Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

qwerty84

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
jo145 ναι μας την εσκασε.. αν και νομιζω οτι ειναι αυριο πρωινη... το μπος μου ειπε βεβαια απογευμα απο 4 μεχρι 1.. άλλα λέει ομως το σαιτ.. τι να πω.. αν ξερετε κατι περισσοτερο απλα ενημερωστε.. εγω σημερα.. πηγα κεφατος.. αλλα εχασα :(
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Γεια χαρα, η χθεσινη μεσημεριανη τσαρκα στον Βαρδαρη που εκανα στις 26/12 η κατασταση στα σπιτια ειχε ως εξεις:

Προμηθεως 11:Η γνωστη milf Καρμεν η Βουλγαρα.
Προμηθεως 14:Η Σουζανα ενα μελαχρινο πιπινι με εκφυλο βλεμα.
Προμηθεως 19:Η γνωστη σε ολους Μαιρη :tits:.
Προμηθεως 25:Η Μαρα,οχι τοσο καλη σε προσωπο και σωμα και σαν γενικη εικονα(αποψη μου)αλλα δεν ξερω πως ειναι στο δωματιο :dunno: αν και εχω διαβασει καλες κριτικες για αυτην....
Σαπφως 5:Νικολ η Γαλλιδα :tits:.
Σαπφως 7:Η Λιτσα απο Γερμανια ισχυριζομενοι η τσατσα και η ιδια,απο εμφανιση αρκετα αδυνατη και συμπαθητικη στο προσωπο οπου και εδω εγινε και η καταθεση μου,κριτικη ανεβαινει εντος ολιγου....
Σαπφως 8:Η μαγια οπου ειναι μετρια εμφανιση,μετριου αναστηματος,περιττα κιλα στην περιφερεια και μια ελαφρος κοιλια διεκρινα.
Σαπφως 20:Κλειστο λογω εργασιων συντηρησης του οικηματος.
Τανταλου και Σαπφους:Κλειστο και αυτο.
Τανταλου 8Α:Η Pamela η μαυρουλα ενα μπαμπατσικο εγχρωμο γκομενακι.
Τανταλου 9:Η Μαρτινα Rhodes η πορνοσταρ,δεν την ειδα γιατι ειχε μισαωρο προγραμμα ειπε η τσατσα και την εκανα.
Τανταλου 14:Η Μονικα ενα ψηλο ξανθο γκομενακι με ωραιο σωμα και ενα tribal tattoo πισω στην λεκανη της,αλλα οχι τοσο ωραια στο προσωπο.
Και καπου εδω τελειωσε η τσαρκα μου,αυτα απο Βαρδαρη για χθες.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Μου δίνεις αφορμή dm3 να γράψω κάποια πραγματάκια που είναι καλό να τα γνωρίζουμε και να τα λάβουμε όλοι υπ΄ όψιν μας.

Θα μιλήσω πρώτα συγκεκριμένα και μετά θα μιλήσω γενικά.

Κατ΄ αρχήν η Λάουρα έβγαλε εις πέρας ένα απίστευτο σερί το περασμένο καλοκαίρι δουλεύοντας βραδινή βάρδια στο τσίρκο, ανταποκρινόμενη πλήρως στα καθήκοντα και τις υπηρεσίες της. Το αντίτιμο της βραδινής βάρδιας είναι πολύ καλό από πλευράς πελατείας, αλλά το  τίμημα είναι ότι η κοπέλα θα συναντήσει μεθυσμένους και κάθε λογής μαλάκες που δεν θα έχουν αρμόζουσα συμπεριφορά.
Ψόφησε λοιπόν η Λάουρα,??? Ίσως ναι ίσως και όχι, εγώ μετά το καλοκαίρι δεν την επισκέυθην αλλά στο σαλονάρισμα της στο Κεφαλληνίας τρόμαξα να την γνωρίσω. Και μάλιστα τότε ήταν πρωί.

Γενικά τώρα καλό θα ήταν όταν επισκεπτόμαστε κάποια κοπέλα θα πρέπει να είμαστε όλοι μας καθαροί, ευγενικοί, καλοδιάθετοι και κυρίως να μην έχουμε πιει σταγόνα αλκοόλ. Το αλκοόλ αφ΄ ενός θα επηρεάσει αρνητικά την απόδοσή μας και αφ΄ ετέρου θα μας κάνει να βρωμοκοπάμε γινόμενοι αποκρουστικοί, και όσο καλή διάθεση να έχει η κοπέλα, δεν θα μας περιποιηθεί με τον ανάλογο τρόπο. Βάλλετε στο νου σας ένα γεγονός όταν μυρίσατε ένα πιωμένο ή σουρωμένο φίλο σας και θα καταλάβετε καλύτερα το σκεπτικό μου.

Εγώ προσωπικά έχω καθιερώσει στη δικιά μου παρέα όταν η έξοδος περιλαμβάνει ποτό και πήδημα, πρώτα να πηγαίνουμε στα μπουρδέλα και μετά σε ούζα, κρασιά και ουίσκια, έχοντας μάλιστα το προνόμιο μετά να συζητάμε και για κάτι επιπλέον των τετριμμένων. Σας προτρέπω λοιπόν όσο γίνεται στις δικές σας παρέες να το καθιερώσετε και εσείς.

Όλα αυτά βέβαια τα λέω με χρόνους εμπειρίας στο σπορ, γιατί πιο παλιά ομολογώ ότι δεν τα τηρούσα και εγώ απόλυτα. Επιπλέον τον τελευταίο καιρό επιδίωξα να μιλήσω μετά το τέλος της επαφής με αρκετές κοπέλες που δέχθηκαν να μου ανοίξουν την καρδιά τους και να μου πούνε τους προβληματισμούς γύρω από τη δουλειά τους. Όλες μα όλες μου εμπιστεύτηκαν ότι δεν είναι σε ανάλογες περιπτώσεις τόσο καλές όσο ήταν μαζί μου την συγκεκριμένη μέρα, γινόμενες μάλιστα έως υστερικές προκειμένου να αντιμετωπίσουν δυσάρεστες περιπτώσεις.

Και κλείνω με το εξής. Πηγαίνοντας σε κάποιο μπουρδέλο θα πας να συναντήσεις έναν άνθρωπο. Είναι μάταιο τελείως να προσπαθήσεις να έχεις επιτυχημένη επαφή 100% σε κάθε σου επίσκεψη καθώς είναι πολλοί και περίπλοκοι οι λόγοι μιας επιτυχημένης επίσκεψης, όπως είναι μάταιο να μεμψιμοιρείς για τα χρήματα σου που πιθανόν δεν πιάσανε τόπο, όσο δύσκολα και αν τα βγάζεις, δυστυχώς όλα είναι μέσα στο παιχνίδι. Είναι όμως αποκλειστικά στο χέρι σου το ποσοστό αυτό να είναι όσο το δυνατόν υψηλότερο, μιας που οι εποχές έχουν αλλάξει δραματικά υπέρ των μπουρδελιάριδων επειδή και περισσότερο χρόνο έχουμε πλέον στο δωμάτιο σε σχέση με παλαιότερες εποχές, και οι αλλοδαπές εργαζόμενες κοπέλες είναι πιο τίμιες στην εργασία τους σε σχέση με τις Ελληνίδες παλαιότερα, και κυρίως η ενημέρωση μέσω του site συμβάλει τα μέγιστα σε αυτό. Εγώ προσωπικά παρά την πολύ μεγάλη εμπειρία μου, τολμώ να πω, ότι στον ένα και κάτι χρόνο που βρίσκομαι εδώ κοντά σας έχω ανεβάσει κατά πολύ αυτό το ποσοστό.

Εύχομαι το ίδιο και σε σας. :)

Εύγε Gameover :thumbsup:
Συμφωνώ και επαυξάνω με τα γραφόμενα σου.
Όπως θέλουμε εμείς η κοπέλα να είναι καθαρή και ευωδιαστή,πρέπει και εμείς να έχουμε μια στοιχειώδη περιποίηση-καθαριότητα και νηφαλιότητα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οντως δυνατο το νεο αιμα στην ενημερωση :rockon:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Εκλογες ποτε θα χουμε παλι για τα προεδριλικια? καλημερα και χρονια πολλα προεδρε!! οτι επιθυμειτε!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
jo145 ναι μας την εσκασε.. αν και νομιζω οτι ειναι αυριο πρωινη... το μπος μου ειπε βεβαια απογευμα απο 4 μεχρι 1.. άλλα λέει ομως το σαιτ.. τι να πω.. αν ξερετε κατι περισσοτερο απλα ενημερωστε.. εγω σημερα.. πηγα κεφατος.. αλλα εχασα :(
ωπα με μπερδεψες  :think:


Ποιο ειναι το μπος ? αυτος που σηκωσε το τηλεφωνο ?  :think: σε ποιο καταστημα ?  :think:


Εσυ τι εχασες ?  :think:


μωλογα  :s&m_3: πες τα ολα  :s&m_2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Το Τριγωνο των Βυζουδων εχει γινει τετραγωνο .. μπορει και 5 γωνο  :think:

Φριξου 9 η Τουμπανιεθ :tits2: σε μια απο τις σπανιες εμφανισεις τηε τελευταια  :grin:
Φριξου 15 η Εφη σε μια απο τις συνχες εμφανισεις τελευτια
ενω η Δεσποινις Αφρδιτη ειναι στην Κωλετη
Απ την αλλη μερια τωρα ... Το καινουριο πιπινι εν ενοματι Παολα στο Λαφαμ
Ενω η Καντυ αναμενετε στο στενακι της Κοροβαγκου ,
Τα ομορφα ματια της οποιας δεν ανοιξαν στην ωρα τους  :cheesy:
Την περιμενει ειπε η θει-τσα-τσα ...
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
KAλημερα και χρονια πολλα σε ολους! καταθεση εχτες στο και νουργιο μωρο της Κοροβαγκου! Elisa. Στην Αφρουλα ηθελε 1 ωρα αναμονη αλλα η αποφαση για κασκαντεριλικι με δικαιωσε!!!! Ανεβηκε κριτικη.  :rockon:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χθεσ πετυχα την ελισα στο κοροβαγκου....τελειως διαφορετικη απ οτι στις φωτο
ειναι λιγο πιο μπιστι στην πραγματικοτητα κ ο κωλος δεν ειναι τοσο σουπερ οσο στην φωτο
το βυζι,βυζαρα αλλα γενικοτερα ειναι λιγο γεματουλα
επισης εντυπωση μου εκανε στο βιτρινατο η νεα τζουλια(ν) κ οχι τζουλια που μαλλον πανε να μπερδεψουν τον κοσμο με τα ονοματα κ την κλασικη περιγραφη...νεα κοπελα κτλ κτλ
η αληθεια ειναι οτι δεν την ειχα ξαναδει αλλα ηταν πολυ μα πολυ μετρια σε εμφανιση η κοπελα
μελαχρινο,μετριου αναστηματος,αβυζο κ σχετικα καλο κωλαρακι.μεσα δεν ξερω δεν μπηκα κ δεν θα μπω
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
επισης ανδ γεωργιου 4 η λιλη που παντα το ειχε 30αρι χθες το βτραδυ η τσατσα ειπε οτι το απλο ειναι 40αρι
κ οταν της ειπα πως κ τι τοτε μου ειπε οτι το ζητησε η κοπελα
κολπακια χριστουγεννιατικα?
αληθεια αυτη τι λεει μεσα?

κ τελος ζτο φριξου 9 ηταν η μαντυ
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
επισης ανδ γεωργιου 4 η λιλη που παντα το ειχε 30αρι χθες το βτραδυ η τσατσα ειπε οτι το απλο ειναι 40αρι
κ οταν της ειπα πως κ τι τοτε μου ειπε οτι το ζητησε η κοπελα
κολπακια χριστουγεννιατικα?
αληθεια αυτη τι λεει μεσα?

κ τελος ζτο φριξου 9 ηταν η μαντυ
την εχω παρει 3 φορες και ολες με 40αρι στο απλο,πρωτη φορα ακουω για 30αρι εκει... την πρωτη φορα περασα πολυ γαματα μετα καθε φορα και χειροτερη ξεπετα...
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
αυτη η μιχο ξερεται αν δουλευει ακομα??
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
την εχω παρει 3 φορες και ολες με 40αρι στο απλο,πρωτη φορα ακουω για 30αρι εκει... την πρωτη φορα περασα πολυ γαματα μετα καθε φορα και χειροτερη ξεπετα...
την ξανθουλα που κανει ναζακια στο σαλονι δεν λες κ εσυ?
εγω 2 φορες που την ξαναπετυχα το ειχε 30αρι το απλο σιγουρα
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
επισης εντυπωση μου εκανε στο βιτρινατο η νεα τζουλια(ν) κ οχι τζουλια που μαλλον πανε να μπερδεψουν τον κοσμο με τα ονοματα κ την κλασικη περιγραφη...νεα κοπελα κτλ κτλ
η αληθεια ειναι οτι δεν την ειχα ξαναδει αλλα ηταν πολυ μα πολυ μετρια σε εμφανιση η κοπελα
μελαχρινο,μετριου αναστηματος,αβυζο κ σχετικα καλο κωλαρακι.μεσα δεν ξερω δεν μπηκα κ δεν θα μπω

Μπράβο, μπορεί να μην γεμίζει το μάτι, αλλά την ψάχναμε πολλοί αυτήν την κόπελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom