Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σε ενα υπογειο στην παιωνιου πριν εξι-εφτα χρονια -τωρα δεν υπαρχει-ειχα γαμησει μια μιλφ ρωσιδα.....τι να λεμε;....ποια ναντια;....η ναντια μπροστα της ωχρια....με ενα εικοσαρι και μου γλειφε μια ωρα τα αρχιδια...... :grin:

εχει πολυ πραμα η αθηνα.....ενταξει εχω φαει και πατατες αλλα εχει ποικιλια για ολα τα γουστα και βαλαντια....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
σε ενα υπογειο στην παιωνιου πριν εξι-εφτα χρονια -τωρα δεν υπαρχει-ειχα γαμησει μια μιλφ ρωσιδα.....τι να λεμε;....ποια ναντια;....η ναντια μπροστα της ωχρια....με ενα εικοσαρι και μου γλειφε μια ωρα τα αρχιδια...... :grin:

εχει πολυ πραμα η αθηνα.....ενταξει εχω φαει και πατατες αλλα εχει ποικιλια για ολα τα γουστα και βαλαντια....

Συμφωνώ απόλυτα, εγώ αν και κάργα Σαλονικιός, έζησα εκεί πέντε χρόνια, πράγματι έχει πολύ πράγμα και φτηνό, αλλά θέλει πολύ μεγάλη προσοχή στην επιλογή του στόχου.
 

Επισκέπτης
Ήταν ένα στην Φωκαίας τελείως λαβύρινθος, έμπαινες από μια πόρτα υπογείου προχωρούσες εκεί εναν διάδρομο σαν σε αυλή σπιτιού σε έβγαζε σε μια οικοδομή που η κύρια είσοδος ήταν σε άλλο δρόμο αλλά ήταν σφραγισμένη ανέβαινες κάτι σκάλια και έβγαινες στο μπουρδέλο, έιχε βελάκια ζωγραφισμένα στους τοίχους για να βρεις το δρόμο σου! Τελείως cult καταστάσεις!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
στην Λιοσιων που βρεθηκα κ γω περυσι,εριξα κ γαμω τα γαμισια για ενα μηνα... :rockon: :rockon: :rockon:καθε μερα διαφορετικη κοπελα... :knockinb: :knockinb: :knockinb:ετυχα κ γω βεβαια σε δυο-τρεις πατατες,αλλα ολα ειναι στο προγραμμα...κατεβαινα σταση Αττικης κ τα περνα σβαρνα...μου φαινοτανε περιεργο που εδινα μονο 20 αρι...μου ερχοτανε να δωσω κ φιλοδωρημα συνηθισμενος απο επαρχια κ Θεσ/κη....η καλυτερη αναμηνση μια ξανθια καυλα που πηρα στην Ξανθιπης... :knockinb: :knockinb: :smitten: :smitten:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
στην Λιοσιων που βρεθηκα κ γω περυσι,εριξα κ γαμω τα γαμισια για ενα μηνα... :rockon: :rockon: :rockon:καθε μερα διαφορετικη κοπελα... :knockinb: :knockinb: :knockinb:ετυχα κ γω βεβαια σε δυο-τρεις πατατες,αλλα ολα ειναι στο προγραμμα...κατεβαινα σταση Αττικης κ τα περνα σβαρνα...μου φαινοτανε περιεργο που εδινα μονο 20 αρι...μου ερχοτανε να δωσω κ φιλοδωρημα συνηθισμενος απο επαρχια κ Θεσ/κη....η καλυτερη αναμηνση μια ξανθια καυλα που πηρα στην Ξανθιπης... :knockinb: :knockinb: :smitten: :smitten:

τουθλάχιστον δεν κλαις το 20ικο.....και πατάτα να φας ηταν ενα 20ικο.....εδω ειναι λίγες που το τιμάνε το 4ορι.

Απλα στην Αθήνα εμενα δεν μου εκανε κλικ....λογω βρωμιάς.....μερικα ηταν αισχος....
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Όταν λέμε βάρδιες 1η πρωινή, 2η απογευματινή και 3η βραδυνή, σε ποιές ωρες αντιστοιχούν;  :think:
 

Επισκέπτης
Όταν λέμε βάρδιες 1η πρωινή, 2η απογευματινή και 3η βραδυνή, σε ποιές ωρες αντιστοιχούν;  :think:

Κοίτα αυτό είναι στα αθηναϊκά στανταρ που έχουν βάρδιες το πρωί μέχρι τις 5 για την πρωινή 5-11 απογευματινή και 11 και μετα για βραδυνή. Σε μας είναι πρωινή και βραδυνή μόνο!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Κοίτα αυτό είναι στα αθηναϊκά στανταρ που έχουν βάρδιες το πρωί μέχρι τις 5 για την πρωινή 5-11 απογευματινή και 11 και μετα για βραδυνή. Σε μας είναι πρωινή και βραδυνή μόνο!
Α γιατί διάβασα κριτική για κωλέττη και λέει για 3 βάρδιες. :think:
 

Επισκέπτης
2 βάρδιες έχουν φίλος... υπάρχουν κ σε μας μερικά μαγαζιά με 3 βάρδιες όπως τα Ταντάλου 14 και Προμηθέως 25. Αυτοί έχουν μέχρι τις 3 το μεσημέρι την πρωινή μέχρι τις 11 το βράδυ την απογευματινή και από την 11 και μετά την βραδυνή.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΠΡΩΜΗΘΕΩΣ 11 ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΒΕΡΟΝΙΚΑ  :grin:
Φιλε maki manavi καποιος συνφορουμητης ειπε,οτι αυτες της μερες εχει γυρισει ειδη η Βερονικα και ειναι κλασσικα βραδυνη,τωρα αν κανουμε λαθος ας μας διορθωσει καποιος,το username αυτου που ανεφερε για Βερονικα δεν το θυμαμαι αλλα αν δει αυτο το μηνημα που γραφω,ας μας κατατοποιση καλητερα.
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ευχαριστώ gl και kassler που απήντησαν πριν για κριτικές της Εμμανουέλας ...  :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν φρέσκο νέο.

Η Έφη επέστρεψε και θα δουλεύει πρωινή βάρδια έως την Κυριακή. :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ξεχασα να πω χθες οτι η πιπινοβικυ ηταν Τανταλου 14 στην μεσαια απο τις 3 βαρδιες
τρεις με εντεκα το βραδυ
Και το καινουριο (πιπινι?) στο Τσιρκο το λενε Σουζανα ...
πουτανα η ζωη ...
Η Καντυ απο βδομαδα ξανα ...
Τα νεα του Λαφαμ διπλα ..εχουμε επιστροφη Λουσης

Ο καιρος χαλαει το ΣΚ και πιστευω ειναι καλη ευκαιρια για επισκψεις
στον Βαρδαρη ... θα πηδας και χωρις φουτζιτσου πριν ακομη αναψουν τα καλοριφερ και γινει χαμος
( ξερει ο Αλ  ;) )
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ξεχασα να πω χθες οτι η πιπινοβικυ ηταν Τανταλου 14 στην μεσαια απο τις 3 βαρδιες
τρεις με εντεκα το βραδυ
Και το καινουριο (πιπινι?) στο Τσιρκο το λενε Σουζανα ...πουτανα η ζωη ...
Η Καντυ απο βδομαδα ξανα ...
Τα νεα του Λαφαμ διπλα ..εχουμε επιστροφη Λουσης

Ο καιρος χαλαει το ΣΚ και πιστευω ειναι καλη ευκαιρια για επισκψεις
στον Βαρδαρη ... θα πηδας και χωρις φουτζιτσου πριν ακομη αναψουν τα καλοριφερ και γινει χαμος
( ξερει ο Αλ  ;) )

Η Σουζάνα ετιμήθει δεόντως σήμερα το απόγευμα, πέρασα απλά να την δω, αλλά λύγισα στον πειρασμό και πέρασα μέσα στο δωμάτιο.

Καλά ήταν, το πιπίνι είναι δροσερό και φρέσκο, έχει κολάρα κόλαση, είναι κοντούλα με φυσικά μικρά βυζάκια και έχει καταπληκτική επιδερμίδα.

Βέβαια είναι Rookie, μην περιμένετε τρελές αποδόσεις με την πρώτη αλλά τηρουμένων των αναλογιών είναι πολύ καλή.

Λεπτομέρειες σε λίγο στην κριτική. :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246


Αξιος  :rockon:
σε βλεπω για αποσπαση στην διμοιρια αναγνωρησης - πρωτης κρουσης
με τον υπερκομαντο μαανες  :rockon:

αναμενομεν
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225

Επισκέπτης
Η Σουζάνα ετιμήθει δεόντως σήμερα το απόγευμα, πέρασα απλά να την δω, αλλά λύγισα στον πειρασμό και πέρασα μέσα στο δωμάτιο.

Καλά ήταν, το πιπίνι είναι δροσερό και φρέσκο, έχει κολάρα κόλαση, είναι κοντούλα με φυσικά μικρά βυζάκια και έχει καταπληκτική επιδερμίδα.

Βέβαια είναι Rookie, μην περιμένετε τρελές αποδόσεις με την πρώτη αλλά τηρουμένων των αναλογιών είναι πολύ καλή.

Λεπτομέρειες σε λίγο στην κριτική. :rockon:

Το ΣΚ θα κάνω εξωτερική έφοδο γιατί μπήκαμε μέσα με την εκδρομή στην Αθήνα  :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Το ΣΚ θα κάνω εξωτερική έφοδο γιατί μπήκαμε μέσα με την εκδρομή στην Αθήνα  :sunglasses:

Να κάνεις, αλλά επειδή ξέρω τα γούστα σου για να σε προσγειώσω λίγο, πριν μαλιστα διαβάσεις την κριτική μου, η κοπέλα την έχει την περιφέρεια της, για μένα βέβαια είναι στα συν, γι εσένα θα μου πεις όταν την δεις. :cool2:

Μεγάλε πιπινοκυνηγέ.  :grin: :grin: :grin:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αγαπητοί Φιλοι θα μπορούσα να σας παρέχω εξαιρετική ενημέρωση όσων αφορά τους οίκους της Αθήνας με γνωμωνα πάντα τα γούστα σας. Πάω συχνά.  Μικρές μεγάλες βυζούμπες γιαγιάδες κλπ όλες σχεδόν οι κατηγορίες για όλα τα γούστα και όλα τα πορτοφόλια. Απο 15 μέχρι 300 €. Κέφι να έχετε και εισιτήριο. Η πρωτεύουσα δε κοιμάται ποτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom