Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Το απογευματακι πηγα Κοροβαγκου...καρφι.! ο χωρος υποδοχης ωραιος με τν να παιζει και νεροψυκτη για τους διψασμενους συναθλητες, το δωματιο εξισου καλο, το 2ο στο βαθος διπλα με τα αξεσουαρ, με τα κλασικα επιπλα να θυμιζουν αλλες εποχες, καθαρο μυρωδατο ειχε 2 αποσμητικα μεσα, μεγαλο γενικα τζακουζι, σεντονακια καθαρα προς το τιγρε και κατι, μεσα στο δωματιο υπαρχει θερμανση με καλοριφερ αλλα και κλιματιστικο, νυπτηρας με 2 υγροσαπουνα και χαρτι χειροκινητο, μουσικη χαλαρη, το μονο που απουσιαζε ηταν κανας πλαγιος καθρευτης...
...και περι Σαρας τωρα...
απλα...Ερωτευτηκα.!!! (που ειναι οι καρδουλες.????)  :smitten: :smitten: :smitten: (νατες)
Το μωρο ειναι πανεμορφο.! με τρια σκουλαρικια στο προσωπο, χειλος, μυτη, φρυδι, εχει 2 υπεροχα χειλακια, τελικα δεν ειναι τοσο ψιλη οσο φενετε στην υποδοχη, οταν κατεβηκε απο 12καποντα εγινε ενα με το πατωμα, σημερα φορουσε ενα ολοσωμο μαυρο φορεμα σκετη καυλα.!! εχει κο-ρμα-ρα.!! βυζαρα φυσικη μαλακια, ποδαρακια αδυνατα, και μουνακι καθαρο ομορφο, αλλα πολυ γρασαρισμενο, ελληνικα μιλαει ελαχιστα, και δηλωνει 23 χρωνων κοριτσακι...
στην πραξη... δεν εβαλε και φωτια στα σεντονια, κομοδινο δεν την λες, απλα διεκπερωτικη, αχ βαχ ειχαμε, συμετοχη ελαχιστη, ειχαμε προκαταρτικα, βυζοπεομαλαξη, δεν βιαστηκε καθολου, 2 κλασικες στασεις και να μην μπωρω να παρω το βλεμα μου απο το προσωπο της δεν μου πηγαινε η καρδια να την γυρησω στα 4αρα...γενικα δεν με τρελανε τοσο στο κρεβατι οσο η παρουσια της, την χαζευα να ντυνετε και ημουν ετοιμος να τον παιξω για παρτη της, η αληθεια ειναι, οτι ειναι απο τα καλυτερα μουνια που εχω πηδηξει...για μενα θα εχει και συνεχεια. για ολους τους αλλους μια δοκιμη αξιζει πιστευω...

Αχχχχχχ....ΣΑΡΑ.!!!! :crazy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γιατί και ο Αλ έπαθε τα ίδια;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


βολτα με καταθεση πριν λιγο στον ερημο Βαρδαρη...

-Τανταλου 14.Αυτο το μουνοπανο η Μερτσυ την οποια απορω πως δεν εχουν διωξει ακομα.Μπαινω στο σαλονι και ειναι αυτη ντυμενη με κανονικα ρουχα,μολις ειχε ερθει μαλλον.Ερχεται με αρπαζει λες και παλευουμε και με καθιζει σε μια καρεκλα και καθεται και αυτη απο πανω..Τωρα θα μπεις σιγουρα και κατι τετοια,μου χαλαει τα μαλλια...Κανω λιγη υπομονη αλλα καποια στιγμη αρχιζω ζεσταινομαι,εκνευριζομαι και την σπρωχνω απο πανω μου για να φυγω.Τιποτα αυτη...Λεω στις 2 τσατσαδες που ηταν εκει ευγενικα να της πουνε να σηκωθει.Την λενε αλλα αυτη τιποτα.Κανω να την πεταξω απο πανω μου με σχετικα ηρεμο τροπο αλλα τιποτα οποτε την αρπαζω απ'τα χερια βιαια και την σπρωχνω να ξεκουμπιστει απο πανω μου...Καπως πρεπει να την εγδαρα λιγο?εσπασε το νυχι της?Τελοσπαντων παιρνει ενα κλαψιαρικο υφος και μου λεει κοιτα τι μου εκανες ρε μαλακα...Ποιον ειπες μαλακα βρε μαλακισμενο της λεω.Κοιταω τις τσατσαδες οι οποιες ειχαν δαγκωθει λιγακι...Ετσι την αφηνετε να μιλαει στους πελατες?...φαινεται σε ξερει και εχει οικειοτητα μαζι σου λεει η μια.Ολοι τη βριζουν απ'το ιντερνετ λεω,για τον πουτσο ειναι.Η μια τσατσα εγνεψε καταφατικα...

Σε λίγο θα ανοίξουμε και θρεντ, εμπειρίες στο σαλόνι με την Μέρτσυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σε λίγο θα ανοίξουμε και θρεντ, εμπειρίες στο σαλόνι με την Μέρτσυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εμενα παντως μια φορα μου την επεσε η τσατσα και δεν με αφηνε να φυγω... :headbang: :headbang:
...απο το χερι με εποιασε μην νωμιζετε οτι εκατσε πανω μου.!!!  :2funny: :2funny:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σε λίγο θα ανοίξουμε και θρεντ, εμπειρίες στο σαλόνι με την Μέρτσυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny:  :2funny:  :2funny:
τρέχω... Εμένα με κρατούσε από το ένα η τσατσά και από το άλλο η μέρτσυκαι τραβουσαν με δύναμε η μπω γελούσα στην αρχή έκανα 2 βήματα μπροστά και μετα το συνέχισαν και τρελάθηκα και τραβάω τη μαλάκο τη τσατσα και τη σωριάζω κάτω...
Απίστευτα πράματα.. Αφού είναι μπάζα τουλάχιστον κατέβασε τη τιμή ρε βλήμα μπας και μπει κανένας.. Τα λεφτά για πέταμα ταέχουμε 20 πουτάνες έχουμε να διαλέξουμε... Με το ζόρι να στα δώσουμε σε σένα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Γιατί και ο Αλ έπαθε τα ίδια;
ναι ειναι εντελως ηλιθιο αυτο το κοριτσι.Γυφτακι σκετο.Και τη λιγη χαρη που εχει πανω του τη χανει λογω αυτης της απρεπους συμπεριφορας.Κατανταει αηδια δηλαδη και πλεον πολυ δυσκολα μπαινω στο Τανταλου 14 και οταν μπαινω καθομαι κολλητα στην πορτα μη τυχον και μου την πεσει αυτο το ηλιθιο παλι και με εγκλωβισει.Κυριολεκτικα ομως...

Και θυμαμαι ειχε και μια κωλοζεστη τοτε και μου'χε γυρισει και το στομαχι.Επρεπε να κανω πως ξερναω πανω της....Εκει θα'φευγε οπως και να'χει.
Απορω πως την κρατανε ακομα γιατι βλεπω οτι το συνεχιζει το βιολακι και εκνευριζονται ολοι
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Το απογευματακι πηγα Κοροβαγκου...καρφι.! ο χωρος υποδοχης ωραιος με τν να παιζει και νεροψυκτη για τους διψασμενους συναθλητες, το δωματιο εξισου καλο, το 2ο στο βαθος διπλα με τα αξεσουαρ, με τα κλασικα επιπλα να θυμιζουν αλλες εποχες, καθαρο μυρωδατο ειχε 2 αποσμητικα μεσα, μεγαλο γενικα τζακουζι, σεντονακια καθαρα προς το τιγρε και κατι, μεσα στο δωματιο υπαρχει θερμανση με καλοριφερ αλλα και κλιματιστικο, νυπτηρας με 2 υγροσαπουνα και χαρτι χειροκινητο, μουσικη χαλαρη, το μονο που απουσιαζε ηταν κανας πλαγιος καθρευτης...
...και περι Σαρας τωρα...
απλα...Ερωτευτηκα.!!! (που ειναι οι καρδουλες.????)  :smitten: :smitten: :smitten: (νατες)
Το μωρο ειναι πανεμορφο.! με τρια σκουλαρικια στο προσωπο, χειλος, μυτη, φρυδι, εχει 2 υπεροχα χειλακια, τελικα δεν ειναι τοσο ψιλη οσο φενετε στην υποδοχη, οταν κατεβηκε απο 12καποντα εγινε ενα με το πατωμα, σημερα φορουσε ενα ολοσωμο μαυρο φορεμα σκετη καυλα.!! εχει κο-ρμα-ρα.!! βυζαρα φυσικη μαλακια, ποδαρακια αδυνατα, και μουνακι καθαρο ομορφο, αλλα πολυ γρασαρισμενο, ελληνικα μιλαει ελαχιστα, και δηλωνει 23 χρωνων κοριτσακι...
στην πραξη... δεν εβαλε και φωτια στα σεντονια, κομοδινο δεν την λες, απλα διεκπερωτικη, αχ βαχ ειχαμε, συμετοχη ελαχιστη, ειχαμε προκαταρτικα, βυζοπεομαλαξη, δεν βιαστηκε καθολου, 2 κλασικες στασεις[glow=red,2,300] και να μην μπωρω να παρω το βλεμα μου απο το προσωπο της δεν μου πηγαινε η καρδια να την γυρησω στα 4αρα.[/glow]..γενικα δεν με τρελανε τοσο στο κρεβατι οσο η παρουσια της, την χαζευα να ντυνετε και ημουν ετοιμος να τον παιξω για παρτη της, η αληθεια ειναι, οτι ειναι απο τα καλυτερα μουνια που εχω πηδηξει...για μενα θα εχει και συνεχεια. για ολους τους αλλους μια δοκιμη αξιζει πιστευω...

Αχχχχχχ....ΣΑΡΑ.!!!! :crazy:

Γεια σου συναγαπουλη καραμαν  :smitten:
[glow=red,2,300]Το ιδιο επαθα με την Καντυ , τα παρατησα  ολα για την χαζευω  :P[/glow]

καλα δοκιμη θα εκανα ουτως η αλλως αφου ειναι δυνατο κορμι , αλλα αφου και μεσα κατι λεει ..
μμμμ 11 παρα ειναι ? προλαβαινω  :dancing:

Υγ ποιο μεγαλο τζακουζι ρε . δεν ειναι καν τζακουζι , πολυμορφικη μπανιερα το βαφτησα ...
αφου τετοια ειναι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Γεια σου συναγαπουλη καραμαν  :smitten:
[glow=red,2,300]Το ιδιο επαθα με την Καντυ , τα παρατησα  ολα για την χαζευω  :P[/glow]

καλα δοκιμη θα εκανα ουτως η αλλως αφου ειναι δυνατο κορμι , αλλα αφου και μεσα κατι λεει ..
μμμμ 11 παρα ειναι ? προλαβαινω  :dancing:

Υγ ποιο μεγαλο τζακουζι ρε . δεν ειναι καν τζακουζι , πολυμορφικη μπανιερα το βαφτησα ...
αφου τετοια ειναι

Δυνατο μωρο, και μοιαζει λιγο στο σωμα με την Ρομινα, στα βυζια οχι της ρομινας ειναι τεραστια... :tits:
αξιζει μια δοκιμη...
Πιστευω στην 2η καταθεση να τα παμε καλητερα γιατι επαθα κοκομπλοκο.!!  :S και δεν μπορουσα να ποιασω αποδοση... :knockinb:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δυνατο μωρο, και μοιαζει λιγο στο σωμα με την Ρομινα, στα βυζια οχι της ρομινας ειναι τεραστια... :tits:
αξιζει μια δοκιμη...
Πιστευω στην 2η καταθεση να τα παμε καλητερα γιατι επαθα κοκομπλοκο.!!  :S και δεν μπορουσα να ποιασω αποδοση... :knockinb:

σε νοιωθω ...  :cheesy:

40 ?  :think:
καραμπαλικινγκ ?  :think:
η φιλη του αλ τσατσα ?

Τελικα κακως δε πηγα σημερις  :idiot:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
ναι ειναι εντελως ηλιθιο αυτο το κοριτσι.Γυφτακι σκετο.Και τη λιγη χαρη που εχει πανω του τη χανει λογω αυτης της απρεπους συμπεριφορας.Κατανταει αηδια δηλαδη και πλεον πολυ δυσκολα μπαινω στο Τανταλου 14 και οταν μπαινω καθομαι κολλητα στην πορτα μη τυχον και μου την πεσει αυτο το ηλιθιο παλι και με εγκλωβισει.Κυριολεκτικα ομως...

Και θυμαμαι ειχε και μια κωλοζεστη τοτε και μου'χε γυρισει και το στομαχι.Επρεπε να κανω πως ξερναω πανω της....Εκει θα'φευγε οπως και να'χει.
Απορω πως την κρατανε ακομα γιατι βλεπω οτι το συνεχιζει το βιολακι και εκνευριζονται ολοι
Εμένα πιο πολύ με τσάτισε η τσατσά παρά αυτή.. Είναι τακτική του μαγαζιού μάλλον . Τη πρώτη φορά ήταν μια τσατσα αφού ξέφυγα από τη Μέρτσυ να έχει βγει μέχρι έξω στη βροχή να μου λεεί τις γνωστές παπάρες.. και σου υπογράφω και θα τη θυμάσαι για πάντα... Σιγά μη τη παντρευτώ κιόλας... Τη δεύτερη η δεύτερη τσατσα ήταν χειρότερη μια γκριζομάλλα αγορέ μαλλι κοντή χοντρή με χοντρή φωνή... αυτή τραβούσε και αμα δε μπεις σε βρίζουν κιόλας...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
σε νοιωθω ...  :cheesy:

40 ?  :think: Ναι, 50€ μασαζ, 70€ 69, 80€ ελευθερο στοματικο, 100€ φουλ, 120€ τζακουζι
καραμπαλικινγκ ?  :think: ουτε τα κοιταξε, μετρια πιπα προς το καλο
η φιλη του αλ τσατσα ? μια ξανθια σιτεμενη ηταν την ξερω αλλα δεν θυμαμαι απο που

Τελικα κακως δε πηγα σημερις  :idiot: πολυ κακως.! και η μερα ηταν οτι πρεπει για καταθεση, ειχε και δροσια... :2funny:
 

Επισκέπτης
Κάτι ακόμα. Η πολύ καλή κυριά στην Ανδρέου Γεωργίου 4 που ήταν μαζί με την Εύα μου είπε ότι δουλεύει μια μικρή βραδυνή αλλά όταν της ρώτησα αν είναι η Λίλη εκείνη η μουνάρα που ήταν τις προάλλες φάνηκε να μην ξέρει καμιά με αυτό το όνομα κ μου έλεγε δεν έχει δουλέψει τέτοια κοπέλα εδώ.. :think: :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κάτι ακόμα. Η πολύ καλή κυριά στην Ανδρέου Γεωργίου 4 που ήταν μαζί με την Εύα μου είπε ότι δουλεύει μια μικρή βραδυνή αλλά όταν της ρώτησα αν είναι η Λίλη εκείνη η μουνάρα που ήταν τις προάλλες φάνηκε να μην ξέρει καμιά με αυτό το όνομα κ μου έλεγε δεν έχει δουλέψει τέτοια κοπέλα εδώ.. :think: :think:
ηταν η κοπελα φαντασμα.... :2funny:
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Σημερινή επίσκεψη στα στούντια!! Ώρα: περίπου 22:30-23:00. Αναζήτηση για αυταρχικό. Αρχικά πήγα Φρίξου 4 στη Βίλλα. Αντριάννα Τουμπάνιεθ. Η κοπέλα ωραίο σώμα αλλά στη φάτσα πολύ μεταλλαγμένη, αφού ρώτησα την τσα2 αν είναι γνησια γυναίκα η ιμμιτασιόν  :2funny: Τελικά δεν τα βρήκαμε στα παζάρια και πήγα αλλού. Νικηφόρου ουρανού 26 ήταν μια Τζούλια αλλά ήταν στο δωματιο και δεν περίμενα. Π.Ερημίτη 2 η Άννα. Για μιλφ την έκοψα, ψηλή και μελαχρινή κάνει αυταρχικό αλλα μου είπε πως ακόμα δεν έχει ζώνη κι έτσι έφυγα και πήγα προς Μύλο. Κοροβάγκου ήταν ανοιχτό αλλα δεν το διακινδύνεψα. Κεφαλληνίας έκλεινε εκείνη την ώρα και τελικά μπήκα στο 34 λαφάμ στο οποίο ήταν η Χριστίνα ρομανια με την οποία τα βρήκαμε και πέρασα πολύ ωραία. μάλιστα έγραψα και κριτική!! Η κοπέλα βγάζει μια αγριάδα στο πρόσωπο, ότι πρέπει για τέτοια προγράμματα και από ότι αποδείχτηκε το είχε!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Σημερινή επίσκεψη στα στούντια!! Ώρα: περίπου 22:30-23:00. Αναζήτηση για αυταρχικό. Αρχικά πήγα Φρίξου 4 στη Βίλλα. Αντριάννα Τουμπάνιεθ. Η κοπέλα ωραίο σώμα αλλά στη φάτσα πολύ μεταλλαγμένη, αφού ρώτησα την τσα2 αν είναι γνησια γυναίκα η ιμμιτασιόν  :2funny:
αχαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny:


ετσι ακριβως της το πες;εισαι μορφη...... :2funny:

κατα τα αλλα σε προλαβε ο παιχτης ο ενας11.....πιστευω να σε ειχαν βοηθησει οι κριτικες του σε αυτο που εψαχνες..... :grin:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
αχαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny:


ετσι ακριβως της το πες;εισαι μορφη...... :2funny:

κατα τα αλλα σε προλαβε ο παιχτης ο [glow=red,2,300]ενας11[/glow].....πιστευω να σε ειχαν βοηθησει οι κριτικες του σε αυτο που εψαχνες..... :grin:

Πω φιλε γαμησε τα αυτος ο τυπος πηγε με ολες σε ενα βραδυ απ οτι εγραψε... :s&m_1:

απο κει θα βγηκε το νικειμ του [glow=red,2,300]ΕΝΑΣ [/glow](εναντιον) [glow=red,2,300]11[/glow]  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Επειδή αυτή την εβδομάδα θα κάνω την καταδρομική μου, πείτε μου κάτι..

Αν επιλέξεις το full πρόγραμμα σε ένα studio έχεις την δυνατότητα να εκτονωθείς παραπάνω απο μια φορά?

Αξίζει το jacuzzi ή όχι?
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Να και η δική μου ιστορία..

Πριν λίγες μέρες πηγα Α.Γεωργίου 34 για την Χριστίνα . Η τσατσά πού ευγενική και ο χώρος πάρα πολύ καλός.
Ναζιάρα και χαριτωμένη μπήκε στο δωμάτιο και παρά τα κιλά της, την χάρηκα την κατάθεσή μου.
Πρόγραμμα στα 40 ευρώ και απίστευτη  :pipa1: με γλύψιμο και στα μπαλάκια.
Βυζάρες ατελείωτες και λίγο πριν τελειώσω, γυρνάει ανάσκελα. Δυνατό σφυροκόπημα, αλλά η τρύπα αρκετά ανοιχτή.. :(
Την γύρισα και στα 4 και όλα τα λεφτά οι κλεφτές ματιές της!
Πιπα και τελειώμα στο στόμα που ακόμα την νιώθω. :dancing:
Θα την ξανατιμήσω.

Στο full πρόγραμμα αξίζει?
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
Κάτι ακόμα. Η πολύ καλή κυριά στην Ανδρέου Γεωργίου 4 που ήταν μαζί με την Εύα μου είπε ότι δουλεύει μια μικρή βραδυνή αλλά όταν της ρώτησα αν είναι η Λίλη εκείνη η μουνάρα που ήταν τις προάλλες φάνηκε να μην ξέρει καμιά με αυτό το όνομα κ μου έλεγε δεν έχει δουλέψει τέτοια κοπέλα εδώ.. :think: :think:

Εκτακτη βολτα πριν απο λιγο....
Με τη βροχη και το κρυο κινηθηκα σε επιλεκτικους στοχους με σκοπο να καταθεσω στο σιγουρακι λαουρα..
πρωτη σταση κοροβαγκου,μελαχρινο λεπτο και πολυ γαμευσιμο...ειπα να μπω με 30 αλλα εφαγα πορτα (θα τα ψαχνετε τα 30αρια κυριες τσατσαδες αλλα θα ειναι αργα...)
δευτερη σταση στο γεωργιου 24... βγαινει μια καστανοξανη (τα ειχε τα χρονακια της) που με το ζορι ειπε καλησπερα με πολυ τουπε που ξενερωσα και δεν περιμενα ουτε να γυρισει για να δω τον κωλο της...
τελευταια σταση και καταθεση στο γεωργιου 4...
λιλη το κοριτσι απο τσεχια αν θυμαμαι καλα...
πιπινακι,ωραιο κορμακι,σκουλαρικακι στη γλωσσα...θα τη χαρακτηριζα σαν τα κοριτσακια που ερχονται για διακοπες το καλοκαιρι και θελουμε να τα  :knockinb: :fuck2:
Η καταθεση κρινεται πολυ ικανοποιητικη και θα επαναληφθει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Να και η δική μου ιστορία..

Πριν λίγες μέρες πηγα Α.Γεωργίου 34 για την Χριστίνα . Η τσατσά πού ευγενική και ο χώρος πάρα πολύ καλός.
Ναζιάρα και χαριτωμένη μπήκε στο δωμάτιο και παρά τα κιλά της, την χάρηκα την κατάθεσή μου.
Πρόγραμμα στα 40 ευρώ και απίστευτη  :pipa1: με γλύψιμο και στα μπαλάκια.
Βυζάρες ατελείωτες και λίγο πριν τελειώσω, γυρνάει ανάσκελα. Δυνατό σφυροκόπημα, αλλά η τρύπα αρκετά ανοιχτή.. :(
Την γύρισα και στα 4 και όλα τα λεφτά οι κλεφτές ματιές της!
Πιπα και τελειώμα στο στόμα που ακόμα την νιώθω. :dancing:
Θα την ξανατιμήσω.

Στο full πρόγραμμα αξίζει?
εγω απο προσωπικη εμπειρια θα σου πω οτι αξιζει και στο πρωκτικο,ειναι πολυ καλη.....δεν ξερω για τζακουζι αν εννοεις δεν εχω κανει μαζι της.....ετσι κι αλλιως ειναι καλη και στο απλο τι να λεμε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom