Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
οι φωτο καλυτερα να βγουν γιατι ειναι ασχετες με το θεμα
κ η μια μαλιστα ειναι γνωστη στην πολη επειδη εχει δουλεψει σε πολλα μαγαζια κ ειναι κριμα να τις βγαζουμε ολες φορα παρτιδα

Έχεις δίκιο,λάθος μου που την πόσταρα.
Παρακαλώ να σβηστούν και συγγνώμη....... :- :- :-
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
896
Πόντοι
361
κ παλι χρονια πολλα κ καλα χριστουγεννα
περασε κανεις απο φριξου 9 να μου πει ποια ειναι?
θελω να πετυχω την αντριαννα αλλα οσες φορες εχω παει η εχει φυγει νωριτερα η εχει γινει αλλαγη στο προγραμμα σε σχεση με το αλλο σαιτ

Φιλε εγω που δοκιμασα την ντεμεκ Ιταλιδα (αντριανα) πολυ μαπα το καρπουζι ακομα το κλαιο το 30αρι...
 

qwerty84

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Παιδες , ξερει κανεις που δουλευει και τι βαρδια αυριο η Καντυ ? γιατι δεν εχει ανανεωθει το αλλο με τισ βαρδιες.. το τηλ δεν σηκωνουν.. παει το εκλεισαν.. η εκτος αν μαζι με την Καντυ ντηθυκε συσσωμο το μαγαζι Αγιος βασιλης Α.Ε. και βγηκαν για δωρα.. ειναι και η καταραμενη η κριση... :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Mια μικρη βολτα αποψε με καταθεση στην περιφημη Εμμα η οποια με προβληματισε καπως πρεπει να πω...

-Ερημιτη.Η φιλη μας η Μαρα η οποια ειναι μπαζακι απ'εξω αλλα σιγουρη καυλα στο δωματιο με φοβερη πιπα
-Νικ.Ουρανου 26.Οπως μου'πε η τσατσα του προηγουμενου ηταν η Μιραμπελα επισης σταθερη αξια εδω και μια 2ετια θα λεγαμε με καλη αποδοση μεσα
-Φριξου 15.Η Χριστινα-Λιλη η μελαχρινη με το ωραιο τρυφερο κορμο και την αγγουροφατσα με τα σαπια δοντια μπροστα.40ε γυμνο και 40ε το γλειψιμο :jerking: :jerking:Και εμενα πριν ενα μηνα γιατι μου ζητουσε 70ε για 69? :huh: :huh:Τελοσπαντων οπως και να'χει δεν αξιζει μεσα
-Κατεχακη.Η Εμμα.Γκομενακι με ομορφη σκυλε φατσα,μακρυ σπαστο καστανο μαλλι(εξτενσιον),βυζακια μετρια προς ικανοποιητικα πεσμενα,κωλος φαρδυς ασπρουλιαρης και επισης χαλαρος.Εμφανισιακα εινα ενα πολυ καθημερινο κοριτσι ας το πουμε.Λεπτομερειες στην πικαντικη κριτικη που θα αναρτηθει
-Προμηθεως 11.Η Βερονικα η οποια θα αναφερθει στην κριτικη λογω ενος παραδειγματος-συγκριση που θα δωσω :think:...Αγωνια εεε?
-Σαπφους 5.Η Μιρελα οπως μου ειπαν στο προηγουμενο
-Σαπφους 7.Η Ιονελα οπως μου ειπαν στο προ-προηγουμενο :cheesy:
-Προμηθεως 14.Η γνωστη Λαουρα η οποια εβγαλε τα εξτενσιον και το κεφαλι της ηταν σαν τις παλιες τις σκουπες με το αχυρο.Πολυ αδυνατισμενη,φαινοταν και κουρασμενη,γαμησε τα δηλαδη...

Προμηθεως 25,Προμηθεως 19,Πρασινο,Σαπφους 20,Μαντζαρου 1-10,Φριξου 14,26ης 52 ηταν κλειστα

Τα υπολοιπα ηταν απλα απλησιαστα γιατι γινοταν της πουτανας απο αμαξι αποψε.Ειχε μια ουρα απο το Πορτο μεχρι το μπουρδελο στην Αν.Γεωργιου 4 και απο τις 2 μεριες.Στα στενα Φριξου και περιξ απλα δεν εμπαινες γιατι ειχε μποτιλιαρισμα σχεδον μεχρι πανω στις γραμμες,στην Αν.Γεωργιου δεν εμπαινες γιατι υποψιαζομαι οτι ηταν ανοιχτη η Πυλη Αξιου και γινοταν της πουτανας και εκει.Δεν ηταν καλη βραδια για γυρα...
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Τι παιζει με τι λαουρα?Ακουγεται απο αρκετους οτι δεν ειναι οπως πριν...Το εχουν ψοφησει το κοριτσι ουτε λιμενεργατης χωρις ρεπο για κανα 6ημινο να ηταν.
Εμενα παντως μ ειπε οτι εχει ξενερωσει αρκετα που αρκετοι πανε μεθυσμενη και δεν τις φερονται καλα λεει πως ενιωθε καποιες φορες σαν ενα αψυχο αντικειμενο...Τι μαλακες μερικοι.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φιλε εγω που δοκιμασα την ντεμεκ Ιταλιδα (αντριανα) πολυ μαπα το καρπουζι ακομα το κλαιο το 30αρι...

:think: :think: :think:
ποια ειναι αυτη ρε αδερφε ?
Σε ποιο καταστημα την πηρες ?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Παιδες , ξερει κανεις που δουλευει και τι βαρδια αυριο η Καντυ ? γιατι δεν εχει ανανεωθει το αλλο με τισ βαρδιες.. το τηλ δεν σηκωνουν.. παει το εκλεισαν.. η εκτος αν μαζι με την Καντυ ντηθυκε συσσωμο το μαγαζι Αγιος βασιλης Α.Ε. και βγηκαν για δωρα.. ειναι και η καταραμενη η κριση... :)

Ειχε πει θα επιστρεψει Δευτερα ...
ξαναδοκιμασε με το τηλεφωνο αργοτερα ( και γραψε αν μαθεις κατι )

Αν πας προσοχη στο κοκκινο φορεματακι γιατι δε το ειδα ακομη ...
κοιτα μη το τσαλακωσεις ...  :s&m_2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τι παιζει με τι λαουρα?Ακουγεται απο αρκετους οτι δεν ειναι οπως πριν...Το εχουν ψοφησει το κοριτσι ουτε λιμενεργατης χωρις ρεπο για κανα 6ημινο να ηταν.
Εμενα παντως μ ειπε οτι εχει ξενερωσει αρκετα που αρκετοι πανε μεθυσμενη και δεν τις φερονται καλα λεει πως ενιωθε καποιες φορες σαν ενα αψυχο αντικειμενο...Τι μαλακες μερικοι.

Μου δίνεις αφορμή dm3 να γράψω κάποια πραγματάκια που είναι καλό να τα γνωρίζουμε και να τα λάβουμε όλοι υπ΄ όψιν μας.

Θα μιλήσω πρώτα συγκεκριμένα και μετά θα μιλήσω γενικά.

Κατ΄ αρχήν η Λάουρα έβγαλε εις πέρας ένα απίστευτο σερί το περασμένο καλοκαίρι δουλεύοντας βραδινή βάρδια στο τσίρκο, ανταποκρινόμενη πλήρως στα καθήκοντα και τις υπηρεσίες της. Το αντίτιμο της βραδινής βάρδιας είναι πολύ καλό από πλευράς πελατείας, αλλά το  τίμημα είναι ότι η κοπέλα θα συναντήσει μεθυσμένους και κάθε λογής μαλάκες που δεν θα έχουν αρμόζουσα συμπεριφορά.
Ψόφησε λοιπόν η Λάουρα,??? Ίσως ναι ίσως και όχι, εγώ μετά το καλοκαίρι δεν την επισκέυθην αλλά στο σαλονάρισμα της στο Κεφαλληνίας τρόμαξα να την γνωρίσω. Και μάλιστα τότε ήταν πρωί.

Γενικά τώρα καλό θα ήταν όταν επισκεπτόμαστε κάποια κοπέλα θα πρέπει να είμαστε όλοι μας καθαροί, ευγενικοί, καλοδιάθετοι και κυρίως να μην έχουμε πιει σταγόνα αλκοόλ. Το αλκοόλ αφ΄ ενός θα επηρεάσει αρνητικά την απόδοσή μας και αφ΄ ετέρου θα μας κάνει να βρωμοκοπάμε γινόμενοι αποκρουστικοί, και όσο καλή διάθεση να έχει η κοπέλα, δεν θα μας περιποιηθεί με τον ανάλογο τρόπο. Βάλλετε στο νου σας ένα γεγονός όταν μυρίσατε ένα πιωμένο ή σουρωμένο φίλο σας και θα καταλάβετε καλύτερα το σκεπτικό μου.

Εγώ προσωπικά έχω καθιερώσει στη δικιά μου παρέα όταν η έξοδος περιλαμβάνει ποτό και πήδημα, πρώτα να πηγαίνουμε στα μπουρδέλα και μετά σε ούζα, κρασιά και ουίσκια, έχοντας μάλιστα το προνόμιο μετά να συζητάμε και για κάτι επιπλέον των τετριμμένων. Σας προτρέπω λοιπόν όσο γίνεται στις δικές σας παρέες να το καθιερώσετε και εσείς.

Όλα αυτά βέβαια τα λέω με χρόνους εμπειρίας στο σπορ, γιατί πιο παλιά ομολογώ ότι δεν τα τηρούσα και εγώ απόλυτα. Επιπλέον τον τελευταίο καιρό επιδίωξα να μιλήσω μετά το τέλος της επαφής με αρκετές κοπέλες που δέχθηκαν να μου ανοίξουν την καρδιά τους και να μου πούνε τους προβληματισμούς γύρω από τη δουλειά τους. Όλες μα όλες μου εμπιστεύτηκαν ότι δεν είναι σε ανάλογες περιπτώσεις τόσο καλές όσο ήταν μαζί μου την συγκεκριμένη μέρα, γινόμενες μάλιστα έως υστερικές προκειμένου να αντιμετωπίσουν δυσάρεστες περιπτώσεις.

Και κλείνω με το εξής. Πηγαίνοντας σε κάποιο μπουρδέλο θα πας να συναντήσεις έναν άνθρωπο. Είναι μάταιο τελείως να προσπαθήσεις να έχεις επιτυχημένη επαφή 100% σε κάθε σου επίσκεψη καθώς είναι πολλοί και περίπλοκοι οι λόγοι μιας επιτυχημένης επίσκεψης, όπως είναι μάταιο να μεμψιμοιρείς για τα χρήματα σου που πιθανόν δεν πιάσανε τόπο, όσο δύσκολα και αν τα βγάζεις, δυστυχώς όλα είναι μέσα στο παιχνίδι. Είναι όμως αποκλειστικά στο χέρι σου το ποσοστό αυτό να είναι όσο το δυνατόν υψηλότερο, μιας που οι εποχές έχουν αλλάξει δραματικά υπέρ των μπουρδελιάριδων επειδή και περισσότερο χρόνο έχουμε πλέον στο δωμάτιο σε σχέση με παλαιότερες εποχές, και οι αλλοδαπές εργαζόμενες κοπέλες είναι πιο τίμιες στην εργασία τους σε σχέση με τις Ελληνίδες παλαιότερα, και κυρίως η ενημέρωση μέσω του site συμβάλει τα μέγιστα σε αυτό. Εγώ προσωπικά παρά την πολύ μεγάλη εμπειρία μου, τολμώ να πω, ότι στον ένα και κάτι χρόνο που βρίσκομαι εδώ κοντά σας έχω ανεβάσει κατά πολύ αυτό το ποσοστό.

Εύχομαι το ίδιο και σε σας. :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μου δίνεις αφορμή dm3 να γράψω κάποια πραγματάκια που είναι καλό να τα γνωρίζουμε και να τα λάβουμε όλοι υπ΄ όψιν μας.
Εύχομαι το ίδιο και σε σας. :)

Γεια σου γερολυκε  :rockon: :rockon: :rockon:

Ενοειτε οτι τα πραγματα αλλαζουν
γιαυτο εχω πει και επιμενω οτι μια φρεσκια κριτικη-αναφορα
ειναι πολυ χρησιμη απο 10 παλιες  :zfuck:

και ενα σλογκαν που μουρθε τωρα
Ποτο και τιμονι  , σκοτωνει
Ποτο και μουνι , ξενερωνει
Jo  ;)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Γεια σου γερολυκε  :rockon: :rockon: :rockon:

Ενοειτε οτι τα πραγματα αλλαζουν
γιαυτο εχω πει και επιμενω οτι μια φρεσκια κριτικη-αναφορα
ειναι πολυ χρησιμη απο 10 παλιες  :zfuck:

και ενα σλογκαν που μουρθε τωρα
Ποτο και τιμονι  , σκοτωνει
Ποτο και μουνι , ξενερωνει
Jo  ;)

-1,937529723
:woldman: Τα καλυτερα γαμισια γινονται με αλκοολ...!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γεια σου γερολυκε  :rockon: :rockon: :rockon:

Ενοειτε οτι τα πραγματα αλλαζουν
γιαυτο εχω πει και επιμενω οτι μια φρεσκια κριτικη-αναφορα
ειναι πολυ χρησιμη απο 10 παλιες  :zfuck:

και ενα σλογκαν που μουρθε τωρα
Ποτο και τιμονι  , σκοτωνει
[size=14pt]Ποτο και μουνι , ξενερωνει [/size] Jo  ;)


Πάλι έγραψες :rockon: :rockon: :rockon:

Το σλόγκαν του χειμώνα είναι αυτό. :rockon: :rockon: :rockon:


Κάθισα και έγραψα σεντόνια πάλι, και εσύ σε 4 λέξεις αποτύπωσες όλα όσα έγραψα. :thumbsup:

Άπαιχτος είσαι :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το ειδαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:



Προτεινω να αναφαιρετε στις κριτικες απο δω και περα και η περιεκτικοτητα αλκοολ στο αιμα  :rockon:

Ποιες 3-4 βοτκες, να γαμας καμια ωρα χωρις να μπορεις να χυσεις, και αν την αλλη μερα η γκομενα δεν πει ή δεν σκεφτει ...αχχχχχ με ξεμουνιασε ο jo χτες  βραδυ  :crazy:...
..τοτε δεν θα ξαναπιω γουλια αλκοολ.!!...θα πινω μονο μονορουφι.!!  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ποιες 3-4 βοτκες, να γαμας καμια ωρα χωρις να μπορεις να χυσεις, και αν την αλλη μερα η γκομενα δεν πει ή δεν σκεφτει ...αχχχχχ με ξεμουνιασε ο jo χτες  βραδυ  :crazy:...
..τοτε δεν θα ξαναπιω γουλια αλκοολ.!!...θα πινω μονο μονορουφι.!!  :2funny:

3-4 βοτκες ?  :think:
μετα πρεπει να αλλαξω και νικ νειμ ... θα το κανω  souroman 7
:cheesy:

Εγω ετσι αργαω ρε .. αμα πιω κιολας οχι πορτα..
προβλεπω να ακουω απο κανεναν τηλεβοα ...
Βγειτε εξω το κριτιριο θα κατεδαφιστει... πάλιωσε   :2funny:

Τεςπα οπως την βρισκει ο καθενας , αλλοι πινουν και ανεβαινουν
εγω αμα πιω ... νυσταζω  :tired:



 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Φιλε εγω που δοκιμασα την ντεμεκ Ιταλιδα (αντριανα) πολυ μαπα το καρπουζι ακομα το κλαιο το 30αρι...
ισπανιδα ειναι κ με 30αρι δεν νομιζω πως σε βαζουν στις βιλλες
εχουν τακτικη να κρατανε το 40αρι σταθερο κ ακατεβατο
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ενταξει αν πας και εχεις πιει κανα 2 ποτακια δεν νομιζω να τρεχει και τιποτα εχω φιλο που πηγαινε οταν επινε αρκετα...φενεται το αλκοολ του εφερνε καυλες. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom