Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Σουζανα στο τσιρκο ...


:think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σουζανα στο τσιρκο ...


:think:

Όχι βρε μιλάμε για παλιά και ανενεργή εδώ και κάνα 2- 3 χρόνια, εσύ δεν την ξέρεις, έχουν γίνει κάποιες αναφορές αλλά ούτε που την έχεις δει. Ήσουν καλό παιδί τότε. :grin:

Λοιπόν κύριοι ακούω........
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
:2funny: :2funny: :2funny:

ενοουσα οτι η Σουζανα ειναι στο τσιρκο
πηρα ντεντεφωνο  :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Με μπέρδεψες, :cheesy:

Σουζάνα = Κολάρα. :cool2:

μηπως σηκωνει τσαρκα ?  :think:

Τσιρκο Σουζανα ,
Κορβαγκου Σαρα ( το λειτντις παλι ρεταρει  :idiot: )
Κεφαληνιας  ΑΝ ειναι Εμμανουελα
Μαντζαρου κλειστο το εχουν αλλα ΑΝ ειναιη η Μαρτινα

τοτε σχεδων ολη η view list μου ειναι στο πιατο  :grin:
Μαγνιτικα πεδια δεν εχει σημερα , οποτε ουτε η ειδικη στολη χρειαζετε ...

Εντυπωση μου κανει που δεν αναφερθηκε  πολυς λαος  για εμμανουελα
:think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
για πες.... γιατι εγω ενιγκμα ακουγα απο το 91-92 και φαινεται αν δεις τα ποσταρισματα στο ραδιο μπουρδελα που εχω κανει οτι ειναι τα αγαπημενα μου τραγουδια αυτα....ποια ηταν που ειχαμε κοινα γουστα και δεν το ξερω;

Γιάννα από Λαφάμ,  :tits: μάλιστα έβαζε και τη long version του κομματιού που ήταν περίπου κανα 10λέπτο, όσος δηλαδή και ο χρόνος του  :fuck2:.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γιάννα από Λαφάμ,  :tits: μάλιστα έβαζε και τη long version του κομματιού που ήταν περίπου κανα 10λέπτο, όσος δηλαδή και ο χρόνος του  :fuck2:.

:2funny: :2funny: :2funny: το ειχε για ρολοι ? εκει που λεει το ρεφρεν ξεκιναω πιπα
μολις παιζει σολο κιθαρα ανεβαινω απο πανω , μετα κατεβαινω μεχρι τα τυμπανα
πισοκολητο και τελος πριν απ τα φωνιτικα για να μην μασησει την κασετα  :cheesy:


Και μιας και ειπατε για λα Λαφαμ , η Λουση ειναι εκει για οποιον ψηνετε  :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Γιάννα από Λαφάμ,  :tits: μάλιστα έβαζε και τη long version του κομματιού που ήταν περίπου κανα 10λέπτο, όσος δηλαδή και ο χρόνος του  :fuck2:.
μπα....εμενα θα με εκοψε για αμουσο και γαμουσα χωρις υποκρουση μαλλον......επαιρνα και προγραμμα βεβαια ανω του απλου..... :grin:


εμενα παλι μου εχει μεινει ο πιτμπουλ απο κεφαλληνιας το καλοκαιρι του 09....i know yoy want me :headbang:.....sorry κιολας αλλα μας ειχε σπασει τα αρχιδια η μουσικη του οταν πηδαγαμε.... :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
μπα....εμενα θα με εκοψε για αμουσο και γαμουσα χωρις υποκρουση μαλλον......επαιρνα και προγραμμα βεβαια ανω του απλου..... :grin:


εμενα παλι μου εχει μεινει ο πιτμπουλ απο κεφαλληνιας το καλοκαιρι του 09....i know yoy want me :headbang:.....sorry κιολας αλλα μας ειχε σπασει τα αρχιδια η μουσικη του οταν πηδαγαμε.... :2funny:

και εμενα μου εχουν μεινει πολλα τραγουδια απο το 09 που οταν τα πετυχενω στο ραδιοφωνο νωσταλγω μερικα κορυφαια βραδυα  :knockinb: :rockon:

πχ αυτα τα δυο μου Θυμησζουν Α.Γεωργιου 16 και Λαρισα Βιλα συγγεκριμενα μου ερχονται εικονες μεσα απο τα δωματια και μολις περνουσα εξω απο τερψιθεα στο φαναρι.!!  :uglystupid:  :2funny: :2funny:

 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΗΚΩΘΗ ΜΕΤΑ ΝΑ  :knockinb: Η ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΠΑΣ Η ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

Ρε τυποι, μην ειστε κορόιδα!!
Ο πούτσος σηκώνεται καλύτερα όταν είναι ακατούρητος.-
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Γιάννα από Λαφάμ,  :tits: μάλιστα έβαζε και τη long version του κομματιού που ήταν περίπου κανα 10λέπτο, όσος δηλαδή και ο χρόνος του  :fuck2:.

Που την θυμήθηκες ρε θηρίο;;; Την είχα τιμήσει 6-7 φορές...
 

Επισκέπτης
Νέα (τι νέα δλδ τα ίδια) από το μέτωπο.

Στο Βαρδάρη νέκρα, βομβαρδισμένο τοπίο αν εξαιρέσεις το πράσινο που ήταν ένας τύπος που παίζει να ήταν νταβάς και έλεγε κάτι ιστορίες από το μυαλό του την τσατσά και μια παρεά ρωσσοποντίοι ή κάτι τέτοιο δεν είδα άλλο άνθρωπο.
Προμ 25 - Μιραμπέλα
Προμ 14 - Μιχαέλα δεν θυμάμαι το καινούργιο της όνομα.
Σαπφούς 5 - Ειρήνη
Σαπφούς 8 - Μάγια
Σαπφούς-Ταντάλου - Εκείνη η σκουρόχρωμη με το καστανό μαλλί που βγαίνει τοπλες, ξεχνάω το όνομά της.
Ταντάλου 8 - Μια ελληνίδα μιλφ Τζένη την λένε νομίζω.
Ταντάλου 14 - Μέρτσυ μου έπρηζε τα αρχίδια πάλι να μπω. Πολύ κουραστικό το θέμα στο μαγαζί αυτό. Αμά κάνεις κίνηση να καβλώσεις τον άλλον κ βλέπεις δεν θέλει μην γίνεσαι κουραστική.

Ανδ Γεωργίου 4 - Η μιλφ Εύα που παιδιά έτσι όπως βγήκε κόλασε κ εμένα που είμαι αντιμιλφάκιας. Ένα διάφανο μάυρο από πάνω και κάτι καυλιάρικες κάλτσες, τρομερή ήτανε. Η τσατσά μεγάλο ρεσπέκτ.
Και τσίρκο η Σουζάνα όπου έκανα κατάθεση αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Θα ανεβάσω κριτική σε λίγο.
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11

Σαπφούς-Ταντάλου - Εκείνη η σκουρόχρωμη με το καστανό μαλλί που βγαίνει τοπλες, ξεχνάω το όνομά της.




Αν μιλας για το πρασινο ισως να ειναι και η Αντριαννα.. :fuck1: :fuck1:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
:2funny: :2funny: :2funny: το ειχε για ρολοι ? εκει που λεει το ρεφρεν ξεκιναω πιπα
μολις παιζει σολο κιθαρα ανεβαινω απο πανω , μετα κατεβαινω μεχρι τα τυμπανα
πισοκολητο και τελος πριν απ τα φωνιτικα για να μην μασησει την κασετα  :cheesy:


Και μιας και ειπατε για λα Λαφαμ , η Λουση ειναι εκει για οποιον ψηνετε  :dancing:

Ψήθηκα εγώ και πήγα και κατέθεσα, :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: όποιος άλλος ψήνεται ας προκάμει μέχρι τις 8 το βράδυ γιατί μετά το κορίτσι αναχωρεί προς τα Βόρεια για Έδεσσα μεριά. :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom