Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλησπερα σε ολους απο εμενα,επειδη εχω διαβασει εδω στο site οτι τα μαγαζια του βαρδαρη θα φυγουν απο εκει που ειναι και θα πανε Μυλο μερια,αλλοι ειπανε Οκτωβριο,αλλοι τελη του 2011,αλλοι απο την νεα χρονια και μετα.... ξερει κανεις στα σιγουρα να πει ''αν'' εμαθε απο εγκυρη πηγη guarantee,τι και πως?????? :think: :think: :think: :think:

θα φυγουν , ετσι ειχε αποφασει το δημοτικο συμβουλιο
δε θυμαμαι που ειναι τα σχετικα ποστ  που το επιβεβαιωνουν
αλλα τους ειχαν δωσει ενα χρονο "ζωης"

Ο ενας χρονος μαλλον ξεκινησε απο τοτε που πηραν αδειες τα μαγαζια
(ψαξε στο θεμα του λαφαμ εκει αναφερθηκε κατι )
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μεσημεριανή τσάρκα χθες, περιοχή Μύλου, στις 13:30.
Ανδρέου Γεωργίου 16 : πήγα για την Τσαρίνα, αλλά έφαγα άκυρο. Κλειστόν το ίδρυμα.
La Femme : η Πάολα. Ένα πιπίνι 20χρονών, μελαχρινό αλλά όχι για τα δικά μου γούστα. Κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό.
Κοροβάγκου 5 : η Candy (στην οποία έγινε η 1η κατάθεση, ακολουθεί κριτική)
Κωλέττη 17 : η Αφρούλα (στην οποία έγινε η 2η κατάθεση)

Πρέπει να ανοίγει και νέο ίδρυμα στην Ανδρέου Γεωργίου, λίγο πριν στρίψουμε για τη Λάουρα (με κάθε επιφύλαξη), αλλά από τη χωροθέτηση του χώρου για studiaki το κόβω. Είδωμεν.

:rockon:

Η πρωτη αναφορα live για Παολα αν ειδα καλα

Το φαγες και το μελομακαρονακι σου  ;)
ωραιος ο τυπος
Δυο δυο τα πηδαει το σκαλια το Μαρουσακη :cheesy:

Το μαγαζι στην Α γεωργιου με Κεφαληνιας , πριν καιρο ειχα ακουσει οτι
το ετοιμαζανε , ακομη δε τελειωσε ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Χρονια πολλα σε ολους!!!βραδυνη επισκεψη στη Τανταλου 8 με την καρινα!!!παιδες η τυπισα τελεια...πολυ καλη πουτανα!κοντουλα 1,60,2αρι βυζακι μελαχρινι με μαυρες ζαρτιερες με μι α :kissass: ολα τα λεφτα!!!στο δωματειο αψογη η  :pipa2: οσκερικη με απιστευτο παιξιμο γλωσσας!!!πολυ καλη ανακαλυψη...

τσσσ Καρινα .. απ τους λιγους που την εχουν αναφαιρει ,
αντιθετη εντιπωση επικρατει απ οτι θυμαμαι ...
αυτη δεν ειναι η σιτυτουριστρια ?  :think:
εχει κανεις το λινκ να την δει ο φιλος ?


Στο τελευταιο μετα το lafame.

οκ bro
δε καταλαβα βεβαια για ποια λες , , δε θα την ξερω μαλλον :dunno:



Το "πρωτοεμφανιζομενο" 18 χρονο μελαχρινο βουλγαρακι απο σαπφως 7 ακομα να δοκιμαστει?εστω και οπτικα



εχει πεσει μεγαλη βαρεμαρα τελευταια  :rolleyes:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Χτεσινη μπουρδελοτσαρκα, πεσιμο αυλαιας για το 2011...
Ανοιχτα  δεν μπηκαμε, και ισως...
:2funny: :2funny: :2funny:
Το στυλ μου υιοθετησες βλεπω , κι εγω ετσι εκανα τσαρκες στο τελος  :cheesy:

Φριξου 9. Μαντυ η γερμανιδα με μελαχρινο μακρι μαλι, ειχα καιρο να την δω, στρουμπουλεψε, εγινε καυλιαρα, της πανε τα κιλακια οπως και ομορφυνε στο προσωπο αρκετα, μεσα σε ενα μικρο μινι μαυρο φουστακι με μαυρο σουτιεν να κραταει μετα βιας το πλουσιο σιλικονατο στηθος της, αλλα δεν εχω καθολου ορεξη να την δοκιμασω ξανα...μιας και τα σχολια της ειναι περα για περα αρνητικα...απο εξω ελειπε η τσιπαρα της ηταν ενα τσελικα αν θυμαμαι καλα, λετε να παρεδωσε πινακιδες.???  :2funny:
Ετσι ακριβως , μονο που εγω θα παω για την τριτη βολη μιας και την πρωτη φορα ηταν πολυ καλη  :fuck2:
καλη μου τυχη  :priest:
Το τζιπ το δανειστικα εγω ρε , πηγα μεχρι το Καιμακ τσαλαν  :dancing:
καλο το τσελικα αλλα γλυστραει πολυ  :grin:



Α.Γεωργιου 16. Ανιτα η Ιταλιδα, πολυ ευγενικη στην υποδοχη παντα, παλι με με το μαυρο κλασικο φορεματακι της, το εχει λιωσει λεμε.! την εχω βγαλει απο την λιστα μου δεν προκειτε να ρισκαρω...η ευγενεια της με σκλαβωνει...  :2funny:
ααα αυτη μηπως πηδηξε ο φιλος GRxx , Ιταλιδα + μαπα = αυτη απ οτι λενε  , Τωρα για το Αντριαννα ή το αλλαξε ή μπερδευτηκε

Κοροβαγκου. Η νεοφερμενη Ρουμανα Ελιζα, στρουμπουλο μπακλαβαδακι.!! ομορφο προσωπακι, ελαχιστη σχεση με της φωτο θα ελεγα, ειναι ποιο παχια με την καλη ενοια, ειναι απο τα κοριτσια του λυκειου που κυκλοφορανε με την σακα στον ομο, αυτα με τα κοτσιδακια που ψαχνονται να φανε κανα πουτσο γερα.!!??? εεεε...καπως ετσι την εκοψα, ΚΩΛΑΡΑ.!! 12ποντα τακουνια που οταν κατεβει απο αυτα ειναι ταπα.!!  η τσατσα η σπορου πολυ χαραρη και προσγειωμενη, μπραβο της.!! η Καντυ ηταν πρωινη, η Σαρα ειναι στας πατριδας της τρωει απο τα ετοιμα.!! αγνωστο ποτε θα ερθει...
Αρχες του Γεναρη ερχετε η Σαρα ... ελπιζω να το δουλευει που και που γιατι θα κολλησει  :2funny: (λογο στενουρας)
η Τσατσα ναι προσγειωμενη ...
Στρουμπουλο μπακλαβαδακι , χοχοχο σωστος  :cheesy: τα υπολοιπα τα ιδια απο κοντα ...
αντε να δουμε τι θα δουμε στην κριτικη  :grin:

Προμηθεους 25. Μαρα
Εμενα μια χαρα μου κατσε , πανω που ηθελα "το κοριτσι της διπλανης πορτας "
ισως πρεπει να αναθεωρησιες ..." λογο τιμης "  :sunglasses:


Καλημερα σου  :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εμενα μια χαρα μου κατσε , πανω που ηθελα "το κοριτσι της διπλανης πορτας "
ισως πρεπει να αναθεωρησιες ..." λογο τιμης "  :sunglasses:

Καλημερα σου  :cheesy:

Πανω που ειχα αναθεωρησει και την εχω σβησει απο το μυαλο μου, με βαζεις παλι σε σκεψεις παλι...
 

Qui-Gon Jinn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ωρε παλλίκαροι, θέλω να κατέβω Θεσσαλονίκη κανά πρωί τώρα αυτές τις μέρες να  :fuck1: . Ποιές δουλεύουν πρωί σε κάθε μαγαζί;
Άμα μπορεί κάποιος να μου τα γράψει μαζεμένα pls, να πάω να διαβάσω και καμιά κριτική μετα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πανω που ειχα αναθεωρησει και την εχω σβησει απο το μυαλο μου, με βαζεις παλι σε σκεψεις παλι...

Γαμισε το ρε .. αμα δεν ακουσες κλικ τι το το θες  :idiot:

Εδω μετα απο ενα σερι απο "μοντελες"  Τζεσυ - μαντυ - Καντυ- Σαρα 
ηθελα κατι ποιο καθημερινο και μου ρθε κουτι ...
αν δε πας με αναλογη διαθεση αστο ...

Απλος επιδη τα γουστα μας λιγο πολυ ταιριαζουν  ( αν εξαιρεσεις την γκαντεμια σου )
γιαυτο στο ειπα  :birdman:
αλλα μετα τα 40 κιλα θυμιαμα που μου εφαγες φετος , καθε συμβουλη ειναι περριτη  :priest:
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
896
Πόντοι
361
Α.Γεωργιου 16. Ανιτα η Ιταλιδα, πολυ ευγενικη στην υποδοχη παντα, παλι με με το μαυρο κλασικο φορεματακι της, το εχει λιωσει λεμε.! την εχω βγαλει απο την λιστα μου δεν προκειτε να ρισκαρω...η ευγενεια της με σκλαβωνει...  :2funny:
ααα αυτη μηπως πηδηξε ο φιλος GRxx , Ιταλιδα + μαπα = αυτη απ οτι λενε  , Τωρα για το Αντριαννα ή το αλλαξε ή μπερδευτηκε

Μπορει να παρακουσα παντος απο την περιγραφη εινα αυτη, πολυ χαλια κριτικη δεν ξερω πως να βαλω, για την ιστορια πιπα πολυ μετρια, εβαλε λιπαντικο ευτυχως υπηρχε αισθηση αλλα ξαναεβαλε και εκει χαθηκε η μπαλα, απο συμετοχη -1 παραλιγο να την παρει ο υπνος...
Απο ευγενεια οντος ειχε αρκετη αλλα δεν πας για να αναταλαξεις γραματωσιμα!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μπορει να παρακουσα παντος απο την περιγραφη εινα αυτη, πολυ χαλια κριτικη δεν ξερω πως να βαλω, για την ιστορια πιπα πολυ μετρια, εβαλε λιπαντικο ευτυχως υπηρχε αισθηση αλλα ξαναεβαλε και εκει χαθηκε η μπαλα, απο συμετοχη -1 παραλιγο να την παρει ο υπνος...
Απο ευγενεια οντος ειχε αρκετη αλλα δεν πας για να αναταλαξεις γραματωσιμα!!!

Πας εδω πατας προσθεστε νεα κριτικη

συμπληρωνεις την φορμα πατας "υποβολη" στο τελος και εισαι οκ  ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Και μια αναμνηστηκη φωτογραφια απο χτες για τον mpotofilo, που παντα τον ξεχναω οταν κανω τσαρκα να παρατηρησω τα κοριτσια για μποτουλες, αλλα εξω στο πεζοδρομιο τον θυμαμαι παντα.!!  :2funny:
συγνωμη για την αναλυση αλλα λεφτα για πουτανες εχουμε να διαθεσουμε, για τεχνολογια οχι.!!  :2funny:
αυτες ρε τυπε ειναι αχλαδοκωλες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
θα φυγουν , ετσι ειχε αποφασει το δημοτικο συμβουλιο
δε θυμαμαι που ειναι τα σχετικα ποστ  που το επιβεβαιωνουν
αλλα τους ειχαν δωσει ενα χρονο "ζωης"

Ο ενας χρονος μαλλον ξεκινησε απο τοτε που πηραν αδειες τα μαγαζια
(ψαξε στο θεμα του λαφαμ εκει αναφερθηκε κατι )
Ok Thanks φιλε ;) :thumbsup:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αγαπητοί συναθλητές η Χρονιά σε λίγο φτάνει στο τέλος της και μαζί με αυτή τελειώνει και η ψηφοφορία για το κορίτσι της χρονιάς 2011.

Έχουν απομείνει λίγες παραπάνω από 24 ώρες ακόμη, πριν τελειώσει η ψηφοφορία, και για όσους από εσάς  δεν ψηφίσατε ακόμη και θέλετε να το πράξετε σας παραθέτω το σχετικό λινγκ και σας υπενθυμίζω τους ότι μπορείτε να επιλέξετε έως 6 κοπέλες.

 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Απογευματινή βόλτα 7 με 9.
Βαρδάρης:
Σαπφώς 20,  πράσινο και  Ταντάλου 8Α κλειστά.
Ταντάλου 9 η Αλεξάνδρα , αυτή με τα αραιά δόντια μπροστά. Μόλις βγήκε στο σαλόνι άρπαξε έναν πιτσιρικά που στεκόταν μπροστά στην  τουαλέτα, τον έβαλε μέσα(στην τουαλέτα) και έκλεισε την πόρτα.
Ταντάλου 14 η Νικολέτα όμορφο μελαχρινό κοντούλικο πιπινάκι από Ρουμανία είπε η τσατσα. Ηταν αρκετή ώρα στο δωμάτιο και ακούγονταν μπατσούλες και νιαουρίσματα. Η τσατσα απέξω φώναζε «Νικολέεετα, άντε κορίτσι μου!»
Προμηθέως ψηλα στο 25 η Μάρα , στο μπλέ η Βίκυ η ουκρανή που αδυνάτισε λίγο , ήταν και ντυμένη αγιοβασιλίτσα τούρλωσε και τον ωραίο κώλο της  και γενικά ήταν πολύ  :rockon: :knockinb:  . Απέναντι η Σουζάνα και  στο ανορθόγραφο η Λάουρα νο2 , ξανθιά μέτρια εμφάνιση δεν την έχω φάει . Σαπφώς 7 η Τζούλη ή Τζούλια , μελαχρινή πιτσιρίκα όμορφη , αδύνατη.
Μύλος:
Mατζάρου 14 η Αντζελα και στην Κατεχάκη η Εμμα σε πρόγραμμα , αυτήν ήθελα  αλλά θα αργούσε τουλάχιστον 45 λεπτά, οπότε συνέχισα.
Στην Κωλλέτη η Τάνια και  Ν. Ουρανου 1β η Αντριάννα.
Φρίξου χαμηλά η Μάντυ και ψηλά μια μελαχρινή ψηλή κοπέλα με μαλλί κοντό καρε , Χριστίνα  το όνομά της.
Στο τέρμα της Ν. Ουρανού η Μιραμπέλα, και πίσω στην Ερημίτη μια μελαχρινή όμορφη ζουμερή  στην οποία και  τον έδωσα αλλά δεν θυμάμαι το όνομά της.Πολύ ωραίο πρόσωπο και μάτια(αν εξαιρέσεις ένα μαυράκι στο δόντι) καλό χυμώδες σώμα, καθαρή , μουνάκι χαριτωμένο σαν καραμέλα , αλλά με διάθεση ξεπέτας.Επίσης δεν ήξερε ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά. Δεν θα ξαναπροτιμηθεί από εμένα.
Στην Κοροβάγκου η σπορού έτρωγε φουντούκια και διαφήμιζε την Ελίσα από το ιντερνετ, η οποία δεν μου έκανε καθόλου εντύπωση στο σαλόνι, λίγο γεματούλα και αμήχανη μου φάνηκε. Στην Κεφαλληνίας η Μέρτσυ , στο LaFemme η Μαρία με σουτιέν αγιοβασιλιάτικο,όμορφη αλλά μέτρια πράγματα στα ενδότερα, παρακάτω η Αλεξία και το Ερως κλειστό. Ανδρέου Γεωργίου 4 η Λίλη ,26ης 52 η Τζέσικα και στο 35 η Νάσια.

Καλές γιορτές σε όλους.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Απογευματινή βόλτα 7 με 9.
Βαρδάρης:
Σαπφώς 20,  πράσινο και  Ταντάλου 8Α κλειστά.
Ταντάλου 9 η Αλεξάνδρα , αυτή με τα αραιά δόντια μπροστά. Μόλις βγήκε στο σαλόνι άρπαξε έναν πιτσιρικά που στεκόταν μπροστά στην  τουαλέτα, τον έβαλε μέσα(στην τουαλέτα) και έκλεισε την πόρτα.
Ταντάλου 14 η Νικολέτα όμορφο μελαχρινό κοντούλικο πιπινάκι από Ρουμανία είπε η τσατσα. Ηταν αρκετή ώρα στο δωμάτιο και ακούγονταν μπατσούλες και νιαουρίσματα. Η τσατσα απέξω φώναζε «Νικολέεετα, άντε κορίτσι μου!»
Προμηθέως ψηλα στο 25 η Μάρα , στο μπλέ η Βίκυ η ουκρανή που αδυνάτισε λίγο , ήταν και ντυμένη αγιοβασιλίτσα τούρλωσε και τον ωραίο κώλο της  και γενικά ήταν πολύ  :rockon: :knockinb:  . Απέναντι η Σουζάνα και  στο ανορθόγραφο η Λάουρα νο2 , ξανθιά μέτρια εμφάνιση δεν την έχω φάει . Σαπφώς 7 η Τζούλη ή Τζούλια , μελαχρινή πιτσιρίκα όμορφη , αδύνατη.
Μύλος:
Mατζάρου 14 η Αντζελα και στην Κατεχάκη η Εμμα σε πρόγραμμα , αυτήν ήθελα  αλλά θα αργούσε τουλάχιστον 45 λεπτά, οπότε συνέχισα.
Στην Κωλλέτη η Τάνια και  Ν. Ουρανου 1β η Αντριάννα.
Φρίξου χαμηλά η Μάντυ και ψηλά μια μελαχρινή ψηλή κοπέλα με μαλλί κοντό καρε , Χριστίνα  το όνομά της.
Στο τέρμα της Ν. Ουρανού η Μιραμπέλα, και πίσω στην Ερημίτη μια μελαχρινή όμορφη ζουμερή  στην οποία και  τον έδωσα αλλά δεν θυμάμαι το όνομά της.Πολύ ωραίο πρόσωπο και μάτια(αν εξαιρέσεις ένα μαυράκι στο δόντι) καλό χυμώδες σώμα, καθαρή , μουνάκι χαριτωμένο σαν καραμέλα , αλλά με διάθεση ξεπέτας.Επίσης δεν ήξερε ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά. Δεν θα ξαναπροτιμηθεί από εμένα.
Στην Κοροβάγκου η σπορού έτρωγε φουντούκια και διαφήμιζε την Ελίσα από το ιντερνετ, η οποία δεν μου έκανε καθόλου εντύπωση στο σαλόνι, λίγο γεματούλα και αμήχανη μου φάνηκε. Στην Κεφαλληνίας η Μέρτσυ , στο LaFemme η Μαρία με σουτιέν αγιοβασιλιάτικο,όμορφη αλλά μέτρια πράγματα στα ενδότερα, παρακάτω η Αλεξία και το Ερως κλειστό. Ανδρέου Γεωργίου 4 η Λίλη ,26ης 52 η Τζέσικα και στο 35 η Νάσια.

Καλές γιορτές σε όλους.

Άλλες 2 Αγιοβασιλίτσες εμφανίστηκαν........κάπως καθυστερημένα αλλά η "συμμετοχή" μετράει....Πρέπει να πάω για έλεγχο και να συγκριθούν οι "στολές" των κορασίδων.
Μόνο της Candy έχω δει.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246


Κατεχάκη η Εμμα σε πρόγραμμα , αυτήν ήθελα  αλλά θα αργούσε τουλάχιστον 45 λεπτά, οπότε συνέχισα.
:think: 45 λεπτα ? τετοιο προγραμμα δεν εχουν ουτε στα "στουνδιον" το φουλ φουλ σουπερ ντουπερ ποιο λιγο κραταει
Φρίξου χαμηλά η Μάντυ και ψηλά μια μελαχρινή ψηλή κοπέλα με μαλλί κοντό καρε , Χριστίνα  το όνομά της.
ψηλα εχει δυο και ανοιγει και τριτο απ οτι ειπαν ... εσυ  για ποιο λες ?  :think:
Ερημίτη μια μελαχρινή όμορφη ζουμερή  στην οποία και  τον έδωσα
Δε παει πουθενα το μυαλο μου ...  :think:
Στην Κοροβάγκου η σπορού έτρωγε φουντούκια
οποτε δεν ηταν η σπορου , αλλα η φουντουκου  :cheesy:
LaFemme η Μαρία με σουτιέν αγιοβασιλιάτικο
αααα στολιστικε  Μαριω  :cheesy: Ωραια μπραβο ωραια . πρεπει αν περασουμε να... ευχηθουμε  :zfuck:
Μια μιλφ αδυνατη ξανθια ?  :think:
κι αυτη ειχε ενα κοκκινο σουτιεν με τριχουλες ασπρες περισι που την ειχα δει Ερημητη ...



Ταντάλου 14 η Νικολέτα  Η τσατσα απέξω φώναζε «Νικολέεετα, άντε κορίτσι μου!»
Ωραια να παμε ... με φτιαχνει να φωναζει η τσατσα απ εξω ...  :cum: γουσταρω  :bigdick:
στο μπλέ η Βίκυ η ουκρανή που αδυνάτισε λίγο , ήταν και ντυμένη αγιοβασιλίτσα
Δωσαμε Δωσαμε  *P


Καλές γιορτές σε όλους.

Καλες γιορτες  :rockon:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Άλλες 2 Αγιοβασιλίτσες εμφανίστηκαν........κάπως καθυστερημένα αλλά η "συμμετοχή" μετράει....Πρέπει να πάω για έλεγχο και να συγκριθούν οι "στολές" των κορασίδων.
Μόνο της Candy έχω δει.


Δε νομιζω να τιθετε θεμα συγκρισης  :cool2:



Καντυ χωρις στολη κοροβαγκου για λιγο ακομη και μετα του χρονου παλι
Το ιδιο και η Εφη στο φρ 15
στο 9 της ιδιας οδου η φροιλαιν Μαντυ
Απο Λαφαμ μερια Χριστινα τωρα Μαρια μερα , και η καινουρια Παολα μετα απο κανα δυο μερες

:zfuck:
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
η νικολ παιδια τι λεει??εχω ακουσει πολυ καλα λογια,μπορειτε να βοηθησετε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom