεναν....απλα λεω την γνωμη μου οσο καιρο ειμαι εδω μεσα και μπορω να "ψυχολογησω" εναν ανθρωπο πισω απο εναν κωλουπολογιστη...
 

mpampinos12345

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορω να περασω μια αναφορα γιατι την κοπελια δεν την εχει μπορει να βοηθησει καποιος?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Να μιλησω και εγω σαν "ασχετος" και να πεταχτω σαν "πουτσα" μιας και δεν μπορω να δηλωσω μπουρδελακιας παρα μονο διαβαζω και περναω ευχαριστα την ωρα μου εδω μεσα...
Τον Jo προσωπικα δεν τον ξερω καθολου, αλλα μου δειχνει πολυ ανοιχτομυαλος ανθρωπος, με το χιουμορ του, χαρουμενος και κανει πλακα με οσους μπορει...και με οσους νομιζει πως απο το ιντερνετ γραπτα "ταιριαζουν πανω κατω οι χαρακτηρες και να πει μια μαλακια παραπανω χωρις να παρεξηγηθει ο αλλος...)
Αυτο με τα σκιτσα ισα ισα διχνει και ποσο χιουμορ εχει, εγω προσωπικα γελαω με οτι κανει, γιατι πιστευω οτι το κανει με την καρδια του και οχι να κερδισει "μελη" απο εδω μεσα, για ποιον λογο αλλωστε να το κανει? εχει να κερδισει κατι ??? Αλλωστε και τον εαυτο του "κοροιδευει" με σκιτσακια και τον κοροιδευουν κιολας αλλα ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ...και αυτο εχει σημασια
Κανενας δεν μπορει να τα εχει καλα με ολους ιδιως πισω απο υπολογιστες, ιδιως ο Jo που γραφει καθε μερα, ενημερωνει, ψυχαγωγει και γενικα εγω τον λεω "τερας" της Θεσσαλονικης στο bourdela.com
Δεν τον ξερω...αλλα προσωπικα τον πηγαινω τον Jo και ανετα πινω καφε μαζι του καθως εχω την περιεργεια να δω τι "κουμας" ειναι χεχε
Πιστεψε με ανθρωποι σαν τον Jo γενικα.....σπανιζουν....
Δεν εχω να κερδισω τιποτα και απο κανεναν....απλα λεω την γνωμη μου οσο καιρο ειμαι εδω μεσα και μπορω να "ψυχολογησω" εναν ανθρωπο πισω απο εναν κωλουπολογιστη...
:rockon: :rockon: :rockon:
Δεν καταλαβα απο που ξεκινησε το θεμα, αλλα τα πραγματα ειναι οπως ακριβως τα λες φιλε!
Αλιμονο αν πεταξουμε το χιουμορ απ΄τη ζωη μας!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
δεν μπορω να περασω μια αναφορα γιατι την κοπελια δεν την εχει μπορει να βοηθησει καποιος?
Δεν σου χρειαζεται το ονομα της κοπελας. Εσυ το γραφεις. Πηγαινεις στο στουντιο-μπουρδελο, πατας το
"προσθεστε νεα κριτικη" κι ακολουθεις τις οδηγιες. Ξαναρωτα αν δεν βγαλεις ακρη.
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
αν το θρεντ ειναι καθαρα για ενημερωση ο δημητρης εχει δικιο! εγω παντως το πρωτιμω οπως ειναι .μιας και δεν με ενδιαφερει μονο η ενημερωση γιατι δεν ειμαι τακτικος στα μπουρδελα.γελασα απιστευτα με το σκιτσο του τζο για μενα (με τον καδο και το φωτοκυτταρο.}παιδια μας παιρνουν σιγα σιγα το γελιο απ την ζωη μας οι.... :jerking: :jerking:  γελατε  διασκεδαζετε και γαματε  οποτε μπορειτε.αυτα μονο θα μας μεινουν τελικα :uglystupid:
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
για να μη γινει παρεξηγηση :jerking: :jerking:= πολιτικοι
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Το Θεμα ηταν μεταξυ εμενα κ του joe,ψιλοπιαστηκαμε σε αλλο θρεντ,μεταφερθηκε εδω κ τελειωσε με π.μ...το μεταφερα εγω εδω υστερα απο παροτρυνση κ επιθυμια του ιδιου.Οπως κ να χει το θεμα θεωρειται ληξαν,δημιουργηθηκε ενα δευτερο θρεντ για πιο αναλαφρες κουβεντες κ γενικο τσατ...Αντιλαμβανομαι οτι εν την ροη του λογου θα γινει κ πλακιτσα,θα γινει κ σπαμ αναμεσα στα μελη...Ολα ομως εχουν ενα μετρο.Εαν ομως καποιος θα θελει να το συνεχησει πιστευω οτι θα ειναι πιο σωστο να μεταφερει την κουβεντα του στο διδυμο νεο θρεντ.Η πρωτοβουλια για τον νεο θρεντ ανηκει στον joe ,ελπιζω να το καταλαβατε αυτο...Δεν οριζω εγω τις τυχες των θρεντ( υπαρχει ο Αντμιν για αυτο),ουτε θελω να κανω κουμαντο σε κανεναν... ;)
Εαν δεν συμφωνειται κ θελετε σον κ καλα ενα θρεντ, το οποιο φτιαχτηκε εξ αρχης για ενημερωση, να εξοκειλει-οχι μονο απο τον joe-αλλα απο οποιονδηποε (ακομη κ απο εμενα) σε αμετρο σπαμ κ  οτιδηποτε αλλο,οκ,ειναι δικο σας το ΄΄τσιφλικι΄΄...Γιατι τοτε περι τσιφλικι θα προκειται.Εγω ειπα δημοσια την αποψη μου κ παρακαλω τα μελη (ακομη κ να μην συμφωνουν με τα λεγομενα μου) να μην συνεχησουν με δημοσια ποστ εδω περα.Στειλτε μου π.μ. κ εκφραστε την οποια απορια ή αντιθεση σας.Ευχαριστω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεια σας ρεμαλια καφενεδοβιοι  :knockinb:

Κατοπιιν περαντζαδας Ειδα αναμενες λαμπες στα
Φριξου - 9 -14 -15
Κοροβα  - κεφαληνι - Λαφα - σσαλ - 52 και Μαντζα 10
Ερως, κωλετη ,μανζαρου1,κατεχακη οφφ
τα αλλα δε τα ειδα ...

Ειδα και τα καινουρια , απ το ενα ανεβασα και φωτο στο αντιστοιχο θεμα
το αλλο λιγο πριν το Α Γεω 24  ( 26 -28 το κοβω ) ειναι ενα γκρι ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom