Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (7 μέλη και 42 επισκέπτες)

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια αναφορα...Αυτη η Μισελ που αναφερεις,με μεγαλα βυζια και 50αρα,πως εινα ιεμφανησιακα?Αδυνατη?Γεματη?Συγκριση με Νικολ για παραδειγμα απο βυζια και σωμα?
Για μένα δεν αξίζει σα γριά μου φάνηκε όσο και να μου λαρεσαν τα βυζιά της δε μου άρεσε η εμφάνιση της... Έχει χαλαρό κορμί... Όχι πολυ χοντρή αλλά χαλαρή Καμιά σχέση με Νικόλ. Μέχρι της 8 είναι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
τηλεφωνικο ρεπορταζ νυχτερινης βαρδιας γιατι με τρωει το πουλακι μου παλι αποψε :cum: :cum:

-Ερημιτη.Η μιλφ Αννα στη φυσικη της εδρα και καινουρια κοπελα στην Κατεχακη
-Λαφαμ.Η Μαρια η Σλοβακα.Την εχω ξεχασει σχεδον πως ειναι live αλλα ηταν η μαλακω η τσατσα και το σκεφτομαι
-Νικ.Ουρανου 1.Η Εβελινα
-Κωλεττη.Καινουρια κοπελα λεει Τανια
-Αν.Γεωργιου 4.Η Λιλη το χαριτωμενο Τσεχακι
-Μαντζαρου 10.Η Αννιτα η μελαχρινη δηθεν Ιταλιδα.Μεγαλη φολα
-26ης 35.Η Κορινα.Υποψιαζομαι οτι ειναι αυτη απο Τανταλου 14.Προμιλφ,καστανοξανθη πολυ εκφυλη
-Σαπφους 8.Η Αντζελα λεει θα ειναι νυχτα και Τανταλου 9 η Μαρμαρα(?).Η Μαρτινα ρωταω εγω,μηπως δεν ακουσα καλα....Οχι λεει η Μαρμαρα ψηλη μελαχρινη
 

Επισκέπτης
Πολλά καινούργια ονόματα ακούω!!! Σήμερα θα είναι strip μέρα μάλλον και 8α τσεκάρω τι παίζει.

Έχουμε να δούμε

Ταντάλου 9
Βιτρινάτο
Κωλέττη

Μια Τάνια δούλευε πριν κάποιο καιρό στην Ταντάλου 9 αρχικά και μετα πήγα Κωλέττη ήταν μια ρωσσίδα/ρωσσοπόντια με μαύρο μαλλί ωραία βυζιά και ωραία πόδια μερικά παραπάνω κιλά στο χώρο της κοιλιάς λόγω ηλικίας αφού ήταν μιλφάκι σχεδόν. Ίσως είναι αυτή..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Yio μαδαφακα  :rockon:

Κωλετη Ισπανιδα (λεει ) Τανια καινουρια
Απο διαθεση με κερδισε στο σαλονι
Απο εμφανιση , κολοκιθοπιτες και αλλα διαφορα ειδη με μπουγατσα η χωριατικο φυλλο
Ξανθια μακρυ μαλλι ως την μεση λιγο σπαστο , Βυζι 2 - 2,5 , κωλαρακι καλο μεν
αλλα οχι του γουστο μου , μεγαλουτσικα κωλομερια αλλα οχι στο φαρδος , στο υψος
τεςπα αν ημουν στα χαι μου και ηθελα κατι καινουρια θα την πηδουσα
ισως μια αλλη φορα ..

Εγω ομως ειχα αλλη Ισπανιδα στο στοχαστρο ...

Καταδρομικη για Τουμπανιεθ που μετα τις φωτο ψηθηκα
φτανοντας Βιλα και ανοιγοντας την εξοπορτα βλεπω την Τουμπανιεθ με φορμες και δυο σακουλες με πιστολακια , χτενες , βουρσες και λοιπα πουτανοειδη να κατευθηνετε με φορα κατα πανω μου
Τι κανεις καλε ?
Ααα Γεια σου μωρο ,
σημερα ειχα πολυ κοσμο και δε μπορω αλλο φευγω ποιο νωρις σορρυ ε ?
Μουτσας γκρατσιας , πολυ πουτσας νο γκρατσιας
την συνοδευσα μεχρι το ζασταβα της οπου εβαλε τις σακουλες στο οχημα
μιλησαμε λιγο μου ζητησε ζυγνωμη που σε που καθεται (χαχαχα)
πηρε τον μικρο κοπρο της και εφυγε
Το χασαμε το κορμι πατριωτεεες

Γενικα εχει αλλαξει λιγο το μαλλι
εχει γλυκια φωνη , καμια σχεση με αυτα που λεγαμε
η σιλικονη στα χειλη για μενα δεν ειναι ατου , μαλον την χαλαει
τα ελληνθικα της πολυ βελτιωμενα σε σχεση με περισι που την ειχα δοκιμασει .
γλυκια κοπελα γενικα και πολυ φιλικη , εχει εισητηριο απο μενα ...

Αυτη ηταν η πρωτη κριτικη ΜΗ πηδηματος  :idiot:


Ειδα και Χριστινα Κοροβαγκου , μαρεσε αρκετα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Yio μαδαφακα  :rockon:

Κωλετη Ισπανιδα (λεει ) Τανια καινουρια
Απο διαθεση με κερδισε στο σαλονι
Απο εμφανιση , κολοκιθοπιτες και αλλα διαφορα ειδη με μπουγατσα η χωριατικο φυλλο
Ξανθια μακρυ μαλλι ως την μεση λιγο σπαστο , Βυζι 2 - 2,5 , κωλαρακι καλο μεν
αλλα οχι του γουστο μου , μεγαλουτσικα κωλομερια αλλα οχι στο φαρδος , στο υψος
τεςπα αν ημουν στα χαι μου και ηθελα κατι καινουρια θα την πηδουσα
ισως μια αλλη φορα ..

Εγω ομως ειχα αλλη Ισπανιδα στο στοχαστρο ...

Καταδρομικη για Τουμπανιεθ που μετα τις φωτο ψηθηκα
φτανοντας Βιλα και ανοιγοντας την εξοπορτα βλεπω την Τουμπανιεθ με φορμες και δυο σακουλες με πιστολακια , χτενες , βουρσες και λοιπα πουτανοειδη να κατευθηνετε με φορα κατα πανω μου
Τι κανεις καλε ?
Ααα Γεια σου μωρο ,
σημερα ειχα πολυ κοσμο και δε μπορω αλλο φευγω ποιο νωρις σορρυ ε ?
Μουτσας γκρατσιας , πολυ πουτσας νο γκρατσιας
την συνοδευσα μεχρι το ζασταβα της οπου εβαλε τις σακουλες στο οχημα
μιλησαμε λιγο μου ζητησε ζυγνωμη που σε που καθεται (χαχαχα)
πηρε τον μικρο κοπρο της και εφυγε
Το χασαμε το κορμι πατριωτεεες

Γενικα εχει αλλαξει λιγο το μαλλι
εχει γλυκια φωνη , καμια σχεση με αυτα που λεγαμε
η σιλικονη στα χειλη για μενα δεν ειναι ατου , μαλον την χαλαει
τα ελληνθικα της πολυ βελτιωμενα σε σχεση με περισι που την ειχα δοκιμασει .
γλυκια κοπελα γενικα και πολυ φιλικη , εχει εισητηριο απο μενα ...

Αυτη ηταν η πρωτη κριτικη ΜΗ πηδηματος  :idiot:


Ειδα και Χριστινα Κοροβαγκου , μαρεσε αρκετα

και που πηδηξες.???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Yio μαδαφακα  :rockon:

Κωλετη Ισπανιδα (λεει ) Τανια καινουρια
Απο διαθεση με κερδισε στο σαλονι
Απο εμφανιση , κολοκιθοπιτες και αλλα διαφορα ειδη με μπουγατσα η χωριατικο φυλλο
Ξανθια μακρυ μαλλι ως την μεση λιγο σπαστο , Βυζι 2 - 2,5 , κωλαρακι καλο μεν
αλλα οχι του γουστο μου , μεγαλουτσικα κωλομερια αλλα οχι στο φαρδος , στο υψος
τεςπα αν ημουν στα χαι μου και ηθελα κατι καινουρια θα την πηδουσα
ισως μια αλλη φορα ..

Εγω ομως ειχα αλλη Ισπανιδα στο στοχαστρο ...

Καταδρομικη για Τουμπανιεθ που μετα τις φωτο ψηθηκα
φτανοντας Βιλα και ανοιγοντας την εξοπορτα βλεπω την Τουμπανιεθ με φορμες και δυο σακουλες με πιστολακια , χτενες , βουρσες και λοιπα πουτανοειδη να κατευθηνετε με φορα κατα πανω μου
Τι κανεις καλε ?
Ααα Γεια σου μωρο ,
σημερα ειχα πολυ κοσμο και δε μπορω αλλο φευγω ποιο νωρις σορρυ ε ?
Μουτσας γκρατσιας , πολυ πουτσας νο γκρατσιας
την συνοδευσα μεχρι το ζασταβα της οπου εβαλε τις σακουλες στο οχημα
μιλησαμε λιγο μου ζητησε ζυγνωμη που σε που καθεται (χαχαχα)
πηρε τον μικρο κοπρο της και εφυγε
Το χασαμε το κορμι πατριωτεεες

Γενικα εχει αλλαξει λιγο το μαλλι
εχει γλυκια φωνη , καμια σχεση με αυτα που λεγαμε
η σιλικονη στα χειλη για μενα δεν ειναι ατου , μαλον την χαλαει
τα ελληνθικα της πολυ βελτιωμενα σε σχεση με περισι που την ειχα δοκιμασει .
γλυκια κοπελα γενικα και πολυ φιλικη , εχει εισητηριο απο μενα ...

Αυτη ηταν η πρωτη κριτικη ΜΗ πηδηματος  :idiot:


Ειδα και Χριστινα Κοροβαγκου , μαρεσε αρκετα

Άντε πάλι το έκανες το κονέ σου. ;)

Σε ψήσαν οι φωτογραφίες εεεεε, και μένα λίγο ή μάλλον αρκετά αλλά θέλω ακόμα πολύ δρόμο για της δώσω εισιτήριο, αν και πότε μην λες ποτέ. :grin: Τη είχα πετύχει στο Κοροβάγκου λίγο πριν το πολυήμερο ρεπό της και με είχε αρέσει. :tits:

Τι λέει η Χριστίνα Κοροβάγκου ? έχει ακόμη την λεπτή κορμοστασιά της και τις υπέροχες σιλικονέ βυζάρες της???
:think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Στα υπολοιπα δε πηγα καν ηξερα τι θα βρω πανω κατω η προχθεσινη αναφορα μου ...
οποτε μετα  που χασαμε το κορμι Χριστινα και Καντυ ηταν οι επιλογες

Η Δευτερη προτημηθηκε και την πρωτη να περνει εισητηριο για μια επομηνη φορα λιαν προσεχως
Τωρα πως την ειδα ...
καλη , στα ορια να " μιλφισει "  λιγες ριτιδουλες θα εμφανιστουν στο προσωποι τα επομενα δυο χρονια
μελαχρινη , ποιο κατω απο τους ωμους το μαλλι , τεςπα ταμαμ για γαμισι ηταν αλλα την αφησα για σημερα
Με ροζ σετακι στο σαλονι , μια πολυ καλη παρουσια θα λεγα ετσι απλα

Φριξου 14 , Μαντζαρου 1 , Ερως κλειστα
Ειδα και το Ροζ που αναφερθηκε απεναντι απο το φριξου 14
φριξου 15 θα γινει αυτο ?  :think: αντε καλορισικο ...
το αλλο εκει στην Α γεωργιου υψος κεφαλληνιας που μπου ειπαν δε το ειδα

πουθενα προφανως :headbang:.....εχει ζωνη αγνοτητας Ο ΤΖΟ που ξεκλειδωνει μονο στην βιλα οπως καταλαβες..... :grin:



Καπως ετσι .. ευτηχος που δε χαθηκε ο ερωτας , ευτηχος που υπαρχει η Καντυ  :smitten: :smitten: :smitten:



Σε οχι πολυ καλη μερα λοιπον και οι δυο , παρολαυτα περασα μια χαρα
κουραμενη την ειδα ομως και λιγο μμμ , αγχομενη να πω ? τεςπα
η συμβουλη μου ειναι σε οποιον την ειχε στο ματι να περιμενει να παει μετα λιγες μερες   ;)

Καληνυχτα σας  :birdman:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Άντε πάλι το έκανες το κονέ σου. ;)

Σε ψήσαν οι φωτογραφίες εεεεε, και μένα λίγο ή μάλλον αρκετά αλλά θέλω ακόμα πολύ δρόμο για της δώσω εισιτήριο, αν και πότε μην λες ποτέ. :grin: Τη είχα πετύχει στο Κοροβάγκου λίγο πριν το πολυήμερο ρεπό της και με είχε αρέσει. :tits:

Τι λέει η Χριστίνα Κοροβάγκου ? έχει ακόμη την λεπτή κορμοστασιά της και τις υπέροχες σιλικονέ βυζάρες της???
:think:

Ναι , φοβερο κονε... στελνοντας το χερι μου στον ωμο χαιρετοντας την ο κοπρος πηγε να με δαγκωσει  :idiot:
θα του γαμησω την αφεντικινα να βαλει μυαλο ομως .. δε με ξερει καλα
Και της Χριστινας ο ασπρος με γαυγιζε περισι αλλα ειδε τι επαθε   :birdman:

Βυζαρες ? δε θα λεγα οτι μου εμεινε αυτο το σημειο στο μυαλο


Επισης για σενα που σου την δινουν οι μαστιχες ...
Το μωρο με μαστιχα μου ρθε σημερα οποτε αν ξαναπας προσεχε ...
μαλλον για να καλυψει την μυρωδια του τσιγαρου το κανει
παντως οταν βγηκε δε μασουσε μαστιχα ... :cool2:


URL]]
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
εχω μια τρομερη απορια...
Καθε φορα που τριβω τον πουτσο μου σε ενα αιδοιο ή κωλοτρυπιδα ευκολα ή δυσκολα εχω παντα το κολλημα του πως θα το πω για ακομα μια φορα εδω μεσα με την εννοια οτι θα μπει καποιος καποια στιγμη και θα μου πει...Κατσε ρε φιλε πως της πειθεις ολες και σου το κανουν??

ΑΛΛΑ...το να πω σε κοπελα κατσε να σε φωτογραφισω και μαλιστα να σε βαλω και στο ιντερνετ δε  μου'χει περασει ουτε σαν στιγμιαια σκεψη ποτε.Πραγματικα φοβαμαι την απαντηση και μονο που θα λαβω.

Οποτε χωρις να υποννοω κατι και τα γνωστα μας αστεια,εσυ jo πως το κανεις???
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Γεια σας παληκάρια!

η σημερινή μου εκδρομή έιχε ως εξής:
Αφού έφαγα ξενέρα με τα μούτα της Ειρήνης (κυνηγάω τις μεγάλες..)στο Προμηθέως 25 πήγα προς Μύλο μεριά.
Στο 26ης 35 η Κορίνα περίπου 28-30 την έκανα καλή αλλά δεν μπήκα.
Πέτρου Ερημίτη η γνωστή Άννα που κάποια στιγμή θα το επιχειρήσω.
Κατέληξα στο Νικ.Ουρανού 26 οπού ήταν μια Βουλγάρα περιπου 25 χρονών ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ με καστανοκόκκινα μαλλιά πιασμένα κοτσίδα sexy.
Πολύ τουπέ η κυρία! Ωραίο σώμα με μικρό βυζί αλλά όπως είπα απο μούτρα τα σπάει. Sorry αλλά όνομα γιοκ.
Πληρώνω 50 για ακάπωτο και τελικά το μετάνιωσα. Κομοδίνο η φάση. Πίπα μέτρια, eye contact σχεδόν καθόλου, μου άνοιξε τα πόδια, κάποια στιγμή έπεσαν κάτι βαριές
ανάσες και στα 4 όπου απλά περίμενε να τελειώσω. Στο τέλος την είπα για πίπα και με πέταξε ένα καταξερο ΟΧΙ. Κάθησε απο πάνω μου τελείωσα τα μάζεψε και έφυγε.
Είναι πολύ κρίμα και τα 50€ μου και οτι με τέτοια ομορφιά θα μπορούσε να κάνει πολλά..

Υγεία να έχουμε και πάμε παρακάτω..

ΥΓ: Ας μου πει κάποιος παρακαλώ ποιο είναι το "τσίρκο".. (Θέλω Μισέλ, την πήρε κανείς?) και ποιο το βιτρινάτο?
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
παικτη ειχε τατουαζ πισω στη μεση η διδα που πηδηξες???? :2funny:


το τσιρκο ειναι το 26ης Οκτωβριου 35
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
παικτη ειχε τατουαζ πισω στη μεση η διδα που πηδηξες???? :2funny:


το τσιρκο ειναι το 26ης Οκτωβριου 35
Ναι είχε, αλλά δεν πρόσεξα τι ήταν ακριβώς? Πως την λένε?

Το βιτρινάτο ποιο είναι?
 

Επισκέπτης
πουθενα προφανως :headbang:.....εχει ζωνη αγνοτητας Ο ΤΖΟ που ξεκλειδωνει μονο στην βιλα οπως καταλαβες..... :grin:

:2funny: :2funny:

Ο πιπινοστρατηγός έχει πιπινονέα!

Πήγα στα συγκεκριμένα 3 πορδέλα που ανέφερα πιο πριν κ έχουμε κ λιέμε!

Ταντάλου 9 καινούργια κοπέλα όντως αλλά όχι με το όνομα που είπανε στον Αλ, η τσατσά την είπε Έντζυ κάτι τέτοιο.. ψηλή κοπέλα περίπου 1,70 χωρίς τακούνι μελαχροινή πιπινάκι, οκ φάτσα λίγο άγρια ίσως.. κορμάρα όμως λαμπάδα μικρό βυζάκι αλλά φαινόταν στητό και καλοσχηματισμένο κώλος επίσης πολύ ωραίος χωρίς να τον λες σαν κωλαράκι. Το σώμα της φαίνεται σφιχτό και λαχταριστό, επίσης πολύ πολύ ωραία δαχτυλάκια ποδιών. (!) 30Ε

Κωλέττη είδα την καινούργια κοπέλα κ αυτή μικρή αεράτη με πολύ μακρί ξανθό μαλλί extensions  :P, μέτρια σε ύψος αλλά σχεδόν thick κωλάρα μεγάλη δηλαδή μπουτάρες κτλ, όπως είπα ήταν αεράτη και έφυγε γρήγορα σχετικά δεν είδα και πάρα πολλά από τις 3 καινούργιες θα έλεγα πως ήταν η least favorite. 40Ε

Και βιτρινάτο η αλλιώς Ανδ. Γεωργίου 24 μετά το ΛΑΦΑΜ δηλαδή για τον φίλο που ρώτησε πριν. Ο χρόνος σταμάτησε.. κοντό μαυρισμένο με πανέμορφη φατσούλα κοριτσάκι φρεσκότατο σύμφωνα με την τσατσά κωλαράκι ποίημα με βυζάρες οι οποίες 95% είναι σιλικόνη. 30Ε το απλό 40Ε ισπανικό χωρίς καπότα με τελειώμα στα βυζιά.

Καλούς πήδους!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
βολτα με μετρια καταθεση πριν λιγο.Της καινουριας το καγκελο...

-Τανταλου 9.Εντζη-Αντζη και οχι Μαρμάρα οπως ειχε πει η τσατσα.Πανεμορφο ασπρουλιαρκο πλασμα οπως περιγραφει ο Μααν.Δε την ηξερες αυτη εσυ Μααν??
-Τανταλου 14.Επισης καινουρια ξανθια ειπε η τσατσα αλλα κοντεψα να παθω ασφυξια στο σαλονι και εφυγα
-Σαπφους 20.Η Τζεσικα η μελαχρινη η αερατη που την ειχα ξαναδει Λαφαμ παλιοτερα
-Σαπφους 8.Η Αντζελα.Ενα κοριτσακι καμια 12 χρονων :2funny:.Μελαχρινη με κοντο καρε,χαζοφατσα και ψευτικο κορμακι εντελως.Δηλαδη αλλη ειναι η Αντζελα και αλλη η Αντζη της αλυσιδας αυτης
-Σαπφους 7.Ιονελα παλι,δεν ειδα σημερα αλλα οπως ειπα προχθες εχει γινει γκομεναρα.
-Σαπφους 5.Η Μιρελα η μοντελισια επισης ανανεωμενη και πολυ ομορφη με κωλο και ποδι που σπανια βλεπεις
-Προμηθεως 25.Χριστινα,πρωην Λιλη απο Τανταλου 14.Εδω εγινε η καταθεση μου ειχε ψιλοαρεσει προχθες αλλα πολυ σπασαρχιδω μας βγηκε.Αποψε ηταν εντελως μελαχρινη
-26ης 52.Ανακαινισμενο και εδω το σπιτι.Εδω ηταν η Μονικα η οποια ειναι η παλια Μιχαελα του 26ης 35-Τανταλου 14.Ξανθια,ασχημουλα με πεταχτα βυζακια αλλα συμπαθητικη σαν συνολο.Την ειχα παρει πριν 2 χρονια και ηταν πολυ μετρια.
-Κατεχακη.Εμμα.Επισης καινουριο γκομενακι,μελαχρινο με κοντο καρε σοφιστικε και ομορφη φατσα και ωραιο στητο κωλαρακι
-Κεφαλληνιας.Μπηκα 2 φορες εκατσα απο 10 λεπτα και δε βγηκε κανεις στο σαλονι :birdman: :birdman: :birdman:
-ΑνΓεωργιου 24.Η καινουρια παλι Τζουλια.Οπως λεει και ο Μααν πολλυ εντυπωσιακο γκομενακι με κωλο κολαση.Ελαφρως σκουροχρωμη σα Λατινα και μου θυμισε εντονα Τζενοφερ Λοπεζ στο συνολο.
-Κωλετη.Επισης γυναικαρα η Τανια.Βεβαια εμενα μου φανηκε λιγο μεγαλη σε ηλικια δηλαδη 30+ θα ελεγα.Ωραια φατσα,παιχνιδιαρικο βλεμμα και ποδαρες πληθωρικες με κωλαρα στητη.Πολυ ωραια γυναικα χορταστικη

Πολυς κοσμος στο Βαρδαρη αλλα μαλακες.Κατι σουρωμενοι,κατι Πακιστανοι,κατι κωλοπαιδα πλακατζηδες...
Το καινουριο απεναντι απο το Φριξου 14 ειναι ετοιμο εξωτερικα και επιασε το ματι μου και στην Αν.Γεωργιου 50 κατι να ετοιμαζεται.Αποψε ηταν ανοιχτο και το Κοροβαγκου και το Μαντζαρου 1 αλλα δε μπηκα και μια τσατσα μου'πε οτι υπαρχει πολυ φορτιο απο Ρουμανια τωρα τελευταια και θα δουμε κι αλλες καινουριες.Με μετρο ομως ετσι?...μη χασουμε και τις αγαπες μας
 

Επισκέπτης
Δεν ήξερα την Έντζυ όχι, σκέφτομαι να τη μάθω όμως όπως και την καβλίτσα απο το Ανδ.Γεωργίου 24!
Η καινούργια ξανθιά που έλεγε στο Ταντάλου 14 είναι η Μάγια από το Ανορθόγραφο! Πουλάει παπά η κυρία!  :2funny:

Γουστάρω κάργα, ζητώ η μπουρδελομεταρύθμιση!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Δεν ήξερα την Έντζυ όχι, σκέφτομαι να τη μάθω όμως όπως και την καβλίτσα απο το Ανδ.Γεωργίου 24!
Η καινούργια ξανθιά που έλεγε στο Ταντάλου 14 είναι η Μάγια από το Ανορθόγραφο! Πουλάει παπά η κυρία!  :2funny:
το σκεφτηκα κι εγω πολυ σοβαρα για Τζουλια μαλιστα ξαναπερασα απο μπροστα με σκοπο να μπω αλλα τελευταια στιγμη μετανιωσα παλι και πηγα Προμηθεως 25 με την φιλοδοξια να βρω την αγγουρω.

Τη Μαγια δε τη πολυθυμαμαι να πω την αληθεια.Μια με πολυ ομορφο αγγελικο προσωπο δεν ειναι?Λιγο κοντουλα νομιζω

Να πας να δεις και αυτη την Εμμα στην Κατεχακη θα σ'αρεσει νομιζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom