Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Καλα η Ντεσυ ειναι λιγο νταρντανα, ειναι κ ψηλη αλλωστε, αλλα δε θα την ελεγα κ χοντρη.. Δε λεω οτιεχει κ το ιδανικο σωμα, αλλα στην αναβροχια εδω περα ειναι μια επιλογη.. Εκτος κι αν εχει βαλει κι αλλο απο προπερσι, που την ειδα..

Τη Μαντονα κ τη Λαουρα της εχεις ακουστα στην Αθηνα..; Αυτες ειναι καλες περιπτωσεις στο στυλ που θελουμε..
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Καλα η Ντεσυ ειναι λιγο νταρντανα, ειναι κ ψηλη αλλωστε, αλλα δε θα την ελεγα κ χοντρη.. Δε λεω οτιεχει κ το ιδανικο σωμα, αλλα στην αναβροχια εδω περα ειναι μια επιλογη.. Εκτος κι αν εχει βαλει κι αλλο απο προπερσι, που την ειδα..

Πρόπερσι? Πρόπερσι δεν την είδα αλλά φέτος ψωμομένη την λες... Μπας και την είδαμε τελευταία?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Για την ακριβεια την ανοιξη του 2010 την πηρα την Ντεσυ, δηλ, πριν εναμιση χρονο κ βαλε..
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Καλα η Ντεσυ ειναι λιγο νταρντανα, ειναι κ ψηλη αλλωστε, αλλα δε θα την ελεγα κ χοντρη.. Δε λεω οτιεχει κ το ιδανικο σωμα, αλλα στην αναβροχια εδω περα ειναι μια επιλογη.. Εκτος κι αν εχει βαλει κι αλλο απο προπερσι, που την ειδα..

Τη Μαντονα κ τη Λαουρα της εχεις ακουστα στην Αθηνα..; Αυτες ειναι καλες περιπτωσεις στο στυλ που θελουμε..
Kαλημερα φιλαρακι...Ναι ερ Φιλε,αυτη τη Μαντοννα θα ηθελα πολυ,μια αλλη Τζοζεφινα και 1-2 αλλες περιπτωσεις απο Αθηνα,αλλα που τετοια τυχη...Και εχω απογοητευτει-βαρεθει τοσο πολυ απο την κατασταση εδω,που καλυτερα να τον παιξω παρα να ξαναπαω σε Νικολ-Αντριαανα-Μαντυ-Χριστινα-Μαιρουλα και όλες αυτες που που ειναι τοσο καιρο. Με τοσο βυζαγμα που τις ςχω κανει ρε πουστη μου,επρεπε να ειχα μεγαλωσει κατα 30 χρόνια...
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους,
Σήμερα το πρωί στις 3 πέτυχα μια κοπέλα στη Τανταλου 9. Η τσατσα έλεγε είναι καινούργια και αυτή βγήκε απο το δωμάτιο κλαιγοντας κατι έγινε μέσα :). Την εχει δοκιμάσει κανείς?
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους,
Σήμερα το πρωί στις 3 πέτυχα μια κοπέλα στη Τανταλου 9. Η τσατσα έλεγε είναι καινούργια και αυτή βγήκε απο το δωμάτιο κλαιγοντας κατι έγινε μέσα :). Την εχει δοκιμάσει κανείς?
ονομα η πως ειναι;
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Μελαχρινη, νομίζω Ουγγαρεζα και ψηλη μου φάνηκε. Επίσης δεν ήξερε καθόλου ελληνικά. Μας έδιωξε η τσατσα γιατί ήθελε ένα 20αλεπτο για να ηρεμήσει.
εγραψα κριτικη λογικα σε λιγο θα βγει, οχι δεν ημουν εγω που την εκανα να κλαιει αλλα αυτη που πηγα την λεγανε Σοφια καστανη και οχι πολυ ψηλη
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
σημερα τα ξημερωματα πηδηξα το βουλγαρακι την τζουκια στο σαπφους 8
πολυ  τιμια επιλογη
απο τα καλυταρα αρχιδογλυψιματα :rockon:
και πολυ καλη πιπα
στα του γαμησιου τιποτα το ιδιαιτερο
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Πρωινή αναφορά γύρω 12:00. Βγήκα με την ελπίδα να βρω βυζαρού καινούργια
Λαφαμ Χριστίνα Ρουμάνα, την έχω πάρει5-6 φορές
Τσίρκο: επιτέλους είδα τη Μισέλ.... 50 άρα γυναίκα... Έχει μεγάλα βυζιά αλλά είναι μεγάλη γυναίκα για άλλα γούστα
Μαντζάρου μια Άννα με κωλάρα άβυζη όχι και 40 ρε φίλε
Καατεχάκη η Λάουρα δοκιμασμένη και αποτυχημένη
Προμηθέως 11 Κάρμεν κρατήθηκα και δε μπήκα
Προμηθέως 25 Αδιάφορη ξανθιά.
Ταντάλου Σαπφούς Νάντια. Πριν 3 χρόνια την είχα δοκιμάσει και με είπε με 30 δε μπορώ από πάνω και από τότε τρώει άκυρο
Ταντάλου 9 Το σουπερ κωλαράκι τέτοιο κωλαρακι απίστευτο είχα καιρό να δώ, αλλά άβυζη. Σοφία μου είπε
Αλουμινάτο ,πήκα και μ.ολις είδα τη τσατσα την ηλίθια σηκώθηκα έφυγα
Ταντάλου πράσινο βρώμιααααααα απίστευτη σκόρδοβρωμούσε και η πιο μουνάρα να ταν θα έφευγα, ευτυχώς ήταν ένα μπάζο με ανύπαρκτα βυζιά.
Μαρινόσπιτο μια μαύρη αδιάφορη
και Ανορθόγραφο η Λάουρα νομίζω.
Έφυγα και έσωσα τα λεφτά μου για την επόμενη βυζαρου που θα φέρουν κάποια στιγμή...
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
εγραψα κριτικη λογικα σε λιγο θα βγει, οχι δεν ημουν εγω που την εκανα να κλαιει αλλα αυτη που πηγα την λεγανε Σοφια καστανη και οχι πολυ ψηλη

Μήπως είναι το 'πιπίνι' η Σοφία με τον ωραίο κώλο, που συνήθως δουλεύει μόνο ΠαρασκευοΣάββατα βράδυ στο Ταντάλου 9?
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
σημερα τα ξημερωματα πηδηξα το βουλγαρακι την τζουκια στο σαπφους 8
πολυ  τιμια επιλογη
απο τα καλυταρα αρχιδογλυψιματα :rockon:
και πολυ καλη πιπα
στα του γαμησιου τιποτα το ιδιαιτερο
Ξέρει κανείς τι ώρα πιάνει δουλειά?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
ΑΠό βυζί τη λέει ;
λιγα πραματα
εχει πολυ στενο μουνακι''εψαχνα καιρο μια στενη''
ειναι γυρω στα 20 νεοφερμενο,δε μιλαει καλα ελληνικα...
και αυτο που με κανε εντυπωση οτι στο απλο μου ρουφηξε τις μπαλλες οσο καμια αλλη σε ακριβοτερα προγραμματα
απο γαμησι οχι κατι το ιδιαιτερο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτη η σαμπρινα που δουλευει βραδυ στο βιτρινατο τι λεει μεσα?
ωραιο πιπινακι με κωλαρακι κ βυζαρα αλλα μεσα πως τα παει?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
η αντριαννα τελικα επιασε δουλεια?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
αυτη η σαμπρινα που δουλευει βραδυ στο βιτρινατο τι λεει μεσα?
ωραιο πιπινακι με κωλαρακι κ βυζαρα αλλα μεσα πως τα παει?
γιατι δεν πας να μας πεις πως ειναι
εγω την εκανα εχθες την καταδρομικη
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Πρωινή αναφορά γύρω 12:00. Βγήκα με την ελπίδα να βρω βυζαρού καινούργια
Λαφαμ Χριστίνα Ρουμάνα, την έχω πάρει5-6 φορές
Τσίρκο: επιτέλους είδα τη Μισέλ.... 50 άρα γυναίκα... Έχει μεγάλα βυζιά αλλά είναι μεγάλη γυναίκα για άλλα γούστα
Μαντζάρου μια Άννα με κωλάρα άβυζη όχι και 40 ρε φίλε
Καατεχάκη η Λάουρα δοκιμασμένη και αποτυχημένη
Προμηθέως 11 Κάρμεν κρατήθηκα και δε μπήκα
Προμηθέως 25 Αδιάφορη ξανθιά.
Ταντάλου Σαπφούς Νάντια. Πριν 3 χρόνια την είχα δοκιμάσει και με είπε με 30 δε μπορώ από πάνω και από τότε τρώει άκυρο
Ταντάλου 9 Το σουπερ κωλαράκι τέτοιο κωλαρακι απίστευτο είχα καιρό να δώ, αλλά άβυζη. Σοφία μου είπε
Αλουμινάτο ,πήκα και μ.ολις είδα τη τσατσα την ηλίθια σηκώθηκα έφυγα
Ταντάλου πράσινο βρώμιααααααα απίστευτη σκόρδοβρωμούσε και η πιο μουνάρα να ταν θα έφευγα, ευτυχώς ήταν ένα μπάζο με ανύπαρκτα βυζιά.
Μαρινόσπιτο μια μαύρη αδιάφορη
και Ανορθόγραφο η Λάουρα νομίζω.
Έφυγα και έσωσα τα λεφτά μου για την επόμενη βυζαρου που θα φέρουν κάποια στιγμή...
Ωραια αναφορα...Αυτη η Μισελ που αναφερεις,με μεγαλα βυζια και 50αρα,πως εινα ιεμφανησιακα?Αδυνατη?Γεματη?Συγκριση με Νικολ για παραδειγμα απο βυζια και σωμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom