Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Επειδή αυτή την εβδομάδα θα κάνω την καταδρομική μου, πείτε μου κάτι..

Αν επιλέξεις το full πρόγραμμα σε ένα studio έχεις την δυνατότητα να εκτονωθείς παραπάνω απο μια φορά?

Αξίζει το jacuzzi ή όχι?
επειδη τωρα διαβασα αυτο το μηνυμα......γενικα φουλ δεν σημαινει δυο εκτονωσεις.....ουτε τζακουζι σημαινει δυο εκτονωσεις.....το διαπραγματευεσαι χωριστα στην τιμη...ΑΛΛΑ η ευα το καλοκαιρι διαφημιζε(η τσατσα δλδ) οτι αν παρεις τζακουζι μισης ωρας(νομιζω 120 ευρω) αν προλαβεις στον χρονο να κανεις και δυο φορες μπορεις.....τι να σου πω;σε καποια αλλα απο τα πιο φτηνα μαγαζια πχ εκκλησια,ουρανου 26 ,φριξου 14 ισως δεχτουν.....

τωρα στην αλυσιδα στις βιλες και στην ματζαρου no way....αυτοι εχουν τουπε ακομη....δεν σηκωνουν παζαρια...
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Διάβασα ότι σας λένε απλό 30 γιούρο και το χαρήκατε, εδώ στην Αθήνα έχει 10 και 15 γιούρο  :knockinb: και εμείς φεύγουμε (και καλυτέρα κορίτσια από τα δικά σας ).
Σπάστε τις τιμές στο χέρι σας είναι ο χειμώνας είναι βαρύς  :headbang: 10 και πολλά θα είναι.
ναι 30 σε χώρους όμως που δεν υπάρχουν ούτε κατσαρίδες ούτε ποντίκια..τα μαγαζιά που έχουμε εδώ στην αθήνα δεν υπαρχουν κ με 15 στην αθήνα δεν γαμάνε σε κανένα στουδίο μη νομίζετε ότι δεν γνωρίζουμε το τη γίνετε σε σας ..πέρασα από κάτι μπορδελα στο μεταξοργιο μόνο που μπήκα μέσα ειθελα να κάνω εμετό από βρώμα κ μπόχα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ναι 30 σε χώρους όμως που δεν υπάρχουν ούτε κατσαρίδες ούτε ποντίκια..τα μαγαζιά που έχουμε εδώ στην αθήνα δεν υπαρχουν κ με 15 στην αθήνα δεν γαμάνε σε κανένα στουδίο μη νομίζετε ότι δεν γνωρίζουμε το τη γίνετε σε σας ..πέρασα από κάτι μπορδελα στο μεταξοργιο μόνο που μπήκα μέσα ειθελα να κάνω εμετό από βρώμα κ μπόχα
Το Μεταξι μπορει οντως να βρομαει,αλλα πολλα σπιτια στην Λιοσιων μια χαρα ειναι...τουλαχιστον σε αρκετα που πηγα ηταν αξιοπρεπεστατα...ουτε ποντικια ειχαν,ουτε κατσαριδες...κ η τιμη 20 αρικο με ομορφες κοπελες κ καλες υπηρεσιες... ;)μιλαω για μπουρδελα βεβαια κ οχι για στουντιο...αλλα η συγκριση με τον βαρδαρη θα ηταν ατυχης,,,(για τον ιδιο τον βαρδαρη)... ;) ;)
στην τελικη,συγνωμη κιολας ,αλλα να πηδηξει ερχεται καποιος κ οχι για να χαζευει την σουπερ-ντουπερ lcd οθονη στο σαλονι δεν ξερω κ τι αλλο...Η καθαριοτητα ειναι το παν σε τετοιων ειδων χωρους,τα υπολοιπα λουξ στολιδια περισσευουν.
(Αλλα μαλλον στην Σαλονικα,προτιμουν να βαρανε μυγες,παρα να ριξουν τυχον τις τιμες κ να γινουν ακομη κ τα στουντιο ανταγωνιστικα...)
α!κ επειδη το ξεχασα,στην Πατριδα μου-στην χοτ βιλλα (Στουντιο ειναι κ αψογο απο θεμα δωματιων,κτλ κομφορ),οι τιμες ξεκινουν απο 30,δηλ.τιμη βαρδαρη...ειπε κανεις τιποτα? ;) ;)
(ο gl μπορει να επιβεβαιωσει τα λεγομενα μου περι χοτ βιλας.)
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Το Μεταξι μπορει οντως να βρομαει,αλλα πολλα σπιτια στην Λιοσιων μια χαρα ειναι...τουλαχιστον σε αρκετα που πηγα ηταν αξιοπρεπεστατα...ουτε ποντικια ειχαν,ουτε κατσαριδες...κ η τιμη 20 αρικο με ομορφες κοπελες κ καλες υπηρεσιες... ;)μιλαω για μπουρδελα βεβαια κ οχι για στουντιο...αλλα η συγκριση με τον βαρδαρη θα ηταν ατυχης,,,(για τον ιδιο τον βαρδαρη)... ;) ;)
στην τελικη,συγνωμη κιολας ,αλλα να πηδηξει ερχεται καποιος κ οχι για να χαζευει την σουπερ-ντουπερ lcd οθονη στο σαλονι δεν ξερω κ τι αλλο...Η καθαριοτητα ειναι το παν σε τετοιων ειδων χωρους,τα υπολοιπα λουξ στολιδια περισσευουν.
(Αλλα μαλλον στην Σαλονικα,προτιμουν να βαρανε μυγες,παρα να ριξουν τυχον τις τιμες κ να γινουν ακομη κ τα στουντιο ανταγωνιστικα...)
α!κ επειδη το ξεχασα,στην Πατριδα μου-στην χοτ βιλλα (Στουντιο ειναι κ αψογο απο θεμα δωματιων,κτλ κομφορ),οι τιμες ξεκινουν απο 30,δηλ.τιμη βαρδαρη...ειπε κανεις τιποτα? ;) ;)
(ο gl μπορει να επιβεβαιωσει τα λεγομενα μου περι χοτ βιλας.)

κ εγώ  για  στουδίο μιλάω που στην αθήνα αρχίζουν  από 50, αλιος αν τα λέμε για όλα έχη κ με 10 από το δρόμο ....τουλαιστος στην περιοχή  του μήλου όλα από 30 ξεκινάνε νομίζω
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
κ εγώ  για  στουδίο μιλάω που στην αθήνα αρχίζουν  από 50, αλιος αν τα λέμε για όλα έχη κ με 10 από το δρόμο ....τουλαιστος στην περιοχή  του μήλου όλα από 30 ξεκινάνε νομίζω


Κατα κάποιον τρόπο εχει μια λογική αυτό που λες.
Καθως και στη Φυλης που πηγα εγω δεν μπόρεσα να μπω μεσα, γιατι ηταν ψιλοχάλια..Πηγα σε ενα στούντιο ομως στην Φυλής και με 5ο ευρω πέρασα οσο καλα περνάει κανεις στο Λαφαμ και στο βιλα και σε πολλα στουντιο της πόλης δίνοντας τουλαχιστον 70-80 ευρω....για να μην πώ και 100.


Τώρα ξεκιναν απο 30.....σε λίγο και στην Αθήνα απο 30 θα ξεκιναν τα στουντιο.
Εκτος αυτου για ρίξε μια ματια στο στουντιο στην φυλης (οριένταλ) και μετα πες μο τι απο ολα αυτα και ποιο καλύτερα στουντιο της θεσσαλονίκης προσφέρει ολα αυτα που εχει το συγκεκριμενο στουντιο της αθήνας.
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Κατα κάποιον τρόπο εχει μια λογική αυτό που λες.
Καθως και στη Φυλης που πηγα εγω δεν μπόρεσα να μπω μεσα, γιατι ηταν ψιλοχάλια..Πηγα σε ενα στούντιο ομως στην Φυλής και με 5ο ευρω πέρασα οσο καλα περνάει κανεις στο Λαφαμ και στο βιλα και σε πολλα στουντιο της πόλης δίνοντας τουλαχιστον 70-80 ευρω....για να μην πώ και 100.


Τώρα ξεκιναν απο 30.....σε λίγο και στην Αθήνα απο 30 θα ξεκιναν τα στουντιο.
Εκτος αυτου για ρίξε μια ματια στο στουντιο στην φυλης (οριένταλ) και μετα πες μο τι απο ολα αυτα και ποιο καλύτερα στουντιο της θεσσαλονίκης προσφέρει ολα αυτα που εχει το συγκεκριμενο στουντιο της αθήνας.
ναι δεν μπορούμε να προσφέρουμε αυτά που έχει αθήνα αλά μην το ξεχνάτε εδώ έχουμε αδιές ενώ εκη τπτ και βέβαια όχι παραπάνω κοπέλες σε μια βάρδια τη λέτε βρε παιδιά την παρασκευή 2 αυτόφωρα πήγα να μην τους σικοφή ποτέ στους μαλακές από το προη με πήρανε γύρισα στην 6 κ 6.30 ξανά μέσα έλεος  :jerking:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
ναι δεν μπορούμε να προσφέρουμε αυτά που έχει αθήνα αλά μην το ξεχνάτε εδώ έχουμε αδιές ενώ εκη τπτ και βέβαια όχι παραπάνω κοπέλες σε μια βάρδια τη λέτε βρε παιδιά την παρασκευή 2 αυτόφωρα πήγα να μην τους σικοφή ποτέ στους μαλακές από το προη με πήρανε γύρισα στην 6 κ 6.30 ξανά μέσα έλεος  :jerking:

μπορεί να έχεις δίκιο σε αυτο το κομμάτι...και τουλάχιστον εσυ κάνεις καλές προσπάθειες στο μαγαζί σου.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
κ εγώ  για  στουδίο μιλάω που στην αθήνα αρχίζουν  από 50, αλιος αν τα λέμε για όλα έχη κ με 10 από το δρόμο ....τουλαιστος στην περιοχή  του μήλου όλα από 30 ξεκινάνε νομίζω
Δεν μιλησα kassler για Φυλης,μιλησα για Λιοσιων...θα με μπερδεψετε στο τελος...
1)Στην Αθηνα ξερω οτι παιζει 50 αρικο... ;)
2)Πεσανε οι τιμες στα στουντιο της Θεσ/κης απο 40 στα 30 το απλο? :think: δε νομιζω...(εκτος αν κανω εγω λαθος,κρατω μια επιφυλαξη)...Αν οντως πεσανε,μπραβο! :rockon:
3)δεν ανεφερα καν πιατσα στο δρομο,γιατι δεν ειναι αυτο το θεμα μας... ;)
Θεωρω απαραδεκτη την τιμολογικη πολιτικη κυριως του Βαρδαρη...εδω κ χρονια,ειναι τα ιδια οικηματα ( μερικα εκ των οποιων ειναι σαν κοτετσια φτιασιδομενα) κ ακομη επιμενουν στο 30αρι,με πολλες κοπελες μετριες κ απο αποψη εμφανισης κ απο αποψη υπηρεσιων...οι τιμες αυτοματα στον βαρδαρη επρεπε να πεσουν στο 20 αρι...γιατι τοσο αξιζουν...Μετα αν καποιος δεν περναει σε δωματιο τον βριζουν κ οι κοπελες κ οι τσατσαδες... :jerking: :jerking: :jerking:οι τιμες ομως τιμες...ειναι γλυκο το 30 αρακι...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Δεν μιλησα kassler για Φυλης,μιλησα για Λιοσιων...θα με μπερδεψετε στο τελος...
1)Στην Αθηνα ξερω οτι παιζει 50 αρικο... ;)
2)Πεσανε οι τιμες στα στουντιο της Θεσ/κης απο 40 στα 30 το απλο? :think: δε νομιζω...(εκτος αν κανω εγω λαθος,κρατω μια επιφυλαξη)...Αν οντως πεσανε,μπραβο! :rockon:
3)δεν ανεφερα καν πιατσα στο δρομο,γιατι δεν ειναι αυτο το θεμα μας... ;)
Θεωρω απαραδεκτη την τιμολογικη πολιτικη κυριως του Βαρδαρη...εδω κ χρονια,ειναι τα ιδια οικηματα ( μερικα εκ των οποιων ειναι σαν κοτετσια φτιασιδομενα) κ ακομη επιμενουν στο 30αρι,με πολλες κοπελες μετριες κ απο αποψη εμφανισης κ απο αποψη υπηρεσιων...οι τιμες αυτοματα στον βαρδαρη επρεπε να πεσουν στο 20 αρι...γιατι τοσο αξιζουν...Μετα αν καποιος δεν περναει σε δωματιο τον βριζουν κ οι κοπελες κ οι τσατσαδες... :jerking: :jerking: :jerking:οι τιμες ομως τιμες...ειναι γλυκο το 30 αρακι...

δεν μιλουσα για σένα...φίλε..για δικη μου εμπειρια είπα
 

Επισκέπτης
Μια διευκρίνηση. Δεν πάω να γαμήσω ούτε την LCD ούτε το μεγάλο σαλόνι ούτε τους πολυέλαιους. Την πουτάνα γαμάς. Θα αντάλλαζα οποιαδήποτε στιγμή για έναν χάλια-basic χώρο με μια όμορφη πουτάνα κ χαμηλή τιμή.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Μια διευκρίνηση. Δεν πάω να γαμήσω ούτε την LCD ούτε το μεγάλο σαλόνι ούτε τους πολυέλαιους. Την πουτάνα γαμάς. Θα αντάλλαζα οποιαδήποτε στιγμή για έναν χάλια-basic χώρο με μια όμορφη πουτάνα κ χαμηλή τιμή.

Δεν λέω αυτο...αλλα υπήρχαν μπουρδελα στην Αθηνα που δεν σου εκανε κουκου οση ωρα και να καθοσουν μεσα και οσο ωραιο μουνι και να ηταν η άλλη.....
Σε γενικες γραμμες οπως είπα σκεψου να ειναι ωραιος ο χωρος και να γαμας και καλο μουνί...
 

Επισκέπτης
Την δεύτερη γκόμενα που γάμησα στην Αθήνα την Τζωρτζίνα Τζωρτζιάνα πως την λέγανε ήταν μια πιπινομοντελίτσα ρουμάνα που την γάμησα σε ένα δωμάτιο 2 μέτρα πλάτος στην Φυλής. Θα ξαναπήγαινα όσες φορές είχα την ευκαιρία αν είναι να γαμάω τέτοια μουνιά σε τρύπες δωμάτια με 20Ε... την Κάντυ και την Σάρα που μας έχουν έρθει δεν μπήκα καν στο κόπο να τις δώ. Κάνουν 40Ε. Bye bye! Αν κάποια φάση βρεθώ με πολλά φράγκα ίσως πάω για μιά φορά.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ναι ειναι εντελως ηλιθιο αυτο το κοριτσι.Γυφτακι σκετο.

Κανονικα και με το dna θα λεγα  :cheesy:
εγω (ευτηχος)) δεν εχω τετοια εμπειρια την πρωτη φορα ξεγληστρισα οταν ενω ημουν καθησμενος
και αυτη τριβοταν εκαν ενα ΤΙΚ με το στριγκακι της .. τιο τραβηξα λιγο δηλαδις και το αφησα
ενω ταυτοχρονα ειπα στην τσατσα οτι θα συνεχησω την βολτα μου
οταν πηγα να ξανα παιξω με το στριγκακι την τραβηξε (αγενος ) η τσατσα λεγοντας ,
" ελα κοριτσι μου ο κυριος θα φυγει ... "
οποτε οταν σας τραβει πιαστε κανα βυζι τουλαχιστον :tooth:
να σας περασει για τζαμπατζηδες - βολτατζηδες να ξεκολησει
εγω μαλλον δε θα την ξαναπετυχω αφου στο ειδικα στο τσιρκο παω εντελως καταδρομικα σε επιλεγμενους στοχους  :sunglasses:

Επισης δοκιμαστε  την μαγικη φραση που στις πουτανες λειτουργει οπως το λιβανι στο διαολο
Δεν εχω λεφτα !!!
http://[URL unfurl="true"]www.pyles.tv/Images-(1)/holly/exorkismos.aspx?width=237&height=120[/img[/URL]]
  :2funny: :2funny: :2funny:


Ενω την δευτερη μπηκα (  :jerking: ) ετσι για να μου φυγει απ την λιστα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Την δεύτερη γκόμενα που γάμησα στην Αθήνα την Τζωρτζίνα Τζωρτζιάνα πως την λέγανε ήταν μια πιπινομοντελίτσα ρουμάνα που την γάμησα σε ένα δωμάτιο 2 μέτρα πλάτος στην Φυλής. Θα ξαναπήγαινα όσες φορές είχα την ευκαιρία αν είναι να γαμάω τέτοια μουνιά σε τρύπες δωμάτια με 20Ε... την Κάντυ και την Σάρα που μας έχουν έρθει δεν μπήκα καν στο κόπο να τις δώ. Κάνουν 40Ε. Bye bye! Αν κάποια φάση βρεθώ με πολλά φράγκα ίσως πάω για μιά φορά.

Είσαι ωραίος συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και είμαι της ιδίας άποψης με τα γραφόμενα σου και το ξέρεις,  αλλά για να τα λέμε όλα δίκαια και σωστά, μουνιά σαν την Κάντυ και την Σάρα στην Αθήνα τα γαμάς με 50 ευρώ και πάνω.

Τώρα βέβαια υπάρχουν και τα μπερεκέτια, σε κάτι τέτοιο πρέπει να έπεσες εσύ με την Τζωρτζίνα, αλλά για να τα πετύχεις θα πρέπει να αφιερώσεις χρόνο και να είσαι και τυχερός.

Και για να ολοκληρώσω, δεδομένου των σημερινών συνθηκών, πιστεύω ότι το 20ρικο στον Βαρδάρη και το 30αρικο στα studio του μύλου θα ήταν σήμερα μια τίμια επιλογή.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Και για να ολοκληρώσω, δεδομένου των σημερινών συνθηκών, πιστεύω ότι το 20ρικο στον Βαρδάρη και το 30αρικο στα studio του μύλου θα ήταν σήμερα μια τίμια επιλογή.
:thumbsup:
ετσι ειναι...ειτε αρεσει,ειτε δεν αρεσει σε νταβαδες κ λοιπους παρελκομενους,οι τιμες θα επρεπε να ισοσταθμιστουν ετσι.
Το οτι εξοπλιστηκαν τα στουντιο με στολιδια κ φανφαρες δεν σημαινει οτι εγω ο ταπεινος καουμποης της υδονης θα πρεπει να πληρωνω το καπελο των 40 ευρω.Αμα ηθελαν ας φτιαχνανε απλους χωρους,με απλα δωματια που να τηρουν τους κανονες υγειινης κ τιποτα αλλο...Δεν μπορω ομως να δεχτω το οτι στην τιμη μεσα θα πληρωνω κ τον πολυελαιο,τους δερματινου καναπεδες,κτλ...Κ οπως λεει κ ο Μαανες για την κοπελα κ τις υπηρεσιες πηγαινουμε... ;)Αυτα,δε εχω να προσθεσω κατι αλλο.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Εγω πιστευω οτι το θεμα δεν ειναι οτι πληρωνουμε 30 και 40 ευρω στα στουντιο, δεν μηλαω για βαρδαρη θα επρεπε να ηταν ποιο κατω 20αρικο, αλλα οτι πληρωνουμε 30 και 40 σε στουντιο για μετριες κοπελες και κατω...πολυ κατω.!! ενταξει μερικες αν και μετριες εμφαμησικα μεσα δινουν ολο τους τον εαυτο για να σε ευχαρηστησουν, αλλα σε σχεση με Αθηνα τουλαζιστον στα στουντιο που πηγα, μπενεις μεσα σε 10 μαγαζια και απο αυτα οι 8 ειναι μουναρες η μια μετρια και η μια δεν βλεπετε....εεεε ετσι να δωσω το 40αρι που ζητανε αλλα οχι να παω πχ να γαμησω την γιδομουλαρα τσιγγανοτουρκαλα την Λαρα για 40 και 100 ευρω.!!!  :headbang: :headbang: σαν και αυτες εξω τζαμπα παρακαλανε να φανε τον πουτσο τους...θα μου πειτε που ειναι να παμε να τις τον δωσουμε.???
Απλα τα πραγματα...πληρωνεις.??? θες και ποιοτητα.!! ειναι το ιδιο με το να πας σε μια ταβερνα, σε ενα εστιατοριο να πληρωσεις να φας και να σου φερουνε αποφαγια, μισοψημενα, χαλια φαγητο, να το φας και μετα να πεις, ακριβα το πληρωσα...
 

Επισκέπτης
μαγκες ειδα τωρα κατι μαυρες στο αλο θρεντ και μου ρθε να γαμησω μαυρη παιζει τιποτα ξερει κανενας?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Μαυρη στα Γιανιτσα σε ντελο η στο δρομο
σε μαγαζι σαλονικη δεν εχει αναφερθει τελευταια

Συγκριση Αθηνα- Θεσσαλονικη τα εχουμε ξαναπει ... :dunno:

Τιμοκαταλος , το ειπε και ο Μητροπανος .. τοσα δινω , ποσα θες .
Η προσφορα και η ζητηση καθοριζουν τις τιμες , για να κρατιεται το 30 ρι στον Βαρδαρη ,
βγαινει το μεροκαματακι μια χαρα  ;)

Στο Λαφαμ παραμενει το 30ρι ? αραγε ανεβηκε η κινηση με αυτο ?
κατσε να παω να ρωτησω ( δε θα μου πουν αλλα δε πειραζει )
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Κατάθεση χθες στην σαρά που την είχαν στο κοροβαγκου ενώ η αναφορά στο άλλο σάιτ ήταν εντελώς λανθασμένη! Τεσπα η κοπέλα είναι πολυ όμορφη κ πολυ καλο σώμα που συννεχιζει την παράδοση του καταστήματος που η μονη παραφωνία για μένα είναι μανταλειν κ ελπίζω να έχει αντικαταστήσει αυτήν κ όχι καποια άλλη! Απο επιδόσεις καλουτσικα ήταν πιπα καλη με λίγο καραμπαλινκγ στην συνέχεια καβαλημα αλλα όχι βαθύ κ με λιπαντικο άλλα είχα αρκετά καλη αίσθηση κ η θέα της στα 4 καλη αλλα όχι το στήσιμο της αντριανας κ της μαντυ  ουτε το σφυροκοπημα της καντυ! Αν ταιριάζει με καποια αυτη είναι η τζεσυ! Θα ακολουθήσει ακόμα ένα test drive κ μετα κριτική για να είμαστε δίκαιοι!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κατάθεση χθες στην σαρά που την είχαν στο κοροβαγκου ενώ η αναφορά στο άλλο σάιτ ήταν εντελώς λανθασμένη!
Το ειχα γραψει για το αλλο σιτε αναποδα τα εδινε, μικρο το κακο , αφου δουλευε παλι καλα το θεμα ειναι μη πας τζαμπα 
Τεσπα η κοπέλα είναι πολυ όμορφη κ πολυ καλο σώμα που συννεχιζει την παράδοση του καταστήματος που η μονη παραφωνία για μένα είναι μανταλειν κ ελπίζω να έχει αντικαταστήσει αυτήν κ όχι καποια άλλη!
Τι να αντικαταστησει εδω δε βγαινουν οι υπηρεσιες ... η Μαντελαιν ειχε παει λιγα κιλα καλο τεμαχιον ειναι , και καλο παιδι  ;) τεςπα γουστα ειναι αυτα
γενικα σε σχεση τις αλλες ισως χανει αλλα σε σχεση με κατι αλλες...  :2funny:

Απο επιδόσεις καλουτσικα ήταν πιπα καλη με λίγο καραμπαλινκγ στην συνέχεια καβαλημα αλλα όχι βαθύ κ με λιπαντικο άλλα είχα αρκετά καλη αίσθηση κ η θέα της στα 4 καλη αλλα όχι το στήσιμο της αντριανας κ της μαντυ  ουτε το σφυροκοπημα της καντυ! Αν ταιριάζει με καποια αυτη είναι η τζεσυ! Θα ακολουθήσει ακόμα ένα test drive κ μετα κριτική για να είμαστε δίκαιοι!
:S Καπως ποιο πανω μου ακουγεται απο την τζεσυ ε ? Εχεις κριτικη για τζεσυ να δω πως τα πηγες ?  :grin:
Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες , επιβεβαιωθηκε οτι ειναι εμφανισακα οπως αναμενοταν οποτε εγγρινω κονδηλιο και οτι προκειψει  :zfuck:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom