Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (4 μέλη και 55 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Καλησπέρα παλικάρια,

Αν και εχω ψιλοχαθεί απο το σάιτ, εν μέρει επειδή έχω αραιώσει και απο το άθλημα, σήμερα έκανα μια βολτούλα με δύο φιλαράκια κατα τις 02:00, κυρίως για να δω κάποια πρόσωπα των τελευταίων μηνών, οπότε έχω να παραθέσω και μια μικρή αναφορά:

Αρχικά πήγαμε στην Κωλέττη να ρίξουμε μια ματιά στην Τζιά. Καλό κομμάτι, βυζί τούμπανο 3-4άρι, κοιλιακοί τελείως φέτες,έλεος δλδ σε κάποια φάση όταν βγήκε σταμάτησα να κοιτάζω τα βυζιά και άρχισα να χαζεύω τους κοιλιακούς, φάτσα σκυλέ ούτε κρύο ούτε ζέστη, γενικά γυμνασμένο κορμί με φαρδύ σωματότυπο για δυνατα ξεσκίδια, σαν της Μάντυ, σχεδόν ίδιο. Αν και δε μου αρέσει η τραβελοφιλολογία που ώρες ώρες ξεφεύγει, μπορώ να πω ότι κάτι μου έβγαζε, ίσως να είναι ιδέα μου, απλά απο μπροστά ο κορμος και η σωματοδομή αντροφέρνουν λίγο.

Συνεχίσαμε στην Εκκλησία όπου το ένα φιλαράκι πήγε καρφωτός για Εβελίνα. Πέρασε πολύ καλά λέει με σεξ σόου κλπ. Είναι μεγάλος φαν της,όπως και άλλοι,εγώ τη θεωρω απλά καλή, απο μια εμπειρία μου προ δύο ετών βέβαια.

Όσο αυτός 'διασκέδαζε' οι άλλοι δύο κατευθυνθήκαμε στην Κοροβάγκου σε αναζήτηση της Σάρας. Τελικά αντικρύσαμε την έκπληξη της βραδιάς, αν όχι του φθινοπώρου, τη μελαχρινή Χριστίνα την Πολωνέζα. Δυσκολεύτηκα να τη γνωρίσω καθώς είχα να τη δω δύο χρόνια, αλλά εξακολουθεί να είναι μια ωραία και ευχάριστη παρουσία, αν και το σώμα της φαίνεται κάπως χαλαρό. Το φιλαράκι μου υπέκυψε και εισήλθε στο χώρο δράσης και μετά απο κανα δεκάλεπτο βγήκε εκστασιασμένος με την απίστευτη εμπειρία που είχε.

Τέλος παραλάβαμε και τον άλλον συναγωνιστή και κάναμε μια βόλτα και απο τη Βίλλα "Ερώτικα", μάλλον ξενερώτικα τέλος πάντων, όπου δούλευε η Κάντυ. Εκανε το βολτάρισμα της η κοπέλα,επιβλητική νταρντανοπαρουσία με εναν αέρα μάγκικο,αλλα δεν είναι καθόλου του γούστου μου. Γυναίκες πανύψηλες με τεράστιες πλάτες και μπούτια και προπάντων αγορέ μαλλί εκπέμπουν για μένα την ίδια θυληκότητα με αθλητές κικμπόξινγκ.

Αυτά λοιπόν απο την αποψινή βόλτα! Πριν κλείσω θα ήθελα να αφηγηθώ σύντομα την τελευταία επίσκεψη μου, που έλαβε χώρα σχεδόν πριν απο ένα μήνα,με την παλιά γνωστή Νατάσα στο Έρως. Εξακολουθεί να είναι στα ίδια πολύ καλά επίπεδα το σέρβις της, απο εμφάνιση έχει όντως αδυνατίσει με κάπως αρνητικό αντίκτυπο επάνω της,ίσως να έσπασε και λίγο.Παραμένει ωστόσο,ένα ωραίο μινιόν καβλέτο με βαθύυυυυ τσιμπούκι.

Εκεί που θα ήθελα όμως να σταθώ είναι στην ελεεινή τσατσα,μια κοντή γκριζομάλλα,που πήγε να μου παίξει την εξής πουστιά: Παιρνω πρόγραμμα των 80Ε με ακάποτο και ντουζάκι. Όλα καλά μπαίνω στο δωμάτιο,ξεντύνομαι, μένω με το σώβρακο,έρχεται η τσατσα,μου φέρνει μια πετσέτα,μου μουρμουράει κατι ότι θα κάνω μόνος μου μπάνιο,γιατί έτσι είναι το πρόγραμμα. Δεν άκουσα καλά και είπα ΟΚ εκείνη τη στιγμή. Φεύγει,επεξεργάζομαι λίγο αυτό που είπε,παίρνω αναποδες,βγαίνω έξω στο σαλόνι σχεδόν με το σώβρακο,την καλώ να έρθει,της ζητάω εξηγήσεις,μου λεέι κατι μα μου,της λέω εγώ το ήξερα έτσι το πρόγραμμα απο πριν,είτε θα το κανουμε έτσι,είτε παίρνω απλό.Τέλος πάντων,μετα απο διαπραγματεύσεις το δέχθηκε και τελικά εξελίχθηκαν καλά τα πράγματα. Πραγματικά απορώ με την κομπίνα που σκεφτηκε, τραγική τελείως νοοτροπία ,να με κλέψει για να κερδίσει κανα 3λεπτο σε χρόνο η κοπέλα (η οποία είναι εξαιρετική στη συμπεριφορά). Τέλος και με αυτό,καλό Σαββατοκύριακο.

 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Αντριαννα Τουμπανιεθ  ( η Ισπανιδα )

Με νεο σετακι φωτογραφιων μαλλον το καλυτερο που ειχε ποτε
και με νεα τατου , επιστρεφει μετα απο κανα δυμηνο απουσιας
οπως μας ειπε καιο ο Διαβασμενος σημερα φιλος Μητσος  :grin:
dxcvcuu

Αστέρι ο γραφίστας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Πάντως προσωπικά τη θεωρώ ένα τίμιο 40. Για ακριβότερο πρόγραμμα δεν την έχω πάρει-δεν μπορώ να πω
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Ολα τα προγραμματα τα τιμαει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τηλεφωνικα σκαουτινγκ πριν λιγο

-ερημιτου η πετρουλα
-λαφαμ η βυζαρου χριστινα η ρουμανα ,σκετη τσοντα στο κρεβατι.οσοι λατρεις των busty οφειλουν μια καταθεση
-κωλετη η εφουλα,νταξει δεν θελει συστασεις αριστη
-σααλ η ευα,γνωμη μου αξιζει αν γουσταρετε μιλφ με επιδοσεις και αρχοντια
-26ης οκτ 52 η εμμανουελα με τις μετριες κριτικες....η τσατσα ενημερωσε οτι η αγαπη οριστικα αποχωρησε για την πατριδα της και σταματησε απο την δουλεια....απωλεια αν ισχυει
-φριξου 14 δεν απαντα
-εκκλησια η αντριαννα πρωινη....ωραιο μουνι αλλα ειπαμε,αμφιλεγομενες επιδοσεις
-ματζαρου 1 η αντζελικα,καλο μουνι κι αυτη σε μελαχρινη  αλλα τυπικη εντος και ακριβη για οσα προσφερει....πχ για να σου κανει γυμνο τσιμπουκι θελει να παρεις προγραμμα με ντουζ σχεδον 100 ευρω :jerking:
-ματζαρου 14 η πολυ ομορφη γιαννα με θετικες κριτικες.....δεν εχω φαει αλλα ψηνομαι συντομα
-βιλες μαλλον ακομα δεν ανοιξανε...ενημερωθειτε και απο διπλα....
-τανταλου 14 μου ειπανε δουλευει η ζωη
και στο 9 παλι ζωη....προφανως εδω αναφερονται στην μασερ με το μαυρο μαλλι και καλα οπως την δινει στο αλλο σαιτ....


καλο πορνοΣΚ....
 

Επισκέπτης
Χτές έκανα μια περιπολία στο βαρδάρη και θα σχολιάσω μερικά σημεία μιας κ ο Αλ ήταν κατατοπιστικότατος.

Η Ιονέλα έχει γίνει όντως πάρα πολύ καλή και φούλ θηλυκή!
Η Μάγια έσκασε μύτη στο Ταντάλου 14 πλέον.
Η Λίλη από Ταντάλου 14 ήταν αυτή στο Προμηθέως 25 με τα σάπια δόντια κ την φονική κορμάρα. Ανανεωμένη με μαύρο κορακί μαλλί χτένισμα καυλιδερό και ένα σέξυ συνολάκι σαν cheerleader όπου έβγαινε η κωλάρα της κάτω από το βρακάκι.
Η κοπελιά στο Σαπφούς 5 μου είναι τελείως άγνωστη.. ήταν μελαχροινή με ένα μαύρο σαν κομπινεζόν νεκλιζέ δεν ξέρω πως λέγονται αυτά. ΠΟΛΥ αδύνατη, με συμπαθητικό πρόσωπο κ φαινόταν ευδιάθετη.
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Για τους fun τις μποτας χτες η χριστινα στο καραβογκου ηταν με 12ποντη ασημενια μποτα κ γενικα εμφανισιακα ηταν superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Δοκίμασα την καινούργια Τζουλιάν στης Σαπφούς 5 χθες βράδυ. Από Βουλγαρία και μόλις 18 χρονών σύμφωνα με τη τσατσά. Κάπου περίμενα αγουροπιπινίλα και απειρία, αλλά η κοπέλα αποδείχθηκε αστέρι. Καμία σχέση με όλα τα άλλα άσχετα πιπίνια που έχω φάει στην μάπα τον τελευταίο καιρό. Πήρα κωλαράκι με μόλις 60ε και μου έκανε ένα πολύ καλό ακάπωτο εκτός προγράμματος. Πολύ θετική συμπεριφορά με μόνο μείον το ότι δεν μιλάει καθόλου ελληνικά ή αγγλικά. Recommended από εμένα, αν μείνει θα εξελιχθεί στα top της πόλης.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
επισκεψη χθες βραδυ κατα τις 22.00 στο κοροβαγκου.
βγαινει το μελαχρινο χριστινακι κ ερχεται κ καθεται πανω μου κ με γεμιζει με φιλια....
τι κανεις,καλα ειμαι,εσυ πως εισαι κτλ κτλ
με τα πολλα με τα λιγα μπαινω μεσα....πηρα το απλο κ ειχα κ δωρακια.περασα σουπερ,το σωμα δεν εχει χαλαρωσει πολυ,το βυζι παραμενει βυζαρα κ ο κωλος κωλαρα....
η πιπα ηταν με εμπειρια 2 ακομα χρονων :grin:
κ το γαμησι τελειοποιημενο
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ρε φιλε,ψαξε κατι
εχει ολοκληρο θεμα με τα τηλ απο τα στουντιο κ τα μπουρδελα
εαν μου πει καποιος που ξερει το τηλ, για το μαγαζι το οποιο ζηταω κατευθειαν χωρις να ψαξω, εσενα θα σε πειραξει deker???????????????????????????
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εαν μου πει καποιος που ξερει το τηλ, για το μαγαζι το οποιο ζηταω κατευθειαν χωρις να ψαξω, εσενα θα σε πειραξει deker???????????????????????????
οχι φιλε μου δεν ια με πειραζει,απλα καποιοι μπαινουν για να δουν νεα εδω μεσα κ οχι ερωτησεις του τυπου που θα βρω αυτο κ εκεινο εφοσον υπαρχει ολοκληρο θεμα με τα τηλ των μαγαζιων κ με μια απλη αναζητηση στα θεματα των μπουρδελων της πολης μας θα το εβρισκε
ας μαθουμε να ψαχνουμε κ να μην τα περιμενουμε ολα ετοιμα.κ στο λεω σαν συμβουλη γιατι αν διαβαζες κ κανα 2 σελιδες πιο πριν θα καταλαβαινες κ που ειναι η καθε κοπελα αλλα θα μπορουσες αν εψαχνες σε ολα τα θεματα να διαβασεις για την καθε μια χωριστα αλλα κ να βρεις κ τα τηλ κ τις οδους των μπουρδελων κ ολα
δοξα το θεο ειναι σχετικα καλα οργανωμενη η μπουρδελοκατασταση κ αρκετα πληρης
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
οχι φιλε μου δεν ια με πειραζει,απλα καποιοι μπαινουν για να δουν νεα εδω μεσα κ οχι ερωτησεις του τυπου που θα βρω αυτο κ εκεινο εφοσον υπαρχει ολοκληρο θεμα με τα τηλ των μαγαζιων κ με μια απλη αναζητηση στα θεματα των μπουρδελων της πολης μας θα το εβρισκε
ας μαθουμε να ψαχνουμε κ να μην τα περιμενουμε ολα ετοιμα.κ στο λεω σαν συμβουλη γιατι αν διαβαζες κ κανα 2 σελιδες πιο πριν θα καταλαβαινες κ που ειναι η καθε κοπελα αλλα θα μπορουσες αν εψαχνες σε ολα τα θεματα να διαβασεις για την καθε μια χωριστα αλλα κ να βρεις κ τα τηλ κ τις οδους των μπουρδελων κ ολα
δοξα το θεο ειναι σχετικα καλα οργανωμενη η μπουρδελοκατασταση κ αρκετα πληρης
Κοιτα για να καταλαβεις,εγω εκανα μια απλη ερωτησει γιατι δεν εχω και πολλυ χρονο τωρα συνγκεκρημενα να κατσω να ψαξω και να ασχοληθω,οποτε κοιτα την δουλεια σου εσυ και εγω την δικια μου και αν θελει ο φιλος gl ας μου απαντησει, για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Κοιτα για να καταλαβεις,εγω εκανα μια απλη ερωτησει γιατι δεν εχω και πολλυ χρονο τωρα συνγκεκρημενα να κατσω να ψαξω και να ασχοληθω,οποτε κοιτα την δουλεια σου εσυ και εγω την δικια μου και αν θελει ο φιλος gl ας μου απαντησει, για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα.
αντε καλα πολυασχολε
σε ενημερωσε ετσι κ αλλιως οποτε μην μας ζαλιζεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom