Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
αντε καλα πολυασχολε
σε ενημερωσε ετσι κ αλλιως οποτε μην μας ζαλιζεις
καλα κανω και ειμαι πολυασχολος,εγω τουλαχηστον εχω δουλεια σε σχεση με μερικους που ειναι ολοι μερα εδω μεσα....τωρα για το ποιος ασχοληθηκε και μας ζαλιζει τα αρχιδια φενεται νομιζω.....εγω μια απλη εροτησει εκανα και εσυ μου κανεις τον εξυπνο κατσε ψαξε και μαλακιες τετοιες,δεν γουσταρω ρε να ψαξω τωρα αναφορα θα σου δοσω???????
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εντυπωση μου εκανε χθες το βραδυ στην εκκλησια κατα τις 22.00 που γινοταν πανικος απο κοσμο κ δεν ηταν αυτοκινητα για τον μυλο που συνηθως παρκαρουν μεχρι κ εκει αλλα μπαινοβγαινε συνεχεια ο κοσμος
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλα κανω και ειμαι πολυασχολος,εγω τουλαχηστον εχω δουλεια σε σχεση με μερικους που ειναι ολοι μερα εδω μεσα....τωρα για το ποιος ασχοληθηκε και μας ζαλιζει τα αρχιδια φενεται νομιζω.....εγω μια απλη εροτησει εκανα και εσυ μου κανεις τον εξυπνο κατσε ψαξε και μαλακιες τετοιες,δεν γουσταρω ρε να ψαξω τωρα αναφορα θα σου δοσω???????
ρε ανθρωπε κ εγω μιση ωρα τη μερα μπαινω αλλα ψαχνω εκτος αν θελω να ρωτησεις για επιδοσεις
μαθε να ψαχνεις τουλαχιστον τα ευκολα κ μαθε κ καμια ορθογραφια
αλλα ξεχασα,μαλλον δεν εχεις χρονο
αντε τραβα να κανεις την δουλιτσα σου τωρα κ μην ζαλιζεις αρχιδια γιατι με κουραζεις

 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ρε ανθρωπε κ εγω μιση ωρα τη μερα μπαινω αλλα ψαχνω εκτος αν θελω να ρωτησεις για επιδοσεις
μαθε να ψαχνεις τουλαχιστον τα ευκολα κ μαθε κ καμια ορθογραφια
αλλα ξεχασα,μαλλον δεν εχεις χρονο
αντε τραβα να κανεις την δουλιτσα σου τωρα κ μην ζαλιζεις αρχιδια γιατι με κουραζεις
Ρε τραβα και γαμησου ρε κοπανε εσυ μας ζαλιζεις τα αρχιδια,ντεμεκ γραμματιζουμενε εσυ δεν γουσταρω να ψαξω σε λεω,κατσε ψαχνε εσυ αμα θελεις γαμω τι θες και ανακατευεσαι εσενα ρωτησα???? αιντε βλακα.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
479
Κριτικές
9
Like
448
Πόντοι
21
ρε φιλε,ψαξε κατι
εχει ολοκληρο θεμα με τα τηλ απο τα στουντιο κ τα μπουρδελα
deker σε ρωτησε κανεις και απαντας????οποιος γουσταρει απανταει,οποιος θελει το περναει στο ντουκου....εκτος και αν σ ανηκει το σαιτ....παω πασο τοτε
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
μη μαλωνετε ρε το απλο 30 εχει  :zfuck:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ρε τραβα και γαμησου ρε κοπανε εσυ μας ζαλιζεις τα αρχιδια,ντεμεκ γραμματιζουμενε εσυ δεν γουσταρω να ψαξω σε λεω,κατσε ψαχνε εσυ αμα θελεις γαμω τι θες και ανακατευεσαι εσενα ρωτησα???? αιντε βλακα.
πες μου τωρα αισθανεσαι καλυτερα που μαλωνεις με το πληκτρολογιο σου κ με την οθονη του pc σου ανθρωπακο?
περιμενω την συγγνωμη σου γιατι δεν θυμαμαι να σε εβρισα οπως επισης δεν θα ξαναασχοληθω κ μαζι σου

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
deker σε ρωτησε κανεις και απαντας????οποιος γουσταρει απανταει,οποιος θελει το περναει στο ντουκου....εκτος και αν σ ανηκει το σαιτ....παω πασο τοτε
για κακη μου τυχη το σαιτ δεν μου ανηκει :cheesy:
απλα οπως ελεγαν κ παλιοτερα καποιοι αλλοι δεν γινεται να μπαινεις κ να βλεπεις ενα σωρο ακυρες παπαριες ενω θες να ενημερωθεις
το κοβω λοιπον εδω
οποιος θελει ας απανταει σε πραγματα τα οποια  σειδες πριν εχουν υπωθει κ ας παρακμαζει ακομα περισσοτερο το σαιτ
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
πες μου τωρα αισθανεσαι καλυτερα που μαλωνεις με το πληκτρολογιο σου κ με την οθονη του pc σου ανθρωπακο?
περιμενω την συγγνωμη σου γιατι δεν θυμαμαι να σε εβρισα οπως επισης δεν θα ξαναασχοληθω κ μαζι σου
Σε βριζω γιατι εισαι τοσο πουτσοπρηχτης και γιατι ανακατευεσαι σε κατι που δεν σε αφορα,και το παιζεις και εξυπνος απο πανω δεν σου ωφειλω καμια συγνωμη ρε πεταμενε, που θα με πεις και ανθρωπακο οσο το οτι καθομαι απο το pc μου και μαλωνω με κατι μαλακες :jerking: :jerking: σαν και σενα, δεν μαρεσει καθολου απεναντιας το σιχαινομαι και αμα θες κανονιζεται και απο κοντα να μιλησουμε.... μακρια απο το pc και το πληκτρολογιο οπως λες, γιατι απο κοντα μετραη πιο καλα.... και πραγματηκα στα αρχηδια μου κιολας αν θα ξανασχοληθεις μαζι μου ρε γκασμα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Σε βριζω γιατι εισαι τοσο πουτσοπρηχτης και γιατι ανακατευεσαι σε κατι που δεν σε αφορα,και το παιζεις και εξυπνος απο πανω δεν σου ωφειλω καμια συγνωμη ρε πεταμενε, που θα με πεις και ανθρωπακο οσο το οτι καθομαι απο το pc μου και μαλωνω με κατι βλακες σαν και σενα, δεν μαρεσει καθολου απεναντιας το συχενομαι και αμα θες κανονιζεται και απο κοντα να μιλησουμε.... μακρια απο το pc και το πληκτρολογιο οπως λες, γιατι απο κοντα μετραη πιο καλα και πραγματηκα στα αρχηδια μου αν θα ξανασχοληθεις μαζι μου ρε γκασμα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποσο χρονων εισαι?
δεν μπορω να ασχολουμαι με ατομα του επιπεδου σου
λυπαμαι
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποσο χρονων εισαι?
δεν μπορω να ασχολουμαι με ατομα του επιπεδου σου
λυπαμαι
Ρε τραβα ψοφα που το παιζεις και ανωτερος τωρα,πας να βγεις και λαδι απο πανω παλιολουμπα αντε ασχολεισου με τιποτα αλλο να πουμε..........αιντε μπραβο.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ρε τραβα ψοφα που το παιζεις και ανωτερος τωρα,πας να βγεις και λαδι αντε ασχολεισου με τιποτα αλλο να πουμε..........αιντε μπραβο.
πραγματικα σε λυπαμαι
κ σου αντευχομαι οσα ειπες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πριν απο μερες ειχατε ποσταρει μια φωτο με τζεσυ κ μαντυ στο w
δεν ξερω τι παιζει αλλα η τζεσυ παλι προς τα εκει πηγαινε χθες το βραδυ με σχετικα αλλαγμενο μαλλυ
η τσατσα απο το φριξου 9 πριν απο μερες μου ειχε πει οτι η τζεσυ εχει σταματησει για λιγο για προσωπικους λογους
ξερουμε τι παιζει?εχει δεσμευτει?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
πραγματικα σε λυπαμαι
κ σου αντευχομαι οσα ειπες
Τωρα για το ποιος ειναι για λυπηση φενεται καθαρα......ελα σταματα την μαλακια τωρα γιατι παρατραβηξε, αιντε γιατι πολυ αξια σου εδωσα κιολας μαλακα κακαντρε ε κακαντρε :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:και το πηρες και πανω σου :jerking: :jerking:βλακα.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
deker σε ρωτησε κανεις και απαντας????οποιος γουσταρει απανταει,οποιος θελει το περναει στο ντουκου....εκτος και αν σ ανηκει το σαιτ....παω πασο τοτε
Ναι θα συμφωνησω με αυτο που λες, γιατι οντως υπαρχει ενα ''ΘΕΜΑ'' με ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ εδω μεσα..............................................βεβαια εξαρταται και απο τα ατομα τα οποια περιμενεις απνατηση ετσι????αν ειναι μαλακες τι να πω??...............................................
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως όταν πάω Boutique πάντα βλέπω και τη Μάρα από Κατεχάκη εκεί...

Πήγε κανείς για Μισέλ στο τσίρκο...
Ο τζο είπε είναι βυζαρού...
Όντως ισχύει;;;;
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Death_Zone και deker, καθ`όλα φίλτατοι και αγαπητοί μου συναθληταί, δε το κόβεται γιατί δεν γουστάρουμε να διαβάζουμε 2 σελίδες άχρηστα βρισίδια και διαξιφισμούς ; Είναι τόσο πρηξαρχίδικο που πρέπει να πληρώσουμε παραπάνω πρόγραμμα την τάνα για να μας ανακουφίσει ( και εννοείται ΔΕΝ μας νοιάζει ποιός το ξεκίνησε ).

Παρακαλώ τον admin να σβήσει όλα τα άσχετα ποστ μαζί με το δικό μου.

 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Death_Zone και deker, καθ`όλα φίλτατοι και αγαπητοί μου συναθληταί, δε το κόβεται γιατί δεν γουστάρουμε να διαβάζουμε 2 σελίδες άχρηστα βρισίδια και διαξιφισμούς ; Είναι τόσο πρηξαρχίδικο που πρέπει να πληρώσουμε παραπάνω πρόγραμμα την τάνα για να μας ανακουφίσει ( και εννοείται ΔΕΝ μας νοιάζει ποιός το ξεκίνησε ).

Παρακαλώ τον admin να σβήσει όλα τα άσχετα ποστ μαζί με το δικό μου.
Ακου destro δεν πανα δωσετε και ολα τα λεφτα του ΔΝΤ στις τανες για να ανακουφιστειται καρφαρα δεν με καιγεται,αλλα οταν εγω κανω μια απλη ερωτησει και μου πεταγεται ενας ξεκαρφωτος σαν την πουτσα για να μου κανει υποδειξεις, και να μου το παιζει global master του bourdela.com αραδιαζωνατας μου 10 βουνα μαλακιες εγω δεν μπορω να κανω την παππια ετσι απλα,εδω καποια μελη.... οταν καποιος τους την μπενει η δεν τον γουσταρουνε δεν μασανε να βρισουν,κραξουν και να χαλασουν τον κοσμο εδω μεσα και εχω δει πολλες φορες να γινεται αυτο εδω στο site, και ενοειται οτι δεν με νοιαζει ποιος κουραζεται να διαβασει και ποιος οχι, και ολα αυτα απο μια απλη ερωτηση που εκανα και την αναγκη ενος μαλακα να το παιξει καποιος,και χωρις να υπαρχει ιδιαιτερος λογος ετσι?? Εγω απλα οπως ολοι σας εδω θελω να ενημερωνωμαι και οχι να γεμιζω 2 σελιδες και παραπανω μαλακιες απο μαλωματα, αλλα οταν με την μπαινουνε χοντρα και ''μαληστα χωρις λογο'' αδιαφορω το ποσο θα γραψω για να κραξω οποιος και νανε αυτος, και το αν χαλιουνται καποιοι να διαβαζουν ας μην τα βλεπουνε στην τελικη δεν εχω καμια ορεξη να μαλωνω με τον καθε λαγιο εδω μεσα, αλλα αν χρειαστει δεν κανω πισω αυτα ειχα να πω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom