Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (8 μέλη και 58 επισκέπτες)

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Απλα τα πραγματα...πληρωνεις.??? θες και ποιοτητα.!! ειναι το ιδιο με το να πας σε μια ταβερνα, σε ενα εστιατοριο να πληρωσεις να φας και να σου φερουνε αποφαγια, μισοψημενα, χαλια φαγητο, να το φας και μετα να πεις, ακριβα το πληρωσα...

καλα τα λέτε αλλά είναι σαν να τρως μπριζολα στην καντίνα στο δρόμο η σε ένα ρεστοράν κ να ζητάς της ειδίες τιμές .....εξαρτάτε βεβεως βεβεως αν είναι  γάλακτος η από βόδι ....
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Δεν θυμάμαι τι κριτικές έχω γράψει αλλα κ με την τζεσυ την τελευταία φορα καλα πέρασα! Για την μαντελειν σχέση με τα αλλα κορίτσια του καταστήματος εννοώ όχι γενικά  :) σίγουρα αξίζει μια κατάθεση!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
καλα τα λέτε αλλά είναι σαν να τρως μπριζολα στην καντίνα στο δρόμο η σε ένα ρεστοράν κ να ζητάς της ειδίες τιμές .....εξαρτάτε βεβεως βεβεως αν είναι  γάλακτος η από βόδι ....

:2funny: :2funny: :2funny:
Ετσι παει ...


Οποτε
Ρεστοραν - Γαλακτος = τρωμε και με 40 και με 140
Ρεστοραν - Βοδι = αν πειναμε πολυ τρωμε με ... 25  :cheesy: ( αν ειναι καλοβρασμενο το βοδι )
Καντινα - Γαλακτος τ= ρωμε και με 40 αντε και με 50
Καντινα - Βοδι = γινομαι  βετζιτεριαν  :grin:



 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δεν θυμάμαι τι κριτικές έχω γράψει αλλα κ με την τζεσυ την τελευταία φορα καλα πέρασα!
Ωραια  :dancing: τυχερος ησουν , και γω γιαυτο ξαναδοκιμασα αν και την πρωτη φορα βγηκε φολα
καλυτερα ηταν αλλα οχι και τρομερα ... ωραιο μωρο για να παει χαμενο ...  :cum:

Για την μαντελειν σχέση με τα αλλα κορίτσια του καταστήματος εννοώ όχι γενικά  :) σίγουρα αξίζει μια κατάθεση!
Ναι  :dancing:
Παντως δεν ηρθα να  αντικαταστησει καμια η Σαρα , ηρθε για το δευτερο μαγαζι (αφου ειναι αλυσηδα)
επισης ανανμενονται και αλλα τεμχαια ομως ειχε πει η τσατσα .
ες να ειναι ολες ετσι ?   πωωωωωωω   :crazy: ζεμια !

Τωρα η μαντελαιν ειναι σε αδεια λενε ... πιστευω θα την ξαναδουμε
την ειχες δοκιμασει ?  :think:
εγω μια φορα πηγα και ηταν ευχαριστη η γνωριμια μας  :dancing:

 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Ναι την είχα δοκιμάσει αλλα η συνεύρεση στιγματιστηκε απο το σπάσιμο καποτας στο τέλος κ η κοπελια ήθελε να με σκοτώσει λες κ έφταιγα εγώ  :uglystupid: απο τότε την αποφεύγω...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
καλα τα λέτε αλλά είναι σαν να τρως μπριζολα στην καντίνα στο δρόμο η σε ένα ρεστοράν κ να ζητάς της ειδίες τιμές .....εξαρτάτε βεβεως βεβεως αν είναι  γάλακτος η από βόδι ....

Εεεε αυτο λεμε οτι δεν μπορεις να πηγαινεις στο ρεστορααααντττ και να τρως λουκανικα νερουραστα και να τα πληρωνεις για πριζολακι πολυτελειας...
Πχ στο μαγαζι σου ειναι ρεστοραντ και εχει την Λουση η οποια ειναι μπακαλιαρος κατεψυγμενος και τον πουλας για φρεσκο... ;)
η αλλιως παρτο αλλιως στον βαρδαρη πας και ειναι καντινα σου πουλανε γρηγορο φαι και το πουλας λες και εφαγες σε χαι κλασσ εστιατοριο...

και στην τελικη ακρη δεν θα βγαλουμε, τζαμπα πληκρα χτυπαμε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αννουλα θες να ακουσεις εμενα που σ αγαπω και σε στηριζω ως επισημος ρεπορτερ του μαγαζιου σου και αντιπαλος του τζο και της ξεπετοαλυσιδας.θα στα πω σε ποδοσφαιρικη αργκο....


θα φερεις για σεντερ φορ ειρηνη ,νταιανα στο μαγαζι,κρατα οπωσδηποτε χριστινα στο κεντρο,παρε και την σαρα την ρωσιδα μεταγραφη για την αμυνα,βαλε παγκο την καρλα αν δεν την εβαλες ηδη και βαλε αναπληρωματικη και την μιλφοχριστινα ή καμια νικολ γαλλιδα να παιζει στους τραυματισμους και θα χεστεις στο ταληρο....εστω και το τριανταρι..... :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
αννουλα θες να ακουσεις εμενα που σ αγαπω και σε στηριζω ως επισημος ρεπορτερ του μαγαζιου σου και αντιπαλος του τζο και της ξεπετοαλυσιδας.θα στα πω σε ποδοσφαιρικη αργκο....


θα φερεις για σεντερ φορ ειρηνη ,νταιανα στο μαγαζι,κρατα οπωσδηποτε χριστινα στο κεντρο,παρε και την σαρα την ρωσιδα μεταγραφη για την αμυνα,βαλε παγκο την καρλα αν δεν την εβαλες ηδη και βαλε αναπληρωματικη και την μιλφοχριστινα ή καμια νικολ γαλλιδα να παιζει στους τραυματισμους και θα χεστεις στο ταληρο....εστω και το τριανταρι..... :2funny:

με αυτες ουτε πλει οφ δεν βγενει.!!  :2funny: :2funny:

θελει μεταγραφες απο το εξωτερικο (αθηνα) και θα παρει και τσαμπιονς λιγκ.!!  :rockon:  :2funny: :2funny:

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αννουλα θες να ακουσεις εμενα που σ αγαπω και σε στηριζω ως επισημος ρεπορτερ του μαγαζιου σου και αντιπαλος του τζο και της ξεπετοαλυσιδας.θα στα πω σε ποδοσφαιρικη αργκο....


θα φερεις για σεντερ φορ ειρηνη ,νταιανα στο μαγαζι,κρατα οπωσδηποτε χριστινα στο κεντρο,παρε και την σαρα την ρωσιδα μεταγραφη για την αμυνα,βαλε παγκο την καρλα αν δεν την εβαλες ηδη και βαλε αναπληρωματικη και την μιλφοχριστινα ή καμια νικολ γαλλιδα να παιζει στους τραυματισμους και θα χεστεις στο ταληρο....εστω και το τριανταρι..... :2funny:
αμα της παρει ολες αυτες θα πρεπει να στησουμε αντισκηνο κατω στο γκαραζ και να μην ξανακουνηθουμε απο κει.
Εγω λεω να παρει και Βικυ και Ηρα...Ουκρανικη υπερδυναμη :tits: :tits:

Η Ηρα επεστρεψε?Την ειδε κανεις μηπως?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Ενημερωτικα παντως, βαση κριτικων τα πρωτα 5 στουντιο ειναι..

Φριξου 9 -138
Κωλετη 17 -102
Α.Γεωργιου 34 -90
26ης Οκτωβρη 35Α -80
Α.Γεωργιου 4 -64

και απο μπουρδελα

Προμηθεους 25 -76
Τανταλου 14 -73
Σαμφως 7 -64
Σαμφως 5 -54
Κατεχακη 13 -47
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
σας φερνω νεοτερα απο πηγη εκ των εσω
το 26η οκτωμβριου εκει που δουλευεει η υπερλαουρα παει για ανακληση αδειας...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ενημερωτικα παντως, βαση κριτικων τα πρωτα 5 στουντιο ειναι..

Φριξου 9 -138
Κωλετη 17 -102
Α.Γεωργιου 34 -90
δλδ μου λες εμμεσως πλην σαφως να κατσω να γραψω αλλες 48 κριτικες για την χριστινα του λαφαμ μπας και πιασω την πρωτια του τζο;δυσκολα μου βαζεις....


παντως συμφωνω....αννα φερε καμια αμαντα,καμια πενυ καμια αννα-μαρια απο αθηνα....κανε ρε παιδι μου και καμια διεθνη μεταγραφη,παρε καμια μεταχειρισμενη πορνοσταρ εστω....βαλε στοχους τσαμπιονς λιγκ :rockon:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
δλδ μου λες εμμεσως πλην σαφως να κατσω να γραψω αλλες 48 κριτικες για την χριστινα του λαφαμ μπας και πιασω την πρωτια του τζο;δυσκολα μου βαζεις....


παντως συμφωνω....αννα φερε καμια αμαντα,καμια πενυ καμια αννα-μαρια απο αθηνα....κανε ρε παιδι μου και καμια διεθνη μεταγραφη,παρε καμια μεταχειρισμενη πορνοσταρ εστω....βαλε στοχους τσαμπιονς λιγκ :rockon:

Μην λες τετοια και παθει κανα ''εγγεφαλικο'' η αντιπολητευσης  :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αποφασιστε πρωτα ποσο εχει το απλο και αφηστε τις μεταγραφες
δε ξερετε απο τετοια αλωστε  :birdman:

Τωρα θα λεει η Αννα την κραζω παλι .. ας το πει δε πειραζει
εγω μιλαω γιατι υποτιθεται το θεμα υπαρχει για ενημερωση ,
και ενω ειναι και το αφεντικο μεσα και ενημερωνει ,
κανεις δε ξερει ποσο εχει το απλο ..
ε τραβας η δε τραβας τα βυζια σου μετα ? :tits2:
εγω δεν ειπα να ριξουν  στα 30 , απλα να ξερουμε ποσο εχει

ρωτησα πριν αν κρατιεταια ακομη εκει
και αν υπηρχε διαφορα στην κινηση ( προερετικα )
και η απαντηση ηταν ....  Σαν του Παπανδρεου  :2funny:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
σας φερνω νεοτερα απο πηγη εκ των εσω
το 26η οκτωμβριου εκει που δουλευεει η υπερλαουρα παει για ανακληση αδειας...


:think: :think: :think:

αυτο και το 52 μαλλον τα παιρνει η μπαλα του νεου "κολπου"
που  θα διωξει και τα ντελακια του βαρδαρη του χρονου
οπως ενημερωθηκεμα απο την ανουσκα

ενοεις νωριτερα ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
παντως συμφωνω....αννα φερε καμια αμαντα,καμια πενυ καμια αννα-μαρια απο αθηνα....κανε ρε παιδι μου και καμια διεθνη μεταγραφη,παρε καμια μεταχειρισμενη πορνοσταρ εστω....βαλε στοχους τσαμπιονς λιγκ :rockon:

Πάντως ότι και να λέτε οι εποχές είναι δύσκολες και οι ακριβές μεταγραφές επιπέδου τσαμπιονς λιγκ είναι επισφαλείς. Το κατάστημα κατά τη γνώμη μου έχει καλές παίκτριες που δουλεύουν αθόρυβα, έχουν αποκτήσει και χημεία μεταξύ τους ώστε να γίνονται δυνατοί συνδιασμοί (πχ Λούση - Κορίνα), και το μόνο που χρείαζεται είναι η προσθήκη ενός ή δύο νέων κοριτσιών με μέλλον (πχ Μάρα ή Αντριάννα του πράσινου), ώστε η ομάδα να είναι πλήρης. :grin: :grin: :grin:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
:think: :think: :think:

αυτο και το 52 μαλλον τα παιρνει η μπαλα του νεου "κολπου"
που  θα διωξει και τα ντελακια του βαρδαρη του χρονου
οπως ενημερωθηκεμα απο την ανουσκα

ενοεις νωριτερα ?  :think:
παντως θα ξερω απο πρωτο χερι την αποφαση
χε χε χε χε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πρεπει να'χουν καλο προμοσιον εκει :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

glasses015.gif


δλδ μου λες εμμεσως πλην σαφως να κατσω να γραψω αλλες 48 κριτικες για την χριστινα του λαφαμ μπας και πιασω την πρωτια του τζο;δυσκολα μου βαζεις....


παντως συμφωνω....αννα φερε καμια αμαντα,καμια πενυ καμια αννα-μαρια απο αθηνα....κανε ρε παιδι μου και καμια διεθνη μεταγραφη,παρε καμια μεταχειρισμενη πορνοσταρ εστω....βαλε στοχους τσαμπιονς λιγκ :rockon:

μη γραφεις ρε .. κανε copy ιτς δικιες μου , ουτε ονομα δε θελει να αλλαξεις  :dancing:


αφηστε τις μεταγραφες και ψηστε την να κατεβει .. αντε να δοκιμασω και μιλφ να κλεισω την καριερα μου :dunno:


τωρα που ειπες εγκεφαλικο,ξεχασα....ειχαν και κατι κοινο τα μαγαζια....την λουνα.... :grin: :grin:

Στη βιλα ποιιο καλα πηδιοταν ..  :dancing:
πως δε την προλαβα να γραψω καμια κριτικη να φρικαρει τελειως η Αννα  :2funny: :2funny: :2funny:

Βαλε λιγο Τζουλιους να γουσταρουμε  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom