Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν σας έχω και φρέσκια φωτογραφία από το φρεσκοβαμμένο Ταντάλου 9, σε ένα έντονο ροζ χρώμα που ομολογουμένως του πήγε πολύ.

Η εξωτερική διακόσμηση του καταστήματος συμπληρώθηκε με δύο κιτς κίονες γυμνών γυναικών εκατέρωθεν της εξώπορτας και ένα τελάρο με μπλε led να αναβοσβήνουν δίπλα σε αυτή.

Γενικά βέβαια η όποια αλλαγή πέρα από την κριτική που κάνουμε είναι καλοδεχούμενη και αναβαθμίζει την πιάτσα προς αμοιβαίο όφελος των καταστηματαρχών και των μπουρδελιάριδων.



Jo αν θες κάνε μια αναφορά στον συντονιστή ώστε να ανανεωθεί ο κατάλογος με την καινούργια φωτογραφία.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λοιπόν σας έχω και φρέσκια φωτογραφία από το φρεσκοβαμμένο Ταντάλου 9, σε ένα έντονο ροζ χρώμα που ομολογουμένως του πήγε πολύ.

Η εξωτερική διακόσμηση του καταστήματος συμπληρώθηκε με δύο κιτς κίονες γυμνών γυναικών εκατέρωθεν της εξώπορτας και ένα τελάρο με μπλε led να αναβοσβήνουν δίπλα σε αυτή.

Γενικά βέβαια η όποια αλλαγή πέρα από την κριτική που κάνουμε είναι καλοδεχούμενη και αναβαθμίζει την πιάτσα προς αμοιβαίο όφελος των καταστηματαρχών και των μπουρδελιάριδων.



Jo αν θες κάνε μια αναφορά στον συντονιστή ώστε να ανανεωθεί ο κατάλογος με την καινούργια φωτογραφία.


πραγματι του πηγε φτου μη το ματιαξω  :cheesy:
και καινουριο - δευτερο φουτζιτσου βλεπω
και πινακιδα πωπωπω ομορφιες

ποσταρε το και στο θεμα μτης φωτογραφικης συλλογης  ;)

οσο για την αναφορα  θα εχει ηδη αναλαβει ο glυφτης μη μασας  :2funny:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, έχει κανείς καμία αναφορά για το τι παίζει??
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
πριν μερες κατι αξιο αναφορας....
φριξου 14...μια χοντρη λαουρα...δε μ αρεσε καθολου...anyway γουστα ειναι αυτα
δεν την ξερω
ζητουσε 40
σηκωνομαι φευγω
φωναζει μονη της απο μεσα
ελα με 30
τιποτα....
και με 20 φωναζει μπες αν θελεις τωρα...
το μαγαζι αδειο...δεν μπηκα...λετε να σπασουμε το 30 σιγα σιγα???
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Gagarin νομίζω οτι αν μεταφερθούν σε κανα χρόνο όπως λένε όλοι οι οίκοι σε μια περιοχή και έχεις σε μια μπουρδελότσαρκα να δεις 25 σπιτάκια κοντά το ένα στο άλλο, και με την έλλειψη ρευστού, άνετα θα μπορούμε να παζαρέψουμε για το 20ρικο στα περισσότερα άλλα σε φάση ξεπέτας. Δλδ 7-8 λεπτά, καπότα κάλτσα, σύντομη πίπα, σπρώξιμο, σκουπίστε τελειώσατε. Κάποιες ξέρουν οτι δεν το χουν για παραπάνω, εδώ δεν το κάνουν για τα 40 το παραπάνω. Διότι αν πρόκειται για μαλακία με παρέα ούτε το 30ρι για απλό δεν θα δίνουμε. Εκεί θα παίξει ο ανταγωνισμός ρόλο.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πριν μερες κατι αξιο αναφορας....
φριξου 14...μια χοντρη λαουρα...δε μ αρεσε καθολου...anyway γουστα ειναι αυτα
δεν την ξερω
ζητουσε 40
σηκωνομαι φευγω
φωναζει μονη της απο μεσα
ελα με 30
τιποτα....
και με 20 φωναζει μπες αν θελεις τωρα...
το μαγαζι αδειο...δεν μπηκα...λετε να σπασουμε το 30 σιγα σιγα???

Εεεεε και εσύ, με το 20ρικο έπρεπε να μπεις, για να δούμε αν το εννοούσαν κιόλας, αν και πιστεύω ότι το ρίξαν έτσι, δεν έχουν φτάσει ακόμα σε τέτοια σημεία απελπισίας από την αναδουλειά. Εξάλλου δεν υπάρχει ακόμα αναφορά συναθλητή που πήδηξε με 20ρικο.

Το 20ρικο κάποια στιγμή θα γίνει αναγκαστικά κάτσε να αρχίσει να έρχεται το χαράτσι των ακινήτων με τους λογαριασμούς της ΔΕΗ, και θα δεις τι έχει να γίνει.

Αλλά ας μην βιαστούμε να πανηγυρίσουμε, οι υπηρεσίες και η ποιότητα των κοριτσιών αναγκαστικά θα πέσει, όπως εξάλλου ανέφερε και ο παραπάνω συναθλητής.

Δυστυχώς. :dunno: :(
 

Επισκέπτης
GAMEOVER, αυτή η καινούργια η Σουζάνα από μουνί πως ήτανε στενή? νορμάλ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
GAMEOVER, αυτή η καινούργια η Σουζάνα από μουνί πως ήτανε στενή? νορμάλ?

Ναι δεν έκανα και κάποια αναφορά στην κριτική ενώ θα έπρεπε μιας που το κορίτσι είναι καινούργιο. :-

Λοιπόν εμένα μου φάνηκε στενή, αν μάλιστα υπολογίσουμε και την μπόλικη κρέμα που έβαλε μάλλον στενή είναι μιας που η αίσθηση ήταν πάρα πολύ καλή. :fuck2:

Σε κόβω να ψήνεσαι, αν και όπως σου είπα την έχει την περιφέρεια της, αλλά και κολάρα κόλαση. :grin:
 

Επισκέπτης
Ναι δεν έκανα και κάποια αναφορά στην κριτική ενώ θα έπρεπε μιας που το κορίτσι είναι καινούργιο. :-

Λοιπόν εμένα μου φάνηκε στενή, αν μάλιστα υπολογίσουμε και την μπόλικη κρέμα που έβαλε μάλλον στενή είναι μιας που η αίσθηση ήταν πάρα πολύ καλή. :fuck2:

Σε κόβω να ψήνεσαι, αν και όπως σου είπα την έχει την περιφέρεια της, αλλά και κολάρα κόλαση. :grin:

Θα δείξει! Βραδυνή ελπίζω να δουλεύει μόνο γιατί αν είναι τώρα δεν την προλαβαίνω.
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
φαλακρο αδερφι εδω ειμαι...τι πεχτηκε???για πε...μπορω να βοηθησω σε κατι ? ??
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΗ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΥ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΤΙΣΕΙ :rockon: ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΚΡΟΑΤΕΣ :pipa1: ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΣΤΙΝ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΜΕΧΡΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕΣΑ :grin:                ΥΓ. ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛ. Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ :cheesy: ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ CAR ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ :2funny: :2funny: :2funny: ;)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
πριν μερες κατι αξιο αναφορας....
φριξου 14...μια χοντρη λαουρα...δε μ αρεσε καθολου...anyway γουστα ειναι αυτα
δεν την ξερω
ζητουσε 40
σηκωνομαι φευγω
φωναζει μονη της απο μεσα
ελα με 30
τιποτα....
και με 20 φωναζει μπες αν θελεις τωρα...
το μαγαζι αδειο...δεν μπηκα...λετε να σπασουμε το 30 σιγα σιγα???

Παντως την πεμπτη σε πολλα ακουγοταν το 30αρι, δεν θυμαμαι σε ποια αλλα σε αυτα τα λιγα που πηγαμε ακουστηκε πολυ...
 

nib21

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παντως την πεμπτη σε πολλα ακουγοταν το 30αρι, δεν θυμαμαι σε ποια αλλα σε αυτα τα λιγα που πηγαμε ακουστηκε πολυ...

Διάβασα ότι σας λένε απλό 30 γιούρο και το χαρήκατε, εδώ στην Αθήνα έχει 10 και 15 γιούρο  :knockinb: και εμείς φεύγουμε (και καλυτέρα κορίτσια από τα δικά σας ).
Σπάστε τις τιμές στο χέρι σας είναι ο χειμώνας είναι βαρύς  :headbang: 10 και πολλά θα είναι.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
φαλακρο αδερφι εδω ειμαι...τι πεχτηκε???για πε...μπορω να βοηθησω σε κατι ? ??

αντε ρε αδερφε...  :grin:
εμ μας αφησες στην αγωνια μετα απο σενα εκλεισε το καταστημα και το μωρο λειπει μια βδομαδα
Δε μας ειπες  Τι τατου εκανε ? καθως και δυο λογια για το πως περασες  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Βρε στείρα αντιπολιτευτική δύναμη η πινακίδα υπήρχε καιρό τώρα...  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny:

Γιαυτη με τον αριθμο 9 λεω ...
οπως λεμε η φανελα με το 9 , ε αυτη ειναι η ταμπελα με το 9  :grin:
αετοματη μου εσυ   :birdman: πολυ φιλοτζιελικος μας εγινες ...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Γιαυτη με τον αριθμο 9 λεω ...
οπως λεμε η φανελα με το 9 , ε αυτη ειναι η ταμπελα με το 9  :grin:
αετοματη μου εσυ  :birdman: πολυ φιλοτζιελικος μας εγινες ...

Αφού δεν με τάισες σουβλάκια στην Χαλκηδόνα, προτιμώ τα σιτηρά της Λάρισας...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
αααα εσενα με σιτιρα σε ξεγελασε.??? εμενα μου εστηλε πελετ.!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom