Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
την ξανθουλα που κανει ναζακια στο σαλονι δεν λες κ εσυ?
εγω 2 φορες που την ξαναπετυχα το ειχε 30αρι το απλο σιγουρα
ναι την ιδια λεμε...τι να πω ρε γμτ εδω 40αρι εδινα κ με ξεπετουσε που να εδινα κ 30αρι..θα το εχω στο νου μου παντως για παζαρι την επομενη φορα , αν υπαρξει...
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Μπράβο, μπορεί να μην γεμίζει το μάτι, αλλά την ψάχναμε πολλοί αυτήν την κόπελα.

η τζουλιαν ειναι μια κοντη αδυνατη μελαχροινη βουλγαρα που δε μιλαει αγγλικα ουτε ελληνικα αλλα κανει καλο γλυφαρχιδι
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
αυτη η μιχο ξερεται αν δουλευει ακομα??
Δουλευε ενα διαστημα στην Τανταλου 9 Eros House πριν κανενα μηνα,αλλα τωρα δεν την βλεπω καθολου ισως πηγε σε κανενα εφεδρικο studio η μπουρδελο της περιοχης....ψαξε λιγο την δουλεια αν θελεις για Μιχο ;), η το ποιο πιθανο να γυρισε στην πατριδα της Ουγγαρια,οπως κανουν και οι περισσοτερες κοπελες που δουλευουν στα μαγαζια τωρα τελευταια αλλωστε :-καθονται για λιγο και μετα οπου φυγει φυγει..... :badair: :badair: :badair: :badair:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φρεσκα νεα
ανοιγει νεο στουντιακι χρωματος κοκκινου διπλα στο φριξου 15
ενα πουλακι μου ειπε οτι μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα θα φυγουν ολα τα μπουρδελακια απο τον βρομερο βαρδαρη
κ θα πανε ολα προς τα εκει
στο φριξου 9 τωρα ηταν η αντριαννα,πηγα μονο γι αυτην κατα κει
δεν μπηκα σε αλλο αλλα δεν κατεθεσα κιολας γιατι ειχε ολα τα δωματια γεματα κ μαλιστα ο τελευταιος πηρε προγραμμα μισαωρου οποτε θα επρεπε για να πηδηξω να περιμενω μια ωρα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
φρεσκα νεα
ανοιγει νεο στουντιακι χρωματος κοκκινου διπλα στο φριξου 15
ενα πουλακι μου ειπε οτι μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα θα φυγουν ολα τα μπουρδελακια απο τον βρομερο βαρδαρη
κ θα πανε ολα προς τα εκει

στο φριξου 9 τωρα ηταν η αντριαννα,πηγα μονο γι αυτην κατα κει
δεν μπηκα σε αλλο αλλα δεν κατεθεσα κιολας γιατι ειχε ολα τα δωματια γεματα κ μαλιστα ο τελευταιος πηρε προγραμμα μισαωρου οποτε θα επρεπε για να πηδηξω να περιμενω μια ωρα

Και μετα θα εχουμε εναν βρομερο μυλο ...  Να μου το θυμηθητε  :-


Μεχρι οκτωμβριο ειχαν πει ειναι η διορια
Αντε να δουμε τι θα δουμε Φριξου ... 13 ?

Τι γινετε ολοι στην Τουμπανιεθ ορμανε ?  :think:
επρεπε αν ζητησεις χατακι προτεραιοτητος για την αλλη φορα  :cheesy:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166

Και μετα θα εχουμε εναν βρομερο μυλο ...  Να μου το θυμηθητε  :-


Μεχρι οκτωμβριο ειχαν πει ειναι η διορια
Αντε να δουμε τι θα δουμε Φριξου ... 13 ?

Τι γινετε ολοι στην Τουμπανιεθ ορμανε ?  :think:
επρεπε αν ζητησεις χατακι προτεραιοτητος για την αλλη φορα  :cheesy:
επρεπε να πλακωσω στις μπατσες εναν πιτσιρικα που ορμηξε χωρις να δει οτι υπαρχουν ατομα που περιμενουν πριν απο αυτον αλλα τεσπα
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ΡΕΜΑΛΙΑ!

μετα απο καιρο αλλη μια καμμενη μεταμεσονυχτια βαρδαροτσαρκα απο αυτες που με καταξιωσαν στην μπουρδελοκατασταση :2funny: :2funny:

εβαλα το σκουφακι μου πηρα το τριγωνακι μου και πηγα να τα πω

τανταλου 14(αλουμινατο)το μαγαζι αυτο κλασικα φημιζοταν οτι εφερνε καλα κομματια αρκετα ηταν κομοδινα δεν λεω (οπως πχ η γυναικα μαστιχα βικη!)αλλα ηταν ωραιες
τωρα τι ηταν αυτο που ειδα θεε μου??πρωτη μερα και καλα στην δουλεια ενα μελαχρινο τερατινι Νικολετα το οποιο ποιος τρομπας το πηρε και σε προγραμμα κιολας κ οποτε πηγαινα εκει να την δω ελειπε? :jerking: :2funny:
τανταλου 9(ερως)το στουντιο που πρωτος ο κουκλακις εγραψε οτι ειναι στουντιο και κατι γατακια ειχαν βιαστει να τον χλευασουν!!
αλλο τερατινι και εδω Αλεξια αν δεν κανω λαθος ειναι ο ρολαντινιο απο το πρασινο απλα τωρα εβαψε το μαλλι μαυρο η αν δεν ειναι αυτη μοιαζει πολυ δηλαδη γαμησε τα και αφησε τα!
η μαρτινα ειπε ηταν σημερα απογευματινη η μιχο εχει χαθει στην πατριδα της
Τανταλου 8Αλλο ενα τερατινι και εδω Καρινα,παναγια μου!! μελαχρινη αστα να πανε μπανε..με 30 ευρω τις εκανα προγραμμα εγω αν ηθελε και στα 50 την αφηνω να μου κανει ελευθερο στοματικο!
ρωτησα για την νταιση(για τον αγαπουλη  :2funny:)και μου ειπε οτι λειπει στην πατριδα της
Τανταλου και σαπφους γωνια(πρασινο)Κλειστο!
Σαπφως 20(κελλοσπιτο)Κλειστο!
Σαπφως 8(ανορθογραφο)Λαουρα μια ξανθια ειχα κανει μια ερευνα πριν την τσαρκα εδω και ειδα καλα λογια..αλλα ελεος !αν ειναι να λεμε για αυτην καλα λογια φανταστικα τι θα επαιζε παραπερα..!μια αδιαφορη ξανθια που την περνουσες ανετα για καθαριστρια
σε αυτην ειμαι πιο καλος με 40 την αφηνα να μου κανει ελευθερο στοματικο!
Σαπφως 5 ΤΟ α.μ.( ακα Αβυζο μαλακισμενο μιρελα)ουστ!
Σαπφως 7 ενα καινουργιο πρωτη μερα κατα την τσατσα 18 χρονο μελαχρινο βουλγαρακι δεν θυμοταν η μαλακω ουτε το ονομα της! αρκετα εμφανισιμο την εβαλα 2 επιλογη απο ολη την τσαρκα αν δεν πηγαινα εκει που εκει πηγα θα εκανα τον κασκαντερ!
Προμηθεους 11κλασικα η βερονικα εχω παρει μερικες φορες και δεν ψηνομουν παλι
Προμηθεως 19(μπλε)βικυ η ξανθια ουκρανη δεν εκατσα για να την δω
Προμηθεως 25Κλειστο!
προμηθεως 14 η λαουρα(κοριτσι του καλοκαιριου κλπ κλπ) εδω και εγινε η καταθεση δευτερη φορα μετα απο ενα σχεδον χρονο τοτε μελαχρινη ηταν τωρα πραγματικα οταν την ειδα στο σαλονι δνε μου εκανα καμια εντυπωση πριν ενα χρονο τρελαθηκα..γιατι ετσι??εκει πηγα και πιο πολυ για να τις μιλησω μετα απο αυτα που διαβασα και απο τον γκειμ οβερ παρα για την καταθεση,μου ειπε οτι 2 μηνες το καλοκαιρι ουτε αδεια δεν πηρε και τωρα σημερα δουλευε βραδυ και αυριο την εχουν πρωι!!πραγματικα δεν υπαρχει αυτο πρεπει να κανει κατι η κυβερνηση να κατεβουμε σε διαμαρτυρια!!!


παραμενει γλυκια και κουκλιτσα  λαουρα σε αγαπαμε!!
λεπτομερειες στην κριτικη...

σε γενικο συμπερασμα το επιπεδο ηταν μετριο προς τραγικο οι μισες και πλεον κοπελες και δεν το λεω για μενα αλλα για ολους επρεπε να πληρωσουν εμας για να παμε μαζι τους!
το φασιστικο καθεστως του gl απο οτι φαινεται καταρρέει!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το φασιστικο καθεστως του gl απο οτι φαινεται καταρρέει!
δεν φτανει που επι προεδριας μου ανοιξαν τριαντα μαγαζια,ηρθαν τα καλυτερα μωρα στην πολη,ανεβηκε σε επιπεδο το θρεντ,γεμισαμε τιμημενους και πανελλαδικως προβεβλημενους συναγωνιστες πορνορεπορτερ μιλατε κιολας....α ρε τζο που σας χρειαζεται..... :headbang:


ΥΓ χουντα λεμε... :birdman: εκλογες στις 31 φλεβαρη του 2055..... :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Ρεμαλιιιι  :cheesy:


Τανταλου 8 Αλλο ενα τερατινι και εδω Καρινα,παναγια μου!!
Αααα ξεχασα να σας πω τις προαλλες την ειδα μαζι με την φιλη της Λουνα , τσουκου πηγαιναν για καφε  :coffee:

Προμηθεως 19(μπλε)βικυ η ξανθια ουκρανη δεν εκατσα για να την δω
Κριμα .. να μας ελεγες αν φορουσε κανα αγιοβασιλιατικο  :rolleyes:

προμηθεως 14 η λαουρα 
Ειδα και την κριτικη μολις , ωραιος ο ρεμαλης :rockon: :rockon: :rockon:
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
Χρονια πολλα σε ολους!!!βραδυνη επισκεψη στη Τανταλου 8 με την καρινα!!!παιδες η τυπισα τελεια...πολυ καλη πουτανα!κοντουλα 1,60,2αρι βυζακι μελαχρινι με μαυρες ζαρτιερες με μι α :kissass: ολα τα λεφτα!!!στο δωματειο αψογη η  :pipa2: οσκερικη με απιστευτο παιξιμο γλωσσας!!!πολυ καλη ανακαλυψη...
 

Επισκέπτης
Χρονια πολλα σε ολους!!!βραδυνη επισκεψη στη Τανταλου 8 με την καρινα!!!παιδες η τυπισα τελεια...πολυ καλη πουτανα!κοντουλα 1,60,2αρι βυζακι μελαχρινι με μαυρες ζαρτιερες με μι α :kissass: ολα τα λεφτα!!!στο δωματειο αψογη η  :pipa2: οσκερικη με απιστευτο παιξιμο γλωσσας!!!πολυ καλη ανακαλυψη...

asterix2.jpg
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Κριμα για το λαουρακι πρωι και βραδυ γαμησετα...Μαλλον φταιει και αυτη εκτος και αν αυτη που την κανουν κουμαντο ειναι μεγαλη μαλακες...Πρεπει να οργανωθει διαμαρτυρια οποσδηποτε. :tickedoff:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μεσημεριανή τσάρκα χθες, περιοχή Μύλου, στις 13:30.
Ανδρέου Γεωργίου 16 : πήγα για την Τσαρίνα, αλλά έφαγα άκυρο. Κλειστόν το ίδρυμα.
La Femme : η Πάολα. Ένα πιπίνι 20χρονών, μελαχρινό αλλά όχι για τα δικά μου γούστα. Κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό.
Κοροβάγκου 5 : η Candy (στην οποία έγινε η 1η κατάθεση, ακολουθεί κριτική)
Κωλέττη 17 : η Αφρούλα (στην οποία έγινε η 2η κατάθεση)

Πρέπει να ανοίγει και νέο ίδρυμα στην Ανδρέου Γεωργίου, λίγο πριν στρίψουμε για τη Λάουρα (με κάθε επιφύλαξη), αλλά από τη χωροθέτηση του χώρου για studiaki το κόβω. Είδωμεν.

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Μεσημεριανή τσάρκα χθες, περιοχή Μύλου, στις 13:30.

La Femme : η Πάολα. Ένα πιπίνι 20χρονών, μελαχρινό αλλά όχι για τα δικά μου γούστα. Κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό.



Από βυζί τι λέει η κοπέλα;
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπερα σε ολους απο εμενα,επειδη εχω διαβασει εδω στο site οτι τα μαγαζια του βαρδαρη θα φυγουν απο εκει που ειναι και θα πανε Μυλο μερια,αλλοι ειπανε Οκτωβριο,αλλοι τελη του 2011,αλλοι απο την νεα χρονια και μετα.... ξερει κανεις στα σιγουρα να πει ''αν'' εμαθε απο εγκυρη πηγη guarantee,τι και πως?????? :think: :think: :think: :think:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Το "πρωτοεμφανιζομενο" 18 χρονο μελαχρινο βουλγαρακι απο σαπφως 7 ακομα να δοκιμαστει?εστω και οπτικα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Χτεσινη μπουρδελοτσαρκα, πεσιμο αυλαιας για το 2011...στο βαρδαρη γινοταν ενας ψιλοπανικος, η παρεα με τα μπασταρδια...ναι τα κωλοπαιδια, αχχχχ και να εβγενε κανας νταβας να τους εστρωνε τον χαρακτηρα.!! θα χειροκροτουσα.!! Ειπαμε κανουν βολτα χαβαλε αλλα χτες το παραξηλωσαν...απο μυλο μερια και εκει σχετικη κινηση, ποιο χαλαρα...

Κλειστα μαγαζια στον Βαρδαρη...
Τανταλου 8, Σαμφως 20, Τανταλου και Σαμφως Γωνια
Ανοιχτα στον Βαραρη και στον Μυλο που δεν μπηκαμε, και ισως...
Σαμφως 7 (ισως Ιονελα, βαρεθηκα την κασετα της.!!) Προμηθεους 11 (ισως Βερονικα), Προμηθεους 14 (ισως Λαουρα οριτσιναλ), Κεφαληνιας (ειχε φως αλλα πολυ κινηση), Α.Γεωργιου 34 (ειχε σκαλια και ισως η Χριστινα η Βυζαρου), Ν.Ουρανου 1β (η αχωνευτη η μπιτζοτσατσα και μαλλον Εβελινα), Ν.Ουρανου 26 (ειχε φως.!), Α.Γεωργιου 4 (δεν γουσταρα να αντικρυσω μαλλον την Λιλη που μου την εσπασε τελευταια ή καμια γεροντοκορη.!!  :2funny:), 26ης Οκτωβρη 35Α (επισης ειχε φως και μαλλον η Νασια η απειρη)...
Αγνωστου καταστασης...
26ης Οκτωβρη 52, Πετρου ερημητη, Μαντζαρου 10, Μαντζαρου 1Α, Κατεχακη 13.

και η βολτα ξεκινησε απο μυλο μερια...

Φριξου 9. Μαντυ η γερμανιδα με μελαχρινο μακρι μαλι, ειχα καιρο να την δω, στρουμπουλεψε, εγινε καυλιαρα, της πανε τα κιλακια οπως και ομορφυνε στο προσωπο αρκετα, μεσα σε ενα μικρο μινι μαυρο φουστακι με μαυρο σουτιεν να κραταει μετα βιας το πλουσιο σιλικονατο στηθος της, αλλα δεν εχω καθολου ορεξη να την δοκιμασω ξανα...μιας και τα σχολια της ειναι περα για περα αρνητικα...απο εξω ελειπε η τσιπαρα της ηταν ενα τσελικα αν θυμαμαι καλα, λετε να παρεδωσε πινακιδες.???  :2funny:
Φριξου 15. Χριστινα-Λιλη, την λενε την κοπελα απο οτι διαβασα απο εδω μεσα, μελαχρινη σχετικα ψιλη κοπελα, αλλα απο φατσα ειναι αστα να πανε, καπου εχει τρακαρει αλλα δεν το θυμαται, στραβομουτρα... η τσατσα, η σπαστικια ξανθια κοντοχοντρη αχωνευτη που ηταν Μαντζαρου 1Α παλαιοτερα, σπαζετε με το παραμικρο η καριολα.!! αμα δεν μπορεις κυρα μου.!!! Συνταξη και στο σπιτι σου καριολα.!!!  :tickedoff: πολυ πενεμα οτι η κοπελα ειναι πολυ καλη, εγω απλα θα πω οτι τετοιες κοπελες δεν πρεπει να τις πληρωνεις για να τις γαμησεις, βρωμαει η πατσια απο δαυτες τζαμπαααα...!
Κοροβαγκου. Η νεοφερμενη Ρουμανα Ελιζα, στρουμπουλο μπακλαβαδακι.!! ομορφο προσωπακι, ελαχιστη σχεση με της φωτο θα ελεγα, ειναι ποιο παχια με την καλη ενοια, ειναι απο τα κοριτσια του λυκειου που κυκλοφορανε με την σακα στον ομο, αυτα με τα κοτσιδακια που ψαχνονται να φανε κανα πουτσο γερα.!!??? εεεε...καπως ετσι την εκοψα, ΚΩΛΑΡΑ.!! 12ποντα τακουνια που οταν κατεβει απο αυτα ειναι ταπα.!!  η τσατσα η σπορου πολυ χαραρη και προσγειωμενη, μπραβο της.!! η Καντυ ηταν πρωινη, η Σαρα ειναι στας πατριδας της τρωει απο τα ετοιμα.!! αγνωστο ποτε θα ερθει...
Α.Γεωργιου 24. Αλεξια μελαχρινη πλεον τωρα που δουλευε βαρδαρη και ηταν ξανθια, η κωλαρα της παραμενει κολαρα.!! για πολα σκαμπιλια. επισης και οι καναπεδες ειναι και ΓΑΜΩ.!!  :2funny:
Α.Γεωργιου 16. Ανιτα η Ιταλιδα, πολυ ευγενικη στην υποδοχη παντα, παλι με με το μαυρο κλασικο φορεματακι της, το εχει λιωσει λεμε.! την εχω βγαλει απο την λιστα μου δεν προκειτε να ρισκαρω...η ευγενεια της με σκλαβωνει...  :2funny:
Τανταλου 14. Νικολετα μελαχρινη βλαχοφατσα.!! χαζοπιπινι θα ελεγα τιποτα το ιδιαιτερο για να πληρωσεις, εκανε κατι τρελα στο σαλονι...ημαρτον.!! ετσι νωμιζει θα τραβηξει πελατες.???  :jerking:
Τανταλου 9. Αλεξια μαυρομαλα και αυτη πλεον απο ξανθια, κοινως η ακα αδερφη του ροναλντινιο.!  :2funny: ατσουμπαλο σωμα, χαλια.!! ποιος πληρωνει για να γαμησει τετοιο μπαζο.!!  :think:
Σαμφως 8. Λαουρα η ιμιτασιον, βογγαγε απο το δωματιο.! βγηκε με τις βυζαρες της αναμαλιασμενη...Χ και αυτη απο εμενα,
Σαμφως 5. Μιρελα, η μαυρομαλα μοντελισια αδυνατη, μου φανηκε σαν να πηρε κανα κιλακι, και εγινε λιγακι ποιο μουναρα.!! αλλα μεσα δεν λεει να σηκωσει τον πυχι ψηλα, κολητος μου την εβαλε στην λιστα του να την φαει, οποτε θα δω...
Προμηθεους 19. Βικη η ουκρανεζα, μεσα στο δωματιο...επι του εργου, δεν περημεναμε...
Προμηθεους 25. Μαρα, την πετυχα επιτελους, ξανθο μαλι προς το καστανο, μακρυ ισιο, οσο καλα λογια και να λεγονται δεν μου αρεσει καθολου, ουτε απο φατσα ουτε απο κορμι και μαλλον δεν προκειτε να ρισκαρω, κοινως ψιλομπαζακι για τα γουστα μου...


Αυτα.!!!! Καταθεση.??? που αλλου απο την Ελιζα.!! Ξεκινησα με την καλυτερη διαθεση να περασω γαματα.! ειχα βρει και τιτλο πριν την καταθεση, αλλα διαφορα γεγονοτα συνεβησαν μεσα στο δωματιο το ενα μετα το αλλο, προσπαθησαν αρκετα να μου χαλασουν την διαθεση αλλα δεν πτοηθηκα.!! τα εδωσα ολα για ολα για μια επιτυχημενη καταθεση, την αξιζα ο πουστης.!!! ....ολα πηγαιναν στραβα.!! ισως...το πνευμα των Χριστουγεννων.?????  :think: ισως καποιος καλικαντζαρος.!!!  :think:
:2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. Παντως ο βρωμοπουτσας που την γαμησε χτες, πριν απο εμενα η σε σχετικη ωρα περιπου απο της 11 με 12, αν μας διαβαζει, ειναι πολυ ΒΡΩΜΟΠΟΥΤΣΑΣ.!!! λιγο υγειηνη βρωμηλε.!!! θα σου σαπισει η πουτσα ρε.!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
απο την αλλη μια παρατηρηση και στην Ελιζα που επισης πιστευω θα μας διαβαζει, λιγο υγειηνη δεν βλαπτει...εκει που ακουμπας τις πουτσες απο τους πελατες σου ενα περασμα με μωρομαντυλα κανει καλο, και αφερει τις μυρωδιες απο τους βρωμοπουτσους.!!!  :tickedoff: :tickedoff:


Καλημερα σας.!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Και μια αναμνηστηκη φωτογραφια απο χτες για τον mpotofilo, που παντα τον ξεχναω οταν κανω τσαρκα να παρατηρησω τα κοριτσια για μποτουλες, αλλα εξω στο πεζοδρομιο τον θυμαμαι παντα.!!  :2funny:
συγνωμη για την αναλυση αλλα λεφτα για πουτανες εχουμε να διαθεσουμε, για τεχνολογια οχι.!!  :2funny:


 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία0100.jpg
    Φωτογραφία0100.jpg
    280,8 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom